reklama

Vaše nápady a návrhy
Odpovědět
Black Justice
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 3
Registrován: 06 bře 2019 13:22

reklama

Příspěvek od Black Justice »

Ahoj trapi me malo hracu v posledni dobe tak sem si rikal jetli by to nechtelo nejakou reklamu na nejake navstevovane stranky treba... myslim ze by se novy hraci chytli.Napriklad by gm udelaly nejaky ucet kam by se daly dobrovolne poslat prispoevky na tuto reklamu kazdy kdo ma dp rad by urco neco poslal...par stokorun nikoho nezabije kdyz uz u toho lidi travi volny cas... nebo nekdo nejaky jiny napad?
Uživatelský avatar
Napospas
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 545
Registrován: 08 zář 2006 10:11
Bydliště: Arkham
Kontaktovat uživatele:

Re: reklama

Příspěvek od Napospas »

S tou reklamou to není tak snadné..kam to šoupnout, aby se to dostalo k cílovce? A kdo je vůbec cílovka? Navíc s prachama je vždycky problém, jednak se o to někdo musí starat a pokud si to pamatuju správně, tak se sphera může používat jen pod podmínkou, že negeneruje zisk, kdoví, jak by to bylo s tímhle.

Ale když už máme brainstormovat, tak:
1. Napsat do Re-playe nebo jak se jmenuje ten herní seriál na coolu, jednou jsem tam viděl nějáké retro okýnko a myslím, že téma s jedním z nejstarších nebo nejstarším cz shardem by nemuselo být divácky úplně nezajímavé. Alois je přes PR frajer, takhle by to dostal na úplně nový level a ještě by mohl být v televizi =)

2. My všichni můžeme nějak rozhodit sítě třeba na fb, já mám v přátelích hromadu bývalých hráčů, před pár rokama se jich pár chytlo (bohužel pak to vyšumělo do ztracena a už zase nehrají, ale zkusit znova to můžu). Na nyxu jsem se snažil zlanařit nějáké lidi, ale moc to neklaplo

3. Nějáký referal program? Dostaneš do hry nového člověka, jak maxne potavu/projde pár dungů/etc. dostaneš odměnu (jen teda nějak vymyslet, aby se to nezneužívalo)
Napospas[Spolek], chudý příbuzný
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: reklama

Příspěvek od Zola »

Kolik stoji sponzorovany obsah na fuck booku? Napsat na cool neni spatny napad.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: reklama

Příspěvek od krysakrys »

Zola píše: 28 bře 2019 14:30 Kolik stoji sponzorovany obsah na fuck booku? Napsat na cool neni spatny napad.
Ten facebook je podle me idealni napad, da se tam koupit prokliky nebo lajky a dá se to nastavit i na pár korun a správně zacílit publikum

Kdyby byla sbírka a každej dal něco, třeba i 30 Kč, dohromady by to mohlo pokrýt hodně lidí na fb

Dobre napsanej prispevek s poutavym obrazkem, tomu zaplatit reklamu třeba 20 Kč/den dokud nevyčerpáme peníze ze sbírky, denne by se mohl zobrazit az takovym 1000 lidem a platit bysme platili jenom za proklik/like
Odpovědět