Vstup do NB dungeonu pro zápis

Vaše nápady a návrhy
Zamčeno
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Vstup do NB dungeonu pro zápis

Příspěvek od Ciatronic »

Ahoj jako hráč ketrý má hodně starou postavu bych se chtěl zeptat jestli neuvažujete o snížení ceny za vstup pro zápis z nb dungeonu pro vytréněné postavy. Jde mi o to že by jsem si rád vybarvil i tyhle políčka v quest booku, ale cena 500k je pro mě prostě moc velká za jeden dungeon. Je jich 6 už ta práce že musím jít 6x shame abych to mohl vybarvit a ještě k tomu zaplatit 500k je mi příjde až moc.
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstup do NB dungeonu pro zápis

Příspěvek od Thief »

A jaká je podle tebe adekvatní cena?
KajoRanger
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 9
Registrován: 17 dub 2018 16:41

Re: Vstup do NB dungeonu pro zápis

Příspěvek od KajoRanger »

Dle meho nazoru je adekvatni cena 100K. Bylo by super kdyby se dala nekde ve meste koupit vstupenka ktera by dovolila hracovi projit do NB dungu. Nechapu proc support povolani do nej mohou bez jakychkoliv problemu a normalni hrac musi chodit nesmyslne zdlouhavy dung a pak jeste platit nehorazne vypalne.
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstup do NB dungeonu pro zápis

Příspěvek od Raziel »

To jste se mohli ozvat, když se to zavádělo. Alois s Gilem nás pár namítajících, že je to nesmyslně drahé přesvědčili, že to je adekvátní cena. Zřejmě není třeba přispívat do diskuze dokud se vás to přímo netýká...

Kdo si chce přečíst důvody pro tuto cenu, původní diskuze je zde:

viewtopic.php?f=7&t=29&start=200

Po letech snižovat cenu by nebylo moc fér k těm, kdo ten zdlouhavej shame procházeli a ty 3M zaplatili. Možná to byl jen Emp, ale kdoví ...
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstup do NB dungeonu pro zápis

Příspěvek od Empair »

Raziel píše: 03 bře 2019 07:04 Možná to byl jen Emp, ale kdoví ...
Já zaplatil ...

Za mě ideální řešení je 1 bronz deed. Vstup normálně jako NBici.

Pro mě je to sice už nezajímavé ale když chci pomoci nějakému NBikovy nebo si zapsat prvotiny do QB proč z toho dělat vědu.
Fila
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 192
Registrován: 19 zář 2006 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstup do NB dungeonu pro zápis

Příspěvek od Fila »

Za mě ideální řešení je cena 1 gold deed s tím že postava dostane nějaké osvědčení že může projít nb dungy, které když si zapíše tak osvědčení zmizí a už se tam nedostane, samozřejmě by se nedostal ani do těch dungu kam již jednou vlezl (pokud tam umře jeho smůla a už si to nikdy nezapíše), osvědčení navrhují z toho důvodu aby postava nemusela jít 6* shame...
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstup do NB dungeonu pro zápis

Příspěvek od Ciatronic »

Qvido píše: 02 bře 2019 21:05 A jaká je podle tebe adekvatní cena?
za mě 100k na dung ideální už to že musí člověk dojít celé shame jedocela dost. Přeci jen se jedná o NB dungy a tím že se quest book zavedl poměrně pozdě tak saré postavy prostě neměli šanci si to zapsat. Pro movitější lidi to určitě není problém ale my kteří se k ultimě dostaneme jednou za čas je to poměrně velké cena. Ano chci si vybarvit jen qest book a jelikož nemám tolik času na hraní to to trvá hodně dlouho a tohle je mi prostě trnem v oko. Je to diskriminace starším postav.


Ideální by bylo když máš skillcap vyšší jak 2500 tak tě to pustí zadarmo
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Vstup do NB dungeonu pro zápis

Příspěvek od GM Alois »

Ahoj,

neplánujeme změnu. Jedná se o věc, která nemá herní dopad pokud máš/nemáš splněno. Pokud o to někdo stojí, tak si to zařídí.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Zamčeno