Ress Wandy

Vaše nápady a návrhy
Odpovědět
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Ress Wandy

Příspěvek od Empair »

Asi jsem trochu zaspal dobu ale došlo ke změnám Ress Wand.

V poslední době, místo ressu dostváme hlášku o tom, že s hráčem nejsme ve stejné zoně a k ressu nedojde. Stalo se nám to i když jsme byli společně v jenom dungu.

Jaká jsou pravidla pro to aby ress fungoval?
Proč se to měnilo?
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Ress Wandy

Příspěvek od GM Alois »

Ahoj,

ta změna neproběhla určitě v tuto dobu. Každopádně je to asi takto. Aby nemusela být omezena na kratší vzdálenost, tak se kontroluje zda zóna je stejná pro oba účastněné. Má to zamezit využívání v místech, kdy je do dungeonu vidět odněkud z bezpečného místa atd. nebo z místa ve světě.

Asi narážíš na zónu v dungeonu, kde je kříž a lze resovat jen v určitém místě. Pokusím se nadhodit tento problém a vyřešit.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
Penelope
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 125
Registrován: 19 pro 2016 16:48

Re: Ress Wandy

Příspěvek od Penelope »

GM Alois píše: 26 úno 2019 16:52 Ahoj,

ta změna neproběhla určitě v tuto dobu. Každopádně je to asi takto. Aby nemusela být omezena na kratší vzdálenost, tak se kontroluje zda zóna je stejná pro oba účastněné. Má to zamezit využívání v místech, kdy je do dungeonu vidět odněkud z bezpečného místa atd. nebo z místa ve světě.

Asi narážíš na zónu v dungeonu, kde je kříž a lze resovat jen v určitém místě. Pokusím se nadhodit tento problém a vyřešit.
Myslím, že by bylo fajn, kdyby GM neupravovali na vlastní triko nastavení serveru ale dotazovali se i hráčů nebo je přinejmenším aspoň upozornily na změny.
„Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic“
Theodore Roosevelt
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Ress Wandy

Příspěvek od GM Alois »

Penelope píše: 26 úno 2019 18:14 Myslím, že by bylo fajn, kdyby GM neupravovali na vlastní triko nastavení serveru ale dotazovali se i hráčů nebo je přinejmenším aspoň upozornily na změny.
Hola,

možná sis toho nevšiml, ale snažíme se. Poptával jsem a tato změna proběhla jako bugfix a to na konci roku 2017.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Ress Wandy

Příspěvek od Raziel »

GM Alois píše: 27 úno 2019 18:11
Penelope píše: 26 úno 2019 18:14 Myslím, že by bylo fajn, kdyby GM neupravovali na vlastní triko nastavení serveru ale dotazovali se i hráčů nebo je přinejmenším aspoň upozornily na změny.
Hola,

možná sis toho nevšiml, ale snažíme se. Poptával jsem a tato změna proběhla jako bugfix a to na konci roku 2017.
No, v té době už si měl přes rok GM učet na foru tak bys o tom mohl vědět a nemusel se ptát. Obecně mi přijde divné že se na vše musíš kohosi ptát ...

A co pala štít nebo živá voda ? Taky mají tenhle "bugfix" ?
ryko de martis
Inkless
Inkless
Příspěvky: 25
Registrován: 18 bře 2016 16:30

Re: Ress Wandy

Příspěvek od ryko de martis »

Nepocitam ti to, ale prez rok... raziublizenakundo, zmiz.
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Ress Wandy

Příspěvek od Acarus »

Raziel píše: 04 bře 2019 20:28 No, v té době už si měl přes rok GM učet na foru tak bys o tom mohl vědět a nemusel se ptát. Obecně mi přijde divné že se na vše musíš kohosi ptát ...

A co pala štít nebo živá voda ? Taky mají tenhle "bugfix" ?
Kdyby ses obtezoval zeptat ty, tak mozna mas jeste taky pristup ke gm.
Odpovědět