Autonomní tamovaci scripty

Vaše nápady a návrhy
Arianna
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 342
Registrován: 09 zář 2006 03:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Autonomní tamovaci scripty

Příspěvek od Arianna »

Anonym píše: 28 úno 2019 16:38
erunno píše: 28 úno 2019 15:29 Wau!! tolik vážně celých 750gp to hráče zruinuje!! :D
tak urcite ne, protoze se chytre prizpusobim a prestanu je pouzivat
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: To je slovo chlapa :lol:
Uživatelský avatar
Napospas
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 545
Registrován: 08 zář 2006 10:11
Bydliště: Arkham
Kontaktovat uživatele:

Re: Autonomní tamovaci scripty

Příspěvek od Napospas »

Raziel píše: 28 úno 2019 14:13 Cena za port je 60 regů ne 45, musíš počítat náklady vs výdělek. Port 1x se moc nestává leda bys chodil někam kde nikdo nechodí a kde nic není, jinak kolikrát kopnu a zjistím že to je vybité(taky tím že když už se k uo dostanu tak ve špičce kdy hraje nejvíc lidí). S konma to bylo horší, portilo se 10x a kun tam byl třeba 1x + animal guardiani, no absolutní ztráta času a gp, víc vyděláš afk scriptem na HB. Koně dávno netamuju ale kupuju, proto si těch lidí, co tím zabíjí čas, cením - bez nich bych chodil pěšky.
Psal jsem rozdíl, tedy nová cena minus stará a to je těch 45. Kam chodíš a co zabíjíš prosimtě? Já si prákrát do týdne zaharvím s monkem, velmi vzácně položím něco silnějšího než LSN, když se poštěstí, tak mám občas nějaký pokládek nebo itemek a množství regů v truhle konstantně roste (snad s výjimkou MR, které jsou na +-0), stačí aby padnul jeden blbý cob nebo ss a najednou mám vydělané na pár set dalších kopů.
Pokud neportíš kvůli jednomu skeleton archerovi, tak podle mě prostě není možné, abys prodělával, pokud ano, tak portíš na špatné místa a nechoď tam.
Napospas[Spolek], chudý příbuzný
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Autonomní tamovaci scripty

Příspěvek od Fero »

zvyste pocet dropovanych MR regov, sak to je vzacnejsie nez wire a sochy dokopy!!

#AktivistaZaMrRegy
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Autonomní tamovaci scripty

Příspěvek od GM Alois »

Žádní hlídači, či vyskakující monstra z taming zvířátek nebudou.

Vyhodnotili jsme, že to by to nemělo smysl, a znesnadňovat tímto stylem trénink nechceme.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: Autonomní tamovaci scripty

Příspěvek od Fogy »

Chtěl jsem se zeptat, jak jsou na tom obecně hráči se spokojeností ohledně novýho tamingu.
A potom, jaký byl teda vlastně důvod celé té změny. Bylo to opravdu jen kvůli tomu jednomu, podle mě nesmyslnýmu výlevu (viz. první post v tomto topicu)?

Za mě - velkej palec dolů.

Má negativa -

- Zvířata se grupujou na nesmyslných místech, ve skupinkách, které z RP hlediska nedávají žádnej smysl.
- Zbytečná investice GM času do kraviny (psal jsem to od začátku)
- Nerozumím záměru
- Nerozumím tomu, co to vlastně vyřešilo
Uživatelský avatar
Bereg Sunrise
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 200
Registrován: 07 zář 2006 21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Autonomní tamovaci scripty

Příspěvek od Bereg Sunrise »

Taky nechápu, proč rozlehlé lesy zejí v podstatě prázdnotou a sem tam jedno zvíře (viz. oblast mezi Vesper, Cove, Minoc). Zvířata se grupují nesmyslně u města nebo v oblastech, kde jsou monstra. Na ostrovech s monstry apod. Na trénink pěkný opruz a palec dolu. Chtělo by to více rozhodit zvířata po lesích a ne, že 5+ obrazovek nic v podstatě a pak grupa 10 spawnů u sebe. Který se pak přesune zase jinam po pár tamnutích.
Za mě je to větší ztížení tréninku, oproti původnímu stavu, kdy se v podstatě dokola chodilo na stejná místa, je to teď horor.
Uživatelský avatar
Tersivan
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 158
Registrován: 26 lis 2010 11:02

Re: Autonomní tamovaci scripty

Příspěvek od Tersivan »

nikdy driv sem nenatamoval tolik klamaku aktivnim hranim jako od te zmeny a trening tamingu mi prijde v pohode.

to ze se naspavnuje hodne klamaku mezi monstrama je holt tim ze si lidi vytamujou ty easy mista. pak ale toji za to si to tam vybit a vytamovat. me to prijde v pohode a verim ze to odmenuje aktivni hrace narozdil od scripteru
Uživatelský avatar
Doom Face
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 91
Registrován: 04 kvě 2012 20:18

Re: Autonomní tamovaci scripty

Příspěvek od Doom Face »

Arianna píše: 26 úno 2019 06:52 Tady ale nepadla ani zmínka o zdražení portu jako takovém, ale pouze o zdražení portu obyč runou (ne NB runou) a to z nějakých 5/5/5 na 20/20/20 regů. což vážně nikoho bolet nebude. Nedělejte tady z toho takové haló, že nebudete mít regy na dungy.
:clap:
dej mi pistol a dopadne to tak jako kdyz das wizzymu spellbook :(
KajoRanger
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 9
Registrován: 17 dub 2018 16:41

Re: Autonomní tamovaci scripty

Příspěvek od KajoRanger »

Trenink jde delat pouze na dualu. S jednou postavou behas a klikas tracking a s druhou pribehnes az kdyz neco najdes.

Zmena je dle meho nazoru zbytecna a nedostatecne domyslena. Kazdopadne to zvedlo cenu klamaku, coz mi nevadi.
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: Autonomní tamovaci scripty

Příspěvek od Dudek »

To kde se to spawnuje, a jak je asi jedno, jen me prekvapuje jak malo se spawnuje zviratek s potrebnym tamingem 70 + na jedno takovy poberu kolem 100 klamaku dom co uz mi skill nepridaji ( beru i ptaky )
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
Odpovědět