Revizia PVP

Vaše nápady a návrhy
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Revizia PVP

Příspěvek od Fero »

Kedze poslednu dobu to PVP dost ozilo zakladam tento topic, aby sme tu mohli dat nejake navrhy ako ozivit PVP aj vo svete.

Moj problem s PVP mimo arenu je, ze vacsinou ked pomre jedna strana bud odlogne, alebo sa moc dlho caka kym reffnu. Tak isto je strasna drbacka dookola dokupovat regy po vendroch a zhanat svitky.

Aktualne stanovisko GMs, aspon podla mna, je take, ze ak chcete behat PVP mimo arenu, chodte do frakcie - a hej suhlasim, ze za frakciu sa beha lahko - za stity je kopec RC a dokonca aj za tie killy u Jeronyma sa daju vybrat slusne ciastky RCciek.

Co mi na tom vadi je lokacia Chucklesa - clovek pride a kym sa preklika cez to menu, zautoci na neho zombik a cele mu to zrusi. Tiez v tom menu su itemy, ktore nikto nepouziva...

Co by som navrhoval:
  • premiestnit Chucklesa, alebo upravit jeho menu nech sa clovek dokaze rychlejsie preklikat k tomu co potrebuje
  • pridat do menu reff pytlik, kde by bola komplet vybava - nacapovane potky, svitky, RRko, roba, stit, jezdo
  • znovu zvolit leaderov O/CH frakcie, ktori budu mat pravo vyberat RCcka zo sutru, kedze tam ich system hadze najviac a rozdelovat to medzi aktivnych behacov - nerozdelovat to hracom ako odmenu za killy ale skor za aktivitu
  • zaviest NB frakcne brnka na urovni +5 kosti/kozi/platov
  • spravit niekde prehlad, ci vobec niekto beha za frakciu, pripadne custom command .frakce kde to vypise list hracov, ktori su online a ich lokaciu
  • zaviest frakcne eventy, ci uz boje o mesto, turnaje, whatever - dat dovod hracom do tej frakcie ist
  • snazit sa v ramci frakcie sa neprasit :D (so naive)
  • trocha aktualizovat frakcne pravidla - dodrzovanie logovanie O/CH mapy, zakaz lootu?, zakaz pisania page za frakciu :D, atd
  • vykaslat sa na reviziu menu a spravit v O/CH hrade reff miestnost/sutre z ktorych by islo nakupovat jak za RC tak za normalne GPcka vsetky potrebne PVP veci
Myslim, ze vela ludi to PVP zacina bavit a ze si aj uvedomuju, ze to je hlavne o srande. Mamonenie sa cez PVP a lootenie TOPiek by nadalej ostalo vysadou Cove PVP :D Ak by sa podarilo trocha oddelit styl Cove PVP a frakcneho PVP by bola idealka.. Jak spominal Miro vo vedlajsiom topicu, jeden z najvacsich problemov je, ze nikto nevie ci niekto za frakciu beha a kde je.. Preto vsetko nakoniec aj tak skonci v Cove a relogne na PK..
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Revizia PVP

Příspěvek od Xan »

- + low nb brkabdo pvp jsem navrhoval uz kdysi, cast problemu by to vyresilo a pokud by se tomu zavedlo vetsi niceni od npc, jako ma treba obyc silver brneni u iskariota, bylo by to celkem vyreseny proti zneuziti v pvm

- revize rewardu - nevim, jakej je soucasnej stav a do systemu clovek nevidi, ale prislo mi, ze treba za fragovani pk je odmena nula nula nic. Odmena za stity dobry, ale zivit tim neprska je celkem drahy - clovek nemusi tahat x zbrani, staci aspon jedna, ale jsou drahy
( tusim ze to je opatreni proti zneuzivani a rk, ale kdyz se beha vic nez 1v1, tak clovek muze udelat 90% dmg a neda posledni dmg na frag, tak ma bud prd, nebo nevim, jak se to pocita)

- presun toho vendora do uklidu urcite, taky me to sejrilo, clovek musi vycistit hb a pak teprv muze nakupovat. Nedejboze ze v obrane cinknes frakcni zbrani zombika,kteryho pres menu nevidis a ponici to zbran
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Revizia PVP

Příspěvek od GM Alois »

Ahoj,

je pěkné, že se snažíš, nerad bych nějak demotivoval tvou snahu, ale potíž PvP co mám odpozorováno, jsou hráči. A kočírovat hráče je velmi obtížné, z pozice hráče nemáš nástroje, a z pozice GMka tě brzo přejde chuť. Kultivovat prostředí PvP by měli hráči začít hlavně sami od sebe. Ale bohužel hráči (doufám, že menšina) skryti za anonymitou si léčí své komplexy a baví je spíše škodit a naštvávat.
Ano můžeme připravit nějaký rámec (dokonce bych ekl, že tu nějaký je), a hráči se s tím musí poprat sami.
Dřív se hrálo Pvp bez rewardy, teď aspoň nějaká je. Zase sypat do hráčů zadarmo věci se nikomu nechce, ale na druhou stranu co povolání, které nefragují atd. Prostě spousta problémů a pak člověk řeší takové věci jako speed hack. Hráči se dušují, že oni nic, a pak to praskne. To

Celkově ten rámec, by si měl navrhnout ten, kdo se o to bude starat a tedy i odpovědět na zde položené otázky. Jen nevím, jestli někdo v GM týmu má tu chuť z mého pohledu tím ztrácet čas (proto se také PvP nevěnuji)
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Revizia PVP

Příspěvek od Thief »

To jdeš kamaráde trošku s křížkem po funuse. Řeknu ti to tak jak to je. Na PvP všechny GMka kašlou. Jednak proto, ze polovina videla PvP jen z rychliku a druhá na Vás nemá náladu. Nikdo nebude a ani nechce řešit vaše neustále prášení jeden na druhého. Není den kdy by někdo z Vás nenapsal debilní page o tom jak mu nějakej PvP hráč pošlapal bábovičky. Ten relogl, ten ma fps, ten ma bugnuty staty, ten to a ten zas ono. Jediný co umíte je dělat zle ostatním. Hlavně aby byl někdo potrestanej. To že pak nemám proti komu hrát na to sere pes. Hlavně že je dušička spokojená zářezem v prohřešcích. Jak napsal A, PvP v jakém je teď stavu je díky Vám hráčům.
Wiliam
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 67
Registrován: 13 črc 2015 19:20

Re: Revizia PVP

Příspěvek od Wiliam »

Qvido píše: 08 úno 2019 10:46 To jdeš kamaráde trošku s křížkem po funuse. Řeknu ti to tak jak to je. Na PvP všechny GMka kašlou. Jednak proto, ze polovina videla PvP jen z rychliku a druhá na Vás nemá náladu. Nikdo nebude a ani nechce řešit vaše neustále prášení jeden na druhého. Není den kdy by někdo z Vás nenapsal debilní page o tom jak mu nějakej PvP hráč pošlapal bábovičky. Ten relogl, ten ma fps, ten ma bugnuty staty, ten to a ten zas ono. Jediný co umíte je dělat zle ostatním. Hlavně aby byl někdo potrestanej. To že pak nemám proti komu hrát na to sere pes. Hlavně že je dušička spokojená zářezem v prohřešcích. Jak napsal A, PvP v jakém je teď stavu je díky Vám hráčům.
Bohuzial je to tak, uz som sa niekde k tomu vyjadroval ze len my hraci zato mozeme ake je to pvp.. Pretoze hram aktivne pvp nejaku dobu a potom ked mi gm povie ze za poslednu dobu bolo na nas tak 50 pagov od tych upalakancov, tiez keby mam gm tak sa davno vyserem na cele pvp..Proste logika dnesnych try hard pvperov aka wetcher je asi taka ze: Aj by som chcel hrat a ucit sa pvp ale zaroven si strasne zelam nech vas vsetkych pomazu pretoze nas furt zabijate :(....
Co k tomu dodat natierajme sa donemoty a potom prosme gm nech spravia s tym pvp uz konecne neco :D
Samozrejme male zmeny sa daju robit ale podla mna ozivit pvp na dp nema zmysel, tak ci tak sme ho dost ozivili tym ze pravidelne logujem pk a so mnou par kumpanov s ktorymi som na mape/ts :) ale uz by som od toho necakal zazraky.
Libor
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Revizia PVP

Příspěvek od Fero »

Jako hej no, pocul som, ze ked sa beha PVP dokaze vam prist denne 50 page so staznostami -> preto by som tymto chcel dohovorit aj hracom nech sa uvedomia. Alebo si vyselektovat najvacsich plackov a proste im dat mute :D

Minimalne dva body -> prehodenie NPC z HBcka niekam, kde nebudu uplne zbytocne otravovat zombici a zvolit novych O/CH leaderov, ktori by riesili zakladne staznosti by za pokus stalo - niektori ludia si myslia, ze je zakazane zabit hraca v GZ za PKcko, ktore je mimo GZ - tym to zvladne vysvetlit aj leader ze to je v poriadku..

Na jednu stranu vas postoj chapem a na druhu ma to trocha aj mrzi. Ja verim, ze clovek musi ist lepsim prikladom, ked chce nieco zmenit u nevyburenych anonymnych hrdinov na DP :D Uz len minule som zabil PKcko, ressol ho v +25 kostiach a typek zostal kukat jak puk, ze co sa to deje.

Po tejto FPS cistke sa beha viac. Preto si myslim, ze stav PVP nie je uplne marny a teraz je najlepsia doba pokusit sa nieco spravit.

Frakcne PVP mi pride super v tom, ze uz ma mechanizmy, ktore zabranuju zneuzivat tie veci v PVM/obchodovat s nimi a keby sa to trocha dotiahne do konca, tak by clovek behal za velmi lacno a tym padom nemal co stratit a mal by menej dovodov na to plakat a stazovat sa. Fairy v jednom topicu navrhovala zakaz lootu, ale to by asi vytvorili iba vacsi priestor na prasenie a stazovanie sa.

Dobry leader, dokaze prerozdelit RCcka aj povolaniam, ktore nefraguju -> preto cenit aktiitu a nie killy.

E:
Ale hej je to tak, ze sa beha hlavne vdaka Mirovcom, a cenim ze aj po zmazani to natrenili znova a hraju furt :D

E2:
Teraz ma napadlo, ze mozno jedine co by stacilo spravit, je pridat na trh gate do Occlo/Cove/Magin areny aby sa ludia mohli ist pozriet a zistit ci tam vobec niekto je.
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Revizia PVP

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

Ja si myslim, ze najvacsi problem pvpcka je to, ze je velmi malo ziskove.

Hral som dlhe roky s hracmi pvp co nakoniec skoncili hranim PVMka lebo si chceli spravit skladacku alebo topko...

Opakujem sa, ale top PVM hrac zarobi 30x viac nez top PVP hrac. Myslim ze by ludia aj logli to pvp keby mohli zarobit...

Moj navrh: dat do delu/buxu/dakde npc s 10k hp. Dat do cove a delu kamen, ktory sa rozsvieti ked bude npc zive. Po 2x clicku hracovi napise jeho HP aby hrac vedel ci stiha tam ist alebo nie.
Resp: kazdy den o 20:00 alebo 21:00...
Loot: 2% sanca na wire z ine komponenty, 100 ac, nejake sutrovky, +9 atd...

FAQ:
Q1. Co ked to bude vyberat ta ista skupina dokola?
A1: Aj pvm guildy ako GP(MG) vyberali despy niekolko rokov po sebe... raz za cas sa najde ina skupina co to vybere.

Q2: nie je to velky mamon za 1 monstrum?
A2: nie, lebo treba sa pozerat na vysledok, nie priebeh. Vysledok je taky, ze pvm hraci maju majetky kde pvp hraci dru chudobu.

Q3: ale pvm treba ist dung niekolko hodin a mat skill!
A3: takisto treba byt organizovany a mat skill aj v pvp

Q4: preco ma pvp hrac zarobit rovnako ako pvm hrac za tych 5 minut na monstre?
A4: nikto nepisal, ze ma pvp hrac zarobit za 5 min tolko co pvm hrac za 3h. Momentalne je financna priepast medzi pvp a pvm 30-nasobna, nech je teda znizena aspon na 5-nasobok.

Q5: tak hraj pvm! A zarob si.
A5: pvm hracov nikto nenuti hrat pvp aby mali topka...

Q6: ale toto je pvm shard !
A6: to nie je nikde napisane, toto je mix a vyzera to ako pvm shard lebo bolo malo gm a malo usilia co sa venovali pvp.

Tak ako pre pk, aj pre blue hracov(xan) by toto mohlo byt ziskove...
Teraz ma napadlo, ze idealne by bolo dat do monstra 10x lvl 10 bagel a 50x lvl 8(alebo kludne lvl 1) aby si kazdy nieco lotol a mal nahodnu sancu na dobry bagel...
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Revizia PVP

Příspěvek od Xan »

Dekuji, zes me zminil, ale ja nemam kamarady, tak budu socka porad:-D

Fotky pojezdu pk napric serverem a letama mi nepripadali, ze by pkreni bylo ztratove.

Tenhle system uz ale leta funguje. Znameni sampiona. Musis pro to udelat neco vic - naharvit ty questovni itemy (npc jsou v pvp mistech jako je del, ilsh z cove, apod), a pak to predat tomu typkovi v delu v ohradce, kterej se tam strida, kdyz ho nekdo vybere, s npc jako LLL, a ja nevim s cim. I teda i lsn a nightmare, ale driv tam byly npc jako to LLL , slizto a tak. A leze se tam pres cove a loot bylo vzdy nekolik pytliku.
Nevim jestli tydle lepsi npc maji omezenej loot nebo ne, ale lvl 5 mapky a +9 zbrane, invul brnka, tusim dropovali, takze sance na draty apod asi meli. Takze to co chces, tu leta existuje.
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Revizia PVP

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

Xan píše: 09 úno 2019 13:56 Znameni sampiona.
Takze to co chces, tu leta existuje.
ano nieco take existuje, ale su tu 3 problemy:
1. treba toho dost naharvit, co sa ziadnemu pvperovi nechce (a drop je myslim nic moc, bol okresany)
2. nie je iste, ze by vobec k nejakemu pvp doslo...
3. slizto dokaze dost odfamit... ja som chcel nejake jednoduche monstrum co v podstate ani nebude utocit len ho treba aspon 5 min zabijat...

chcel som aby sa to v dany cas respovalo, aby ludia naraz logli, lebo nikto nebude cely den cakat v dele ci niekto nahodou nejde znamenie sampiona...
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Revizia PVP

Příspěvek od Xan »

Podle mě je ale výsledek stejný. Pvp to podle mě neoživí a jak už gm psali, nechtějí, aby pvp bylo výdělečné... což mi teda osobně přijde škoda, když to není čistě pvm server se zákazem pvp a pk, proč nemá pvper možnost se hodnotně uživit... leda za to pk no.
A už vůbec to gm nedají takhle zadarmo s tím, že tam je to riziko... podle mě proto zevdli znamení šampiona, podobnej system, co chceš, ale ne uplně zadarmo... páč jak lidi nelognou na pvp, zas to opadne, resp to opadly je, bude z toho free harv
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Revizia PVP

Příspěvek od Empair »

Chápu o co Firemu jde.

Jeho nápad bych asi nepodpořil ale myšlenka je správná.

Jde vlastně o to aby v PvP zóně byli tzv. "Lukrativní" místa kde budou normální monstra která se vyplatí zabíjet. A tím zabíjením nemyslím, že tam bude LLL obklopen spoustou havěťi ale monstra snadno pro provozovatelná mezi sebe, kde ve výsledku stačí ne k sobě natáhnout, počkat a polootit.

Ideálním příkladem byla "stará" PvP to zóna s paloučkem, kde byl třeba dread obehnaný statiky, ke kterému jste natahli LSN a bylo to.

Harvest kde je vysoký zisk s nulovými náklady a bez potřeby nějakého TOP PvM skillu přitahuje hráče. Čím vznikají ideální konfliktní místa pro PvP ... Lognu oběhnu tyto místa (ať za PK nebo za Blue) a když tam nikoho nenajdu, tak si s těmi monstry začnu hrát sám. A zas je možno najít tam mě.

Nedávno GM zapomněli u templář townu resp DMka ... Každý den se tam bojovalo.

Současná zóna je sice plná monster ale s orezanym dropem a to co tam je ani nestojí za to riziko, že by mě tam někdo pojel. Mnohem snadnější je zajít si za těmi Moby do dungu kde můžu mít PvM eqip a klid na boj. Takže tam nikoho neharvi a lidi spíš chodí umřít mezi monstra aby je bylo těžké polootit.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Revizia PVP

Příspěvek od Xan »

Ja si rikal, ze co jsem zas logl, ze zona je plna mobu navic, ale drop kulovy. To je presne ten pozustatek toho paloucku, je teda fakt,ze je tam toho dost navic, co se moc neda provoknout, nebo to za to nestoji, ale nedivim se, ze tam vubec nikoho nepotkavam, jestli to ma orezanej loot. Nejsem dungoidni, takze nemam prehled, co jaky noc dropuje, ale jasne ze draty a sochy urcite ne, ale aby vsecko co tam je, dropovalo jen +7, pripadne kdovi jak je to omezeny, to moc smysl nema.
Pro me osobne jako modraka, prevazne solistu pvp/pripadne takovej harv, je todle idealni misto, ale bez lidi a motivace lidi tam chodit, to zeje prazdnotou. Jestli je to ohledne lootu jinak, hold jsem jen nemel stesti a jen tam proste lidi nechodi, kvuli riziku pk
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Revizia PVP

Příspěvek od Fairy »

Fairy píše: 05 led 2019 19:55 Zcela upřímně říkám, že nic.

V této bezbřeze toxické komunitě (PvP) nemá absolutně žádný smysl podporovat PvP, proto to nehodlám dělat a doporučila bych to i svým kolegům. Jen od okamžiku, co se začlo pár lidí přihlašovat do frakcí, je to denně několik stesků, udání, žádostí na prověření, porušení pravidel, že bychom neřešili nic jiného. To jaký je momentálně stav PvP je především vinou chování těch, co to hrají a pokud se to prostě nezlepší bude PvP i nadále na druhé koleji a nebude nijak extra podporováno.
5.1.2019 -> 9.2.2019 = ještě horší.
Uživatelský avatar
Nait Magusanus
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2006 22:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Revizia PVP

Příspěvek od Nait Magusanus »

coz takhle zavest nejakou listinu pvp udalosti a chrabrosti? V podstate by se jednalo o seznam nekde na webu kde by lide mohli psat sve pozitivni negativni zazitky ve frakcnim pvp. Kazdy hrac by mel seznam charakteru co tam hraje a kazdy hrac by mohl na kazdeho jineho hrace brecet/chvalit a davat bodiky. Priklad: Bojoval sem 1v1 a dobehl tam nepritel a zapojil se do boje v presile, -5 bodu za to ze se zapojil do nefer souboje (ikdyz to neni proti pravidlum), dosel treti a zapojil se taky do boje -20 bodu za velmi nefer souboj. Chcipl sem a tento hrac me nelotl ani bandy +10 bodu pro nej, dalsich +10 bodu za to ze me ressl, +5 bodu dalsich ze u toho nemel blbe kecy. -150 bodu za to kdyz nekdo da nekomu HK (nepocita se pokud jezdo blokuje v boji) apod.

S tim ze ti nejferovejsi v tabulce by dostavali reward coiny pripadne nake dalsi incentiva za odmenu.

Tim padem by hraci meli motivaci se neprasit a kdyz uz dojde k necemu kvuli cemu budou chtit brecet tak nebudou otravovat nikoho na icq. Idealne by to chtelo ale mit moznost aby se hraci mohli branit nepravdivym narcenim, idealne kdyz sou prilozene nejake dukazy
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Revizia PVP

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

nait - to by mohlo byt, akurat sa obavam ze by ludia na seba kydali... podla mna by tam bolo 50% falosnych reportov...
emp - asi veru by sa mohla vratit z5 ta zona, pripadne pridat drop do jestvujucej, to by mohlo celkom pomoct a nemuseli by sa ziadne zlozite systemove riesenia robit
edit: dal by som do zony par lukrativnych monstier, take LDcko alebo nieco podobne s normal dropom ako v dungu..
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Revizia PVP

Příspěvek od Xan »

By me zajimalo, proc se ten lesik rusil, jestli se na jeho misto dalo neco jinyho, pac na mape nebylo misto? Bylo to navic pekne zakonveny kolecko, ze se to vsechno dalo probihat z cove, ilsh zony, del atd a zpet do cove.
V ty ilsh pvo zone, nebo jak to nazvat, ja tomu vzdy rikal zona, tech npc navic je dost, kdyby nemeli osekanej drop, tezko rict, jestli ti ozivi pvp, nebo se tam zacne jen vic harvit za nahaty nekry, ktery diky prejmenovani sumu ve fenixovi usumi cokoliv celkem rychle...
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Revizia PVP

Příspěvek od Gilraen »

Souhlas s názorem Xana. Trochu se obavám, že rozhodit tam mnoho lvl 10 monster by znamenalo vic harvicich nekrů v +5 robě. A navíc vyrazné degradovaní cen sochy, wire atp. Nehledě na to, že je tam dostupná banka, kam si hned mohou gp a loot uložit. Běžné věci typu +9 zbraně a invul zbroje tam padají...
Zmíněný q v delu může projít úpravou, ale určitě tam nebude padat socha a drát.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Revizia PVP

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

Gilraen píše: 10 úno 2019 15:37 1. Trochu se obavám, že rozhodit tam mnoho lvl 10 monster by znamenalo vic harvicich nekrů v +5 robě.
2. Nehledě na to, že je tam dostupná banka, kam si hned mohou gp a loot uložit
3. Zmíněný q v delu může projít úpravou, ale určitě tam nebude padat socha a drát.
1. osobne by som asi dal do zony 1-2 monstra lvl 10 z ktoreho pada lvl 10 bagel (tym padom aj socha/wire), ale take, co zeru summy... aby to nikto nemohol harvit solo za prska v ress robe, nepamatam si co za NPC je take, ktore ked buchne sumonovi tak sa healne o dany pocet dmg... aby to museli ist aspon 2 hraci... (war a summoner)... a respawn kludne nejaky dlhsi, namiesto pol hodiny dajme tomu 2-4 h... nemyslim si ze by to degradovalu cien sosiek a drotov, pvmhraci ich maju stejne vsetky, pvp hrac by aspon mal moznost to ziskat... ked uz ani v turnajoch nie su odmeny skladacky :)

2. ak by sa vratil z5 povodny lesik, kludne by sa mohla zrusit banka

3. mohla by byt uprava... hlavne nech na to netreba nejako extra harvit aby sa mohol ist... lvl 10 bagel by som tam takisto dal.. respawn 1 den alebo podobe..
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Revizia PVP

Příspěvek od Erik Nighelt »

Fero píše: 08 úno 2019 12:36 Dobry leader, dokaze prerozdelit RCcka aj povolaniam, ktore nefraguju -> preto cenit aktiitu a nie killy.
To přerozdělování RC - nejsem si uplně jistej, ale od zavedení toho NPCčka v Nujelmu se zrušily RC na stounu, takže co si naběháš, to si vybereš, nepotřebuješ k tomu žádného "leadera"
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Revizia PVP

Příspěvek od Xan »

Erik Nighelt píše: 12 úno 2019 17:59
Fero píše: 08 úno 2019 12:36 Dobry leader, dokaze prerozdelit RCcka aj povolaniam, ktore nefraguju -> preto cenit aktiitu a nie killy.
To přerozdělování RC - nejsem si uplně jistej, ale od zavedení toho NPCčka v Nujelmu se zrušily RC na stounu, takže co si naběháš, to si vybereš, nepotřebuješ k tomu žádného "leadera"
Jestli je to tak, tím líp, a co se nfragujících charů týče.... nevím jak obecně to oceňuje pvp bez fragu, ale co si pamatuju, tak u nás, když chvíli běhal jen clerik sám s kdekyým a samozřejmě moc nefragoval, dostal dost, takže nějak ošetřený to asi je...pokud tam nehrál faktor fakt, že byl true
Odpovědět