Revizia PVP

Vaše nápady a návrhy
Wiliam
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 67
Registrován: 13 črc 2015 19:20

Re: Revizia PVP

Příspěvek od Wiliam »

No pvp zona sa zmenila popravde kvoli mne ked som o tom zalozil topik a slusne poprosil gm ci ju nemozu prerobit aby tam bola motivacia chodit tam harvit...
Gm to zmenilo no vobec nie tak jak som si to ja osobne predstavoval.. Ano dalo tam lvl 9 monstra zaco som rad, ale to ze osekaju drop to ma zaskocilo, hned ako som vylotil z ancient licha lvl 7 loot tak ma presla chut tam harvit... A navyse je tam toho fakt vela(myslim tie psy, archery pri LLL no nwm...) toto asi neni ta spravna motivacia tam chodit harvit, obcas si tam skocim provokut draka ale to len tak z nudy raz za cas a nikoho som tam nepotkal nikdy :D
Kazdopadne som rad za kazdu zmenu co sa tyka pvp, ja by som tam dal normalny drop jak v dungu z tych lichov a draka aj LLL a zrusil tie otravne monstra co su tam je tam toho prehnane vela podla mojho nazoru.. A ked uz dat normal drop kludne aj vacsi timer na resp aby si to ludia neharvili denno denne...je pravda ze v konecnom dosledku je ta zona este horsia, ale myslim ze male zmeny by prospeli k lepsiemu... Napr neviem preco tam nieje aj respawn jezditka ako kedysi, kludne by som tam dal animal guarda z ktoreho je zost to vzdy patrilo k tej pvp zone ze tam obcas aj rang tamoval)

A co sa tyka toho lesiku kde sa tiez respovala lama mimochodom:p tak v tej dobe mi gm vravelo ze ten lesik neexistuje a je tam dung alebo co
Libor
Odpovědět