Pvp Arena

Vaše nápady a návrhy
Odpovědět
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Pvp Arena

Příspěvek od Eledrian »

Ahoj,

mám dotaz ohledně arény např. Trinsic. Jako “začínající” hráč s PvP chodím teď s kamosem do Trisnic arény abychom se to slavné pvp nějakým způsobem naučili. Neuvažovalo se někdy do těchto arén, dat základní spotřebak na pvp (regy, potky)? Momentálně je vstupné 200 gp, s tím ze každou chvíli chodíme do banky / domku pro tmr, gh apod. Klidně by se poplatek mohl zvednou na “5k” ale aby tam ten spotrebak byl k mání. Samozřejmě tak jako je to s killy a fame by automaticky po klik na svitek mazal spotrebak z baglu?

Díky za odpověď.
jurko
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 40
Registrován: 12 led 2018 14:24

Re: Pvp Arena

Příspěvek od jurko »

V Cove v hradbe mesta, uuplne na N je suter, ktory ked odsuniete, tak je tam port do areny pre maga/necra, ktora ma vsetok ref. Chodte tam nahi, lebo pridete o telo.
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: Pvp Arena

Příspěvek od Eledrian »

jurko píše: 31 led 2019 00:45 V Cove v hradbe mesta, uuplne na N je suter, ktory ked odsuniete, tak je tam port do areny pre maga/necra, ktora ma vsetok ref. Chodte tam nahi, lebo pridete o telo.
Aha, to jsme nevěděli. Díky moc za info. Určitě budeme využívat 8)
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Pvp Arena

Příspěvek od Xan »

Stejny vstup je i v occlu u banky, port pod sutrem. Na okraji gz i pro pk asi. Nevim jestli jeste nekde
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Pvp Arena

Příspěvek od Fero »

A ked tam dakedy budete, dajte vediet bud na discord alebo niekam :D Ja sa urcite pridam, palit spotrebak zadarmo je sranda
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: Pvp Arena

Příspěvek od Eledrian »

Fero píše: 31 led 2019 10:44 A ked tam dakedy budete, dajte vediet bud na discord alebo niekam :D Ja sa urcite pridam, palit spotrebak zadarmo je sranda
To klidně dáme vědět 😁 dneska to máme v plánu, mužů napsat 😄
Odpovědět