Qvest?? Dělaný pro PK

Vaše nápady a návrhy
Koupimstring
Inkless
Inkless
Příspěvky: 26
Registrován: 16 pro 2018 23:23

Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Koupimstring »

Zdravím,

prosil bych příště pokud bude nějaký quest v GZ (GUARD ZONE) napsat zde na forum info, to že se píše ve hře nikoho nezajíma. Já osobně nejsem online 24/7 a když lognu a portnu do GZ nepočítám s tím že budu zabit. Moc díky GM, které to vymyslelo, za ztracený eq, opravdu úžasný nápad *tleská*. :lol:

jo a BTW, to že GM předevčírem portnul cove, a řekl PKčkum že bude Q někdy at se připraví, a řekl že MG jsou v nějakem moc super dungu v ten čas, je opravdu taky na zváženou, čím dal více mě tahle neohleduplnost nebaví.
Uživatelský avatar
Penelope
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 125
Registrován: 19 pro 2016 16:48

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Penelope »

Koupimstring píše: 05 led 2019 19:43 Zdravím,

prosil bych příště pokud bude nějaký quest v GZ (GUARD ZONE) napsat zde na forum info, to že se píše ve hře nikoho nezajíma. Já osobně nejsem online 24/7 a když lognu a portnu do GZ nepočítám s tím že budu zabit. Moc díky GM, které to vymyslelo, za ztracený eq, opravdu úžasný nápad *tleská*. :lol:

jo a BTW, to že GM předevčírem portnul cove, a řekl PKčkum že bude Q někdy at se připraví, a řekl že MG jsou v nějakem moc super dungu v ten čas, je opravdu taky na zváženou, čím dal více mě tahle neohleduplnost nebaví.
Mě by třeba zajímalo jak se dokazalo v tak krátkém čase složit tolik PK? Ten event byl někde napsaný už předem? že tam bylo tolik PK? a tak 4 blue? A ta odměna vzhledem k dřívějším eventům, kdy nebyla snad ani reward gate na fame, moc adekvatní :cry:
Možná zavidím, možná ne... Ale aspon jedna bedna mohla přijít těm mrtvým blue pro snahu ? .. tak jak to na eventu bývá?
„Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic“
Theodore Roosevelt
Koupimstring
Inkless
Inkless
Příspěvky: 26
Registrován: 16 pro 2018 23:23

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Koupimstring »

Pokud já osobně vím, Q měl proběhnout včera, ale prej nebylo dost lidí asi "PKček" tak pan GM Ibis (nebo tak nějak), přesunul Q na dnes (jak vidíme) s tím že osobně hráčum (PK) bylo řečeno co a jak, a tak to taky dopadlo :). Modráku 2 a půl, protože nikdo o tomto dopředu nevěděl, a PKček 10+.
Help
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 90
Registrován: 03 bře 2017 10:57

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Help »

Primitivne gebule, Cry me a river :clap: :clap: :clap:

Naco odlogujes v Cove PVP tupec
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Fero »

Mne pride trocha vtipne, ked Fairy v jednom topicu vravi, ze hraci robia PVP zle meno a potom tu je takyto event, ktory tomu PVP spravi meno este horsie... Ale diskusie, ci to je robene pre PK alebo nie, su uplne bezpredmetne, kedze 90% hracov, moze lognut aj aj.

Problem je skor ten, ze tu je skupinka ludi, ktora si zjavne musi nieco dokazovat a zabava v ich ociach je hodinu resskillovat modrakov...

Preto to trochu davam za vinu aj tebe Ibis, kedze to bol tvoj event. Ale nemyslim to vobec zle, podla mna by si sa skor mal z takychto veci poucit - neurazam ta a som rad, ze mas chut robit akcie.

Ale ty ako organizator, beries zodpovednost za priebeh celej akcie a jej pripravu. A ked si GM predpokladam, ze vies kto hrava, s kym hrava, kolko ich hrava a ako su na tom so skusenostami. Urcite mas velky dosah na hracov a pride mi celkom absurdne vcerajsie zrusenie kvoli nedostatku modrakov (ked to bolo cca 5v5 v cove pocas tvojej pritomnosti) a dnesny stav cca 10 pk? Vs kolko modrakov? Ti niekto potvrdil, ze pridu alebo odkial si mal info ze dnes ich bude viac?

Teraz par bodov preco si myslim, ze to vyzeralo tak ako to vyzeralo:
  • preco tam bol dovoleny LOOT? Tymto trosku dokazes vyrovnat nepomer sil a aj ked je v jednom momente presila, v dalsej bitke uz nemusi byt.
  • trocha lepsie to odkomunikovat hracom a aj cele navrhnut - sam si musel vidiet, ze snad vsetci modraci okrem nas 4, tam nabehli cez rune book jak na jatka - a toto je vec, ktora sa dala cakat
  • preco do toho nezasiahnut ako GMko a nevyrovnat sily? Nemyslim si ze PVP event by mal mat vsetky faktory DP PVP - loot, rk, hk, blue vs pk, hraju spolu iba ti co sa poznaju, atd... a ty ked ako organizator povies teraz budu 2 teamy, ten a ten, rozhodis to podla toho jak si ty myslis ze to bude fer urcite by boli bitky lepsie
  • vacsine bolo po minulych skusenostiach jasne jak to dopadne a preto sa nechceli ani zucastnit
  • dat odmenu obidvom stranam? Preco sakra nie?
  • lepsie odkomunikovat info o last man standing? Ci to bolo iba pre vitazov? Kde,co,ako? Nikto nevedel co sa deje celu dobu, ani pred zaciatkom...
Toto nebol PVP event, toto bol PVM event. Fakt sa mi na to smutne pozeralo. Uvedom si, ze ty si GM, ty mas mat kontakt s hracmi, ty mas vediet kto hrava, mas ocakavat jak to bude prebiehat a tvojim cielom by malo byt aby sa zabavili obidve strany. Ja som celkom snilek, no v tomto jak si to cele zorganizoval nedokazem ani ja vidiet, jak by dokazali modraci vyhrat.

A snad mi tu teraz nebudes argumentovat, ze sa modraci mali lepsie dohodnut a zorganizovat - to je tvoja starost. A snad si aspon uvedomis, ze to robis zle a jedine co tymto ziskavas je, ze znechucujes hru tym "par" noobikom, ktori tu hravaju.

Proste uplne mi nad tym hlava stoji, jak si sa na toto mohol pozerat a jak si mohol nieco taketo spravit :D Ja si pamatam, ked sa asi pred 5 rokmi rozbehli frakcie a nejake GM organizovalo PVP event. Cely boj mal viacero casti - PKcka sa branili a postupne ustupovali a modraci ich tlacili.. Zakazany loot, ludia hrali pre srandu a cely event prebiehalo PVP. Tuna sa hralo pvp kolko? 2 minuty?.

A tymto by som ti chcel napisat posledny a najhlavnejsi dovod preco to nevyslo a preco si dostal taky zly feedback od vsetkych modrakov:

Ked organizujes event, nema byt hlavna motivacia odmena, ale zabava pocas eventu. Tuna to bolo presne naopak a preto to dopadlo, tak jak to dopadlo.

A ak mozem poprosit moderatorov, moderujte tu diskusiu, ludia tu zverejnuju svoje osobne offtopic problemy s egom, ktore nikoho nezaujimaju.

Ale jak vravim, pisem ti to s dobrym umyslom a vobec Teba/Vas(GMs) nechcem urazat. Je super, ze to vsetci robite zadarmo, dufam ze z lasky k tej hre a ze drzite DP pri zivote. Len si myslim, ze niekedy je to treba povedat aj priamo na rovinu. A problem tejto DP komunity nie je zdaleka len v hracoch...
Thorr
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 12 dub 2017 06:17

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Thorr »

MEsto Cove je samo o sobe pvp mesto.... Kdyz uz tam kopes tak musis pocitat ze jdes hrat PVP a jestli to PVP neumis tak tam nelez...
Jo za PK nas tam bylo hodne,protoze jsme jedna rodina (guilda) a jsme spolu na mape :)

Dekuji vam za mnoho slz,bude se mi lepe spat......
Koupimstring
Inkless
Inkless
Příspěvky: 26
Registrován: 16 pro 2018 23:23

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Koupimstring »

Tady nejde o to, že Cove je PVP město, jak psal Fero v každém bodě s ním souhlasím. Za mě největší chyba, že nikdo z modráku pořádně nevěděl o co jde, příště prosím o info na viditelném místě.
Thorr
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 12 dub 2017 06:17

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Thorr »

Koupimstring píše: 05 led 2019 22:30 Tady nejde o to, že Cove je PVP město, jak psal Fero v každém bodě s ním souhlasím. Za mě největší chyba, že nikdo z modráku pořádně nevěděl o co jde, příště prosím o info na viditelném místě.
Mno jo,to jsou ty modraci co chodi jen na eventy kde je non pvp :-) ty mame nejradeji.... Kazdy event co byl v cove je vzdy s PVP :)
Chapu ze pro vas by bylo lepsi kdyby to bylo mimo GZ.V klidu si kopnes do cove a kdyz tam nebude vic blue jak pk tak nevybehnes :) jaka ubohost :-)
Koupimstring
Inkless
Inkless
Příspěvky: 26
Registrován: 16 pro 2018 23:23

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Koupimstring »

Thorr píše: 05 led 2019 23:21
Koupimstring píše: 05 led 2019 22:30 Tady nejde o to, že Cove je PVP město, jak psal Fero v každém bodě s ním souhlasím. Za mě největší chyba, že nikdo z modráku pořádně nevěděl o co jde, příště prosím o info na viditelném místě.
Mno jo,to jsou ty modraci co chodi jen na eventy kde je non pvp :-) ty mame nejradeji.... Kazdy event co byl v cove je vzdy s PVP :)
Chapu ze pro vas by bylo lepsi kdyby to bylo mimo GZ.V klidu si kopnes do cove a kdyz tam nebude vic blue jak pk tak nevybehnes :) jaka ubohost :-)
Ty máš asi opravdu IQ šumící trávy :-) jinak to opravdu nevidím.

1. Pokud je někde GZ (Guard zona) - ano opravdu je i v Cove, takže předpokládám, že když portnu do guard zonu, opravdu tam bude.
2. Pokud chce GM GZ vypnout, docela rád bych byl informován dopředu. Vaše trapné a nelogické odpovědi, že bylo info ve hře snad nemyslíte vážně - ve hře nejsem 24/7, takže bohužel nemohu vědět kdo co psal před 10 minutama, co jsem lognul.
3. Nejde mě o ztracený eqip, ale o princip. Takový event, měl být minimálně hlášený zde na forum.

To je vše, takže si nech tvoje trapné a scestné poznámky pro babku jahodářku :)
Uživatelský avatar
Nightwish
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 80
Registrován: 28 črc 2010 16:02

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Nightwish »

Díky za Event, účast byla pěkná, minimálně za lidi, co se nebojí přijít o svůj EQ.
R.I.P. těm, co logli do Cove a dostali pojeto, přeci jen je to PvP město, ikdyž má občas Guard zonu.
Pokud se Vám zdá, že Vám bylo ukřivděno, je to jedině správně. Člověk musí občas zakusit hořkost prohry, aby si uvědomil, že jeho Ego není to jedinné v celém vesmíru.
Modří zase dostali na prdel, bohužel.
Pokud by byl GM Ibis té chuti, mohli bychom obdobný PvP event opakovat 19.1. něco jako odvetu s tím, že budete dostatečně dopředu upozorněni. Je faktem, že 99% Eventů je non PvP charakteru nebo je zde PvP zakázáno. Určitě by nebylo od věci udělat PvP turnaj prsků, turnaj dvojic nebo trojic. Tak, jak se to dělá každý rok. Ceny nemusí být bůhví co, kdo chce, ten se zúčastní. :wink:
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od krysakrys »

PvP event bez pvp, maximalne ste stihli obbehnout barak, kdyz tam od 19:30 cekalo 20 pk a par monster primo u portu

Porad nechapu duvod, proc tam modraci do 19:30 nemohli. Nejsme organizovana skupina, tak jsme klidne mohli cekat v cove a mohlo byt nejake pvp. Chapu, ze pro lidi co nemaji zadny skill je toto idealni event, ale ja cekal ze si zahraju

Chtel bych tady podekovat Zufalcum, za pekne dva eventy, to co plodi GM v poslednim pul roce nestoji za nic, neni to domyslene do konce. Zrejme maji Zufalci o kolecko vic.
Rycolast
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 40
Registrován: 13 zář 2016 21:52

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Rycolast »

Podrobil jsem tento topic podrobné analýze svým ostrointelektem. Nějaká oholená domestikovaná opice portla do Cove přes rb kde je doslovně napsáno Cove(PvP) tam dostala bídu a přišla o +5 ekvip a ress robku, přesné? Utírání zadků nedonošenejch koních hlav už bylo na tomto shardu dost.

Chtěl bych tady Krysovi poděkovat že 2 ze 3 jeho prispevků mají náznaky mozkových buněk, ale hned ten třetí je nějaké levičacké neomarxistické hovno za které by potřeboval cihlou přes xicht.

ty tldr rádoby moudra nestály ani za analííízu
Fantóm, černá svyně, černokněžnýk.
Uživatelský avatar
Rumburak
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 9
Registrován: 11 pro 2018 18:26

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Rumburak »

První event který se mi absolutně nelibíl. A taky se mi nelibí ta odměna.. vždycky byl problém i s reward pytlíkem a fame.. že jsme sotva za event který trval i dvě hodiny dostali sotva 5k, a tady zmízěna jedna skupina, která obhajuje GM (včerejší PK) podle forum od Amothie a Harpagonu dostali takové itemy. Nechápu proč se to nějak nerozdělilo, a pak odměnu jak to na eventu bývá nedostali všichni stejnou ? v Last stading tak bych to pochopil, že dostane jeden něco... mám k tomu skeptický názor.

Palec dolů za přístup GM, a že ocenila pouze líp zorganizovanou skupinu.
Koupimstring
Inkless
Inkless
Příspěvky: 26
Registrován: 16 pro 2018 23:23

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Koupimstring »

Rycolast píše: 06 led 2019 13:30 Podrobil jsem tento topic podrobné analýze svým ostrointelektem. Nějaká oholená domestikovaná opice portla do Cove přes rb kde je doslovně napsáno Cove(PvP) tam dostala bídu a přišla o +5 ekvip a ress robku, přesné? Utírání zadků nedonošenejch koních hlav už bylo na tomto shardu dost.

Chtěl bych tady Krysovi poděkovat že 2 ze 3 jeho prispevků mají náznaky mozkových buněk, ale hned ten třetí je nějaké levičacké neomarxistické hovno za které by potřeboval cihlou přes xicht.

ty tldr rádoby moudra nestály ani za analííízu
Čistý a krásný důkaz, inteligence některých hráčů :-)
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od krysakrys »

Rycolast píše: 06 led 2019 13:30 Podrobil jsem tento topic podrobné analýze svým ostrointelektem. Nějaká oholená domestikovaná opice portla do Cove přes rb kde je doslovně napsáno Cove(PvP) tam dostala bídu a přišla o +5 ekvip a ress robku, přesné? Utírání zadků nedonošenejch koních hlav už bylo na tomto shardu dost.

Chtěl bych tady Krysovi poděkovat že 2 ze 3 jeho prispevků mají náznaky mozkových buněk, ale hned ten třetí je nějaké levičacké neomarxistické hovno za které by potřeboval cihlou přes xicht.

ty tldr rádoby moudra nestály ani za analííízu
Ja pouze prezentuji svuj nazor, to, ze jsem intelektualne nadrazeny nad cloveka pouzivajici vyrazy jako neomarizsticke je zrejme.
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Fogy »

Rumburak píše: 06 led 2019 14:04 A taky se mi nelibí ta odměna.. vždycky byl problém i s reward pytlíkem a fame.. že jsme sotva za event který trval i dvě hodiny dostali sotva 5k, a tady zmízěna jedna skupina, která obhajuje GM (včerejší PK) podle forum od Amothie a Harpagonu dostali takové itemy. Nechápu proč se to nějak nerozdělilo, a pak odměnu jak to na eventu bývá nedostali všichni stejnou ?
A co to vlastně bylo za odměnu? :)
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Zola »

No monstra neměla loot a v bedničkách pytlík s regama?Reward žádná nebyla.Škoda že nedošlo víc lidí , jedinej kdo vyběh tak ve 3 zoufalci :wink:
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Penelope
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 125
Registrován: 19 pro 2016 16:48

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Penelope »

Zola píše: 06 led 2019 16:15 No monstra neměla loot a v bedničkách pytlík s regama?Reward žádná nebyla.Škoda že nedošlo víc lidí , jedinej kdo vyběh tak ve 3 zoufalci :wink:
Tak to tě opravím, viděl jsem několikrát, že někdo od Vás lotil a padaly mu aj itemy (specialní itemy, naučné knihy,..) Dále po 12 items v pokladnicích tuším, že byly čtyři. Ale to jsou věci, které se daly vypozorovat jen ze hry. Zákulisní rewardy v podobě gate po skončení eventu nebo něčeho takové jsem neměl chuť sledovat až do konce.
„Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic“
Theodore Roosevelt
Jiri
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 95
Registrován: 30 zář 2006 09:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Jiri »

jojo hosi mamon tam byl jak cip ,6x bersekera,6xmaster vik ....150 ada ingu :roll: :twisted:
Help
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 90
Registrován: 03 bře 2017 10:57

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Help »

Iba pre predstavivost takto vyzeraju PvP rewardy kamo dufam ze nabuduce tiez nedojdete a nechate nam taketo šmakocinky :clap: :clap: :clap:
https://imgur.com/ElttQBY
Zamčeno