Qvest?? Dělaný pro PK

Vaše nápady a návrhy
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Fero »

Help píše: 06 led 2019 18:25 Iba pre predstavivost takto vyzeraju PvP rewardy kamo dufam ze nabuduce tiez nedojdete a nechate nam taketo šmakocinky :clap: :clap: :clap:
https://imgur.com/ElttQBY
tu vazne trollujes pokladom z minulych vianoc? tu chces len rozprudit flame? ban na takychtooo
Uživatelský avatar
GM Ibis
Dark Paradise GM
Příspěvky: 69
Registrován: 30 pro 2017 22:38

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od GM Ibis »

PVP event je především o pvp.

Cely event byl hlášen den předem odpoledne a večer + několikrát ve hře a dvě hodiny před eventem sem to spamoval dost.

I já jako hráč který pvp nehraji, vim, že když je cove doslova pod nadvládou PK tak bych tam neportil, ale přišel bych někde z boku k městu. Do světa se křiči "pozor cove nema GZ" a vy tam portujete.

Je dosti srandovní, že někteří jdou na PVP event proti PK a maji na sobě iron nebo +5. Neříkám, že všichni.

Je pravdou, že pokud tam logne PK skupina tak je pravděpodobné, že neorganizovana banda modráku lehne popelem.

K lotování: pravidla byla řečena předtím než to začalo. Jen mi líto lidi co tam nalognuli a lehnuli.

Event nebyl cíleně jen pro pro PK. Byl pro všechny hráče co hrají PVP. V poslední době je dost page s žadosti o vstup do orderu nebo chaosu. Je pravdou, že pvp na dp už hrají jen pk snad. Což je škoda.

95% eventu co dělam je non-PVP. non-loot. všechny eventy do teto doby co jsem měl na svědomí ja byly only-blue. Takže i odměnu dostal jen modrak. PK na tyto eventy něměli přistup. Tak sem chtěl změnu.

Last Man Standing - čiste napad jak si to okořenit nakonci. Nebylo zakazano přijit komukoliv. PK došli skoro všechny. Modraci dva, kteří byli nazí s tím, že jdou lotovat. Což je dosti úsměvné :-)

Jinak o odměnám na eventech obecně: vzhledem k tomu, že na klasickém pve eventu nemužete o nic přijit ..a mate zaručenou odměnu, tak je jasné, že odměna se odvíjí dle rizika.

V neposlední řadě bych rád upozornil, že na MASS eventech nemaji lvl9 a lvl10 monstra loot zamerne. I s tech pokladu co jsou na eventu nahozene nejsou veci jako sochy wire atd. jelikož je doba scriptu a všichni máji autoloot tak se drahé věci nerozdavají na zakladě rychlejší ruky.
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Empair »

Koupimstring píše: 05 led 2019 19:43 prosil bych příště pokud bude nějaký quest v GZ (GUARD ZONE) napsat zde na forum info, to že se píše ve hře nikoho nezajíma. Já osobně nejsem online 24/7 a když lognu a portnu do GZ nepočítám s tím že budu zabit. Moc díky GM, které to vymyslelo, za ztracený eq, opravdu úžasný nápad *tleská*. :lol:
GM Ibis píše: 06 led 2019 23:00 Cely event byl hlášen den předem odpoledne a večer + několikrát ve hře a dvě hodiny před eventem sem to spamoval dost.
Zde bych dal za pravdu "Koupimstring", oznámení ve hře je se dostane opravdu jen k lidem, kteří jsou aktuálně ve hře, dovedu si představit, že když odlognul v GZ tak ztráta eqipu (jakkoli hodnotného) mě nasere. Takové věci by měli být na forum dopředu. Mezi PvP města patří i delucie nebo Bux, kde je taktéž banka a nestalo by se, že do eventu někdo neúmyslně "spadne".

Eventu jsem se neúčastnil, takže ho nebudu ani soudit ... jen za sebe doplním pár postřehu.

1) Když PvP tak s lootem, o tom ten boj prostě je ... chceš výhodu musíš riskovat eqip.

2) Amontia s Harpagony má v současné době nejsilnější PvP skupinu. To, že event vyhrají není jejich chyba ale je to tak správně, to že se proti nim nedokáže postavit důstojný protivník je jen a jen na ostatních hráčích.

3) PvP je a vždy bylo kořením serveru, PvP Eventy by se měli pravidelně ... dříve se běžně vypínala GZ i Britu. DP je a vždy byl smíšený PvM PvP server.

4) Současné PvP je prolezlé zneužíváním herních chyb a externích programů. Aby se PvP hrálo museli by GM tyto věci postihovat. Jinak ti co nemají zájem (nebo nevědí jak) takto porušovat pravidla hrát prostě nebudou.
Wiliam
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 67
Registrován: 13 črc 2015 19:20

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Wiliam »

No dobre Emp, ale pozri sa nato z hladiska GMka, snazi sa tu nieco vylepsit aby sa hralo nejake to PVP aspon a vy nanho kidate ze to dal do cove a ze to nedal nikam na web..akoze wtf ludia, ked som pvp hrac tak ano idem do cove za modraka alebo pk a kludne ho tam odlognem lebo zrejme mam zaujem o PVP[btw ten rang co tam logol mal elvenu atd, zrejme prudil nas ked sme hrali pk z gz]..ALe ked pvp jednoducho neviem hrat a nechcem ho hrat, tak nebudem liezt do cove a uz vobec tam neodlognem[za ziadnych podmienok]..Vyhovarat sa tu nato ze to nikde nebolo napisane je fakt smiesne a znechucujete tym pracu GM ktore to tu robi zadarmo, nadavajte si medzi hracmi nato sme aj tak zvyknuty vsetci...ale urazat tu GMko ktore sa snazi supportovat hru a od vas nic neziada len vam tu dovoli zadarmo hrat na tomto sharde tak to mi troska prijde z cesty.
Libor
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Fero »

Wiliam píše: 07 led 2019 02:04 ...
Ja ked som robil event, pisal som to na forko, discord, na trhu, osobne hracom na ICQ a aj tak vela ludi o tom nevedelo.

Je mi trocha divne, ze Ibis to zrusil den predtym, prave aby dal MGckam sancu sa zucastnit a Emp pise, ze o tom nevedel. Mohol si dat osobne vediet aspon GMkam guild, ti by sa mozno zorganizovali lepsie.

A vy nepruddite hracov co stoja v GZ? Prudite, tak aky je rozdiel ked oni prudia z GZ? Toto je odjakziva sucast cove PVP.

Plus nikde nebolo povedane, ze LMS sa mozu zucastnit aj porazeni.. Ja osobne som tomu porozumel tak, ze event vyhra ten, kto bude posledny zivy v Cove a nie v postavenej arene. Cize zas chyba v komunikacii...

Proste nabuduce to napis tyzden dopredu na forum, niektorym hracom osobne a vyhnes sa 90% hejtu, ktory si teraz dostal.

Nechapem, preco neuznas, ze by sa to dalo spravit lepsie a ze si to mohol odkomunikovat lepsie. Vsetci sme iba ludia a robime chyby :D Sorry ak mas pocit, ze ti nadavam, ale to tu tvrdi iba Mirek a ten nevie moc citat s porozumenim.

Dneska sme proti nim behali Cove PVP, trosku vacsia a organizovanejsia skupinka a hned tie boje vyzerali inak.. Takze myslim, ze ta ich najsilnejsia skupinka, byt event ohlaseny dlhsie do predu, by lahla popolom... :D
Wiliam
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 67
Registrován: 13 črc 2015 19:20

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Wiliam »

Fero píše: 07 led 2019 02:28
Wiliam píše: 07 led 2019 02:04 ...
A vy nepruddite hracov co stoja v GZ? Prudite, tak aky je rozdiel ked oni prudia z GZ? Toto je odjakziva sucast cove PVP.

Ale my neplaceme kazdy den na forum v tom je ten rozdiel ty mudrc s porozumenim.
Libor
jurko
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 40
Registrován: 12 led 2018 14:24

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od jurko »

Wiliam píše: 07 led 2019 02:04 No dobre Emp, ale pozri sa nato z hladiska GMka, snazi sa tu nieco vylepsit aby sa hralo nejake to PVP aspon a vy nanho kidate ze to dal do cove a ze to nedal nikam na web..akoze wtf ludia, ked som pvp hrac tak ano idem do cove za modraka alebo pk a kludne ho tam odlognem lebo zrejme mam zaujem o PVP[btw ten rang co tam logol mal elvenu atd, zrejme prudil nas ked sme hrali pk z gz]..ALe ked pvp jednoducho neviem hrat a nechcem ho hrat, tak nebudem liezt do cove a uz vobec tam neodlognem[za ziadnych podmienok]..Vyhovarat sa tu nato ze to nikde nebolo napisane je fakt smiesne a znechucujete tym pracu GM ktore to tu robi zadarmo, nadavajte si medzi hracmi nato sme aj tak zvyknuty vsetci...ale urazat tu GMko ktore sa snazi supportovat hru a od vas nic neziada len vam tu dovoli zadarmo hrat na tomto sharde tak to mi troska prijde z cesty.
Ked je raz v tom meste GZ, tak je tam GZ a ma tam byt bezpecne odlognut a lognut (pripadne aspon cedulka, ze tam neodporucaju odlognut, lebo sa moze nieco taketo stat)... Ked uz je to taky problem napisat na forum a upozornit na fakt, ze tam vecer hodinu nebude GZ, tak mohli aspon odlognute postavy kopnut napr. na trh...

To, ze je to PVP mesto s tym nema mat nic spolocne, je tam GZ a . To, ze ty to nevies pochopit, lebo si na strane, ktora akurat ziskala a nic nestratila, tak mi je jasne, ze to budes cele obhajovat. Najma, ked ide o sprasenie z vasej strany :)

Ale tu nieco pisat nema cenu...ved vacsina z vas nema hadam ani strednu skolu dokoncenu :D
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Fero »

Wiliam píše: 07 led 2019 02:52
Fero píše: 07 led 2019 02:28
Wiliam píše: 07 led 2019 02:04 ...
A vy nepruddite hracov co stoja v GZ? Prudite, tak aky je rozdiel ked oni prudia z GZ? Toto je odjakziva sucast cove PVP.

Ale my neplaceme kazdy den na forum v tom je ten rozdiel ty mudrc s porozumenim.
Keby mi Ibis odpise na discorde, porozpravali by sme sa normalne medzi 4 ocami a nemuselo by to byt prudene tvojimi trapnymi komentarmi... Ale ked je ta komunikacia od GMs na bode mrazu, tak treba kricat vsade, kde sa da... Ty nevyburene deturo, zachvilku si budeme na mamu nadavat?

Reagovat iba na to co vam vyhovuje, ale k najdolezitejsim bodom sa nevyjadrit :D Tak sa vedie zdrava diskusia no...
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Raziel »

Ibis píše:dával jsem info všude předem
Empair píše:GZ se vypínala i v britu
Nevím jak ostatní, ale já nekontroluju facebook nebo web/forum než nalognu, klidně i týden se nikde nepodívám. V cove ale odlognuté postavy mám, a kdybych tam nalognul tak tam lehnu taky, sice bych kvůli PvP equipu nedělal topic na foru, ale i tak bych byl překvapený že tam zona není...

GZ se nevypínala ani nepamatuju (ani si nepamatuju kdy se to stalo naposled, spíše se dá říct že GZ je i v cove samozřejmostí).
V dobách vypínání GZ ve městech to dopadalo uplně stejně jako ted. Spousta lidí ztratilo equip a GM schytali kritiku. Možná i proto se od toho upustilo. Lepší bude do budoucna tuhle praktiku nechat spát ...
Fero píše:Cedule do cove "pozor kdykoliv můžou stráže podlehnout přesile a utéct
Jediný rozumný konstruktivní návrh na změnu. Ale za mě bych touhle cestou nešel. Cove PvP existuje hlavně proto že tam ta zona je, pokud by se vypínala, určitě pár modráků, co se tam chodí solo podívat, už tam nepáchne. A to nebude to co by PK chtěli, kdyby jim GZ vadila, tak tam nechodí. Modráci tam chodí protože tam ta zona je ... PK tam chodí protože tam možná nějaký modrák bude.
Taky tu už zaznělo pk v cove jsou většinou skupina lidí co hrají spolu, modráci tam jsou většinou solo. Není uplně fér srovnávat počty a dokola se ohánět tím že 10 blue stojí v GZ.

Podporu si zaslouží spíše frakční PvP. Oživil bych eventy Boje o Města nebo relic kde bojují stejně početné skupiny a počty se dají i balancovat.
Jen můj názor.
Noncompet Ismentis
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 57
Registrován: 10 úno 2014 17:40

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Noncompet Ismentis »

Každý správný pvper ví, že má odlognout těsně u baráku, tam je GZ vždycky ... případně tam hodis summona a vyguardit ho a počkat si na pkčko.
jurko
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 40
Registrován: 12 led 2018 14:24

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od jurko »

Noncompet Ismentis píše: 07 led 2019 08:18 Každý správný pvper ví, že má odlognout těsně u baráku, tam je GZ vždycky ... případně tam hodis summona a vyguardit ho a počkat si na pkčko.
No toto by si si moc nepomohol, keby lognes a guardnes, tak ides rovno do jailu :D GM tam pisalo, ze nejde 100percentne vypat GZ, tak kto to napise, pojde do jailu :p
Bymbo
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 5
Registrován: 18 zář 2018 14:36

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Bymbo »

Hohoho, co to vidí očko moje modravé? Byl pívípí support pk event a já chyběl? Taky jsem mohl dostat topko a sochu jako ostatní kamíci od indiánů - so sad. :(

A teď vážně - děláte si prdel že? Máme dneska apríl, nebo ne? Protože jestli ne a všechny ty pohoršenecké posty myslíte vážně, tak ten matroš co tady 90% postujících lidí šňupe chci taky.
Raziel by se měl zase schovat pod snůšku svého umírajícího posthunterství jak za něj bylo vše nejlepší. Protože o PvP toho ví asi tolik jako já o kroužku vyšívání. A zbytek hráčů by se měl chytit za rypák a uvědomit si, že venku je taky svět a neřešit takové chujoviny, házet vinu na někoho, kdo vám zkusil udělat zábavu. I když já se začal bavit až teď při pročítání fóra: dvojí metr - WTF? Vyhodit staré GM, pochválit nové GM, zprudit nové GM, vyhodit stavající GM a dosadit nové, why not? Málo mamonu v pokladu, moc pastí v dungu? Nemažte hráč je jich tu málo/smažte hráče je tu moc prasat? Málo PvP / moc PvP? Kua, WTF? Už jen čekám, kdy si budete psát o nafukovacího Putina na koni do hry a stěžovat si na to, že koule to určitě umí vytvořit, ale GMkům se nechce a neposlouchají tak moudré hráče. Počkat, něco v tom smyslu už tady taky bylo, že?
Osobně se divím, že to ještě nějaké GM baví se o to starat (TO = o vás). Dělat to já, tak se na vás vykálím z astronomické věže a už vůbec bych vás všechny smazal, protože mít IQ na bodu mrazu je snad i trestný čin.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Zola »

Penelope píše: 06 led 2019 17:47
Zola píše: 06 led 2019 16:15 No monstra neměla loot a v bedničkách pytlík s regama?Reward žádná nebyla.Škoda že nedošlo víc lidí , jedinej kdo vyběh tak ve 3 zoufalci :wink:
Tak to tě opravím, viděl jsem několikrát, že někdo od Vás lotil a padaly mu aj itemy (specialní itemy, naučné knihy,..) Dále po 12 items v pokladnicích tuším, že byly čtyři. Ale to jsou věci, které se daly vypozorovat jen ze hry. Zákulisní rewardy v podobě gate po skončení eventu nebo něčeho takové jsem neměl chuť sledovat až do konce.
Tak to jsi tam lozil za nb postavu a prudil? :(
Monstra byla opravdu bez lotu , nahoře o tom píše i ibis.Omlouvám se že jsem se obohatil na spider slavoj z matriarchy :| V pokladu byl spotřebák a rewardu měl jenom poslední co přežil grupen pvp , nic zákulisního.Mohl si do toho jít taky ale ne v ress robě.
Naposledy upravil(a) Zola dne 07 led 2019 15:40, celkem upraveno 1 x.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Penelope
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 125
Registrován: 19 pro 2016 16:48

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Penelope »

Bymbo píše: 07 led 2019 14:37 Peace of shit
Jestli jsi ten Bimbo a nebo zas cermi, nebo někdo kdo tu trolí.. tak si prvně zjisti fakta, než začneš vypisovat takové nesmysly. Nikdo neřekl, že GM eventy jsou na nic, ani že PvP. Jen se tam sešlo pár podezřelých věcí. Event nebyl nikde pořádně zaznamený snad předchozí den v cove, kde to viděl jen málo kdo. A druhý den to bylo vypsané až chvíli před startem.
Každý Event který byl kdy dělaný od GM se snažil být vybalancovaný aby měl smysl. Tady pár blue co tam koplo uplně v jiné časy hned umřeli, ať už na na flusy, DMka hned na skoku nebo na opodál přihlížející PKčka, kterých všude všudy bylo jako teď aktivita na DP :D
Řešení odměn nikdy na eventu neměla tu variantu, že nějaký hráč nebo lepší skupina z Eventu si odnese vše. Mohlo to být udělané tak, že se pokladnice mohli rozdělit mezi blue a PK. Když si GM všimli, že to není vybalancované, mohl napsat do hry ať příjdou ve stejný čas aspon 4 blue a postaví se proti 4pk. GM je tam od toho, aby na hru dohlížel a udával směr, a né aby něco vymyslel - postavil spustil Event a odešel si nakoupit do Alberta rohlíky a pak se vratíl a koukal by se co se stalo... Ale takhle to nebylo. Tuším, že tam těch GM na tom eventu bylo víc. Dále jako na každém eventu chyběl rewarda pro všechny. Jasně, že odměnu v podobně pokladnice a reward gate dostali jen PK. Ale to pak nebyl Event ale fraška Event. A to je lepší žadný event než předem vyhraný event. Je to asi jako koukat se na Box mezi dospělým člověkem a dítětem. HNUS :oP

- Informace o eventu (kdy, kde, jak, proč)
- Snaha Event nějak zachranit nebo vyrovnat
- Odměny, které poprvé přesahovali hranici pouhé rewardy s fame
- Chladný přístup během eventu a po eventu

+ Snaha o oživení v PvP
„Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic“
Theodore Roosevelt
Hyena
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 51
Registrován: 31 kvě 2009 20:58

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Hyena »

Nechcel som sa vyjadrovať , ale ten event bol veľký prepadák, čudujem sa že to tých 15 PK kamarátov bavilo ,ale budiž, asi máte iné chúťky. Bolo to presne ako box medzi 90kg chlapom a 40kg 10 ročným deckom. Ok ak vás to baví nech sa páči, bola to mŕtva nuda. Mohli ste kľudne ako GM zakázať zabíjať hráčov, ktorí nevedomky logli do cove a dostali pekný servis , nechápem, že ste sa tomu prizerali :clap: . Ďalšia vec, kľudne ste mohli v rámci zábavy vybalansovať a vytvoriť dve skupiny. Na tomto serveri vám hrá možno 30 unikátnych hráčov, tak keď tam bolo 15 za PK tak neviem čo ste si mysleli , že sa stane zázrak a objaví sa 15-20 modrých ? Odkiaľ však toľko ľudí vám tu nehrá dokopy ...... Dovolím si tvrdiť , že tento event nebavil ani tie PK , pretože tam žiadne pvp nebolo... A tých 15 PK sa tiež mohli dohodnúť , aby tam polka prišli za modré chary, bohužiaľ vám už dávno nejde o pvp , ale len o prášenie a itemy. Amen

A ešte k tomu lms tak to by bola úplná fraška , keby medzi tú PK skupinu prišli 3-4 modrý v ekvipoch. Tých by tá skupina v ohrádke zabila ako prvých s pekným servisom , keďže GM povolilo loot.

Koniec koncov za tieto konkrétne veci GM nemôžu (teda okrem tej že sledovali prášenie ľudí čo nevedomky logli) za toto môžu tá toxická komunita ktorá sa tu poslednú dobu usadila.
Bymbo
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 5
Registrován: 18 zář 2018 14:36

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Bymbo »

Penelope píše: 07 led 2019 14:54 bla bla bla
A to se právě pleteš, stejně jako tvoji přisluhovači...
Jsem si jist, že podobné eventy (PvM i PvP) kolikrát probíhaly bez toho, aby bylo předem něco oznámeno. Sám jsem se jich zúčastnil nesčetněkrát za PK i Blue - hledači pokladu, hledači GM co někde stálo, krátký PvM mass q, když bylo hodně lidí online, případně PvP event v podobné sestavě jako teď naposled - nějaká ta bedna + monstra kolem a dovoluji si upozornit, že jsem za PK na podobném eventu ztratil eqip hodněkrát a přesto jsem neplodil to co plodíte vy a že jsem na sobě neměl ress robu nebo +5 nekro komplet jak je tomu zvykem u modrých hráčů. Poslední co si pamatuju byl někde u HB a sjeli mě tenkrát MG a ne jednou... není to účel PvP eventu?
A pokud nedokážete přiznat, že se nejste schopni organizovaně domluvit, když modrých je víc nebude chyba ani GM ani těch PK, kteří si odnesli smetí v bedně a pár killů (největší vítězství je asi ten brekot tady). A ano někdy jsou eventy hlášeny předem, ale to asi nikdy nikdo neovlivní kolik dojde hráčů, nebo kolik se sejde dutých hlav.
Když je tu tolik chytrých a organizaci schopných lidí, jsem zvědav, zda na dalším PvP eventu se toho někdo chopí a povede modré do války proti rudochům. Počty jsou poměrně lehké - 40 modrých hráčů vs. 10 rudochů? Zajímalo by mě skóre podobných eventů za poslední cca 2-3 roky? Bude to asi výsměch že? Hádám, že tak 15:3 pro blue.
Nebráním tady PK ani současný stav PvP (bo nehraju), ale to co z vás leze za výplody je k poblutí.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Zola »

Poslední dobou se jelo docela dost pvp a občas se sešlo hodně lidí proto nás byl rekordní počet , ps vládkyně trhu je min. za 4!!
https://imgur.com/a/ONh08eW


Edit : ten brekot penelope je top , furt si jede svoje o plných bedničkách a ohromných odměnách :lol:
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Hyena
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 51
Registrován: 31 kvě 2009 20:58

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Hyena »

Počuj boli tam ešte tak 3-4 PK ktoré zabíjali s vami, ale to je úplne jedno to som povedal len tak z brucha, aj tých 30 unikátnych ľudí je asi iba utópia a nehovoriac o tom koľko s tých ľudí hrá pvp.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Zola »

Hele minimálně 10 dalších :lol:
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Hyena
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 51
Registrován: 31 kvě 2009 20:58

Re: Qvest?? Dělaný pro PK

Příspěvek od Hyena »

Zola píše: 07 led 2019 16:22 Hele minimálně 10 dalších :lol:
To nemení nič natom, že to bolo trápne ako by povedal klasik "rezeň vo vani'
Zamčeno