Změny v skriptech - Jail

Vaše nápady a návrhy
Tuzemack
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 172
Registrován: 28 lis 2012 10:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny v skriptech - Jail

Příspěvek od Tuzemack »

Fairy píše: 23 led 2019 18:17 Poděkování všem autonomním scriupterům.
Autonomní scriptěři si to sekají automatickým scriptem dál a když jsem tam jednoho takovýho borce před pár dny viděl, tak to nevypadalo, že mu dělá problém nějaká captcha. Takže to prudí akorát lidi, co to sekají ručně a problém to neřeší. Změny jsou tu na serveru super, od té doby, co se tu toho chopila nový GMka, tak popřemýšlejte i nad tímhle.
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Změny v skriptech - Jail

Příspěvek od GM Alois »

Jail není odměnou. Jail je trestem. Pokud možno se snažte se tam nedostat.

Myslím si, že naše snaha o to, aby v jailu nikdo nebyl, je mnohem větší, než tomu bývalo dříve. Takže jak se říká, míč je na Vaší straně hřiště a jestli si dáte vlastní gól, tak to není naše chyba.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
Caleb
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 95
Registrován: 02 pro 2006 10:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny v skriptech - Jail

Příspěvek od Caleb »

Tuzemack píše: 23 led 2019 19:58
Fairy píše: 23 led 2019 18:17 Poděkování všem autonomním scriupterům.
Autonomní scriptěři si to sekají automatickým scriptem dál a když jsem tam jednoho takovýho borce před pár dny viděl, tak to nevypadalo, že mu dělá problém nějaká captcha. Takže to prudí akorát lidi, co to sekají ručně a problém to neřeší. Změny jsou tu na serveru super, od té doby, co se tu toho chopila nový GMka, tak popřemýšlejte i nad tímhle.
Myslim ze toto neni, obzvlast od GM Fairy, fairy play. Pokud Scripter = ten kdo pise scripty. Osobne jsem nikdy zadny script na vysekani z Jailu nenapsal, protoze je to proti pravidlum. Ja bych to reformuloval.

Poděkoval bych hračům, co porušují pravidla použiváním autonomnich scriptuv jailu, potom co porušili pravidla a dostali trest...

1) Jak pise GM Alois, Jail je za trest, jeho podoba ma byt odstrasujici. Primarne ma byt cilem vsech nedostat se do Jailu. Ja se vysekaval v 2012 a tech 250 polen mi stacilo, abych vedel ze uz tam nechci.

2) GM team v poslednim roce udelal spousty kroku k tomu, aby hraci nemuseli travit cas "AFK" treningem skillu/vyrobou veci potrebnych k hrani (NB questy, Skill knizky, GM psaci stul atd). Zde bych vzdy roslisoval ale skupiny hracu co AFK trenuji a AFK vydelavaji.
- pro ty co vydelavaji, je bohuzel riziko AFK trestu ciste v jejich rukou, snizuji naklady a zde neni prostor pro zadne ustupky, proste delat to nemusi.
- pro ty vo AFK trenuji, by byl jeste potencial na zlepseni v systemu.
- castejsi drop 10% skill booku v NB dungach / mini dungach
- quest ala abraham na 10% skill book
- Presunout nejcasteji trestane a nejvice nezbytne (Brujah, Gangrel) skilly do Mistrovy knihy (Alchemy). Myslim ze to nikomu neuskodi. A Abraham quest bude o to atraktivnejsi.
- Gain skillu ze skill pointu do vsech hlavnich skillu. Napr nynu Warrior / Pal + jen do SW, Cler + Heal uz ne Veterinary a podobne. Ideal by byl War, Pal +SW/Fenc/MF/Tac/Heal atd. Tento problem je u kazdeho povolani.
http://spolek.rivil.com/?i=5&g=1&img=1009
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny v skriptech - Jail

Příspěvek od Xan »

Je to trochu offtopic, ale za vice skillu ze skillpointu bych se taky primlouval. Viz wamp - wrest a heal a jako odmeny ve forme majetku horizit...vsecko antihuman:-)
Uživatelský avatar
Jesse James
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 51
Registrován: 28 zář 2006 17:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny v skriptech - Jail

Příspěvek od Jesse James »

Jak tady může někdo napsat že mining je otázka 4 dnů? Mám skill 91.7 a za 7hodin a 35 minut jsem vytrenil 0.3 a dvakrát mě zabilo PK. Což vám hru znechutí totálně. Protože jít se ress, loot navíc trejnim takže víceméně u sebe nic nemám. Tak ať mi tady někdo neříká že to trvá 4 dny... Tímhle stylem se na 100 dostanu... No však si to spočítejte. A cokoliv autonomního tady je mě taky sere. Hlavně Taming. Když je potkám hned bych jim dal .jail
*cenzurováno* --- Nevim sice kdo mi to smaznul, ale co na tom bylo spatnyho?
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Změny v skriptech - Jail

Příspěvek od erunno »

Pokud vezmu argumentaci GM že Jail je trest tak sakra přitvrďte vraťte do trestů mínusy do skillu který byl afk způsobem trénovan a nakonec i smazání postavy jako tomu bývalo kdysi, nebo aspoň setnutí skillu na startovní pozici.. Přitvrdit se dá různými způsoby zvednout počet logů, přidat počet dní v jailu i když vysekám logy tak tam budu třeba 3dny, snižování skillu odstupňovaného od počtu afk prohřešků 5/20/50/ban postavy... V dnešní době není třeba u hry být afk.. je doba duálů můžete jednou postavou být "afk" ale na druhé hrát.. Takže to že AFK je nutné jak tu někteří dokola tvrdí je stupidní hovadina.
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Změny v skriptech - Jail

Příspěvek od Gilraen »

erunno píše: 07 čer 2020 12:38 Pokud vezmu argumentaci GM že Jail je trest tak sakra přitvrďte vraťte do trestů mínusy do skillu který byl afk způsobem trénovan a nakonec i smazání postavy jako tomu bývalo kdysi, nebo aspoň setnutí skillu na startovní pozici.. Přitvrdit se dá různými způsoby zvednout počet logů, přidat počet dní v jailu i když vysekám logy tak tam budu třeba 3dny, snižování skillu odstupňovaného od počtu afk prohřešků 5/20/50/ban postavy... V dnešní době není třeba u hry být afk.. je doba duálů můžete jednou postavou být "afk" ale na druhé hrát.. Takže to že AFK je nutné jak tu někteří dokola tvrdí je stupidní hovadina.
Skill se snižuje při 3. afk. Dobu v jailu již neovlivníme, leda bychom dali ban na acc.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Odpovědět