Wish List 2019

Vaše nápady a návrhy
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Wish List 2019

Příspěvek od Empair »

Rok 2018 už nám končí.

Dal bych Příklad (ilustrační):
PvP Trunaj (GM vyjádření: Ano)
Nová top ruda do světa. (GM vyjádření: možná)
NB Ada roba (GM vyjádření: Ne)

Pište nápady:

Edited by Alois
Shelley
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 5
Registrován: 13 lis 2018 14:43

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Shelley »

Otvorit D3 a D4, kludne aj povodnu verziu.
Ano, bude otevřeno, oboje. Výhledově D3 maximálně 10 dní.
Raz za mesiac PVM event pre skupiny 3-5 hracov s adekvatnymi odmenami.
Pod tímto si nelze nic konkrétního představit, ale klidně něco navrhni.
Upravit Timed dungeon a mozno spravit este 1,2 alternativy. Vynikajuci koncept kde sa hraci mozu hraci rozklikat bez rizika straty equipu.
Toto je na zvážení každého člena týmu stavějící dungeony, jaký chce zvolit systém a koncept. Já takový dungeon neplánuji.
Vendora na velmistrovku za 500k/ks
Vendor na skillbooky, kromě těch, které již lze koupit se neplánuje.
Alois
Kubo
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 48
Registrován: 20 pro 2015 10:33

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Kubo »

- teuton + ada heater(double zbrani ,staty,reaktive,bless) , honour stit zvysit durabku respektiv zvysit odolnost proti niceniu... honour kombo ( rozumne zvysit dmg kritickeho zasahu pripadne znizit timer nabitia zbrane)
Toto se řeší. Existuje zde diskuze v rámci GM týmu ohledně štítů a jejich efektu pro specializace.
- druid + magery , moznost pois zbrani, oprava mystiku aby nerusil pois?
Toto momentálně není na pořadu diskuzí ohledně druida. Pozeptám se kolegů.
- gardian moznost pois zbrani
Toto bylo odpovězeno již v jiném topicu, že prozatím nebude.
- zvysit drop SS z rozbytych zbrani v recyklatore.. pripadne nejaky dalsi mini dung/Q na ziskanie SS...
Neplánuje se zvýšit drop v recyklátoru.
- poklady: drop SS,drop elven logs, drop ada yarns
Na pokladech se pracuje.
- sem tam nejaka drazba alebo event o rare item..
Individuální otázka pro každé jednotlivé GM. Já letos už nic takového v plánu nemám. Ale v roce 2019 by něco být mohlo a bude.
- guild hry
Budou počítám na jaře. Pokud se shodneme na nějakém konceptu. Myslím že zástupce MG určitě na nějakém pracuje.
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Wish List 2019

Příspěvek od GM Alois »

Ahoj,

- více času
- méně incidentů, které berou chuť
- více empatie
- méně animozit
...

Budu se snažit odpovědět každému do topiku. Dle barvy bude poznat jakou to má reakci, případně bude řečeno konkrétněji.

Chápejte, že není vůbec přínosné sem psát obecné věci jako udělejte event, to je prosím málo. Pokud se cheme snažit komunikovat, nestavme to na úroveň kašpárek a obecenstvo, ale pojďme vést dialog a bavit se společně.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Empair »

Nové možnosti pro guildy (v rámci toho co můžou získat/postavit/využívat)
Ano
Předělání Specializací Clerik
Ne
Odladění/změna Šamana a Witch Huntra
Částečně
Oživení mrtých skillu (Enticement, Begging, Provocation)
Není v plánu zatím.
Zužitečnit skill Stealing
Není v plánu zatím.
Systémově potlačit autonomní AFK harvesty
AFK kontroly probíhají
Vyrovnání TOP brnění v závisloti k očarovaným zbrojím
Možná
Uživatelský avatar
Caleb
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 95
Registrován: 02 pro 2006 10:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Caleb »

- Urcite zasadne nemenit Klerik specializace (chapu, jsou kontroverzni, ale proto jsou vymecne a kdyz se s nimi naucite, pochopite ze obyc klerda neni jedina moznost. Rozumim, je to slozite se ucit novym stylum hrani, kdyz umite hrat jen dve postavy :P).
To je určitě dobrá rada z mého pohledu.
- Obecne, nezasahovat do zajetych nastaveni ve vetsim meritku, nechat hru ustalit a ladit jen chyby.
Obecně bychom se chtěli spíše zabývat rozšířením hry a pestrosti hry samotné a ne nastavením charakterů.
Na druhou stranu tu jsou některé dost problematické věci např u dole zmíněného WH.
- WH 3.0
EDIT: Ohledne WH jsem svuj wishlist prehodnotil,nechvam pouze prani ohledne zbrane. Existuji hraci, kteri tuto verzi radi hraji, sic jich neni moc.

- Novy enchant zbrani pro WH, jako ma Magic paladin napr. Vyuziti nepotrebnych itemu jako jsou Excelent formy, good formy. Zakladni DMG techto formovek zvednou na uroven obourucky Magic paladina po enchantu + efekty.


- Budistak 2019 - tak jak byl puvodne. Podleme idelani event pro jednotlivce.
- Stribrnaky 2019 - podle me pekny event. Mozna zvednou minimlani moznou odmenu (Loutna fakt nic moc ;]) cen, aby za tech 500 padlo neco zajimaveho (+25 cast, pylik s 5mystik komponenty, nebo idela vyuzit nove nahodne drop pyliky z pokladku), ale zas aby se nespekulovalo o harvetru mamonu ;].
- Guild hry 2019 - nechal bych soucasny system, pouze doladit chyby. Navrhovat scela novy by stalo cas a zas to ladeni .... Ale pripominky bude idelani psat az po skonceni her.
Na dalších eventech se pracuje a bude pracovat, ať už jde o GH další generace a nebo i jednotlivé questíky i pro jednotlivce.

V podstate, kazdy rozumny hrac zde, vi, ze shard jede z nostalgie a nikdo po GM teamu nemuze ocekavat venovani se tomu na plny uvazek. Pokud se otevrou zavrene dungy a budou bezobluszne eventy ja budu spokojen ;].
Naposledy upravil(a) Caleb dne 15 lis 2018 18:46, celkem upraveno 1 x.
http://spolek.rivil.com/?i=5&g=1&img=1009
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Wish List 2019

Příspěvek od erunno »

Přispěji taky troškou svého sci-fi do tohoto topiku :)

1) Zavedení +plusování barevných štítů (mytheril štít stejně jako zbroje na +15/+20)
2) Enchant barevných zbrojí silver/shadow a štítu do +15/+20/+25 - s bonusem do síly rovnajícím se +15tkám, se stavajícím armorem... myslím že největší mínus iškariotských brnění je v tom že nedají staty tudíž kdyby daly aspon něco málo využívali by se více.
3) Enchant + štítů do bloodu, blacku, mytherilu - za cenu snížení durábky o 1/2 až 2/3 ale za lepší armor
4) Mrknout se na drop (trošku zvýšit) mystic krystalu.. :)
5) ......... možná mě ještě něco nereálného napadne :D
Frantisek ml.
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 80
Registrován: 07 lis 2006 12:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Frantisek ml. »

- Možnost odlinkovat (nebo přelinkovat) linknutou Velmistrovu knihu a Book of greater skillgain, za nějaký poplatek (některé postavy prostě už nemůžou tyto knihy využít a musí je zahodit, jelikož je dostaly z questu)
Noncompet Ismentis
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 57
Registrován: 10 úno 2014 17:40

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Noncompet Ismentis »

Frantisek ml. píše: 15 lis 2018 20:47 - Možnost odlinkovat (nebo přelinkovat) linknutou Velmistrovu knihu a Book of greater skillgain, za nějaký poplatek (některé postavy prostě už nemůžou tyto knihy využít a musí je zahodit, jelikož je dostaly z questu)
To bych si takýýýýýýý přááááááááál Udělat si ňůbíky a skillovat si mejn char. To by bylo úžáááááááááááááááá. Plííííííííííííííííííííííííííííííííííííííís a lásku.
Uživatelský avatar
Nightwish
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 80
Registrován: 28 črc 2010 16:02

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Nightwish »

Použití rare tuby na obarvení těla/vlasů -> Nemám - nezkoušel jsem, jde/nejde netuším.

Důvod - spousta z nás hraje na "image" a fashion (chcete-li móda) je nedílnou součástí ultimy.

Jde mi především o Shamany a Vampy, protože ti si oblečení ve své pravé podobě nevezmou. Specky, top morfy ceníme, krok správným směrem, bavím se stále o color stránce věci. Rare tuby jsou, je jich málo a jsou dle mého předražené, ale má to svůj důvod a GM je vypustili, hledám další využití.

Dík za feedback.
Kubo
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 48
Registrován: 20 pro 2015 10:33

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Kubo »

Zaradenie srdickoveho draka do low/med dungov pripadne nejaky drop z random pyrlickov? (nedostatkove zbozi +fizz)
Only Noob
Inkless
Inkless
Příspěvky: 30
Registrován: 14 led 2013 00:15

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Only Noob »

Povolit používání fps patcheru.
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Gilraen »

Nightwish píše: 16 lis 2018 11:20 Použití rare tuby na obarvení těla/vlasů -> Nemám - nezkoušel jsem, jde/nejde netuším.

Důvod - spousta z nás hraje na "image" a fashion (chcete-li móda) je nedílnou součástí ultimy.

Jde mi především o Shamany a Vampy, protože ti si oblečení ve své pravé podobě nevezmou. Specky, top morfy ceníme, krok správným směrem, bavím se stále o color stránce věci. Rare tuby jsou, je jich málo a jsou dle mého předražené, ale má to svůj důvod a GM je vypustili, hledám další využití.

Dík za feedback.
Rare tuby na vlasy jdou použit. Dokonce je ve světě npc od kterého si můžeš vlasy s rare barvou koupit.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Gilraen »

Kubo píše: 16 lis 2018 11:29 Zaradenie srdickoveho draka do low/med dungov pripadne nejaky drop z random pyrlickov? (nedostatkove zbozi +fizz)
Je jich tuším pár i na nějakých q, ale myslím, že můžeme přidat i do nějakého dalšího dungu. - bude splněno
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Uživatelský avatar
Nightwish
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 80
Registrován: 28 črc 2010 16:02

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Nightwish »

Gilraen píše: 17 lis 2018 08:38
Nightwish píše: 16 lis 2018 11:20 Použití rare tuby na obarvení těla/vlasů -> Nemám - nezkoušel jsem, jde/nejde netuším.

Důvod - spousta z nás hraje na "image" a fashion (chcete-li móda) je nedílnou součástí ultimy.

Jde mi především o Shamany a Vampy, protože ti si oblečení ve své pravé podobě nevezmou. Specky, top morfy ceníme, krok správným směrem, bavím se stále o color stránce věci. Rare tuby jsou, je jich málo a jsou dle mého předražené, ale má to svůj důvod a GM je vypustili, hledám další využití.

Dík za feedback.
Rare tuby na vlasy jdou použit. Dokonce je ve světě npc od kterého si můžeš vlasy s rare barvou koupit.
Ano a za to jsem moc vděčný, já měl na mysli spíš kůži, plánujete někdy udělat tu možnost, aby si tou schválenou barvou mohl člověk obarvit i postavu?
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Gilraen »

Nightwish píše: 17 lis 2018 10:04
Gilraen píše: 17 lis 2018 08:38
Nightwish píše: 16 lis 2018 11:20 Použití rare tuby na obarvení těla/vlasů -> Nemám - nezkoušel jsem, jde/nejde netuším.

Důvod - spousta z nás hraje na "image" a fashion (chcete-li móda) je nedílnou součástí ultimy.

Jde mi především o Shamany a Vampy, protože ti si oblečení ve své pravé podobě nevezmou. Specky, top morfy ceníme, krok správným směrem, bavím se stále o color stránce věci. Rare tuby jsou, je jich málo a jsou dle mého předražené, ale má to svůj důvod a GM je vypustili, hledám další využití.

Dík za feedback.
Rare tuby na vlasy jdou použit. Dokonce je ve světě npc od kterého si můžeš vlasy s rare barvou koupit.
Ano a za to jsem moc vděčný, já měl na mysli spíš kůži, plánujete někdy udělat tu možnost, aby si tou schválenou barvou mohl člověk obarvit i postavu?
Budeme muset mrknout jak ty barvy vypadají na těle, aby to nebyla extrémní divočina. Ale pobavíme se o tom s kolegy.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Uživatelský avatar
Nightwish
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 80
Registrován: 28 črc 2010 16:02

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Nightwish »

Gilraen píše: 17 lis 2018 10:08
Nightwish píše: 17 lis 2018 10:04
Gilraen píše: 17 lis 2018 08:38
Rare tuby na vlasy jdou použit. Dokonce je ve světě npc od kterého si můžeš vlasy s rare barvou koupit.
Ano a za to jsem moc vděčný, já měl na mysli spíš kůži, plánujete někdy udělat tu možnost, aby si tou schválenou barvou mohl člověk obarvit i postavu?
Budeme muset mrknout jak ty barvy vypadají na těle, aby to nebyla extrémní divočina. Ale pobavíme se o tom s kolegy.
To zni jako plan! Do toho bych sel. Napis mi prosim, az to proberete, jestli to dopadlo nebo ne a proc.
Diky moc :wink:
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Raziel »

Za mě ok, guildovní hry opět jsou, o eventy se GM taky starají

Snad jen
motivovat hráče hrát celoročně, ne jen po čas her (viz například můj návrh nevím kde sem ho psal už)
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Raziel »

Frantisek ml. píše: 15 lis 2018 20:47 - Možnost odlinkovat (nebo přelinkovat) linknutou Velmistrovu knihu a Book of greater skillgain, za nějaký poplatek (některé postavy prostě už nemůžou tyto knihy využít a musí je zahodit, jelikož je dostaly z questu)
To spíš umožnit s knížkama přidat jakýkoliv skill, třeba i jen za část síly knihy, at se mi to neválí v bance a mám to na co použít když to nově padá na každém kroku a ze spousty questů (vím o tom že sem si to mohl naklikat hned, při zavedení questů a omezení knih se udělalo až nějakou dobu poté)
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Wish List 2019

Příspěvek od erunno »

Možnost hýbat vampírskými crystaly (horizity a clanové) i v morfech.. Myslím že by to ničemu neuškodilo.
Odpovědět