Wish List 2019

Vaše nápady a návrhy
Uživatelský avatar
Tersivan
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 158
Registrován: 26 lis 2010 11:02

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Tersivan »

ja tu nepsal ze chcu to a to a to a tamto, ale ze by bylo fajn mu pridat to nebo to nebo to. a nakej granatomet de uplne mimo me:D
Uživatelský avatar
Caleb
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 95
Registrován: 02 pro 2006 10:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Caleb »

Bereg Sunrise píše: 19 bře 2019 12:01 Jako dle vašich návrhů bude ostro super, vezmu klamaky lvl5, na záda nahodim granátomet a jdu si sólovat dungy. Klidně zaveďme special zbraně, ale podstatně slabší DMG než Isk.
Ja sem za granatomet, ale jedine kdyz se implementuje i ROCKET Jump, idealni misto portu a hlaven i pres statiky!!! (nizky samosrejme at je to real :P)!
Pardon za OT ;]

+ Ostro - zrusit omezeni kalmaku uplne, nebo aspon omezit jen na Leopardy.
+ Monk - pridat spell paralyze. Bishop super, Medik super, obyc kler super. Monk super, ale uz ma dost omzeneni ta para ho posune, ze ho lidi vezmou radi do mid dungu.
+ Tremere - Harm.
+ WH - vyplepsovani jeho formovek na nejskou slusnou dmg.

Ale obecne mi nic nechybi az na dle meho nazoru naprosty nesmysl random spawn a prehnanou reakci od GM teamu stim tamingem, jsou zmeny vetsinou k lepsimu a mivaji hlavu a patu posledni rok dva. Good job!
http://spolek.rivil.com/?i=5&g=1&img=1009
Uživatelský avatar
Luke
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 11
Registrován: 30 pro 2018 18:27

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Luke »

Caleb píše: 19 bře 2019 12:28
Ja sem za granatomet

+ Ostro - zrusit omezeni kalmaku uplne, nebo aspon omezit jen na Leopardy.
+ Monk - pridat spell paralyze. Bishop super, Medik super, obyc kler super. Monk super, ale uz ma dost omzeneni ta para ho posune, ze ho lidi vezmou radi do mid dungu.
+ Tremere - Harm.
+ WH - vyplepsovani jeho formovek na nejskou slusnou dmg.

Já Caleb rád strkám hlavu do anusu GM a když je pochvalím tak mi třeba nápady na pár změn akceptují! a GM zmeny vetsinou k lepsimu a mivaji hlavu a patu posledni rok dva. Good job!
Granatomet dpc :DDD tady někdo dostal asi gránaty do palice když toto dokázal vymyslet :-DD

To, že klamáci mají nějaké omezení má svůj duvod
To že Monk nemá paralyzu má též svůj duvod spíše než do PvM tak do PvP
Nechceš Tremerovi přidat IJS ? určitě by se hodilo též do PvP
K WH nic neříkám, tam možná nějakou tu dmg přidat mužou

Potřeba se občas podívat i z jiného úhlu než jen z PvM
Uživatelský avatar
Tersivan
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 158
Registrován: 26 lis 2010 11:02

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Tersivan »

secko ma svuj duvod. i hitler mel duvod vyhladit zidy, ale to neznamena ze to bylo spravne.. ja se jen snazim malou zmenou upozornit na nedostatek u specky kterou znam a ktera ji dle meho dost brani byt platnym clankem nakych narocnejsich vyprav
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Wish List 2019

Příspěvek od GM Alois »

Klerické "specky" mezi věcmi, které řešíme, nejsou.

Pár kuší bylo v záloze. Ty boty vypadají jako zajímavý nápad.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
Luke
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 11
Registrován: 30 pro 2018 18:27

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Luke »

Tersivan píše: 19 bře 2019 16:18 secko ma svuj duvod. i hitler mel duvod vyhladit zidy, ale to neznamena ze to bylo spravne.. ja se jen snazim malou zmenou upozornit na nedostatek u specky kterou znam a ktera ji dle meho dost brani byt platnym clankem nakych narocnejsich vyprav
A tvoje návrhy na změnu jsou správně? Podle mě se v Hitlerovi ztotožnuješ protože máš jednolitý pohled na věc, v čem tě nynější nastavení omezuje ? Nedokážeš dát nějaky quest, dung? Nebo chceš zarobit více mamonu pří solovaní ?

Jestli se ti nynější nastavení nelíbí, nikdo tě tu nenutí hrát. Adios
Uživatelský avatar
Tersivan
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 158
Registrován: 26 lis 2010 11:02

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Tersivan »

No tvuj vylev me aspon donutil se zasmat. Ja tu jen predkladam napad a svuj nazor. Ty tu ze sebe delas GM ze o tom rozhodujes co je a co neni spatne. Takze se prosim uklidni a nech to resit lidi s kompetenci
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Xan »

vím, že to je wish list a ne pokec, ale nedá mi to. Sry ale Monk a paru? War s 95 healingem, self boostem, ivm, platkem, dmg s jeho staffama jak cyp a ještě sumy, po kterých jdou npc jak slepice po flusu? Bys krom zedníka jiný chary nepotřeboval do dungu pomalu :D už tak mi přijde silnej, to že to lidi nethaji do dungu, je jejich blbost.
A ano, mám a hrál jsem monka
Bagetta
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 23 srp 2018 16:23

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Bagetta »

Napospas píše: 17 bře 2019 08:48 - morf do Draculy by nemusel brát imunku a trvat trochu dýl
Taky bych byl rád kdyby jste se na to mrkli a popřípadě nějak upravili. Je to docela zajímavý morf, ale s takovým nastavením jej skoro nikdo nevyužívá.
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Fero »

Bagetta píše: 20 bře 2019 17:23
Napospas píše: 17 bře 2019 08:48 - morf do Draculy by nemusel brát imunku a trvat trochu dýl
Taky bych byl rád kdyby jste se na to mrkli a popřípadě nějak upravili. Je to docela zajímavý morf, ale s takovým nastavením jej skoro nikdo nevyužívá.
Tiez sa pridavam, ze momentalne to je celkom nevyuzitelne. Mne by sa napr pacilo keby sa da morf odlozit do mystiku a tym padom ho moze clovek pouzit ked potrebuje. Alebo ak by behom minuty vamp v drakulovi nieco zabil, timer by sa predlzil.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Xan »

jojo jeden z dalších důvodů, proč jse mse vrátil v tremerovi. Pokud ten Dracula nemá nějakou hidden imba op abilitu efekt, jakoze behem morfu jsem porad mlatil a nic, tak je to k prdu. Skilly/staty asi ok, sotva jsem s tím umlátil walking carcasa, nebo jak se jmenuje ten zlutej zombik s 1K hp. Na to, že to člověka nutí mlátit mystikem/nabíjet, ne každej hit nabije, logicky mystik nemůže mít kdovíjakou dmg, plus sundávání a nandávání mystiku - karma (byt to k wampovi patri), nejak nevidim duvod
ryko de martis
Inkless
Inkless
Příspěvky: 25
Registrován: 18 bře 2016 16:30

Re: Wish List 2019

Příspěvek od ryko de martis »

Lockovaci naramek morflemu shamanovi vezme 200fame 1k karmy, co takhle treba? Nebo klidne 100mc a 1k karmy

Edit: a nebo ten greezi cosi co drujda vraci, tak stejne pouziti pro shamana, ale jedine co by vracel, by byla karma dolu
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Empair »

Napospas píše: 17 bře 2019 08:48 - morf do Draculy by nemusel brát imunku a trvat trochu dýl
Asi úplně nevím ani proč by měl brujah disponovat tímto morfem, když je to vamp specializovaný do lidské podoby.

Takový morf by měl mít spíše tremer, který je na půl vamp a na půl člověk ...
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Xan »

Vsak Drakula je v podstate human forma, a je to melee, jen mlati drapama, ale neni to klasickej morf jako takovej, co rozdeluje wampy, podle me. Podle me to k Brujahovi i sedi, jen dmg/zpusob morfu/timer jako celek je takovej nepouzitelnej.
A tremere je vic kouzelnik, takze ciste bouchaci morf k nemu spis nejde a musel by se upravit,aby byl zas vic caster nez meeler....
Uživatelský avatar
Napospas
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 545
Registrován: 08 zář 2006 10:11
Bydliště: Arkham
Kontaktovat uživatele:

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Napospas »

Jako úplně mimo nápad to teda nevidím, klíďo bych to v současné formě šoupnul Gangrelovi (mystik by se mu nabíjel když ho má v inventáři). I přes limity ten Dracula je morf, nejde v něm krást a shazuje brnko/zbraně. A tak jak teďka mystik Tremerovi pomáhá s castěním, tak by Brujahovi mohl pomoct s boucháním resp. s činnostma s tím souvisejícíma (pasti/větší gs/skilly/mystikem v ruce by mohl obdržet str boost/dávat poison/+hid stealth/ nebo jen čistě vyšší dmg, možností je tuna).
Napospas[Spolek], chudý příbuzný
Uživatelský avatar
Holy Blood Berry
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 7
Registrován: 28 srp 2018 02:20
Bydliště: Sheffield
Kontaktovat uživatele:

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Holy Blood Berry »

Luke píše: 19 bře 2019 16:12 Granatomet dpc :DDD tady někdo dostal asi gránaty do palice když toto dokázal vymyslet :-DD

Lucky Luke: Nemusíš hned urážet, hraju na tomhle serveru xy let, převážně rangera od doby kdy se v Camarille objevili dva lidi, klerik Holy Word a ranger Blood Berry a to je hádám 11 let zpátky.

O tom kdo jsi ty nemám představu, mimo toho jak jsi se představil. :roll:

To že si dovolim jednou za sto let něco napsat ještě neznamená že si můžeš otevřeně
koledovat o výsměch.

O Shadow kvéru ses ani nezmínil, vlastně, nedá se považovat že by jsi tady vůbec něco vymyslel. O tvojem IQ můžu jedině otevřeně pochybovat.
*************************
Lava Bomb thrower by neměl mít zrovna extra damage i na přímý zásah, technicky by stačilo aby to prorazilo armor (jako piercing bow s nicméně určitou pravděpodobností 50/50) a dalo to sodu slabým potvorám jako jsou právě mirror kopie, slabý a otravní pavouci a všelijaká chamraď. plechovkám by takový výbuch neměl ani ožehnout plech, asi tolik co standart lava bomb.

Nicméně, byl to pouze návrh. Shadow +10 HC je lepší nápad.

Za Tempest Crossbow/HxB jsem určitě velice spokojený. Díky.

Holy Blood Berry [Sharpshooter - Elder Ranger - The firstborn of Lady Blood Berry]
Carpe Noctem [Gangrel Clan - Lord Lestatte's lineage, The Guardian of Camarilla]
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Fero »

Ono napad to neni zly, bohato by podla mna stacilo spravit hadzanie lava bomb bez toho aby si musel mat flasky.
jurko
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 40
Registrován: 12 led 2018 14:24

Re: Wish List 2019

Příspěvek od jurko »

Mne by sa pacilo, keby sa zmenil system mustov. Namiesto toho, aby v kazdom dungu bol vzdy len jeden druh, tak ze by to bol nahodny resp s nejakymi percentualnymi sancami. Kludne napr. moze byt, ze stale tam bude taky, aky tam je teraz so sancou ja nvm 75?%, ale bude tam 25% sanca, ze tam bude respnuty z ineho dungu. Nejak to percentualne odstupnovat jak to je napr. s novymi poklad pytlikami alebo loteriou...chapete ma nie? :D

Samozrejme nemyslim, aby v deceite bola sanca na nieco fakt cenne. Mozno par druhov, by som nechal tak, jak je. Kto chce blacka, musi ist proste pride a atd. Toto by uz asi musel niekto z vas premysliet, vy asi viete lepsie jak co chcete mat spesl.

Mozno by stacilo, keby sa len musti z low a medium dungov nejak nahodne tocili? Pripadne dat tam nejaku mizivu sancu na nieco viac cool, kam sa niektori ludia takmer/vobec nedostanu?
Uživatelský avatar
Nightwish
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 80
Registrován: 28 črc 2010 16:02

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Nightwish »

Mě se Monk líbí a líbil, než mi sebrali ty super featurky. Osobně bych loboval za vrácení toho koně, o draky mi nejde, to bylo příliš OP, ale kůň vzhledem k RP backroundu mé postavy byl adekvátní ekvipu.
Jako podmínku bych dal: Angelic kombo +20 a výš stafku, skladanou stafku (v baglu), a pokud budou ty ada boty, udělat Angelic sněhule pro Monka
Celý set by měl dávat nějakou spešl abilitku, takže 200hp Snow mustang je podle mě přesně to, co u Monka chybí :!:
To by se mi líbilo, prosím.
Děkuji 😉
Stump
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 3
Registrován: 23 lis 2018 04:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Wish List 2019

Příspěvek od Stump »

usTmp:
Celosvětový mír a jídlo pro všechny hladové děti. ^^
Odpovědět