Glass Smith Hammer -= Quest =-

Vaše nápady a návrhy
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Glass Smith Hammer -= Quest =-

Příspěvek od Rod Sacketts II »

Dobrý den,
nebylo by od věci zauvažovat o prodloužení timeru na odkopnutí z tohoto questovního dolu, po odlognutí postavy.
Již dvakrát ( minimálně co je mi známo ) mi na tomto questu vypadl na pár minutek internet, a já po nalogování byl ve Vallhale a quest nesplněn.... Jedná se o ztrátu 250 tisíc a času kvůli providerovi a né vlastní chybě.
Prosím o vyjádření se proč z questu po odlognutí vykopává během prvních 5ti minut offline stavu hráče...
Je zábava hrát pro sebe, ještě větší zábava je hrát pro lidi a největší funy je hrát pro legendu.

Odmítán většinový názor, že jedině držitel Akademického titulu RSDr. je oprávněn politické debaty/úvah.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Glass Smith Hammer -= Quest =-

Příspěvek od Xan »

A nejsou tak reseny vsechny questy, ktery te nekam kopou? To je jako kdyz zdechnes na vypadek netu a prijdes o ekvip, tak radsi at je ekvip newbie... ja kdyz mel driv sem tam problem s pripojenim, tak jsem prepl na mobil na data, ale to je zas vyhoda, kdyz bydlis nekde ve meste/blizko vysilace
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Glass Smith Hammer -= Quest =-

Příspěvek od GM Alois »

Ahoj,

dle mého ta pauza je pro všechny questy stejná. Odlogovávání na questech ani v dungeonu není povoleno, proto tam je ten timer, který tam je počítám.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Odpovědět