Mix

Vaše nápady a návrhy
Odpovědět
Iery
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 55
Registrován: 04 bře 2017 13:16
Kontaktovat uživatele:

Mix

Příspěvek od Iery »

Zdravím,
pár dotazů na změny, některé již padly, ale něteré bez odpovědi GM teamu, i nové:

1) Prstýnek ochočení - questík, poklady? (slib na častější výskyt minul realitou, zásadní item pro true shamany)
2) Adamantium Heater shield - ability pro specializace? (Teuton, Guardian)
3) Craftsman - Healing item? (aspoň na 40-50% třeba přes to Ada kladivo)
4) V bonusech do svitků Pog a Kvf nejsou zahrnuty Invul Myth + Archmage?
5) Ranger jako jediný nemá efekt u skládaných zbraní? (dříve měl ten repeating efekt dmg)
6) Automatické poklady? (vím že na tom pracujete, jen je opravdu nepříjemné po více týdnych v žádným dungu nemít poklad)

Je toho více, ale jsou to ve skrze základní body, ke kterým bych vás chtěl poprosit o vyjádření, v jakém stavu se to nachází, případně jestli je nějaký plán co s tím?
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Mix

Příspěvek od GM Alois »

Ahojda,

k tvému postu se pokusím co nejvíc přesně odpovědět.

Začnu od konce. S Fairy tvrdě pracujeme na pokladových skupinách a je naší prioritou udělat poklady k obrazu takovému, který by se vám líbil. To je ten bod 6. A zároveň prioritní bod. Včera jsem měl to potěšení o tom živě na srazu s Fairy hovořit a doufám, že jsme došli ke zdárnému výsledku. Trošku se to dotýká bodu 1.

Další body se týkají individuálních vlastností věcí a případná jejich modifikace. Tak zde není vyloučená jistá modifikace. Pokud příjde nějaký konstruktivní a realizovatelný nápad. Ono je pěkné říct, že něco nemá tu vlastnost jako daná skupina předmětů, ale bylo by fajné říci i co by to dle vás mělo dělat.

Craftsmam je postava hlavně na výrobu. Diskutovali jsme o tom, a nezdá se nám, že by měl vynikat uměním lěčení. Nesmíte na to koukat perspektivou toho, že je to souměřitelné povolání s ostatními v dungeonu. Ta možnost vzít ho do dungeonu a být jakž takž i přínosem pro výpravu tu je a ne jako dříve, kdy to byl jen pouhopohá koule u nohou výpravy. Takže navyšování healingu si myslím, není tou pravou cestou.

Klidně diskutujte a navhrujte. Díky.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Iery
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 55
Registrován: 04 bře 2017 13:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Mix

Příspěvek od Iery »

Ahoj, předně díky za velmi rychlou odpověď.

Add bod 1 a 6, z toho mám radost a dekuji.

Sdílím i názor s kraftem, netřeba aby se léčil, jen mě zajímal názor.

Co mě ale opravdu trápí, proč za stejné náklady na skladacku nedostane ranger jako jediný bonus, ikdyz ho předtím měl taky a hezky řešený...? Ani se nikde nenapsalo proč a jestli vůbec se chtene odebral.

Bonusy na dmg u pog a kvf lze čerpat s top částmi a invul sety, proto sem předpokládal, ze u Archmage kompletu s invulem a ancestralek s invulama včetně myth invulu bude nastaveni stejne, kdyz se jedna o ekvip s o jeden řád vyšší cenou :)

Návrhy na ADA heater klidně napíšu, jen když sem poslal minule návrhy na jiný kvestik, bylo mi řečeno že na to nejsou momentálně kapacity, tak abych zbytečně nemaril čas;)
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Mix

Příspěvek od Xan »

Co si pamatuji, tak ten "bleed" u ranged zbraní fungoval i po smrti, tzn dostal jsi ten bleed, umrel nez skoncil, dostal si res a hned RK z toho bleedu, mozna proto se to zrusilo, ze to nikdo neumel opravit...
Iery
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 55
Registrován: 04 bře 2017 13:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Mix

Příspěvek od Iery »

Ten bleed fungoval tak, že po hitu dál ještě 3-4x malou dmg co se postupně snižovala...tuším že range byl okolo 20-5hp
R1mman
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 65
Registrován: 20 úno 2016 00:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Mix

Příspěvek od R1mman »

Úplne by stačilo, ak by ada heather robil to isté, ako mystik - doubloval zbrane a nahadzoval flam a staty pri zásahu.
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Mix

Příspěvek od Empair »

R1mman píše: 22 říj 2018 09:23 Úplne by stačilo, ak by ada heather robil to isté, ako mystik - doubloval zbrane a nahadzoval flam a staty pri zásahu.
to se mi zdá trochu málo na štít za 9m aby dělal stejné ability jako mystic za 500k
Help
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 90
Registrován: 03 bře 2017 10:57

Re: Mix

Příspěvek od Help »

Nekro ma top cast na vacsi dmg
Maga som skusal v myth a archmage a nebol tam velky rozdiel, ale myslim ze ada a ice studdet sa vyrovnavali topku u nekra
Empair píše: 22 říj 2018 09:25
R1mman píše: 22 říj 2018 09:23 Úplne by stačilo, ak by ada heather robil to isté, ako mystik - doubloval zbrane a nahadzoval flam a staty pri zásahu.
to se mi zdá trochu málo na štít za 9m aby dělal stejné ability jako mystic za 500k
Mne sa to zda dost na to ze je to stit za 9m, ktory sa nikdy neznici
Kubo
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 48
Registrován: 20 pro 2015 10:33

Re: Mix

Příspěvek od Kubo »

Empair píše: 22 říj 2018 09:25
R1mman píše: 22 říj 2018 09:23 Úplne by stačilo, ak by ada heather robil to isté, ako mystik - doubloval zbrane a nahadzoval flam a staty pri zásahu.
to se mi zdá trochu málo na štít za 9m aby dělal stejné ability jako mystic za 500k
suhlasim s R1mmanom... +30str + 50 dex, double zbrani a rektiv+ bless po hitu by bolo fajn.. myslim ze AR a neznicitelnost je dostatocny bonus za tu cenu...
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: Mix

Příspěvek od Fogy »

Mně by taky dávalo smysl, aby u Teutona dával ada štít všechny bonusy, co dává Gothian, frakční a Mystic.. v podstatě to je nejhodnotnější štít na serveru a bonusy by za mě rozhodně dávat měl.
PiHan
Inkless
Inkless
Příspěvky: 28
Registrován: 05 říj 2018 08:01

Re: Mix

Příspěvek od PiHan »

Smysl by dávalo kdyby se konečně to nahazování boostu přes stit za 50k zrušilo a tupé motyky se musely starat i samy, ale to by bylo malo idiot friendly, takze by kuci ušati zase museli jit hrat na jinaci shard.
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Mix

Příspěvek od erunno »

PiHan píše: 22 říj 2018 21:17 Smysl by dávalo kdyby se konečně to nahazování boostu přes stit za 50k zrušilo a tupé motyky se musely starat i samy, ale to by bylo malo idiot friendly, takze by kuci ušati zase museli jit hrat na jinaci shard.
A ty by jsi šel v jejich čele že? :)
By mě zajímalo který z jmenovaných štítů dle tebe stojí 50K?
PiHan
Inkless
Inkless
Příspěvky: 28
Registrován: 05 říj 2018 08:01

Re: Mix

Příspěvek od PiHan »

Lepší řešit cenu nežli fakt, že ten efekt je jen zhýralost.
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Mix

Příspěvek od erunno »

PiHan píše: 23 říj 2018 15:27 Lepší řešit cenu nežli fakt, že ten efekt je jen zhýralost.
Takže efekt destro helmy a efekt dalších podobných věcí je také jen zhýralost? Fajne..
Ten efekt je fajn když litají VDS a ty bojuješ.. ale nikdy se ne ten efekt nedá 100% spolehnout... Ale je to abilitka štítů u teutona takže proč by je na těch "lepších" štítech něměl mít.. Nikdo to nechce na +25 kite atd ale na štít který je jeden z nejdražších ve hře (pokud se bavíme o ada štítech).
Odpovědět