Ore Vein

Vaše nápady a návrhy
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Ore Vein

Příspěvek od dacaleb »

Empair píše:Krafti specky resp. vsechny specky jsou uzitecne, kdyz je umis hrat a vis kde a jak je pouzit, coz asi nebude tvuj pripad, ocividne.
Specky jsou naprosto nevyvážené a řada jich je doslova k ničemu, bohužel ne každý dohlédne dál než za svojí postavu což asi bude tvůj případ.
Empe, nejdrvi proveruj pak komentuj. To co si tu vyplodil bych ani nekomentoval, je to uplne mimo misu.

Hraju vsechny specky na DP, nevim, ale mam za to ze ty asi ne. To bude tvuj pripad.

http://spolek.rivil.com/?i=5&g=1&img=1009
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Ore Vein

Příspěvek od Empair »

dacaleb píše:
Empair píše:Krafti specky resp. vsechny specky jsou uzitecne, kdyz je umis hrat a vis kde a jak je pouzit, coz asi nebude tvuj pripad, ocividne.
Specky jsou naprosto nevyvážené a řada jich je doslova k ničemu, bohužel ne každý dohlédne dál než za svojí postavu což asi bude tvůj případ.
Empe, nejdrvi proveruj pak komentuj. To co si tu vyplodil bych ani nekomentoval, je to uplne mimo misu.

Hraju vsechny specky na DP, nevim, ale mam za to ze ty asi ne. To bude tvuj pripad.

http://spolek.rivil.com/?i=5&g=1&img=1009
Tak ještě poslední rejpnutí ať má srdíčko klid.
Nezáleží kolik postav vlastníš nebo kolik jich můžeš logovat a ani to že za ní hraješ neznamená, že ji ovládáš.

Nikdy jsem tě hrát neviděl a ani nebude tvé hráčské kvality soudit ale nikdy jsem nepotkal nikoho kdo by uměl hrát víc jak dvě postavy, bohužel né každý si dokáže přiznat, že nějakou postavu hrát neumí. To bude asi tvůj případ.
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Ore Vein

Příspěvek od dacaleb »

Empair píše:
dacaleb píše:
Empair píše:Krafti specky resp. vsechny specky jsou uzitecne, kdyz je umis hrat a vis kde a jak je pouzit, coz asi nebude tvuj pripad, ocividne.
Specky jsou naprosto nevyvážené a řada jich je doslova k ničemu, bohužel ne každý dohlédne dál než za svojí postavu což asi bude tvůj případ.
Empe, nejdrvi proveruj pak komentuj. To co si tu vyplodil bych ani nekomentoval, je to uplne mimo misu.

Hraju vsechny specky na DP, nevim, ale mam za to ze ty asi ne. To bude tvuj pripad.

http://spolek.rivil.com/?i=5&g=1&img=1009
Tak ještě poslední rejpnutí ať má srdíčko klid.
Nezáleží kolik postav vlastníš nebo kolik jich můžeš logovat a ani to že za ní hraješ neznamená, že ji ovládáš.

Nikdy jsem tě hrát neviděl a ani nebude tvé hráčské kvality soudit ale nikdy jsem nepotkal nikoho kdo by uměl hrát víc jak dvě postavy, bohužel né každý si dokáže přiznat, že nějakou postavu hrát neumí. To bude asi tvůj případ.
Nic to nemeni na tom, ze tvuj post je mimo misu. Jinak, gratuluji prave si potkal cloveka co umi hrat vsechny postavy. Minimalne na tvoji urovni, co sem videl zas ja, jak hrajes.

Jinak chapu, ze velky Emp z hury na pleps nevidi, ale tu cest uz jsme meli.

Omlouvam se za OT ;].
Myth
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 163
Registrován: 07 zář 2006 18:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Ore Vein

Příspěvek od Myth »

Empair píše: 26 črc 2018 11:36 Craft v dungu je starost navíc. Nechci svoje hráče nutit aby si místo herní postavy, za kterou můžou v dungu něco skutečně robit, hrály s craftem, který ve výsledu jen celý dung řeší svojí váhu.
Vyzkousel jsem si toho krafta parkrat v dungu a tohle je vazne opruz. Nemohla by se vaha dustu vyrazne snizit? Rekl bych, ze zamerem bylo, aby byl kraft nuceny tahat do dungu ada kladivo, ale jelikoz je to jedina zbran se kterou aspon neco udela, tak si ho stejne vezme.

Dalsi vec co mi trosku vadi je otresnej healing. Ta postava se o sebe proste neni schopna postarat a s tim kolik moznosti dostal je skoda kdyz ho nikdo do tech dungu nebude chtit brat, protoze je to akorat obrovska koule u nohy. Jak pro skupinu, tak pro toho kdo to hraje.

Diky za zvazeni.
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Ore Vein

Příspěvek od Ciatronic »

Váha dustů je opravdu šílená na to že je to jen prach tak váží xkrát víc než ingot divnej poměr. Healing by se mu mohl přidat třeba do Ada kladiva že bu mu přidávalo +20 nebo +30 což by už bylo dostačující
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Ore Vein

Příspěvek od Xan »

trocha healingu přes kladivo, případně heal efekt na kladivu by asi špatnej nebyl, ale váha dustů se podle mě řešila, aby toho právěže kraft netáhl tunu na všechny monstra v dungu...což zas tam za něj jít pro 5x loot navíc smysl moc nemá no:D
Iery
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 55
Registrován: 04 bře 2017 13:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Ore Vein

Příspěvek od Iery »

Určitě máš Xane pravdu, jen se opomnělo na to, že nyní cena myth ingotu a především jeho dostupnost ke úplně jinde nez v době zavádění této novinky :wink:
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Ore Vein

Příspěvek od Zola »

Ano doba je jinde al sou i jiná brnění takže v +25 myth kompletu se ta váha trochu kompenzuje a kdo je prozíravej a udělá si ještě ´lepší´ ada kladivo je vysmátej.Craft se dá v pohodě hrát , hlavně golemář.
A už někomu z Ore Veinu padlo ada?Já +- 10 pokusu a ještě se na mě štěstí neusmálo ale i za ten myth to stojí.Za mě bezva věc :wink:
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Eowen Eo
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 15
Registrován: 18 led 2015 14:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Ore Vein

Příspěvek od Eowen Eo »

Dobry den,
chcel by som sa podakovat za skvely napad s Ore Vein v niektorych dungeonoch.
Pre mna je to dostatocna kompenzacia na to, aby som prestal na 90% tazit v doloch. Nepochybujem, ze to ma takyto vplyv aj na ostatnych hracov.
Preto by som chcel na margo tohoto vyborneho napadu navrhnut/spytat sa, ci sa neuvazuje o zavedeni obdobneho systemu pre tazbu Magic/Ebony/Oak/Lime Log. Tak ako je Special Pickaxe na Ore Vein by bol Special Hatchet na Fossil Tree/alebo nejaky obdobny nazov/ a system by bol rovnaky ako u Ore. S tym ze Magic Wood Log by sekal iba Craft a ostatne povolania by mali Ebony a nizsie.

Navrhujem to pretoze sa tu v poslednej dobe riesi hlavne afk tazba.

Dakujem za precitanie a zostavam s pozdravom Eo.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Ore Vein

Příspěvek od Xan »

Napad fajn, byl bych pro s tim, ze jak je pickaxe i na ore elementy, tak by se tim dalo sekat do tel stromovych npc, nebo jak je nazvat, s sanci na drop ruznych logu... ale uprimne nevim, jak je to s vyskytem techto npc v dungeonech oproti ore elementalum, jestli to najde vyuziti
Odpovědět