Poklady - znovu a naveky ;]

Vaše nápady a návrhy
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady - znovu a naveky ;]

Příspěvek od Zola »

Koupim spear of forgivness a maul Maul of True Warrior , nic moc lepšího na wh nedám.Kde to potom seženu???
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Tersivan
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 158
Registrován: 26 lis 2010 11:02

Re: Poklady - znovu a naveky ;]

Příspěvek od Tersivan »

Ja teda WH nemam, ale neni kazda jeho specialni kamenovka lepsi nez ten maul(ktery i pred speckama stal za prd) a forgivneska (ja ju pouzivam na magic palovi jako nonfame zbran:p )?
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady - znovu a naveky ;]

Příspěvek od Empair »

Ciatronic píše: 20 pro 2018 17:09
GM Alois píše: 20 pro 2018 15:38 Ahoj,

takže by nevadilo se té zbraně nadobro zbavit ?
Vzhledem k tomu že ta zbraň je teď jako +7 možná ještě horší tak je klidně smažte uplně stejně jako spear of forgivness taky zařazená mezi top zbraně ale je na úrovni +9 zbraně
Klidně, rozhodně to nejsou itemy co by patřili mezi Top Zbraně. Běžná +9tka je lepší tak tyto shitky ...
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady - znovu a naveky ;]

Příspěvek od Zola »

Kamenovky na wh mají uplně jiný smysl a ne ani kladivo nabité fire šutrem nemá takovou dmg(navíc snižuje staty , takže plivající monstra neradno mlatit a lav žere efekt).Top zbran je master wik a tesně za ním je právě forginevska a maul společně s nepřeměněnou bersou.Řikám když se vám ty dvě zbraně nezdají já je rád koupím a hned , forginevska je třeba top do pvp.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Poklady - znovu a naveky ;]

Příspěvek od erunno »

GM Alois píše: 20 pro 2018 15:38 Ahoj,
takže by nevadilo se té zbraně nadobro zbavit ?
To je ptákovina :) to že to neumí využít je jejich problém a rozmazlenost.. JSEM PRO ZACHOVÁNÍ.
Umpair píše: 20 pro 2018 15:39 Úplně ze všeho nejlepší by bylo, kdybyhcom si mohli poklad vybírat dřív než půjdeme do dungeonu. Před vstupem tam naklikat, co chceme, abychom to měli na konci.
Příspěvek plný ironie.. ale skrývá v sobě poselství :D

Opravdu se divím že zdejší GM tyto vlákna na foru rovnou nemažou nebo automaticky nepřesouvají do pokecu.. stejně to tu bude furt. Stejně se do dungu vždy ponese víc než se z něj vynese.. a Emp a jeho "patolízalové" stejně nikdy spokojení s poklady nebudou, hlavně že všude slíchám jak nehrají pro mamon a všechno mají. Je to začarovaný kruh, který jak to tak u kruhů bývá nikdy neskončí.
R1mman
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 65
Registrován: 20 úno 2016 00:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady - znovu a naveky ;]

Příspěvek od R1mman »

Toto je presne ten dôvod, na čo tie vlákna slúžia, skôr ma prekapuje, že to nechápeš. Ak by bolo všetko v pokeci, tak by to tu vyzeralo tak, ako keď nás tu ignoroval Qvido.

Jednu vec tým postom vyčítať môžte, a to je fakt, že idú až do extrému, aby podporili svoj argument a vyvolali reakciu. Samozrejme, nie je najlepšie tie zbrane zmazať, ak sú hráči, ktorí ich využívajú, ale na druhej strane treba uznať, že tieto dve spomínané zbrane nie sú ani náhodou na rovnakej úrovni, ako ostatné top zbrane.

Miesto toho, aby si z tých prehnaných príspevkov zobral tú podstatu, že nech tie zbrane proste nepadajú z pytlíka na top zbrane a vysvetlil, že nech ich nerušia úplne, lebo využitie majú, tak automaticky zosmiešniš celú guildu a tento topik pošleš do pokecu. Chce sa to trochu odosobniť a neargumentovať proti človeku.
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: Poklady - znovu a naveky ;]

Příspěvek od Fogy »

Rozhodně by se nemělo nic mazat, ani v tomhle případě přesouvat do pokecu, Eru určo zase jen trollí :p
To, že některý zbraně, části brnek jsou zastaralý je prostě fakt. K tomu, aby se to vyřešilo, by v ideálním případě musela přijít globální revize všech itemů a s tím související testování/balanc atd. Ale to je situace, která vyžaduje X hodin práce a je mi jasný, že na to tady není čas/možná schopnosti apod.

K tématu: to, že jako top zbraň padne jedna z těchle shitek je prostě unlucky no. :D
Uživatelský avatar
Napospas
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 545
Registrován: 08 zář 2006 10:11
Bydliště: Arkham
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady - znovu a naveky ;]

Příspěvek od Napospas »

Ať to tu nespammuju, tak použuju tento topic, je to mírně related.

Předně bych chtěl poděkovat za perfektní nové pokládky, je to super najít tak různě po světě i jiné věci, než káď a +1/+3 zbraň, našel jsem už jezdítko, různé recepty nebo třeba set nástrojů, co se variability a využitelnosti týče, tak je to zlepšení o stovky procent, ale mám k tomu dotaz: hýbalo se nějak radikálně s časem, za který se pokládky obnoví? Nevím, jestli mám jen smůlu, ale zdá se mi, že to teďka trvá klidně dny/týden, než v pokládku zase něco najdu..je to tak nebo mám jen smůlu a někdo si našel stejnou trasu jako já a je tam vždycky chvíli přede mnou? :)
Napospas[Spolek], chudý příbuzný
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Poklady - znovu a naveky ;]

Příspěvek od GM Alois »

Ahoj,

nechci lhát, ale myslím si, že poklady neměly respawn v hodinách. Navíc ten rozptyl může být relativně velký, aby se to nedalo tak jednoduše predikovat.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Poklady - znovu a naveky ;]

Příspěvek od Gilraen »

Napospas píše: 11 led 2019 10:03 Ať to tu nespammuju, tak použuju tento topic, je to mírně related.

Předně bych chtěl poděkovat za perfektní nové pokládky, je to super najít tak různě po světě i jiné věci, než káď a +1/+3 zbraň, našel jsem už jezdítko, různé recepty nebo třeba set nástrojů, co se variability a využitelnosti týče, tak je to zlepšení o stovky procent, ale mám k tomu dotaz: hýbalo se nějak radikálně s časem, za který se pokládky obnoví? Nevím, jestli mám jen smůlu, ale zdá se mi, že to teďka trvá klidně dny/týden, než v pokládku zase něco najdu..je to tak nebo mám jen smůlu a někdo si našel stejnou trasu jako já a je tam vždycky chvíli přede mnou? :)
S těmito poklady po světě se nijak nehýbalo. Jejich automatické doplnění je nastaveno stejně od umístění do světa, je možno si to nějak +- asi vypozorovat, ale není tam pevně nastaven den, kdy se to má doplnit. :wink:
Ale ani nechci říkat, že někde nemůže být poklad špatně umístěn/nastaven... Pro kontrolu stačí poslat na Discord/PM/FB souřadnice a my se tam mrkneme. Někde může poklad chybět úplně a buď je to úmysl, nebo neznáme veškerá místa, kde by si to zasloužilo. Pár lidí se sem tam ozvalo a poslali souřadnice, za to moc díky. :)
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Poklady - znovu a naveky ;]

Příspěvek od erunno »

Vím že asi budu za magora :D ale proč ne.. Přijde mi koncept těchto pokladů dobrý ale je tu jedno velké ALE... za mizivou snahu prakticky získáte víc než např. z decíku, wronga a podobných lehkých dungů. Více než naharvíte za tu krátkou dobu nez proleze onen "mini dung".. podle mě to bude řádně nabourávat ekonomiku.. přece jen dostat v jedné krabičce věci skoro za 200-300k? To se mi nezdá moc košer :/

Nehledě na to že teď musím zdlouhavě vyrábět kádě :( resp. až mi dojdou ty co jsem si vytáhl z klapaku :D
Uživatelský avatar
Napospas
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 545
Registrován: 08 zář 2006 10:11
Bydliště: Arkham
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady - znovu a naveky ;]

Příspěvek od Napospas »

200-300k? To chodim na spatne mista, kdes to nasel prosimte? :D
Napospas[Spolek], chudý příbuzný
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Poklady - znovu a naveky ;]

Příspěvek od Gilraen »

Řekl bych, že si to plete s klasickým lokacem a nebo měl opravdu luck jak blázen. :)
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Poklady - znovu a naveky ;]

Příspěvek od Fero »

Aj poklad v TS ti niekedy dokaze nasypat veci za 1m a dakedy za 100k :D

Mozem sa inak opytat, ze ked je v dungu poklad, kde su tie automaticky pytliky + jeden item mimo pytliku (zatial som videl iba top brnka), to tam GM doplnilo rucne alebo sa jedna o ten item, ktory sa tam doplna automaticky, ked sa ten poklad dlho nevybra?
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Poklady - znovu a naveky ;]

Příspěvek od erunno »

Gilraen píše: 11 led 2019 18:03 Řekl bych, že si to plete s klasickým lokacem a nebo měl opravdu luck jak blázen. :)
ne opravdu myslím ty vaše nové lokáče na konci minidungů.. padla mi treasure box se třemi itemy jejiž cena byla přes 200k.
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Poklady - znovu a naveky ;]

Příspěvek od GM Alois »

Ahoj,

o jaké itemy šlo?
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Koupimstring
Inkless
Inkless
Příspěvky: 26
Registrován: 16 pro 2018 23:23

Re: Poklady - znovu a naveky ;]

Příspěvek od Koupimstring »

erunno píše: 11 led 2019 21:48
Gilraen píše: 11 led 2019 18:03 Řekl bych, že si to plete s klasickým lokacem a nebo měl opravdu luck jak blázen. :)
ne opravdu myslím ty vaše nové lokáče na konci minidungů.. padla mi treasure box se třemi itemy jejiž cena byla přes 200k.
Tak to jsem opravdu zvědav, co ti padlo. 😁
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Poklady - znovu a naveky ;]

Příspěvek od Gilraen »

Fero píše: 11 led 2019 18:22 Aj poklad v TS ti niekedy dokaze nasypat veci za 1m a dakedy za 100k :D

Mozem sa inak opytat, ze ked je v dungu poklad, kde su tie automaticky pytliky + jeden item mimo pytliku (zatial som videl iba top brnka), to tam GM doplnilo rucne alebo sa jedna o ten item, ktory sa tam doplna automaticky, ked sa ten poklad dlho nevybra?
To je tajemství šéf kuchaře... ;)
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Poklady - znovu a naveky ;]

Příspěvek od Gilraen »

erunno píše: 11 led 2019 21:48
Gilraen píše: 11 led 2019 18:03 Řekl bych, že si to plete s klasickým lokacem a nebo měl opravdu luck jak blázen. :)
ne opravdu myslím ty vaše nové lokáče na konci minidungů.. padla mi treasure box se třemi itemy jejiž cena byla přes 200k.
Je možné, žes měl štěstí a vylosovaly se jen super itemy, navíc hodnota itemů na trhu může být různá, záleží na poptávce. ;)


Jinak pořád by se mělo vyplatit jít klasický dung, než do minidungu.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
jurko
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 40
Registrován: 12 led 2018 14:24

Re: Poklady - znovu a naveky ;]

Příspěvek od jurko »

Jasne, ze to je takto v poriadku. Loot z dungu mas vzdy, ked ho ides.

Tento pokladik je respnuty raz za kolko? Tyzden? Dva? A aj to ta kludne moze niekto predbehnut a vybrat ti ho, cize to mozes ist aj 10x a nemas z toho nic :D

Plus brat uz domov doniesol velmi vela tychto pokladikov a povedal by som, ze ich hodnota bola skor niekde medzi 30 az 100k, co mi nepride nic prehnane, kedze to mas len raz za cas.
Odpovědět