Revize artefaktu

Vaše nápady a návrhy
Uživatelský avatar
Tersivan
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 158
Registrován: 26 lis 2010 11:02

Revize artefaktu

Příspěvek od Tersivan »

mam pocit ze artefakt 'Krvesaj' neprosel revizi artefaktu nebot neni ani v seznamu artefaktu.

jeho dmg je snad slabsi nez +9 krysu a leceni hitem za par zivotu je sice pekne, ale prijde mi s tim dmgem jako artefakt dost slabe pro pouzivani
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Revize artefaktu

Příspěvek od Fairy »

Je starý asi měsíc, proto tam není. Podíváme se na to.
Uživatelský avatar
Tersivan
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 158
Registrován: 26 lis 2010 11:02

Re: Revize artefaktu

Příspěvek od Tersivan »

Paklize nema nakou mnou neobjevenou vlastnost, tak jeho vyuziti mi prijde leda na nake moby co maj 0 armoru a na ty bych jeste mozna vzal spis katanu enchantnutou par soulama s kterou to zabiju rychleji a nemam pak potrebu se healit:)

edit: super vlastnost je ze to neshazuje preboost HP to me potesilo (doufam ze je to umyslne:) ) ale to je tak vse
Uživatelský avatar
Tersivan
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 158
Registrován: 26 lis 2010 11:02

Re: Revize artefaktu

Příspěvek od Tersivan »

Kdyz uz tu resim zbrane, je v planu prosim resit stare vzacne zbrane jako je maul of true warrior ci spear of forgiveness ktere utrpeli zesilovanim ostatnich zbrani a staly se dle meho nepouzitelnymy, nebo je muzu strcit hluboko do sekurky a doufat ze mozna nekdy casem?:)
Uživatelský avatar
Anselmo
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 100
Registrován: 05 čer 2010 16:29

Re: Revize artefaktu

Příspěvek od Anselmo »

co tak konecne nepisat blbosti typu rozpravka na dobru noc ale urobit to ala wow aspon na webe. staty efekty hotovo. nech tu nie sme ako u debilov
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Revize artefaktu

Příspěvek od Zola »

Však všechny artefakty máte popsané na foru tak nebreč.

A maul of true warrior vždycky stál zaprd a bohužel to vždy bylo bráno jako top zbran.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Tersivan
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 158
Registrován: 26 lis 2010 11:02

Re: Revize artefaktu

Příspěvek od Tersivan »

Zola píše:Však všechny artefakty máte popsané na foru tak nebreč.

A maul of true warrior vždycky stál zaprd a bohužel to vždy bylo bráno jako top zbran.
diky za konstruktivni prispevek. Mi to mozna zname, ale taky myslime na ostatni;)
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Revize artefaktu

Příspěvek od Zola »

Tak popíchnutí nezafungovalo , nic vám nebrání to hodit na DP forum nebo to otevřít pro všecky na tom svém.Popřípadě napsat nějakému gmku at to hodí na web.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Tersivan
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 158
Registrován: 26 lis 2010 11:02

Re: Revize artefaktu

Příspěvek od Tersivan »

mam dojem ze se na to ptal ne?

''urobit to ala wow aspon na webe''

nevim co te vede k slovnim utokum na guildu a jeji cleny.. aspon mi tak casti tvych prispevku pripadaji, ale verim ze se mylim a nemyslis to nejak spatne
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Revize artefaktu

Příspěvek od Zola »

nevím jestli do otázky patří slovo debilov a podobně.Aby se s tím nemusel někdo psát stačí okopírovat to vaše , nebo se s tím někdo má dělat znova?Nebo co teda chce.Jo a nepíše mi zas raxík s nějakým pučeným přístupem , nedivil bych se.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Tersivan
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 158
Registrován: 26 lis 2010 11:02

Re: Revize artefaktu

Příspěvek od Tersivan »

Vidim ze ti nejde o nic z toho co je tematem
nebudu tu stebou resit vase problemy, rad bych vedel to na co sem se ptal a ptal jsem se Game Masteru. prosim kdyztak promazte tuto diskuzi
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Revize artefaktu

Příspěvek od Johny Matovic »

Anselmo píše:co tak konecne nepisat blbosti typu rozpravka na dobru noc ale urobit to ala wow aspon na webe. staty efekty hotovo. nech tu nie sme ako u debilov
Velmi subjektivne, mne sa napr. ten styl "ako u debilov" paci. :)
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Revize artefaktu

Příspěvek od Pheme »

Johny Matovic píše:
Anselmo píše:co tak konecne nepisat blbosti typu rozpravka na dobru noc ale urobit to ala wow aspon na webe. staty efekty hotovo. nech tu nie sme ako u debilov
Velmi subjektivne, mne sa napr. ten styl "ako u debilov" paci. :)
Me treba ne. Ale tady je skoro vse ve stylu "vypozoruj si to". Kdyz ses sikovnej vypozorovavatel, tak muzes i volne receno vyuzit nakeho toho bugu, spatneho nastaveni, takze jses za to vypozorovavani na rozdil od tech Debilov, kteri nevypozorovavaji a jen cekaji, kdo jim co rekne(nebo snad napise na web), odmenen
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Revize artefaktu

Příspěvek od Thief »

Máte tady sekci hráči -> hráčům. Tak si přestaňte stěžovat a třeba se o svoje zkušenosti můžete podělit s ostatními. Pak nebudete "debilov", i když.
Daren13
Inkless
Inkless
Příspěvky: 30
Registrován: 01 dub 2012 12:36

Re: Revize artefaktu

Příspěvek od Daren13 »

Mam otazku ci to je chcene alebo sa na to pozabudlo mal som (halu) drtivy dopad na iskariotovy ten ale ma postih za sw zbrane takze bola pren nepouzitelne s 30 dex sa mlatit proste neda. Neviem ako to je u inych charov guardian/teuton/druid.
Uživatelský avatar
Tersivan
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 158
Registrován: 26 lis 2010 11:02

Re: Revize artefaktu

Příspěvek od Tersivan »

ten artefakt je drtivy odpad:) ja ho mam sice rad, jako snad kazdej artefakt, protoze je to neco unikatniho, nicmene napr tento je nepouzitelnej, rychlost snad 3x pomalejsi nez destro hala, dmg snad polovicni a efekt kterej prizabije majitele to dava asi jako daval honour u paladina, 2x za pride risi a nejlepe do monstra co ma 50 hp:)
Nicmene jestli iskariot ma postih do SW zbrani, tak brat si artefakt co je SW asi neni dobrej napad.

edit: nevim jestli sem ho mel po revizi. je mozny ze mel nakou relevantni zmenu ucinku, ale nemyslim.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Revize artefaktu

Příspěvek od Xan »

Tusim, ze od zavedeni specek, kdyz si nekdo stezoval, ze nemuze za tu onu ci tamtu specku pouzit artefakt, tak vzdy byla odpoved - smula, tak to neber, kdyz vis, ze to pouzit nemuzes a nech to jinym.
Druha vec je, ze se dost postav/ zbrani posilovalo a artefakty se dlouho asi neposilovali. Kor zrovna tenhle priklad, kdyz se zavedli a jeste nedavno i posili destro zbrane
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Revize artefaktu

Příspěvek od Xan »

Tusim, ze od zavedeni specek, kdyz si nekdo stezoval, ze nemuze za tu onu ci tamtu specku pouzit artefakt, tak vzdy byla odpoved - smula, tak to neber, kdyz vis, ze to pouzit nemuzes a nech to jinym.
Druha vec je, ze se dost postav/ zbrani posilovalo a artefakty se dlouho asi neposilovali. Kor zrovna tenhle priklad, kdyz se zavedli a jeste nedavno i posili destro zbrane
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Revize artefaktu

Příspěvek od Xan »

Hm zdvojeny prispevek, nemuzu si ho smazat, error 500, prosim delte dik
Daren13
Inkless
Inkless
Příspěvky: 30
Registrován: 01 dub 2012 12:36

Re: Revize artefaktu

Příspěvek od Daren13 »

Ako ja neriesim zlepsovanie/upravu artefaktov chapem ze to treba trosku premysliet ale mne ide o moznost pouzivat artefaktu, to ze ma nejaka specka oslabenie na sw/obojrucku/... chapem, ale artefakt je na kratku dobu a ma to byt spestrenie hry.
Odpovědět