Cloak of Dungeonmaster

Vaše nápady a návrhy
NowWereTalkin
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 114
Registrován: 22 led 2014 13:30

Re: Cloak of Dungeonmaster

Příspěvek od NowWereTalkin »

No ja osobne nemam zapisane len Doom, Exodus a Desp 5. Takze minimalne tieto netreba.
A ano, treba obidva cloaky, aby si ich spojil na Cloak of DM.
The bigger the bill, the harder you ball. Well im throwin mine, cause my money long.
Percocets, Adderall, Ecstasy, Pussy, Money, Weed.
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Cloak of Dungeonmaster

Příspěvek od Shadowsong »

Tak mi napadla taka vec pre luxusnych, ze by sa vsade loom posunul za/ku guardianovi a drzitelia plasta by mali moznost si s guardians itemom aktivovat v loome bonus bodov. Pre tych co si mozu dovolit nechat si guardiana aj s uz hotovym plastom by tu bol ten maly bonus, nieco ako 10% pre chaos/virtues a 15-20% pre dm podla +.
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Ocroc

Re: Cloak of Dungeonmaster

Příspěvek od Ocroc »

Žádné slevy. Jde o quest na +1 do statů na NB itemu, musí to být odpovídající tomu co to dává. Stejně jako u itemu z bossu, pomoc od guildy daný quest urychlí. Z toho důvodu také bylo povoleno sbírání bodů každému, kdo má Cloak of Virtues/Chaos. Zároveň však byli přidány odměny pro hráče, kteří se tohoto účastnit nechtějí, ale chtějí zhodnotit bonusově to že aktivně běhají dungeony.

Na sestavení Dungeonmaster cloaku nepotřebuješ mít zapsané žádné dungeony. Stačí Cloak of Virtues + Chaos. Na oblečení ale potřebuješ mít projité všechny dostupné, s vyjímkou Desp 1+5/Doom/Exodu (zavřeno). Elemental Planes potřeba nejsou vůbec a CoM, stejně jako Desp 1+4 se počítá Quest itemem z bosse. Momentálně blokuje oblečení zavřený dungeon Pride - Peklo, nicméně Acarus sliboval že tuto sobotu (čili vlastně dnes) tento dungeon opět spustí.
Ocroc

Re: Cloak of Dungeonmaster

Příspěvek od Ocroc »

Kód: Vybrat vše

- Cloak of Virtues / Chaos / Dungeonmaster - nastaven limit maximálního počtu dungeon bodů na 250
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Re: Cloak of Dungeonmaster

Příspěvek od King »

neslo by nastavit aby semnou keeper of chaos mluvil i kdyz nemam plast na sobe ? za vampa je to celkem neprijemne diky
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Ardellion
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 26 led 2014 23:18

Re: Cloak of Dungeonmaster

Příspěvek od Ardellion »

Takže je zapotřebí aj Fire, nebo je tam nějaká vyjímka? Ptám se, jelikož tenhle dungeon se zrovna dvakrát nechodí a zabere to celkem dost času..
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Re: Cloak of Dungeonmaster

Příspěvek od King »

Ardellion píše:Takže je zapotřebí aj Fire, nebo je tam nějaká vyjímka? Ptám se, jelikož tenhle dungeon se zrovna dvakrát nechodí a zabere to celkem dost času..
jo i fire
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Ardellion
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 26 led 2014 23:18

Re: Cloak of Dungeonmaster

Příspěvek od Ardellion »

King píše:
Ardellion píše:Takže je zapotřebí aj Fire, nebo je tam nějaká vyjímka? Ptám se, jelikož tenhle dungeon se zrovna dvakrát nechodí a zabere to celkem dost času..
jo i fire
Fokume! Psal se rok 2057 kdy si konečně zdatný paladin Ardelion složil Cloak Of DM.. Škoda. Zrovna takovýhle dungeon bych tam nečekal.. To už bych tam radši hodil ty nové at to nechodí jen 3 guildy za sebou a zkouší to i ostatní hráči podívat se do novejch dungu..

Ještě si sem něco editnu..

Nechcete nad tím přemýšlet? Myslím dungeonu je tam dost.. Nechcete ten Fire vymazat, nebo při nejhorším nahradit jiným dungeonem ?
Nebo sem jedinej toho názoru, že fire se chodí jednou za za rok a zabere zabere to strašně času?
Ardellion
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 26 led 2014 23:18

Re: Cloak of Dungeonmaster

Příspěvek od Ardellion »

Vyjádří se někdo prosím?
Sikulka
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 373
Registrován: 08 zář 2006 06:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Cloak of Dungeonmaster

Příspěvek od Sikulka »

Ardellion píše:Vyjádří se někdo prosím?
ak niesi v obraze par gm us nema uce na fore
ad fire je to opruz ale predpokladam ze ked fire patri k "povodym" dungom ak asi nebude chcene ho odstranit
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Cloak of Dungeonmaster

Příspěvek od Thief »

Žádnej dungeon se nebude odebírat.
Ardellion
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 26 led 2014 23:18

Re: Cloak of Dungeonmaster

Příspěvek od Ardellion »

Sikulka píše:
Ardellion píše:Vyjádří se někdo prosím?
ak niesi v obraze par gm us nema uce na fore
ad fire je to opruz ale predpokladam ze ked fire patri k "povodym" dungom ak asi nebude chcene ho odstranit

Jsem v obraze, ale ostatní ty účty mají a můžou se vyjádřit jak už se se stalo..

Jinak díky Qvido za odpověď.
NowWereTalkin
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 114
Registrován: 22 led 2014 13:30

Re: Cloak of Dungeonmaster

Příspěvek od NowWereTalkin »

29.08.2014 10:50:34 - Ocroc
- Cloak of Dungeonmaster - mezi dostupné dungeony přidána Věštírna Oath a Dragon City

Po prejdeni vestirny, pred updatom to neslo nasadit, aj ked som ju mal zapisanu. Po tomto update nejde nasadit lebo ju uz nemam zapisanu, co mi Thief opravil. ALE bohuzial nejde nasadit ani ked by som ju zapisanu mal. :D Mozem sa spytat v com je problem? Nechcete tu vestirnu rovno zmazat celkom, ked robit take problemy ? :D
Aby som uviedol na pravu mieru zamer tohto postu, problem je v tom ze veci za body sa nedaju kupit, kym clovek cloak nenasadi. A kedze je cap nastaveny na 255, tak je to trochu problem... Nechcete nastavit cap na trebarz 1K, kym sa problem nevyriesi?
The bigger the bill, the harder you ball. Well im throwin mine, cause my money long.
Percocets, Adderall, Ecstasy, Pussy, Money, Weed.
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Cloak of Dungeonmaster

Příspěvek od Nagash »

- Keeper of Virtues - přidáno 5 nových strážců cností
- Guardian of Despise - přestěhován do prvního patra
- Guardian of Pride - přestěhován k Pride Lamě

Nechci zakládat další topick.
Otázka zní kde jsou nový guardi, je vše funkční co se týče předělání na plášť a objeví se i něco na webu v sekci o guardech ?

Nezdá se Vám, že nechávat hráče hlasovat o něčem na FB je dost nefér? Proč jste odstřihli Forum, které fungovalo (aspoň jako cry koutek a nebo hate koutek) už několik let ? Můj názor je takový, že přidání statusu na FB je jednoduché, poměrně efektivní, ale nefér vůči lidem kteří FB nepoužívají (ano takový lidé existují). Podle mně by jste se měli vrátit k používání fóra, Uražení GM co si smazali účty by se měli odfouknout a měli by se vrátit ke čtení a reagování na fóru.
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Uživatelský avatar
Doom Face
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 91
Registrován: 04 kvě 2012 20:18

Re: Cloak of Dungeonmaster

Příspěvek od Doom Face »

Nagash píše:- Keeper of Virtues - přidáno 5 nových strážců cností
- Guardian of Despise - přestěhován do prvního patra
- Guardian of Pride - přestěhován k Pride Lamě

Nechci zakládat další topick.
Otázka zní kde jsou nový guardi, je vše funkční co se týče předělání na plášť a objeví se i něco na webu v sekci o guardech ?

Nezdá se Vám, že nechávat hráče hlasovat o něčem na FB je dost nefér? Proč jste odstřihli Forum, které fungovalo (aspoň jako cry koutek a nebo hate koutek) už několik let ? Můj názor je takový, že přidání statusu na FB je jednoduché, poměrně efektivní, ale nefér vůči lidem kteří FB nepoužívají (ano takový lidé existují). Podle mně by jste se měli vrátit k používání fóra, Uražení GM co si smazali účty by se měli odfouknout a měli by se vrátit ke čtení a reagování na fóru.
Nag má z části pravdu to nepopíram , ale vezmime to reálne že ten FB je dneska old school , a je tam viac ludí a častejšie ako na Forku :clap:
dej mi pistol a dopadne to tak jako kdyz das wizzymu spellbook :(
NowWereTalkin
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 114
Registrován: 22 led 2014 13:30

Re: Cloak of Dungeonmaster

Příspěvek od NowWereTalkin »

To sa ani neda nazvat hlasovanim, skor by som to nazval oznamom. Aj ked tam vela ludi pisalo, ze to nechcu, na svete je dalsich novych 5 nepotrebnych guardov. Najsmutnejsie je to, ze ludom, ktori ten cloak doposial neziskali, aj tak nepomoze, ze sa guard presunul na zaciatok despu 1. Akurat to je otrava pre ludi, co uz cloak maju a chcu si ho spravit na dalsich postavach, ze musia ist dalsich 5 dungov pre guarda. Potom tu dajte po roku statistiku, ze jak strasne sa zvysil touto zmenou pocet cloakov na svete, dakujem :D
The bigger the bill, the harder you ball. Well im throwin mine, cause my money long.
Percocets, Adderall, Ecstasy, Pussy, Money, Weed.
Tuzemack
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 172
Registrován: 28 lis 2012 10:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Cloak of Dungeonmaster

Příspěvek od Tuzemack »

To je pravda, asi jich moc do světa nepřibude. Jedině je oddělat z prajdu a despu, ale to už by je měla každá lama :(
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Cloak of Dungeonmaster

Příspěvek od Raziel »

Nevím jestli to na facebooku mělo být opravdu hlasování nebo jen příprava na změnu.
Jako hlasování to asi nebyl nejlepší nápad dát tam, ale když jsem to spočítal, tak hlasování dopadlo 10 pro Ano a 4 pro Ne. Ale proč by si lidi nerejpli, že většina hlasovala pro ne, aniž by se opravdu podívali, že ?
Uživatelský avatar
Wraith
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 53
Registrován: 26 led 2014 09:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Cloak of Dungeonmaster

Příspěvek od Wraith »

Hlasování se tam zúčastnilo kolem 16 lidí, to je rozhodně víc, než bývá zvykem tady na fórku, naopak tam není tolik prostoru pro zbytečný crying a flame jako tady. Osobně jsem za změnu velmi rád, netvrdím, že mi to nějak významně usnadní získat plášť, ale určitě mi to dává větší naději než doposud, a především motivaci to zkoušet. Pro zkušené hráče jako NoWereTalkin jistě nebude problém obejít pár dungů navíc... Takže já děkuji za tuto změnu! :)
„Povaha člověka je jeho osudem.“
NowWereTalkin
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 114
Registrován: 22 led 2014 13:30

Re: Cloak of Dungeonmaster

Příspěvek od NowWereTalkin »

Raziel píše:Nevím jestli to na facebooku mělo být opravdu hlasování nebo jen příprava na změnu.
Jako hlasování to asi nebyl nejlepší nápad dát tam, ale když jsem to spočítal, tak hlasování dopadlo 10 pro Ano a 4 pro Ne. Ale proč by si lidi nerejpli, že většina hlasovala pro ne, aniž by se opravdu podívali, že ?
A preco by si pan Raziel nerejpol ako vzdy, skor nez by si dokladne precital prispevok, co? Pisem ze vela, nepisem ze vacsina, nauc sa citat.
The bigger the bill, the harder you ball. Well im throwin mine, cause my money long.
Percocets, Adderall, Ecstasy, Pussy, Money, Weed.
Odpovědět