Hračští Offline Vendoři

Vaše nápady a návrhy
Odpovědět
Raona
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 404
Registrován: 05 úno 2007 09:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Raona »

npc Kukgilug nereaguje na hrace
Ocroc

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Ocroc »

Pravděpodobně jsi napsal pouze špatně jméno, vendor funguje normálně. Mezery u miliónů nebudou.
Raona
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 404
Registrován: 05 úno 2007 09:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Raona »

Ocroc píše:Pravděpodobně jsi napsal pouze špatně jméno, vendor funguje normálně. Mezery u miliónů nebudou.
zkouseli jsme to dva hraci, hi/buy/koupit varianta, nic nenapise ani se neotaci
Uživatelský avatar
Hajek II.
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 273
Registrován: 13 zář 2006 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Hajek II. »

No voni tam jsou dva se stejnym jmenem:) Jeden reaguje druhej ne.
Ocroc

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Ocroc »

Hajek II. píše:No voni tam jsou dva se stejnym jmenem:) Jeden reaguje druhej ne.
Jeden byl přejmenován, problém byl skutečně v jménech.
Výpočet za dungeon body v druhém postu lehce poupraven, aby byl lépe pochopitelný.
Uživatelský avatar
Kecka Ppecka
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 83
Registrován: 04 srp 2007 17:24

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Kecka Ppecka »

Výpočet za dungeon body v druhém postu lehce poupraven, aby byl lépe pochopitelný.
Chtěl jsem se jenonm zeptat na technickou otázku ohledfně levelu.
Jestli sjem dobře pochopil tak za 2000 dungeon bodů je 1 level.
Chtěl jsem se ještě zeptat, za jaký dung se dostává kolik bodů. děkuji
I play since 2003
Kecka Ppecka - vampire
Yota - craft with the profession
Lol - mage

Hraju abych žil a ne, abych umíral.
Ocroc

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Ocroc »

O víkendu bude opravena chyba kdy řemeslníci s maxlými těžebními skilly nedostali +1.0 do levelu. Taktéž bude přidáno glass kladívko do hodnocení.
Papez
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 813
Registrován: 19 úno 2007 12:32
Bydliště: Yew
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Papez »

Musím mít u sebe glass smithhammer plně nabitý, když chci zvýšit level vendora? Shadow kladívko tedy koukám bylo vypuštěno?
Papez - The Vampire.
Hodny Stistko - The Mage.
Lara Craft - The Craftswoman.
Pytlak Riha - True NB Ranger
Svaty Otec - True NB Cleric
http://www.laracraft.cz
Raona
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 404
Registrován: 05 úno 2007 09:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Raona »

je osetreno strhavani lvlu? napada me priklad: lvl 3 vendor, dam tam 3 sochy, nevedomky me guilda vykopne, zmizi mi jedna socha?
Ocroc

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Ocroc »

- Level se aktualizuje při rozbalení vendora
Uživatelský avatar
Kecka Ppecka
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 83
Registrován: 04 srp 2007 17:24

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Kecka Ppecka »

Ocroc píše:O víkendu bude opravena chyba kdy řemeslníci s maxlými těžebními skilly nedostali +1.0 do levelu. Taktéž bude přidáno glass kladívko do hodnocení.

Jak je to s tema kladivama? Dneska jsem si rozbalil vendora a misto lvl 4.2 mel jenom 4.. je to bug a nebo jak rekl Papez ze to musim mit v baglu? Kazdopadne kvuli +0.2 levelu nebudu mazat vendora.


Jinak kdyz jsem u toho mazani, tak je to dost hloupe. Byl jsem u vendora a daval jsem do neho itemy a prws to ceny targetovani a klikani jsem si ho smazal a prisel jsem o veci v nem. Ty 2 CB se daji rozdejchat, ale napr. Mapa lvl nebo socha bude bolet. Nechcete dat na to nejakou pojistku a nebo itemi v mem aby sli bagl/ banka?
I play since 2003
Kecka Ppecka - vampire
Yota - craft with the profession
Lol - mage

Hraju abych žil a ne, abych umíral.
Ocroc

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Ocroc »

Ano bodované předměty musíte mít u sebe/na sobě. Mazání vendora zůstane takto, když přidáváš itemy můžeš ho kontrolovat napsáním jména místo používání targetujících skriptů.
Mrs.Beanes
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 197
Registrován: 16 zář 2006 14:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Mrs.Beanes »

Zdar Mistre Vendortvorce,

chci se zeptat zda neudelate vyjimku u linkovatelnych veci. Vyjimka by se mela tykat aktualne nelinknutych itemu, ktere se popripade dale linkuji nasazenim nebo jinym zpusobem.

Mam na mysli konkretne: NB runu, svatebni saty, jeste neco? prosim o napovedu divaku.

Cau Lukas
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od erunno »

Mrs.Beanes píše:Zdar Mistre Vendortvorce,

chci se zeptat zda neudelate vyjimku u linkovatelnych veci. Vyjimka by se mela tykat aktualne nelinknutych itemu, ktere se popripade dale linkuji nasazenim nebo jinym zpusobem.

Mam na mysli konkretne: NB runu, svatebni saty, jeste neco? prosim o napovedu divaku.

Cau Lukas
NB runu si linknes az poklikáním. a šaty se linkují nasazením ne?
Ocroc

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Ocroc »

Mrs.Beanes píše:Zdar Mistre Vendortvorce,

chci se zeptat zda neudelate vyjimku u linkovatelnych veci. Vyjimka by se mela tykat aktualne nelinknutych itemu, ktere se popripade dale linkuji nasazenim nebo jinym zpusobem.

Mam na mysli konkretne: NB runu, svatebni saty, jeste neco? prosim o napovedu divaku.

Cau Lukas
Ahoj Lukáši,
prodávání aktuálně nelinknutých předmětů funguje již od doby beta testu vendorů.
Uživatelský avatar
Piscot
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 611
Registrován: 07 zář 2006 22:06

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Piscot »

Ocroc píše:
Mrs.Beanes píše:chci se zeptat zda neudelate vyjimku u linkovatelnych veci.
prodávání aktuálně nelinknutých předmětů funguje již od doby beta testu vendorů.
Třeba chce aby nešly prodávat.
erunno píše:
Mrs.Beanes píše:by se mela tykat aktualne nelinknutych itemu, ktere se popripade dale linkuji nasazenim nebo jinym zpusobem.
NB runu si linknes az poklikáním. a šaty se linkují nasazením ne?
Mrs.Beanes
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 197
Registrován: 16 zář 2006 14:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Mrs.Beanes »

Ocroc píše: Ahoj Lukáši,
prodávání aktuálně nelinknutých předmětů funguje již od doby beta testu vendorů.
Zdravim,

trochu si nerozumime.
Mas pravdu, chvili mi trvalo, nez jsem pochopil, jak to myslis. Ja mluvil totiz o vecech, ktere nejsou linknute, ale nalinkuji se prvnim pouzitim. Tys mi odpovedel na itemy, co se nikdy linkovat nebudou.

Chtel jsem tedy pozadat o moznost prodavat "nelinknute", ale linkovaci predmety pres vendora. Viz svatebni saty, NB runu, naramek pro wara.

Ahoj Lukas
Playboy
Inkless
Inkless
Příspěvky: 29
Registrován: 29 srp 2011 19:34

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Playboy »

Mrs.Beanes píše:
Ocroc píše: Ahoj Lukáši,
prodávání aktuálně nelinknutých předmětů funguje již od doby beta testu vendorů.
Zdravim,

trochu si nerozumime.
Mas pravdu, chvili mi trvalo, nez jsem pochopil, jak to myslis. Ja mluvil totiz o vecech, ktere nejsou linknute, ale nalinkuji se prvnim pouzitim. Tys mi odpovedel na itemy, co se nikdy linkovat nebudou.

Chtel jsem tedy pozadat o moznost prodavat "nelinknute", ale linkovaci predmety pres vendora. Viz svatebni saty, NB runu, naramek pro wara.

Ahoj Lukas
ja som to pochopil tak, ze ak predmet neni este linknuty, tak ide predavat, cize nb runa atd by ist mala... Mozno len niekde bude chybka :)
Ocroc

Re: Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Ocroc »

Mrs.Beanes píše: Zdravim,

trochu si nerozumime.
Mas pravdu, chvili mi trvalo, nez jsem pochopil, jak to myslis. Ja mluvil totiz o vecech, ktere nejsou linknute, ale nalinkuji se prvnim pouzitim. Tys mi odpovedel na itemy, co se nikdy linkovat nebudou.

Chtel jsem tedy pozadat o moznost prodavat "nelinknute", ale linkovaci predmety pres vendora. Viz svatebni saty, NB runu, naramek pro wara.

Ahoj Lukas
Ahoj Lukáši,
očividně skutečně máš problém pochopit jak to bylo myšleno. Slovíčko "aktuálně" se tam neobjevilo omylem, ale je tam naschvál. V příspěvku hned za tvým to je detailně vysvětleno.

Jak jsem již psal, aktuálně nelinknuté předměty prodávat lze. Samozřejmě s výjimkou předmětů vypsaných v prvnim příspěvku, kde se linknutí ani nekontroluje.
Mrs.Beanes
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 197
Registrován: 16 zář 2006 14:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Mrs.Beanes »

Zdravim,
omlovám se, byl jsem primárně zaměřen na ty svatební šaty. Samořejmě, že nejdou prodávat. Zapomněl jsem na jejich speciální vlastnost, a to že jsou NB.

Příště stačí odepsat, že popisováné itemy jsou do jednoho NB. Měl jsem dojem, že ti to špatně kontroluje linknutí na postavu. Krátkou, stručnou a hlavně věcnou odpovědí se příště můžeme vyhnout nechtěným rozhovorům.

Čau Lukáš
Odpovědět