Hračští Offline Vendoři

Vaše nápady a návrhy
Odpovědět
Borgorn
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 02 led 2007 20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Borgorn »

Ocroc píše: Vendor má trvanlivost tři dny, pokud po třech dnech nemá žádný item k prodeji a nemá u sebe žádné peníze, je automaticky smazán.
Nevim jak ostatni, ale ja si tuhle vetu vysvetlil tak, ze pokud je vendor tri dny prazdny ( nema zbozi ani poukazku na penize ) automaticky se smaze.
Vcera se mi ale stalo, ze prijdu k vendorovi ( vendor lvl 1 ), vyberu poukazku a chci doplnit novy zbozi, vendor mi vyda poukazku a nasledne napise, ze tri dny nedostal zbozi a byl smazan.
V pripade, ze ma vendor vic slotu nez jeden, nic takovyho by se nestalo, vybral bych poukazku, doplnil zbozi, pak bych vybral dalsi poukazku a doplnil zbozi do dalsiho slotu.
Takze by tam klidne mohl byt pul roku vyprodranej a nezmizel by, ale vendora lvl1 musim kontrolovat pravidelne, aby nemel tri dny prodany zbozi a po vyberu poukazky hned nezmizel ???


Takze otazka zni, je to takle nastaveno umyslene a v podstate to znevyhodnuje pouze vendory lvl 1 ?

Dik za odpoved.
Ocroc

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Ocroc »

Optimalizace automatického mazání vendorů bude upraveno v budoucnu.
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Raziel »

Borgorn píše:
Ocroc píše: Vendor má trvanlivost tři dny, pokud po třech dnech nemá žádný item k prodeji a nemá u sebe žádné peníze, je automaticky smazán.
Takze otazka zni, je to takle nastaveno umyslene a v podstate to znevyhodnuje pouze vendory lvl 1 ?

Dik za odpoved.
A já si zase doted myslel že ti vendoři fungují na jedno použití - koupíš vendora, dáš mu zboží, to se prodá, vybereš peníze a vendor za 3 dny zmizí a musíš koupit nového. O možnosti doplnování jsem se dozvěděl až tímhle :) tak to si možná nějakého pořídím :)
Ocroc

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Ocroc »

Upraven první post (trvanlivost), ve hře to bude při prvním resyncu po víkendu.
Raona
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 404
Registrován: 05 úno 2007 09:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Raona »

sel by vytvorit jeden hromadny vendor at nemusim porad psat jomugbub buy ghoghul buy atd? vypisoval by stranku se vsema nabizenymi itemy a cenami, kdyz by nekdo od nej koupil tak by se to vyskrtlo a v normalnim vendorovi prodano
Ocroc

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Ocroc »

Nešlo. (51a)
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Xan »

jestli jseš yokař, tak drobná pomůcka:

Kód: Vybrat vše

sub vendor() 
UO.exec('addobject Vendor') 
while UO.Targeting() 
wait(100) 
wend 
UO.Say(""+Uo.GetName("Vendor")+" buy") 
end sub
Raona
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 404
Registrován: 05 úno 2007 09:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Raona »

Xan píše:jestli...
to znam, me nedela problem psat jmena, ale kdyz "obiham tehle 15 vendoru" ve snaze objevit co je noveho v shopu, tak by to jeden spolecny vendor ulehcil, ale kdyz to nejde tak se neda svitit. Leda ze by este to slo propojit se strankama dp jako jsou propojene najmy tak seznam vendoru a jejich itemu na jednu A4 :-)
Frantisek ml.
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 80
Registrován: 07 lis 2006 12:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Frantisek ml. »

Teď se mi stala prima věc. Přišel sem k vlastnímu prodejci a pozdravil ho. On mi ukázal, že má jednu nabídku volnou ze tří, což bylo správně, když jsem 5 minut předtím jednu věc vyjmul a prodal přímo na trhu. Přesto jsem tak učinil. Po zrušení jeho nabídky jsem poklikal na ovladač, abych mohl vložit k prodeji třetí item a prodejce byl smazán.
Neočekávám, že s tím někdo bude něco dělat. Už vůbec nečekám, že by mi někdo z něj vrátil itemky. Jen chci upozornit, že je tam prostě prima bug a dost mě to rozhodilo.
Papez
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 813
Registrován: 19 úno 2007 12:32
Bydliště: Yew
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Papez »

Frantisek ml. píše:Teď se mi stala prima věc. Přišel sem k vlastnímu prodejci a pozdravil ho. On mi ukázal, že má jednu nabídku volnou ze tří, což bylo správně, když jsem 5 minut předtím jednu věc vyjmul a prodal přímo na trhu. Přesto jsem tak učinil. Po zrušení jeho nabídky jsem poklikal na ovladač, abych mohl vložit k prodeji třetí item a prodejce byl smazán.
Neočekávám, že s tím někdo bude něco dělat. Už vůbec nečekám, že by mi někdo z něj vrátil itemky. Jen chci upozornit, že je tam prostě prima bug a dost mě to rozhodilo.
Podle mě to není bug ale možná nešťastná shoda náhod. Nezastavoval jsi před tím nějaký skript? Máš Yoko? Je možné, že v yoku visela funkce uo.WaitTargetObject('lastobject') a tím, jak jsi nakoupil, se refence 'lastobject' změnila na vendora a pak, jak jsi 2x klikl na ovladač, fce WaitTargetObject se spustila a automaticky pak zaměřila vendora, díky čemuž pak došlo k jeho smazání. Doporučuju si napsat extra skript na ukončení skriptů, který bude navíc obsahovat příkaz UO.CancelTarget() a další 'antiautomatické' funkce.
Zde je kompletní ukázka:
Ukázka:

Kód: Vybrat vše

#---------------------------------------------------------------
sub terminator()
#---------------------------------------------------------------
	UO.DeleteJournal()
	UO.IgnoreReset()
	uo.UnsetCatchBag()
	uo.CancelMenu()
	uo.cancelTarget()
	UO.Exec('terminate all')
end sub
Papez - The Vampire.
Hodny Stistko - The Mage.
Lara Craft - The Craftswoman.
Pytlak Riha - True NB Ranger
Svaty Otec - True NB Cleric
http://www.laracraft.cz
Uživatelský avatar
Driana
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 265
Registrován: 04 čer 2009 13:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Driana »

Je nějaká možnost prodávat brnění v celku v jednom slotu... mam dost Valorite ingotů a nějaký slabším/začínajcím hráčům by se jistě hodilo si nějaké to brnění koupit ( i když je to jen naděje že UO bude živé i po tolika letech pro nové hráče )

Po nahrání Ultimy nemohu přijít jak zviditelnit AFK hráčské vendory, jména vidim ale né jejich 'skin'.

Edit: Vendoři se oběvili po nahrání kompletní UO mapy 2.4 kterou má ve svém porfilu Mulambo... schází tento link z 'uloz.to' na stránkách Dark Paradise -> Soubory ( kde je neplatný odkaz již smazaného souboru )
Severka
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 417
Registrován: 05 kvě 2009 12:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Severka »

V celku by to muselo byt v necom a to nak asi nejde... Mozno nadobu, ktora by po vlozeni vsetkych casti(ide vlozit iba ak ma full durab), napisala 1x valorite armor, po vlozeni vsetkych casti 2x atd... ale nevim no :D

O nefunkcnosti linku sa vie, trebars jedneho dna sa tam da novy! ;)
Ocroc

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Ocroc »

Nelze skriptově, musíš tam naházet itemy po částech.
Raona
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 404
Registrován: 05 úno 2007 09:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Raona »

28.11 v 1:42 jsem dal vendorovi Raona lousklou mapku lvl 2 za 5k, podezrele rychle ji sebral,a vubec ze ji sebral (normalne zustava pod vendorem vec, ktera se mu da), ale v obchode se mu nezobrazuje, takze nejak bugla (pritom to napsalo Vendor nyní prodava Treasure Map Lvl 2 za 5000 zlatych.

jestli to pomuze, tak jsem mel volne obchodni sloty c. 2 a 4
jeste je mozne, ale to si nejsem jist, ze ve chvili, kdy jsem mu dal vec, pode mnou zmizel horse summon, vendori jsou nejspis v dungeon zone a dismout (i kdyz zmizi pod zadkem summon) rusi vsechny akce. I kdyz zase na druhou stranu v journalu o preruseni akci nic neni

nahradu nechci (take se ji domahat nemohu :-) ), ale nechci, aby to nekdy buglo i u drazsich veci
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Empair »

Chtěl bych požádat o doplnění šamanských ryb mezi itemy, které vendor může prodávat.
Uživatelský avatar
Mephist
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 541
Registrován: 16 říj 2006 12:04
Bydliště: Templar's Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Mephist »

Empair píše:Chtěl bych požádat o doplnění šamanských ryb mezi itemy, které vendor může prodávat.
A jeste modry, zeleny a bily boost rybky. Dekuji.
Mephist|Phenom|Hammer Maiden|Fanatik|Sin|Ryla|Carokrasna|Amanita|Anicka

True victory is victory over oneself.
Uživatelský avatar
Mephist
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 541
Registrován: 16 říj 2006 12:04
Bydliště: Templar's Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Mephist »

Syrovy shamansky ryby prodavat jdou, akorat se vsechny jmenujou stejne "Ryba"... Neslo by je pojmenovat ruzne?
Mephist|Phenom|Hammer Maiden|Fanatik|Sin|Ryla|Carokrasna|Amanita|Anicka

True victory is victory over oneself.
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Rod Sacketts II »

Náhodou ty levly co jsou psany na hlavních stránkách nejsou už zrušeny?
Papez
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 813
Registrován: 19 úno 2007 12:32
Bydliště: Yew
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Papez »

Nefungují ty levely nějak divně? Navýšili jste je sice max na 10, ale nové levely vendorů jsou nižší než 5. (Lara Craft má lvl 4.5, Hodny Stistko lvl 3)
Papez - The Vampire.
Hodny Stistko - The Mage.
Lara Craft - The Craftswoman.
Pytlak Riha - True NB Ranger
Svaty Otec - True NB Cleric
http://www.laracraft.cz
Bloody King
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 68
Registrován: 21 úno 2007 21:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Bloody King »

Základ je 5+daný lvl. Dříve byl základ 0.
Odpovědět