Hračští Offline Vendoři

Vaše nápady a návrhy
Odpovědět
Uživatelský avatar
balík
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 76
Registrován: 10 úno 2012 22:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od balík »

dřív (uplně poprvý) to byla motivace ty lvly. tedka má lvl 10 asi každej stačí cloak. na dung bodách taky nezáleží
Uživatelský avatar
Breezeway
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 211
Registrován: 07 zář 2006 19:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Breezeway »

Nevím jestli to tu už není :paranoid:

Chtěla jsem prodávat recally po 100ks. Vendor mi je naštokoval na sebe za cenu jednoho. Zrušila jsem to a dala jako jeden item. Šlo by opravit ?

A prosím o přidání možností prodeje léčivých salátů. Díky.
Slovo "Matka", je Boží jméno na rtech a v srdcích našich dětí.

Breezeway [Sanct Lor] - Vánek před bouří (Důchodkyně)
Phawna [Sanct Lor] - Sestra noci (Unavená alchymistka)
Jindriska [Sanct Lor] - Craftswoman (Vzteklá pracantka)
Prokysoft
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 3
Registrován: 09 bře 2016 11:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Prokysoft »

Jak jsem si celý tento topic přečetl až od začátku, tak mě hned přešla chuť si něco takového zakládat. To aby měl člověk strach tam něco dát, když tady každý třetí příspěvek píše, že mu to nějakým bugem zmizelo a to to mělo být původně zaměřeno na prodej top částí a tak podobně :-D A když už vám to nezmizí a náhodou se to i prodá, tak abyste platili, nebo jak závisláci každý 3 dny logovali hru pro kontrolu jestli není prázdý. Každý jeden volný slot (do kterého by se dal dát předražený item co nikdo nekoupí) je totiž úplně totálně přehnaně náročné získat... 2000 dung bodů? Já hraji půl roku a mám tak sotva 300 na každé postavě... :)
Aahz
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 200
Registrován: 05 zář 2015 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Aahz »

Prokysoft píše:Jak jsem si celý tento topic přečetl až od začátku, tak mě hned přešla chuť si něco takového zakládat. To aby měl člověk strach tam něco dát, když tady každý třetí příspěvek píše, že mu to nějakým bugem zmizelo a to to mělo být původně zaměřeno na prodej top částí a tak podobně :-D A když už vám to nezmizí a náhodou se to i prodá, tak abyste platili, nebo jak závisláci každý 3 dny logovali hru pro kontrolu jestli není prázdý. Každý jeden volný slot (do kterého by se dal dát předražený item co nikdo nekoupí) je totiž úplně totálně přehnaně náročné získat... 2000 dung bodů? Já hraji půl roku a mám tak sotva 300 na každé postavě... :)
Na to, že měl systém chyby se poukázalo dávno a proto už to nějaké 2-3 roky takhle nefunguje, aktuální nastavení ale zjistíš asi jen ze script novinek. Ale to hlavní: základní level vendora je 5, nic se při prodeji neplatí, některé itemy prodávat nejdou, kvůli scriptovému omezení, ale většina jde. Vendor nikdy není prázdný pokud nechceš ... protože bud něco prodává a nebo má poukaz na peníze.
"Já po vás nechci abyste věděli, že 5*4 je 20... mi stačí... když budete vědět... že to je 'Asi' 21."
--Nejmenovaný profesor matematiky
Prokysoft
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 3
Registrován: 09 bře 2016 11:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Prokysoft »

Aahz píše:Na to, že měl systém chyby se poukázalo dávno a proto už to nějaké 2-3 roky takhle nefunguje, aktuální nastavení ale zjistíš asi jen ze script novinek. Ale to hlavní: základní level vendora je 5, nic se při prodeji neplatí, některé itemy prodávat nejdou, kvůli scriptovému omezení, ale většina jde. Vendor nikdy není prázdný pokud nechceš ... protože bud něco prodává a nebo má poukaz na peníze.
Aha v tom případě je to OK. Ti vendoři, kteří tam mají LVL 2.0 a tak podobně (<5), budou asi ještě z dřívějška přidaní, předpokládám.
Aahz
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 200
Registrován: 05 zář 2015 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Aahz »

Prokysoft píše:
Aha v tom případě je to OK. Ti vendoři, kteří tam mají LVL 2.0 a tak podobně (<5), budou asi ještě z dřívějška přidaní, předpokládám.
To jsou noví, když má vendor level třeba 3 tak má 8 slotů (5+3).
"Já po vás nechci abyste věděli, že 5*4 je 20... mi stačí... když budete vědět... že to je 'Asi' 21."
--Nejmenovaný profesor matematiky
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od krysakrys »

Nemohly by v nabidce vendoru jit videt obrazky? Asi by to nebylo trivialni, ale podle me by to stalo za to.

A jeste by bylo fajn vykopat ty scammery (2 miliony za empty bottle), ale to asi az bude plno, tak treba je presunout do nejake jine zony. Tim myslim hrace, co tam maji vec jenom aby jim nezmizel vendor, ale nelognou roky. Ok, muzou byt nekde jako vystavka, ale jsou jinak k nicemu.
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Acarus »

Obrazky bohuzel nejde.
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od krysakrys »

Acarus píše:Obrazky bohuzel nejde.
Ok, diky za odpoved. Mohly by ale treba jit videt, kazdy hrac by mohl mit cely vlastni stanek, kde by tyto veci byly videt (tedy jejich nefunkcni kopie, jez prozradi zlodeje, neco takoveho :) ). Level 1 jedno policko navic na 1 vec, maximalni level by dostal celej stanek.

Nebo zobazit vedle vendora sekurku ve stylu muzu jenom nakouknout a po zavreni okna zmizi... no par snad trochu smysluplnych napadu.

Nebo jeste lip, zobrazit veci tak daleko, aby nebylo mozne lock nijak hacknout. Napriklad na hradbach kolem. Kdyby se tam nedejboze dostal hrac, mohlo by ho to treba portnout proc a zaznamenat.
Naposledy upravil(a) krysakrys dne 30 srp 2016 21:28, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Xan »

Pekny by to mozna bylo, ale vzhledem k verzi sfery a k mistnim itemum, ktere nezobrazuji kotext menu s vlastnostmi jako na novejsich verzich uo, tak si myslim, ze je to zbytecny, vidis jen bilou robu jako cobovku, topka tam nejsou, leda kamenovky jako barevnou zbran, atd. Todle ma smysl na tech novejsch verzich uo, kde jsou random magicky itemy sruznyma vlastnostma, abys si to prhldl.To se rovnou muzou pridat do infa na web s obrazkama a tam si to muzes prohlidnout
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od krysakrys »

Xan píše:Pekny by to mozna bylo, ale vzhledem k verzi sfery a k mistnim itemum, ktere nezobrazuji kotext menu s vlastnostmi jako na novejsich verzich uo, tak si myslim, ze je to zbytecny, vidis jen bilou robu jako cobovku, topka tam nejsou, leda kamenovky jako barevnou zbran, atd. Todle ma smysl na tech novejsch verzich uo, kde jsou random magicky itemy sruznyma vlastnostma, abys si to prhldl.To se rovnou muzou pridat do infa na web s obrazkama a tam si to muzes prohlidnout
Ale u "do mest pribyli vendori" obrazky jsou.
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Acarus »

Koukam ze odpoved, ze to nejde nefunguje.

Dobre vysvetlim ti to. Ze dani vendori jsou uplne jini. Jeden prodava to co mu hrac nastavi aby prodaval. A ti druzi maj nabidku fixni ... maj naprosto jiny skriptovy zaklad, gump a vsechno. Nehlede na to, ze to co prodavaji hraci ma ruznou durabilitu a jine promene. Ty veci co vendor vykoupi, tak neprodava zpet, ale maze a vytvari itemy nove (ti co maji obrazky a to jeste ty zakladni).
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od krysakrys »

Acarus píše:Koukam ze odpoved, ze to nejde nefunguje.

Dobre vysvetlim ti to. Ze dani vendori jsou uplne jini. Jeden prodava to co mu hrac nastavi aby prodaval. A ti druzi maj nabidku fixni ... maj naprosto jiny skriptovy zaklad, gump a vsechno. Nehlede na to, ze to co prodavaji hraci ma ruznou durabilitu a jine promene. Ty veci co vendor vykoupi, tak neprodava zpet, ale maze a vytvari itemy nove (ti co maji obrazky a to jeste ty zakladni).
Bohuzel v realnem svete odpoved nejde neexistuje :) Ale samodrejme to budu respektovat, vzhledem k tomu, ze to pro nas delate zadarmo. Bez obrazku staci bohate, funguje to super. Aspon ted vim jak to funguje. Diky, uz do toho nebudu stourat.
Uživatelský avatar
Agramon
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 138
Registrován: 01 pro 2006 06:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Agramon »

Vendor mi už poněkolikáté smazal item.. normálně si ho vzal, napsalo mi to Vendor nyní prodává XY za XY zlata, ale v nabídce ho pak nemá.. co s tím?
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od krysakrys »

Agramon píše:Vendor mi už poněkolikáté smazal item.. normálně si ho vzal, napsalo mi to Vendor nyní prodává XY za XY zlata, ale v nabídce ho pak nemá.. co s tím?
Pridavam se k tomuto. Zmizel mi Keg s 3000 poty, ale jenom jednou, po te co jsem si ho pred vendorem prelival, tak jsem to dal neresil. Ale obavy, ze se to stane znova jsou tu porad.

Stejne jako u kolegy, si venor onen keg vzal, napsal prodavam za XXXXXXX tisic. Ale kdyz kouknu do nabidky, nikde, kdyz do bagu, nikde. Pohnu vecma, nic, proste je fuc.

V mem pripade byl postup takovyto:
1. Vzal jsem vendorovi keg s zhruba 1600 poty.
2. Dolil jsem do nej na 3000 potu.
3. Dal jsem prodat (mel jsem v baglu 2 kegy, jeden kteryho sem prelival, druhy do ktereho jsem prelival a byl puvodne u vendora)

Muj zaver byl, ze sem udelal neco co zmatlo vendora. 2 kegy, prelivany potiony, vracenej item do prodeje s vetsim obsahem, ale muze to byt cele uplne jinak, snad to pomuze.
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Acarus »

Tito hracti vendory jsou celkem velekomplikovana vec. To jak funguji, tak funguji je treba se s tim smirit.
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Empair »

Doporučil bych revizi ... aktivních/neaktivních vendorů

Zhruba 85% vendorů je nevyužívaných.

Pro hráče, který chce něco nakoupit je to přehlcené a nepřehledné.
Uživatelský avatar
LaPiZza
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 207
Registrován: 26 zář 2014 23:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od LaPiZza »

Empair píše:Doporučil bych revizi ... aktivních/neaktivních vendorů

Zhruba 85% vendorů je nevyužívaných.

Pro hráče, který chce něco nakoupit je to přehlcené a nepřehledné.

Souhlasím...Spousta jich tam je nepoužívaná...
Scorp -K-
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 259
Registrován: 03 bře 2015 20:58

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Scorp -K- »

Ono by stacilo aby sa nastavili tak, ze ak hrac s vendorom nejaky casovy interval nic nerobi (3mesiace?), tak by proste zmizol. Kludne hodit hracovi hodit naspat tie mccka potrebne na zriadenie vendora.
McDucks always pay their debts.
Got my daughter swaggin like her muthafuckin daddy though.
Uživatelský avatar
Bloodboy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 107
Registrován: 11 čer 2008 20:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Hračští Offline Vendoři

Příspěvek od Bloodboy »

Scorp -K- píše:... ak hrac s vendorom nejaky casovy interval nic nerobi (3mesiace?) ...
Však ať je to třeba 1-2 týdny, jsou to offline vendoři, ne vendoři pro neaktivní hráče.
Odpovědět