Zničitelnost GM mortu

Vaše nápady a návrhy
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kaj
Dark Paradise GM
Příspěvky: 597
Registrován: 06 zář 2006 19:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Kaj »

Papez píše:A pokud vás cestou nikdo nepojede, nenapráší a nebude čekat, aby si namíchal za vás :p.
Přece bys nechtěl výhodu bez rizika. :)

edit Night Storm: já raději kozy než vozy ...
"Pravda," řekla poštolka, "je jen střípek ledu."

http://www.panslabyrinth.com/
Retromancer
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 390
Registrován: 11 úno 2010 15:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Retromancer »

Myslím, že by spousta lidí uvítalo, aby se i ostatní potiony byly pouze na 3 míchnutí. Ono těch 40 sekund u greater healu je vážně celkem moc :/

V TMR problém není, tam se berlička (blue eye) našla - ale co zbytek?
Uživatelský avatar
Inkvizitor Dan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1114
Registrován: 18 říj 2006 05:59
Bydliště: Za tebou ve stinu!
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Inkvizitor Dan »

Me se to libi :) z ciste sobeckeho hlediska jsem rad, ze se nepatrne zvetsila sance takovej predmet ziskat, aniz by clovek musel cekat i nekolik let az nekdo prestavi desp a plskovat na foru aby ho tam dal do pokladu. Na dp je hodne krasnych itemu, ktere diky svoji povaze ze sveta nemizi a nelze je diky tomu ziskat. Ale to je uz ohrana pisnicka kvuli ktery jsem se tu uz dost naflamoval :lol:

PS: Jeste to chce system generovani unikatnich a vyuzitelnejch itemu :wink:, kdyz to nebude preboost a lidi budou vedet ze to cas od casu padne, urcite se to bude i tahat a umirat s tim.
professional mindfucker
Kdo ze sebe ucini zvire, zbavi se bolesti clovecenstvi. - Dr. Johnson

Inkvizitor - Arcikacir
Saurus - Hated recruit
Uživatelský avatar
Anger
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 500
Registrován: 08 zář 2006 12:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Anger »

Cetl jsem jenom prvni stranku ale chtel bych rict ze si myslim ze dneska uz je potreba hracum dat moznost jednoduseji ziskat spotrebak (tmr regy) Tak aby mohli hrat a nemuseli predtim hodiny a hodiny schanet,Michat,Nakupovat. Jinak to ty lidi bavit nebude.

Takze na todle opatreni bych se z meho pohledu z velke vysky vysral.
Uživatelský avatar
Miki
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 653
Registrován: 18 kvě 2008 13:45

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Miki »

Jako mě by se rozhodně líbilo mít skill pointy na skilly typu (parryng,healing,magery,bojovky) , nemuseli by ani padat z každé příšery , ale třeba z každé páte(nebo to mít rozdělené tak jako to je ted. Rozhodně by to konečně vyhnalo ty sparringujcí lidi z cechu. (Jinak ty udájně super training zbraně - jsou ůplně k ničemu.)

Edit: Jinak , taky jsem nevěděl , že je v Naře volně přistupný GM Mortar , ale já ho tak využívám 2x do roka , když si namíchám pár tisíc TMR. Jinak ostatní elixíry kupuji. Doufám ,že se teda v těch pokladech nejtěžších dungeonech ty Mortary objěví.
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Lucky »

Za to muze Amontka!
No ja byhc je nedaval do nejtezsi dungu ja byhc je dla jednou za cas do jakykoliv urovne ... kdyz budou v 10 despech a deset z tech despu vybere gp tak budou mit soukromou michaci sesion napr ... ale zbytek ostrouha ...
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Legolend
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 176
Registrován: 13 úno 2007 17:56

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Legolend »

Papez píše:Já bych měl zas jiný návrh:...
Tady k tomu bych se taky asi moc nebránil, ono sice bude tam nevýhoda že vampové a mágové budou v plusu nicméně kdo dneska není a je v plusu oproti jiným, ten vyniká v tom a ten zas v nečem jiném...
Kaj píše:A co třeba: vezměte si nádobíčko, ingredience a dojděte si do dungu XY do velmi mega vybavené laboratoře temného alchymisty pana YZ a pokud přežijete, můžete si tam namíchat lektvary z donesených ingrediencí dle libosti prakticky instantně.
Aby to bylo fajn tak by snad musela skákat nějaká Gate která do té laborky povede, skákat po všech dungeonech nějak random nebo nějak jak by jste to vymysleli, protože kdyby jste ho někam dali tak bych počítal nějaký určitě hardovější dung like Pride Rise/Peklo nebo Desp, to by hold byla zase jenom Pro-Emp akce a myslím, že takový čin umístit to jenom do jednoho by byl velmi odsuzován :)

A když si to tak čtu zpět co jsem napsal, kdyby to zas mělo skákat random tak si každý do každého dungu bere 10-ti násobek regů nakonec tam nic nebude nebo co hůř pár velkých zlých je rozseká někde při vstupu a byl by konec, nicméně do dungu do kterého to dáš/dáte uděláte tak na měsíc nedobytnou pevnost kde PK když nebudou úplně kempit tak to bude první místo, kam poběží...

Nejsem proti, ale jak vyřešit to co jsem psal ?
Legolend [Etoiles]
and many others...

Ha, promluvil jsem,odcházím, za čas příjdu a kuknu na odpověď :P
Uživatelský avatar
Arim
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 160
Registrován: 11 zář 2006 08:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Arim »

Vezmu to z pohledu jineho ... Pominuli velikost sance na zniceni, opet je tato zmena k horsimu pro spoustu nostalgicky logujicich hracu, kteri lognou jednou za tyden na dung. Potiony na trhu ani vyvesce prakticky nekoupite (je diskutabilni, zda se tedka zacnou vice prodavat na kseft diky teto zmene, protoze mamonari se budou bat o svuj mort a nebude se jim chtit michat ruco). Tzn. nedostatek potionu pro tyto lidi ... Pokud maji mort a nedej boze o nej prijdou, prakticky nulova sance ziskat novy (pochybuju ze to budete cpat do TK a Cove, takze dostupnost Desp 4+5 ? Aneb pro par vyvolenych).

To ze v Nare je "verejny" mort je vec druha, osobne jsem se podivoval nad tim, ze to GM team vubec dovolil a nejak nezakrocil ... Ale kvuli tomu udelat takovouto zmenu ... Nevim nevim ... Asi az cas ukaze jako moc je ta vase velmi mala pravdepodobnost ...
Stary mrzuty kocour, co nema rad pondelky ...
Uživatelský avatar
Napospas
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 545
Registrován: 08 zář 2006 10:11
Bydliště: Arkham
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Napospas »

Docela s tím souhlasím, i kdyby to nebylo opatření proti veřejnému mortu, tak já to tak beru a vyhovuje mi to tak, jako člověkovi, jehož guilda si na něj kdysi dávno půjčila a dost dlouho jsme všichni obíhali vendory a kupovali očka, než jsme to splatili. Jak jinak ten veřejný mort odstranit, aby si nikdo nestěžoval? To přece nejde, nadávalo by možná i víc lidí, kdyby se to vyřešilo nějak jednostraně, než takto globálně.
Je pravda, že začínám hrát aktivně zase po roce, ale dřív byl problém tmr spíš prodat než koupit. A nezbytná věc gm mort není, tmrka se míchají docela rychle, ostatních potů je v porovnání s nima spotřeba imo o dost menší a navíc jsou levnější...
Napospas[Spolek], chudý příbuzný
Longhorn
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 166
Registrován: 01 lis 2006 23:12

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Longhorn »

Trigla: A ty hraci co tim zijou denne a dosahnout na ty nejvyssi latky, tak jim ty latky znacne omezime:p viz. desp a jeho poklady ale to je jine tema...
A stezovat hru omezovanim neni taky moc dobre (s kazdym omezenim moznosti prichazi take snizeni zabavnosti pro hrace).

No sem zvedavy jak se ty gm morty budou obevovat v tech dungeonech:p Jak se budou spatne shanet gs a gh na trhu a nebude mit vetsina zbylych hracu pristup k gm mortu tak to potes sedinku:p

edit: Jinak stejne me prijde ze je to jen kvuli tomu mortu v Nare, packo to asi nici trh stemadle potionama. Akorad pri 100 hrajicich hracich se tomu moc trh rikat neda.
Naposledy upravil(a) Longhorn dne 08 črc 2010 01:31, celkem upraveno 2 x.
Ardent
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 159
Registrován: 08 zář 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Ardent »

Já se připojím se svojí troškou do mlýna

- nemíchám ručně (ne opravdu mě to nebaví)

Co je špatného na veřejném gm mortu? Tak prostě dejte do světa jeden dva a vybírejte gp za jeho užití(myslím systémově ne že si amontka dá do dvěří dveřníka :)) )

Vidíte evidentní otrávenost hráčů změnami, které poslední dva roky provádíte - ne všechny byly zlé ale dost jich lidi opravdu vyloženě otrávilo a stejně se pokračuje stylem - než je uchláchlíme něčím příjemným honem je trošku naštvat. Hraje tu pomalu 100 lidí i s GM a to je tak hrozný jim nechat jednu takovouhle věc?

Ten mort opravdu dosti ušetřil čas hráčům kteří prostě chodí jen do dungu - myšleno dungů - decík atd protože mají jeen večer volný a té uo ho chtějí věnovat - nechtějí ho věnovat míchání či jiné nesmírně zábavné činnosti

Jinak Kaji - několik let jsem nehrála s totálně max postavou- ale žádný med to zrovna není, všechny skilly jsem udělala čistě mlácením do potvor a upřímě když jsem dokončovala mf už mi i to mlácení do potvor lezlo krkem. Nehledě na to , že ona se ti ta uo dost okouká, když se pohybuješ v nižších levlech neb nejsi pro skupinu tak přínosný aby tě vzala do těžšího dungu. (ale to je zas jiná písnička)

- jak tu někdo psal - train zbraně nic moc

Samozřejmě jsem si vědoma, že to děláte čistě z osobního zájmu, ale taky se věnuju neziskové činnosti a nestěžuju si - hold rozhodli jste se proto ...
Noobikem navždy :)
Uživatelský avatar
Bimbac
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 57
Registrován: 29 led 2010 06:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Bimbac »

Jestli jsem dobře pochopil Kajův post ohledně GM mortaru v dungu....

V jednom XY dungu takový GM mortar dobře +6 let leží. Aspoň vždycky když jsem šel kolem jsem si říkal, že bych ho nějak odšrouboval :P Jestli je pořád funkční ani nevím, zkoušel jsem ho jen jednou, ze zvědavosti a to funkční byl.
Cesta k němu je časově na 30-40 minut, záleží samozřejmě na skupině a důsledném vybíjení.

Takže, případná akternativa by to mohla být. Ovšem umím si dobře představit, že tím okamžikem, tak budou PK hlídat mnohem intenzivněji, protože aby to mělo efekt, nepůjdu si tam míchat regy na dva dungy, ale aspon abych si naspořil 5k TMR, takže nějaký ten ranec regů sebou hráči ponesou.
A i když budu mít před PK hlídače, tak stačí aby mě donutili kopnout a budu mít problém, protože sice zachráním equip, ale nebudu mít potiony, které byly hlavním cílem... Těžko odhadnout přesně dopady, možná nechat tomu čas na otestování.
Sám svobody kdo hoden, svobodu zná vážiti každou.
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Pheme »

No berte to tak, ze ted budete mit tu uzasnou moznost normalnim hranim(ne, ze ho nakej smejd cmajzne tatikovy na kteryho ma login a proda) gm mortar ziskat, takze kuprikladu ardent, kdo vi treba ho s vir ziskas a nebudes potrebovat
ten z heitzmanovy regarny http://www.amonthia.com/index.php?all
z data 19.1. 2010
Jen jeste, kdyz se tak na to divam co ten volne pristupny, jak bean pise "hvězdný prach pro skládání magických zbraní" ten nikomu krkem neleze, aby se zavedlo jeho niceni?
Uživatelský avatar
Arim
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 160
Registrován: 11 zář 2006 08:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Arim »

Pheme píše:No berte to tak, ze ted budete mit tu uzasnou moznost normalnim hranim(ne, ze ho nakej smejd cmajzne tatikovy na kteryho ma login a proda) gm mortar ziskat, takze kuprikladu ardent, kdo vi treba ho s vir ziskas a nebudes potrebovat
ten z heitzmanovy regarny http://www.amonthia.com/index.php?all
z data 19.1. 2010
Jen jeste, kdyz se tak na to divam co ten volne pristupny, jak bean pise "hvězdný prach pro skládání magických zbraní" ten nikomu krkem neleze, aby se zavedlo jeho niceni?
No dyt to uz se zavedlo ne? :)
Stary mrzuty kocour, co nema rad pondelky ...
Papez
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 813
Registrován: 19 úno 2007 12:32
Bydliště: Yew
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Papez »

Jo a bude možné koupit GM mortar za nějaký ten strašlivý mamon od GM?
Papez - The Vampire.
Hodny Stistko - The Mage.
Lara Craft - The Craftswoman.
Pytlak Riha - True NB Ranger
Svaty Otec - True NB Cleric
http://www.laracraft.cz
Uživatelský avatar
Skodic
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 86
Registrován: 08 zář 2006 11:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Skodic »

Když pominu to pozitivum co se pro tento shard ze strany GM udělalo, tak tahle změna je bez pardonu *opravou něčeho co není rozbité*
mám strom "stringovník"
soukromý důl kde si kopu ada ore,
vlastní ada pec kde to tavím,
z bronzu si dělám bronzové sochy,
ze silveru stříbrné
na gold sochy nemám skill....zatím
každému škodím
co víc si mohu přát
Aken
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 143
Registrován: 21 lis 2006 18:35

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Aken »

Když se začínalo GM mortar tu nebyl a taky to šlo bez něj, když se zavedl tak nikdo ani nepípl a teď, když se to trošku upravilo tak hned každej brečí. Teď je hold taková doba, jen všechno kritizovat, pomlouvat a hned na všechno založit brečící topic na foru. Když se zavede něco co vám vyhovuje tak na to topic nezaložíte. Hold jste všeci moc pohodlní. Já do dnes míchám přez obyč mortar. Na GM mortar dojde řada jen tehdy pokud potřebuju nutně doplnit nějakej ten potionek na dung. Možná by nebylo na škodu zvednou počet regentů na míchání přez gm mort. To by hned každej přestal míchat protože by to bylo nevýhodne a tudiž automaticky špatné.
Uživatelský avatar
Big Bud
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 576
Registrován: 31 led 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Big Bud »

Aken píše:Když se začínalo GM mortar tu nebyl a taky to šlo bez něj, když se zavedl tak nikdo ani nepípl a teď, když se to trošku upravilo tak hned každej brečí. , jen vTeď je hold taková dobašechno kritizovat, pomlouvat a hned na všechno založit brečící topic na foru. Když se zavede něco co vám vyhovuje tak na to topic nezaložíte. Hold jste všeci moc pohodlní. Já do dnes míchám přez obyč mortar. Na GM mortar dojde řada jen tehdy pokud potřebuju nutně doplnit nějakej ten potionek na dung. Možná by nebylo na škodu zvednou počet regentů na míchání přez gm mort. To by hned každej přestal míchat protože by to bylo nevýhodne a tudiž automaticky špatné.
Ne opravdu mi nejde o gpčka u míchání, ale o ten čas.. Když se znovu povolí duály tak cajk, jinak ee.

Jak píšeš o pohodlnosti, jsem rád, že si udělám čas na dung. Prostě fakt nemám čas čumět x hodin jak postava míchá. Ja chcí hrát a bavit se, ne otročit.
Karolilinecka
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 122
Registrován: 27 bře 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Karolilinecka »

Asi vše co k tomu brekotu mam :shock:
http://www.gamesites200.com/ultimaonline/
Aken
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 143
Registrován: 21 lis 2006 18:35

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Aken »

Big Bud píše:
Aken píše:Když se začínalo GM mortar tu nebyl a taky to šlo bez něj, když se zavedl tak nikdo ani nepípl a teď, když se to trošku upravilo tak hned každej brečí. , jen vTeď je hold taková dobašechno kritizovat, pomlouvat a hned na všechno založit brečící topic na foru. Když se zavede něco co vám vyhovuje tak na to topic nezaložíte. Hold jste všeci moc pohodlní. Já do dnes míchám přez obyč mortar. Na GM mortar dojde řada jen tehdy pokud potřebuju nutně doplnit nějakej ten potionek na dung. Možná by nebylo na škodu zvednou počet regentů na míchání přez gm mort. To by hned každej přestal míchat protože by to bylo nevýhodne a tudiž automaticky špatné.
Ne opravdu mi nejde o gpčka u míchání, ale o ten čas.. Když se znovu povolí duály tak cajk, jinak ee.

Jak píšeš o pohodlnosti, jsem rád, že si udělám čas na dung. Prostě fakt nemám čas čumět x hodin jak postava míchá. Ja chcí hrát a bavit se, ne otročit.
Tak to by ses asi měl dát na jinou hru.
Odpovědět