Zničitelnost GM mortu

Vaše nápady a návrhy
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Pheme »

Jen by me zjimalo kolik lidi ted bude nicit svuj, kdyz muzou jit nicit ten volne pristupny :wink:
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Lucky »

Pheme píše:Jen by me zjimalo kolik lidi ted bude nicit svuj, kdyz muzou jit nicit ten volne pristupny :wink:
Tak to je fakt dobra otazka toto :)
Ja se tam chystma premichnout nakejch par tisic regu nez se to zavre a nebo znici, ikdyz tu zmenu si vetsina lidi asi demonizuje do zbytecne velkejch rozmeru tak stejnak, kazda durabka gm mortu dobra...
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Mrs.Beanes
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 197
Registrován: 16 zář 2006 14:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Mrs.Beanes »

Acarus píše:
Mrs.Beanes píše:
Acarus píše: Nebo hraci neumi spolu komunikovat?
A presne ... ... ... Cau
Ano to je rozumny napad.
Tahle odpoved mi pripomina nesplnene sliby. Hlavni je, ze vlk se nazral a koza zustala cela.
Naivni zustanu asi do konce zivota. Kdybyste nebyli aspon srabi a rovnou priznali barvu.

cau
Uživatelský avatar
Deacon Frost
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 528
Registrován: 07 zář 2006 19:43
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Deacon Frost »

Jedno GM mě mile překvapilo a zamklo v Naře i druhý GM mortar, takže si míchejte dle libosti. Jen bych rád kdybyste nám dali vždycky echo, když se poničí, nebo to i sami opravovali.

Jo a pořád nefunguje opravování GM mortaru, tak na co to ničení?
-J-afk:
Chtel bych vam rict ze mamon smrdi
Kutik:
to odvolas
Alex:
to kapr taky a žereš ho :-D
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Nagash »

Deacon Frost píše:Jedno GM mě mile překvapilo a zamklo v Naře i druhý GM mortar, takže si míchejte dle libosti. Jen bych rád kdybyste nám dali vždycky echo, když se poničí, nebo to i sami opravovali.

Jo a pořád nefunguje opravování GM mortaru, tak na co to ničení?
Nedelej ze nevíš :D to kvuli takovejm drzejm Mamonarum jako jsi ty
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Uživatelský avatar
Pathos Verdes III
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 72
Registrován: 27 led 2010 14:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Pathos Verdes III »

Deacon Frost píše:Jedno GM mě mile překvapilo a zamklo v Naře i druhý GM mortar, takže si míchejte dle libosti. Jen bych rád kdybyste nám dali vždycky echo, když se poničí, nebo to i sami opravovali.

Jo a pořád nefunguje opravování GM mortaru, tak na co to ničení?
Neboj urcite se to opravi driv, nez se ti mortar uplne znici :wink:
Fila
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 192
Registrován: 19 zář 2006 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Fila »

naposledy sem se nas*al v tomto topiku, protoze jste delali neco co tu hru "zneprijemnuje" hracum. psali ste abych pockal ze tech zmen bude vic atd. hmm tak sem si pockal a zajimalo by me jestli vas taky zajima nazor nas hracu, prijde mi ze vetsine se zmeny nelibi a akorat na ne nadavaji a hledaji jak by se mohli znevyhodnit dalsi povolani...abych rekl definitivne svuj nazor tak si jeste chvili pockam az se ty vykastrovane postavy poradne vyzkousi...nicmene co kdyby se nektere zasadni zmeny resili i s hracema?? ja vim ze vam to muze byt u riti, ale dopad to ma pak na nas a taky na to jestli nas ta hra bavi nebo ne... :roll: jen prosim trosku nad tim zauvazujte, dekuju
Acarus

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Acarus »

Fila píše:naposledy sem se nas*al v tomto topiku, protoze jste delali neco co tu hru "zneprijemnuje" hracum. psali ste abych pockal ze tech zmen bude vic atd. hmm tak sem si pockal a zajimalo by me jestli vas taky zajima nazor nas hracu, prijde mi ze vetsine se zmeny nelibi a akorat na ne nadavaji a hledaji jak by se mohli znevyhodnit dalsi povolani...abych rekl definitivne svuj nazor tak si jeste chvili pockam az se ty vykastrovane postavy poradne vyzkousi...nicmene co kdyby se nektere zasadni zmeny resili i s hracema?? ja vim ze vam to muze byt u riti, ale dopad to ma pak na nas a taky na to jestli nas ta hra bavi nebo ne... :roll: jen prosim trosku nad tim zauvazujte, dekuju
Resi se to hraci, ale ty dikybohu mezi nima nejsi.
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Empair »

určitě se to tady už řešilo ale nemám sílu to hledat ... je v úmyslu udělat nějaký item na kontrolu stavu GM mortaru?
Fila
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 192
Registrován: 19 zář 2006 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Fila »

Acarus píše:
Fila píše:naposledy sem se nas*al v tomto topiku, protoze jste delali neco co tu hru "zneprijemnuje" hracum. psali ste abych pockal ze tech zmen bude vic atd. hmm tak sem si pockal a zajimalo by me jestli vas taky zajima nazor nas hracu, prijde mi ze vetsine se zmeny nelibi a akorat na ne nadavaji a hledaji jak by se mohli znevyhodnit dalsi povolani...abych rekl definitivne svuj nazor tak si jeste chvili pockam az se ty vykastrovane postavy poradne vyzkousi...nicmene co kdyby se nektere zasadni zmeny resili i s hracema?? ja vim ze vam to muze byt u riti, ale dopad to ma pak na nas a taky na to jestli nas ta hra bavi nebo ne... :roll: jen prosim trosku nad tim zauvazujte, dekuju
Resi se to hraci, ale ty dikybohu mezi nima nejsi.
mel sem moznost pres rameno videt tu diskuzi...si vazne vtipny :lol:
me jde spis o to aby se to resilo celkove s hracema, ne s +-10 lidma...jiste ten vyber hracu je dobry a jsou to zkuseni a stari hraci, ale netyka se to jen jich, tyka se to vsech a to celkem hodne zasadnim zpusobem...ale vam to muze byt vlastne fuk, dyt si to vsechno delate jen pro sebe a nas nazor mate u riti :| :paranoid:
Vraell
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 17 srp 2010 21:11

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Vraell »

Triglav píše:No vidíš :o). A někdo jiný by tomu zase třeba mohl říct kompromis, nebo drobný ústupek na základě brekotu hráčů. Z našeho pohledu už je celkem jedno, zda to bude takto, nebo tak jak to bylo v první verzi. Takže pokud tuto úpravu někdo bere tak, jako že nevíme co chceme, přál by si raději, abychom ponechali ten zmiňovaný stav a opravu zase zrušili? Věřím že ne. Každopádně se nad toto naštěstí dokážeme povznést (za ta léta jsme si zvykli :o) a nemáme potřebu hrát divadýlko tak, abychom si za každou cenu udrželi tvář, i když je to na úkor hry. Je to o každym z vás, co si v tom najde. Můžeme vypadat teď jako blbci, ale záleží, jak se kdo kouká. Takže tak.
Každopádně bych to takhle teatrálně neviděl, beru to jako fór a i to tak bylo myšleno, ne? ;o)).
Ja by som chcel vyzdvihnúť tvoje slová, že nemáte potrebu hrať divadielko. Ste len obyčajný ľudia a to vás núti hrať divadielko ( hra nijako nezmení tvoju povahu a charakter, ak nie si z Ameriky :D ). Prečo ste potom pol topicu tvrdili, že vám nevadí umiestnenie mortaru na prístupné miesto, ale to, že to je nesmrteľný predmet a nemôžete ho umiestňovať do pokladov, keď ste si potom aj sami odpovedali ( tým, že sa dá opraviť za alch neklák ). Čiže GM mortar bude aj naďalej "relatívne" nesmrteľný a do pokladov ho aj tak dávať nebudete, keďže sa jeho počet nezníži.
Cool Art
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 46
Registrován: 08 říj 2006 09:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Cool Art »

Len tak pre info... premiesal som 10k potionov a 3x mi zahlasilo poskodenie GM mortu... toto je to moc pomale nicenie? :o]
Uživatelský avatar
Breezeway
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 211
Registrován: 07 zář 2006 19:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Breezeway »

Cool Art píše:Len tak pre info... premiesal som 10k potionov a 3x mi zahlasilo poskodenie GM mortu... toto je to moc pomale nicenie? :o]
Coole ? ..... neser ... :lol: :wink:
Slovo "Matka", je Boží jméno na rtech a v srdcích našich dětí.

Breezeway [Sanct Lor] - Vánek před bouří (Důchodkyně)
Phawna [Sanct Lor] - Sestra noci (Unavená alchymistka)
Jindriska [Sanct Lor] - Craftswoman (Vzteklá pracantka)
bigdrobek
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 41
Registrován: 01 čer 2010 13:45

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od bigdrobek »

Žere gm mort nekláky ikdyž je full opravený nebo to zahlásí že už víc nelze posilnit? (Něják jsem to v té sáhodlouhé diskuzi nenašel)
Uživatelský avatar
Triglav
Dark Paradise GM
Příspěvky: 657
Registrován: 06 zář 2006 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Triglav »

bigdrobek píše:Žere gm mort nekláky ikdyž je full opravený nebo to zahlásí že už víc nelze posilnit? (Něják jsem to v té sáhodlouhé diskuzi nenašel)
Je to prozatím do nekonečna (resp. do jistého limitu daného Spherou, kterého snad ale není možné dosáhnout), aby bylo možné například tyto volně přístupné Mortary pro jistotu přednabít na hodně moc. I když to není moc RP, no. Může se to celé ještě časem pozměnit (i celý koncept), o případných změnách budete informováni. Tzn. pokud se oprava povede, neklák nepřijde vniveč.
Edit: A nevím, jestli se to tu už někde psalo, ale při poškození to píše hlášku "Mortar se neopatrnym pouzitim trosku poskodil!" a při total poškození (že další poškození už je konec) to píše "Mortar se neopatrnym pouzivanim uz hodne opotreboval! Nejvyssi cas na opravu!".
Edit2: A 1 neklák neznamená 1 "nabití"
The First
Ukončena činnost GM, nekontaktujte mne prosím ohledně žádných záležitostí. PS: Ale pořád na vás občas kouknu.
bigdrobek
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 41
Registrován: 01 čer 2010 13:45

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od bigdrobek »

Obě dvě hlášky jsem si už vypozoroval a je pravda že stačilo zatím 5 neklů a je po těch hodně varovných hláškách.. :-)
Odpovědět