Zničitelnost GM mortu

Vaše nápady a návrhy
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Lucky »

Nun píše:Čo je zlé na tom, že je/bol GM mortar dostupný pre všetkých, veď miešanie na ňom je "spoplatnené" dvojnásobkom regov
To je poplatek za to, ze to mas hned a necekas ...
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Nun
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 37
Registrován: 07 zář 2006 19:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Nun »

Lucky píše:
Nun píše:Čo je zlé na tom, že je/bol GM mortar dostupný pre všetkých, veď miešanie na ňom je "spoplatnené" dvojnásobkom regov
To je poplatek za to, ze to mas hned a necekas ...
No veď a čo je zlé na tom, že je dostupný širokej verejnosti. Povedzme si uprimne, že takmer každý starší hráč mal známeho, čo ho pustil na GM mortar, Amonthia to poskytla všetkým, čo je na tom zlé...
Retromancer
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 390
Registrován: 11 úno 2010 15:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Retromancer »

Nun píše:
Lucky píše:
Nun píše:Čo je zlé na tom, že je/bol GM mortar dostupný pre všetkých, veď miešanie na ňom je "spoplatnené" dvojnásobkom regov
To je poplatek za to, ze to mas hned a necekas ...
No veď a čo je zlé na tom, že je dostupný širokej verejnosti. Povedzme si uprimne, že takmer každý starší hráč mal známeho, čo ho pustil na GM mortar, Amonthia to poskytla všetkým, čo je na tom zlé...
Nic :lol: jen se GM nelíbí, že by tenhle TOP item naprosto ztratil svou hodnotu. To je koneckonců pravda. Jenže druhou stranu mince GM naprosto opomíjí a tou je to, že ne každý má čas (neřkuli chuť) na to, aby si lektvary namíchal v ruce. Čímž se prodej lektvarů stane doménou lidí, kteří ho mají (protože na něj, v případě, že se bude poškozovat, nebudou pouštět nikoho), což je (imho) velmi špatně.
Mrs.Beanes
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 197
Registrován: 16 zář 2006 14:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Mrs.Beanes »

Zdravim,

Koukal jsem na posledni zmeny ohledne GM mortaru a jeho opravovani. Propalil jsem na nej 4 neklaky a furt to pise tu samou hlasku.

**Jakym zpusobem zjistim, ze je mortar opraven???
** Bych vas poprosil, aby na nej bylo mozno pouzit MBcko a vysledkem by byl vypis jeho opotrebeni, neco podobneho jako "durabka" u zbrani.

A trocha jeho minulosti. Tento mortar je od guildy Sanct Lor. Dle nejspolehlivejsich informaci byl ukraden z ACC, nebot si majitel ACC nedal pozor. Protoze kluci nemeli dostatecny financni obnos nebo jinou nahradu, tak jsme je alespon ujistili, ze k nemu budou mit nadale pristup. S nejvetsi pravdepodobnosti stale zustane "verejne" dostupny, dokud to bude mozne, aby k nemu mela pristup i guilda Sanct Lor.

S dnesni zmenou mozna vezicku zavreme a klicky budu davat za alchemy neklak. :)

Cau

P.S. Jinak touhle zmenou a diky tomuto topiku uz opravdu vsichni vedi, ze ten mortar tam je. Dosud tomu tak nebyloa samotneho me to prekvapilo.
Uživatelský avatar
Bimbac
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 57
Registrován: 29 led 2010 06:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Bimbac »

Mrs.Beanes píše: A trocha jeho minulosti. Tento mortar je od guildy Sanct Lor. Dle nejspolehlivejsich informaci byl ukraden z ACC, nebot si majitel ACC nedal pozor. Protoze kluci nemeli dostatecny financni obnos nebo jinou nahradu, tak jsme je alespon ujistili, ze k nemu budou mit nadale pristup. S nejvetsi pravdepodobnosti stale zustane "verejne" dostupny, dokud to bude mozne, aby k nemu mela pristup i guilda Sanct Lor.
Historie je přesně jak píšeš. A celá ta věc je mnohem větší špína než se vejde do fráze "majitel si nedával pozor".
Právě co dál z hlediska tohoto mortaru se vedlo asi po těchto liniích.... bylo by fajn ho mít doma, protože k němu máme vzpomínky jak se do Sl dostal, nicméně filantropní cesta veřejně prospěšná, kterou Amontáci zvolili se SL zdála dobrá (chválihodná) a zvažovalo se, jestli to nenechat jak to je. (což byl asi většinový postoj)

Samozřejmě takovýto vývoj událostí nikdo z hráčů nepředpokládal. Jestli se kdy rozbije, bude mě to osobně mrzet, protože to je součást historie SL. I když jen pár pixelů.
Sám svobody kdo hoden, svobodu zná vážiti každou.
bigdrobek
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 41
Registrován: 01 čer 2010 13:45

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od bigdrobek »

A kdy se začne ničit normální mortar? :D
Uživatelský avatar
Triglav
Dark Paradise GM
Příspěvky: 657
Registrován: 06 zář 2006 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Triglav »

bigdrobek píše:A kdy se začne ničit normální mortar? :D
Zvážíme ;o). Ale výleh asi v tomhle případě stačí.
The First
Ukončena činnost GM, nekontaktujte mne prosím ohledně žádných záležitostí. PS: Ale pořád na vás občas kouknu.
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Dudek »

Triglav píše:
bigdrobek píše:A kdy se začne ničit normální mortar? :D
Zvážíme ;o). Ale výleh asi v tomhle případě stačí.
A kdy přestane být NB mortar NB? :twisted:
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
Legolend
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 176
Registrován: 13 úno 2007 17:56

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Legolend »

Zváží :-P
Myslím že po deseti lehnutích budeš muset znova hledat Gaspodu ;) :-D
Legolend [Etoiles]
and many others...

Ha, promluvil jsem,odcházím, za čas příjdu a kuknu na odpověď :P
Mrs.Beanes
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 197
Registrován: 16 zář 2006 14:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Mrs.Beanes »

Mrs.Beanes píše:...
**Jakym zpusobem zjistim, ze je mortar opraven???
** Bych vas poprosil, aby na nej bylo mozno pouzit MBcko a vysledkem by byl vypis jeho opotrebeni, neco podobneho jako "durabka" u zbrani.
...
Mohl bych se opet zeptat na tyto vyse citovane otazky? Nebot jste se mezitim vyjadrovali na post vlozeny po mem, tak mi to pripada jakoby jste se k tomuto nechteli vyjadrit. Kazda vec na DP, ktera se da opotrebit, tak tu je moznost zjistit mira jejiho opotrebeni. Proc tedy ne GM mortar?

Predem dik za odpoved.
Acarus

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Acarus »

Mrs.Beanes píše:
Mrs.Beanes píše:...
**Jakym zpusobem zjistim, ze je mortar opraven???
** Bych vas poprosil, aby na nej bylo mozno pouzit MBcko a vysledkem by byl vypis jeho opotrebeni, neco podobneho jako "durabka" u zbrani.
...
Mohl bych se opet zeptat na tyto vyse citovane otazky? Nebot jste se mezitim vyjadrovali na post vlozeny po mem, tak mi to pripada jakoby jste se k tomuto nechteli vyjadrit. Kazda vec na DP, ktera se da opotrebit, tak tu je moznost zjistit mira jejiho opotrebeni. Proc tedy ne GM mortar?

Predem dik za odpoved.
Kdyz se gm mortar opotrebi tak se ti to napise. Kdyz bude temer pred znicenim, tak se ti to taky napise.

"Hele covece, tedka mi to ruplo a napsalo to, ze se za chvili rozpadne, tady mas alch neklak a oprav si to"

Nebo hraci neumi spolu komunikovat?
Papez
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 813
Registrován: 19 úno 2007 12:32
Bydliště: Yew
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Papez »

Acarus píše: Kdyz se gm mortar opotrebi tak se ti to napise. Kdyz bude temer pred znicenim, tak se ti to taky napise.

"Hele covece, tedka mi to ruplo a napsalo to, ze se za chvili rozpadne, tady mas alch neklak a oprav si to"

Nebo hraci neumi spolu komunikovat?
Umí, ale tim zjistí, jen, že byl mortar poskozen, ne jeho celkový stav. Nehledě že i přes nějaký vzkazník se nedá dost dobře odhadnout stav a semtam stejně někdo nedá vědět - buď na to zapomene, nebo nebude vědět, na koho se obrátit. Jasně, že umíme, ale bohužel ne každý s každým.
Papez - The Vampire.
Hodny Stistko - The Mage.
Lara Craft - The Craftswoman.
Pytlak Riha - True NB Ranger
Svaty Otec - True NB Cleric
http://www.laracraft.cz
Uživatelský avatar
Bimbac
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 57
Registrován: 29 led 2010 06:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Bimbac »

Papez píše: Umí, ale tim zjistí, jen, že byl mortar poskozen, ne jeho celkový stav. Nehledě že i přes nějaký vzkazník se nedá dost dobře odhadnout stav a semtam stejně někdo nedá vědět - buď na to zapomene, nebo nebude vědět, na koho se obrátit. Jasně, že umíme, ale bohužel ne každý s každým.
Možná pro určitou skupinu by se vyplatilo tam nechat cedulku/knížku s kontaktníma ICQ.... Já vím, že si je snadno najde každý na webu, ale znáte to...
Sám svobody kdo hoden, svobodu zná vážiti každou.
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od King »

Acarus píše:
Mrs.Beanes píše:
Mrs.Beanes píše:...
**Jakym zpusobem zjistim, ze je mortar opraven???
** Bych vas poprosil, aby na nej bylo mozno pouzit MBcko a vysledkem by byl vypis jeho opotrebeni, neco podobneho jako "durabka" u zbrani.
...
Mohl bych se opet zeptat na tyto vyse citovane otazky? Nebot jste se mezitim vyjadrovali na post vlozeny po mem, tak mi to pripada jakoby jste se k tomuto nechteli vyjadrit. Kazda vec na DP, ktera se da opotrebit, tak tu je moznost zjistit mira jejiho opotrebeni. Proc tedy ne GM mortar?

Predem dik za odpoved.
Kdyz se gm mortar opotrebi tak se ti to napise. Kdyz bude temer pred znicenim, tak se ti to taky napise.

"Hele covece, tedka mi to ruplo a napsalo to, ze se za chvili rozpadne, tady mas alch neklak a oprav si to"

Nebo hraci neumi spolu komunikovat?
treba ja bych ten gm mortar naschval znicil :)(sice ne amontakum ale komukoliv jinemu jo)
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Uživatelský avatar
Wlern
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 234
Registrován: 31 pro 2009 14:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Wlern »

a co takhle ze kdyz uz ma mortar posledni vystrahu po sobe a pri dalsi se rozpadne -> zmeni barvu ? a aby treba prestal fungovat a byl na to nekde nejakej reciklator jako je na mapky ve FDDcku ? Bylo by to dobre reseni ( podle me, nascriptit to nedovadu, tak davam priklad )
Krví podepsán Wlern; Upír hledající světlo ve své duši
Wrast Werde - " Nenaučil jsem se bojovat, abych pobil své nepřátele, ale abych ochránil své blízké"
Wheliss - S úsměvem na tváři a životem na dlani
Mrs.Beanes
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 197
Registrován: 16 zář 2006 14:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Mrs.Beanes »

Acarus píše: Nebo hraci neumi spolu komunikovat?
A presne o tohle mi jde. Domluva mezi hraci je vetsinou velmi mizerna. A dale tu jsou lide, kteri stejne jako GMka verejny mortar nechteji a pokusi se ho zamerne nicit.
Da se rict, ze obe veci budou zbytecne (mam na mysli moje dve predchozi otazky), pokud alespon osetrite mizeni alchemy neklaku pri oprave, za podminky, ze GM mortar je zcela opraven. To klidne budu obchazet nase mortary a pokud mi to neveme neklak, tak zjistim, ze je v poradku.. Tim se nemusi doskriptovat MBcko.
Je tu moznost, napsat alespon tuhle podminku? Prosim.

Cau
Acarus

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Acarus »

Mrs.Beanes píše:
Acarus píše: Nebo hraci neumi spolu komunikovat?
A presne o tohle mi jde. Domluva mezi hraci je vetsinou velmi mizerna. A dale tu jsou lide, kteri stejne jako GMka verejny mortar nechteji a pokusi se ho zamerne nicit.
Da se rict, ze obe veci budou zbytecne (mam na mysli moje dve predchozi otazky), pokud alespon osetrite mizeni alchemy neklaku pri oprave, za podminky, ze GM mortar je zcela opraven. To klidne budu obchazet nase mortary a pokud mi to neveme neklak, tak zjistim, ze je v poradku.. Tim se nemusi doskriptovat MBcko.
Je tu moznost, napsat alespon tuhle podminku? Prosim.

Cau
Ano to je rozumny napad.
Freak
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 129
Registrován: 21 dub 2007 16:44

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Freak »

Neslo by proste udelat, aby pri velkem opotrebeni zmenil barvu? Podobne jako u run.
Uživatelský avatar
Atalia
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 290
Registrován: 14 čer 2007 13:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Atalia »

Bimbac píše:Ten kompromis jsem úplně nepochopil. Jestli byl v původní verzi účel, aby GM mortary padali v dungu a na oplátku byly zničitelné, tak jsme v podstatě tam kde jsme byli..
Prostě jde jen o Naru a zbytek už jsou jen výmluvy.
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od King »

Atalia píše:
Bimbac píše:Ten kompromis jsem úplně nepochopil. Jestli byl v původní verzi účel, aby GM mortary padali v dungu a na oplátku byly zničitelné, tak jsme v podstatě tam kde jsme byli..
Prostě jde jen o Naru a zbytek už jsou jen výmluvy.
třeba je tam Tak mala pravdepodobnost zniceni ze se znici jen ten vas volne přistupny ...
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Odpovědět