Zničitelnost GM mortu

Vaše nápady a návrhy
Odpovědět
Uživatelský avatar
Night Storm
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 704
Registrován: 08 črc 2007 01:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Night Storm »

miluju to, kdyz slovak nadava :D
Uživatelský avatar
Krupavylcan
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 45
Registrován: 09 lis 2006 17:19
Bydliště: nechtějte vědět a vidět, záviděli byste a to není hezké
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Krupavylcan »

Nymir píše:...aj keď je tu možnosť že niekoho baví na to pozerať a každú minútu si slastne vykríknuť YES ďalší potion!
Tohle mě pobavilo :-).

Ale vážně - ozkoušel už někdo jakým způsobem a jak rychle se GM mortar ničí? Stojí to opravdu za ten povyk tady? Dejme tomu, že je to nastaveno proti tomu GM Mortaru v Nové Naře, na kterém má možnost míchat každý - tedy až desítky různých lidí. Pořád ale zůstanou GM Mortary ve vlastnictví lidí, kteří míchají pro jednu guildu,tedy kolik - 3-10 lidí? A jak zde bylo GMky řečeno - takový GM mortar se bude ničit velmi pomalu... Proto si myslím, že bude pořád hodně lidí ochotných prodávat potiony na trhu...

A připomínka - co malé pokládky ve světě? Je jich hodně, dají se snadno vybrat a celkem často z nich padají kádě s rozličnými lektvary - GH, TMR, GS, TR, GC... vše co potřebujete. V případě TR a GC je jejich množství dostačující na několik výprav. GSka z nich taky na dva tři menší dungy vydrží...
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Pheme »

Krupavylcan píše:A připomínka - co malé pokládky ve světě? Je jich hodně, dají se snadno vybrat a celkem často z nich padají kádě s rozličnými lektvary - GH, TMR, GS, TR, GC... vše co potřebujete. V případě TR a GC je jejich množství dostačující na několik výprav. GSka z nich taky na dva tři menší dungy vydrží...
Tak to samozrejme zalezi na tom jaky, kdo je hrac a jak pije
Treba skudlici, kteri nepiji gs to nemam rad, takze bez samomichani/michne znamej, nebo kupovani bych to moc nevidel
Uživatelský avatar
Krupavylcan
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 45
Registrován: 09 lis 2006 17:19
Bydliště: nechtějte vědět a vidět, záviděli byste a to není hezké
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Krupavylcan »

Pheme píše:
Krupavylcan píše:A připomínka - co malé pokládky ve světě? Je jich hodně, dají se snadno vybrat a celkem často z nich padají kádě s rozličnými lektvary - GH, TMR, GS, TR, GC... vše co potřebujete. V případě TR a GC je jejich množství dostačující na několik výprav. GSka z nich taky na dva tři menší dungy vydrží...
Tak to samozrejme zalezi na tom jaky, kdo je hrac a jak pije
Treba skudlici, kteri nepiji gs to nemam rad, takze bez samomichani/michne znamej, nebo kupovani bych to moc nevidel
Třeba za vampa piju neustále. A za Covetous 100GS nespotřebuju.. Z minipokládku většinou padne kolem 150.
O co mi ale hlavně šlo, bylo ukázat, že i jinde se dají potiony získat, krom míchání...
Faragas
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 144
Registrován: 19 úno 2010 21:01

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Faragas »

Nevím proc se vubec ke gm mortaru dával veřejný přístup ...... má to být výsada velkých a bohatých guild. Jsi nob nejsi vžádné guilde tak si míchej ručně bude tě to stát čas ale min gp.
Faragas
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 144
Registrován: 19 úno 2010 21:01

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Faragas »

Nymir píše:......A čo je v podstate výsledok? Ľudia budú miešať ručne, samozrejme budú afk. (aj keď je tu možnosť že niekoho baví na to pozerať a každú minútu si slastne vykríknuť YES ďalší potion! podľa mňa to skôr demencia) To že budú afk spôsobí že dostanú jail a vyserú sa na to (nie vykadia ale VYSERÚ). No a táto demencia už vyštvala množstvo hráčov z DP, toto je len trocha benzínu do ohňa. Nedotkne sa to tých čo majú mamon a prístup k GM mortu, lebo áno, tá možnosť je možno maličká, ale spôsobí že ten mort sa nebude požičiavať.

Takže krása, zasa sa vám podarilo tú hru trochu ...ech bojím sa povedať DOSRAŤ lebo to už by som asi dostal ban.

Moc se mi líbí jak ubylo hodně lidí na tomhle servru tak se každej ohánět tím že odejde, prostě a jednoduše nasrat jdi si plakat jinam. Před pár lety to fungovalo a dobře GM mortar nikdy nemel být věřejně přístůpný zničilo to jak jeho cenu( kdo by si ho koupil když ho může mít pod GZ a ještě zadarmo) tak taky totálně rozmazlilo hráče konečně krok správným směrem
Legolend
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 176
Registrován: 13 úno 2007 17:56

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Legolend »

Byla to výsada velkých guild ale postupem času se našla i guilda která (možná měla víc mortů a tak) se rozhodla jeden přilepit do domku ve svém městě a těm, kteří ho nemají ho tak zpřístupnit a udělat dobro, jak vidno je to nežádoucí...
Legolend [Etoiles]
and many others...

Ha, promluvil jsem,odcházím, za čas příjdu a kuknu na odpověď :P
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Pheme »

Divejte se treba ja, kdyz sem trenoval(makroval) prvni alchemku rikal sem uz nikdy vice rucni michani a byl sem vdecnej, ze me to nekdo michl na gm mortaru

Potom treba rozdelovat ty kteri si kupuji regy a nebo primo lektvary
Kdo si kupuje regy, aby sam michal tak jsou zase dve moznosti, bud primo, nebo neprimo ma pristup na gm mortar a nebo ma zamestnani u ktereho pusti makro
O treti moznosti, afk michani se nezminuju, to urcite nikdo nedela

Sam za sebe muzu rict, ze i kdyz by me jeden, dva lidi na gm mortar pustili tak sem stejne abych se nedoprosoval sel na ten volne pristupnej

Ted, kdyz se zavedlo niceni tech mortaru a nikdo nevi jak je rychle, tak se muze stat, ze ten jedinec ktery psal predemnou bude mit pravdu a gm mortar se stane itemem jen vyvolenych, kteri uz na nej nikoho jineho poustet nebudou
Doted jsem ho bral jen jako velmi uzitecnou vec, ktera zkracuje(i kdyz prodrazuje) michani, protoze me na nej lide pousteli

Jen abych nezapomnel jeste to, co psal bean, ten kdo pouziva mortar ve velkem pro trh tak mozna tahle zmena niceni bude mit dopad na ne(zalezi jak se to tedy bude rychle nicit)
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Lucky »

Uz zacali prodavajici zdrazovat potiony?
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
JoeMoe
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 168
Registrován: 08 zář 2006 03:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od JoeMoe »

Kód: Vybrat vše

10.07.2010 15:29:38 - Triglav
- Možnost opravování GM Mortaru (provádí craft (závisí na skillu), spotřebuje při tom Alchemy Necklace)
- Přidána hláška do GM Mortaru, že se poškodil (víc či míň) a že se chystá rozpadnout (ať člověk ví, kdy má opravovat)
Uživatelský avatar
Breezeway
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 211
Registrován: 07 zář 2006 19:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Breezeway »

JoeMoe píše:

Kód: Vybrat vše

10.07.2010 15:29:38 - Triglav
- Možnost opravování GM Mortaru (provádí craft (závisí na skillu), spotřebuje při tom Alchemy Necklace)
- Přidána hláška do GM Mortaru, že se poškodil (víc či míň) a že se chystá rozpadnout (ať člověk ví, kdy má opravovat)
:lol: To by mělo být v sekci "Pro pobavení". :lol:

Vím, že si tímhle postem vysloužím banána, ale to mi prostě nedá. Omlouvám se. :oops:

Připomíná mi to mého bývalého šéfa v práci. Přesně jeho styl práce.
Vzbudíme se s rukou v nočníku. V záchvatu tropického šílenství vezmem něco co fungujem, rozbijeme to. Pak se podrbeme na zadku/hlavě podle toho, kdo čím vyvíjí (mo)mentální činnost. Jistě vymyslíme naprosto dokonalý, inovátorský a neotřelý způsob opravy. Něco ve stylu operace oka análním otvorem. Poklepeme se na rameno a aspoň hodinu se chválíme za odvedenou práci. Nikdo tak dobře neudělá a neumí než mi sami, že ? Pak v klidu spíme dál.
Slovo "Matka", je Boží jméno na rtech a v srdcích našich dětí.

Breezeway [Sanct Lor] - Vánek před bouří (Důchodkyně)
Phawna [Sanct Lor] - Sestra noci (Unavená alchymistka)
Jindriska [Sanct Lor] - Craftswoman (Vzteklá pracantka)
Uživatelský avatar
Stich
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 327
Registrován: 28 úno 2009 17:34
Bydliště: Pri trhu
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Stich »

tvoj post ma pobavil :D ale suhlasim s tym aby sa gm mort nicil a dal opravit nejakym sposobom.Ale ked to zoberem zo strany RP tak co ma spolocne opravovanie zazracneho miesacieho pristroja s obycajnym miesacim pristrojom?
Mate radi ptacky?
Legolend
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 176
Registrován: 13 úno 2007 17:56

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Legolend »

Musíme to brát s té zlaté stránky přeci, všichni co míchali doteď v Naře tam, jestli to Frost nezbalí, budou míchat dál, s tím, že vedle bude prostě bednička s nápisem kasička a náhodní kolemjdoucí tam budou házet nekláky a prachy na ně aby se mělo za co opravovat i když nepochybuju, že by na to bůh Amon neměl... Takže žádný odliv GM mortů ale nekláků, nicméně jeslti ta pravděpodobnost poškození je pořád stejná jak tu zmiňoval Kaj tak kdo ví jak často se to bude muset, i v té Naře, dělat :)
Je tam teďka uvolněný jeden post po star dustu který nějaký aktivista vyklikal, třeba přibude další mort ;) :-D
Legolend [Etoiles]
and many others...

Ha, promluvil jsem,odcházím, za čas příjdu a kuknu na odpověď :P
Uživatelský avatar
Triglav
Dark Paradise GM
Příspěvky: 657
Registrován: 06 zář 2006 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Triglav »

Breezeway píše:Připomíná mi to mého bývalého šéfa v práci. Přesně jeho styl práce.
Vzbudíme se s rukou v nočníku. V záchvatu tropického šílenství vezmem něco co fungujem, rozbijeme to. Pak se podrbeme na zadku/hlavě podle toho, kdo čím vyvíjí (mo)mentální činnost. Jistě vymyslíme naprosto dokonalý, inovátorský a neotřelý způsob opravy. Něco ve stylu operace oka análním otvorem. Poklepeme se na rameno a aspoň hodinu se chválíme za odvedenou práci. Nikdo tak dobře neudělá a neumí než mi sami, že ? Pak v klidu spíme dál.
No vidíš :o). A někdo jiný by tomu zase třeba mohl říct kompromis, nebo drobný ústupek na základě brekotu hráčů. Z našeho pohledu už je celkem jedno, zda to bude takto, nebo tak jak to bylo v první verzi. Takže pokud tuto úpravu někdo bere tak, jako že nevíme co chceme, přál by si raději, abychom ponechali ten zmiňovaný stav a opravu zase zrušili? Věřím že ne. Každopádně se nad toto naštěstí dokážeme povznést (za ta léta jsme si zvykli :o) a nemáme potřebu hrát divadýlko tak, abychom si za každou cenu udrželi tvář, i když je to na úkor hry. Je to o každym z vás, co si v tom najde. Můžeme vypadat teď jako blbci, ale záleží, jak se kdo kouká. Takže tak.
Každopádně bych to takhle teatrálně neviděl, beru to jako fór a i to tak bylo myšleno, ne? ;o)).
The First
Ukončena činnost GM, nekontaktujte mne prosím ohledně žádných záležitostí. PS: Ale pořád na vás občas kouknu.
Longhorn
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 166
Registrován: 01 lis 2006 23:12

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Longhorn »

Tak sem vam to chtel pochvalit, ale za ten brekot hracu... :lol:
Papez
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 813
Registrován: 19 úno 2007 12:32
Bydliště: Yew
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Papez »

Bude možné zjistit stav gm mortu Magic Ballem?
Papez - The Vampire.
Hodny Stistko - The Mage.
Lara Craft - The Craftswoman.
Pytlak Riha - True NB Ranger
Svaty Otec - True NB Cleric
http://www.laracraft.cz
Uživatelský avatar
Bimbac
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 57
Registrován: 29 led 2010 06:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Bimbac »

Ten kompromis jsem úplně nepochopil. Jestli byl v původní verzi účel, aby GM mortary padali v dungu a na oplátku byly zničitelné, tak jsme v podstatě tam kde jsme byli. Hra žádný nový GM mortar nepotřebuje, potřebuje jen ingerienci na opravu a ta padala v lootu vždy a nebyl žádný problém.
Sám svobody kdo hoden, svobodu zná vážiti každou.
Uživatelský avatar
Breezeway
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 211
Registrován: 07 zář 2006 19:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Breezeway »

Triglav píše:....., beru to jako fór a i to tak bylo myšleno, ne? ;o)).
Jop :wink: Jde o uhel pohledu. Ta ironie tam je taky.
Slovo "Matka", je Boží jméno na rtech a v srdcích našich dětí.

Breezeway [Sanct Lor] - Vánek před bouří (Důchodkyně)
Phawna [Sanct Lor] - Sestra noci (Unavená alchymistka)
Jindriska [Sanct Lor] - Craftswoman (Vzteklá pracantka)
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Raziel »

Byl bych rád kdybych alespon některý rok, kdy GM tým nebude vymýšlet jen komplikovaný systém místo zlepšení systému. Otravným opravováním GM mortaru lidi na server nepřilákáte ...

Abych to řekl takhle ... mě nikdy WoW nepřitahovalo tím svým "naharvíš si itemy a máš je forever" ale uo na DP mi přijde jako uplný protipól. Všechno co tady získáš se ti může přes noc ztratit ...
Další věc co mi přijde dost "mimo mísu" je neskutečná obtížnost Questů. Nejenom že člověku trvá měsíc než zjistí, co má vlastně dělat. Pak také zjistí že mu bude další rok a 10 pokusů trvat než se mu ten ukol povede splnit. Chápu že jsou lidi co hrajou UO každý den, a ukol splní napoprvé a informace o tom, co dělat, mají z vyšších míst. Mě tohle ale nebaví, neříkám že mám mít splněný quest hned ... ale co tady chybí jsou užitečné questy které netrvají tak dlouho zjistit o co jde a jak (a pak uspěšně) je splnit. Tady to je bud směšně jednoduché, a nebo nemožné ...
Nun
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 37
Registrován: 07 zář 2006 19:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Zničitelnost GM mortu

Příspěvek od Nun »

Čo je zlé na tom, že je/bol GM mortar dostupný pre všetkých, veď miešanie na ňom je "spoplatnené" dvojnásobkom regov
Odpovědět