Využití rare tuby

Vaše nápady a návrhy
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nightwish
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 80
Registrován: 28 črc 2010 16:02

Využití rare tuby

Příspěvek od Nightwish »

Zdravím GM i všechny stále aktivní hráče.

Rád bych navrhl způsob využití rare tub.

Vzhledem ke změnám předešlých let a snad i budoucích bych rád oživil celkový estetický dojem, co hra nabízí.

Byl bych moc rád, kdyby si kromě bastetů/werewolfů (neaktivní?) mohl nabarvit kožich i upír nebo shaman.

V minulosti proběhla diskuse na toto téma, vetovaná ze strany GM vzhledem k obavám z důvodu duhového šílenství, nicméně! Ve světě se nachází a dokonce do některých pokladů dává, sic velmi zřídka, rare tuba, která symbolizuje náročnost/čas a úsilí vykonané k jejímu získání.

Můj návrh:

Za předpokladu poskládání pláště ctností (nevím jak moc je reálný skládaný plášť) a dosažení maximálního počtu bodů nasbíraných v plášti by mohl hráč napsat page o změnu barvy a za schválení (prosím, nelimitujte svou fantazii na vybledlé, nehezké, pseudobarvy - narážím teď na odměnu loterie/ + pro GM za pozitivní krok) by si hráč mohl "vylepšit" svou "válečnou" barvu, za určitý poplatek a 1 nabití rare tuby. Skriptově to těžké není, v minulosti se tak dělo nesčetněkrát ikdyž pouze dočasně. V případě, že by hráč chtěl barvu změnit, vždy je k dispozici stone v britu.

+ Již je implementováno NPC na obarvení vlasů - tato feature je fajn, až do chvíle, kdy se dostanete na Quest, kde GM random vyspawnuje xy Burning Woodů v místnosti 10x10 polí, kde se pohybuje 15-30 hráčů. Spousta z Vás se možná směje, ale pokud vynaložíte úsilí (rok i více) abyste si splnili daný cíl a pak vás vytrolí taková banalita, není moc vtipné.

+ Jsem rád zato, že jsou zbraně/róby/jezdítka v různých barvách, ta hra ty možnosti má a je krásné sledovat, co jsou lidi schopni vytvořit "vyhrát si" s postavou.

Myslím si, že tento nápad by byl přivítán jako další využití i spestření hry.

Pokud jste dočetli až jsem, tady je vaše 🥔

PS: dalo to práci, vzpomenout si na login, a jsem rád, že DP stále žije.

Děkuji za zvážení a zdravím!

Nemesis, spisovatel Temného ráje - socha k nalezení v Britu :P
Uživatelský avatar
Nait Magusanus
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2006 22:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Využití rare tuby

Příspěvek od Nait Magusanus »

Nightwish píše: 31 črc 2020 13:23Byl bych moc rád, kdyby si kromě bastetů/werewolfů (neaktivní?) mohl nabarvit kožich i upír nebo shaman.
mnooo pokud vim tak kuze se obarvuje podle barvy batohu, takze teoreticky si muzes zkusit obarvit batoh rare tubou a pak zkusit obarvit telo podle batohu? Nevim jestli to neni ale nejak opodminkovane at to nabarvi jen zakladni barvy.
Uživatelský avatar
Nightwish
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 80
Registrován: 28 črc 2010 16:02

Re: Využití rare tuby

Příspěvek od Nightwish »

Nait Magusanus píše: 24 srp 2020 01:11
Nightwish píše: 31 črc 2020 13:23Byl bych moc rád, kdyby si kromě bastetů/werewolfů (neaktivní?) mohl nabarvit kožich i upír nebo shaman.
mnooo pokud vim tak kuze se obarvuje podle barvy batohu, takze teoreticky si muzes zkusit obarvit batoh rare tubou a pak zkusit obarvit telo podle batohu? Nevim jestli to neni ale nejak opodminkovane at to nabarvi jen zakladni barvy.
Děkuji za reakci, alespoň nějakou, sleduju fórum 1-2x týdně, jestli se tu "něco" děje a popravdě jsem nedoufal, že se někdo ozve :lol:
Rare tubou batoh neobarvíš, teda pokud vím, tak to nešlo a dokud to nějaké GM nezmění ani nepůjde..proto jsem otevřel tuhle diskusi, ale zřejmě na špatné platformě? :?:

Snad se k tomu jednou nějaké GM dostane, třeba o Vánocích a nadělí nám pravý Vánoční zázrak :P
Emil
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 57
Registrován: 12 zář 2016 01:40

Re: Využití rare tuby

Příspěvek od Emil »

Som proti.
katuska123
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 1
Registrován: 19 pro 2020 14:43

Re: Využití rare tuby

Příspěvek od katuska123 »

Nait Magusanus píše: 24 srp 2020 01:11
Nightwish píše: 31 črc 2020 13:23Byl bych moc rád, kdyby si kromě bastetů/werewolfů (neaktivní?) mohl nabarvit kožich i upír nebo shaman.
mnooo pokud vim tak kuze se obarvuje podle barvy batohu, takze teoreticky si muzes zkusit obarvit batoh rare tubou a pak zkusit obarvit telo podle batohu? Nevim jestli to neni ale nejak opodminkovane at to nabarvi jen zakladni barvy.
Tohle jsem si myslel taky, ale nejde to. A tak mám na rangerovi rare batoh :D
Uživatelský avatar
Nightwish
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 80
Registrován: 28 črc 2010 16:02

Re: Využití rare tuby

Příspěvek od Nightwish »

katuska123 píše: 19 pro 2020 14:46
Nait Magusanus píše: 24 srp 2020 01:11
Nightwish píše: 31 črc 2020 13:23Byl bych moc rád, kdyby si kromě bastetů/werewolfů (neaktivní?) mohl nabarvit kožich i upír nebo shaman.
mnooo pokud vim tak kuze se obarvuje podle barvy batohu, takze teoreticky si muzes zkusit obarvit batoh rare tubou a pak zkusit obarvit telo podle batohu? Nevim jestli to neni ale nejak opodminkovane at to nabarvi jen zakladni barvy.
Tohle jsem si myslel taky, ale nejde to. A tak mám na rangerovi rare batoh :D
Já vím, že to nejde, proto píšu sem a čekám na vyjádření GM teamu, jestli by nějaká možnost byla.

Nápadů je několik, záleží jestli se mentalita a pohled na hru a její estetické prvky změnily nebo se pořád jede ve starých kolejích. Za mě osobně, viděl jsem hned několik změn tímto směrem a byly vždy pozitivní a vítané stran hráčské komunity.
Byl bych rád, kdyby se k tomu vyjádřil někdo z GM s příslušnými kompetencemi. Děkuji a hezký den!
Odpovědět