Gaspoda - Bug

Než se zeptáte, tak si pročtěte FAQ, zda nebyl váš dotaz již zodpovězen
Odpovědět
Uživatelský avatar
Miki
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 653
Registrován: 18 kvě 2008 13:45

Gaspoda - Bug

Příspěvek od Miki »

Ahoj , chtěl bych nahlásit bug Gaspody.

Již 4x jsem našel gaspodu a pokaždé mi dala knižku se souřadnicema někam do tramtarie (skála , voda atd.)

Prosím o opravu.
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Gaspoda - Bug

Příspěvek od Gilraen »

Ahoj,
chtělo by to být konkrétnější, třeba kam přesně tě poslala kniha? Buď přepiš co přesně máš v knize, nebo mi pošli ID knih a já se mrknu. Ale s tímto q dlouho nikdo nehýbal, tak by tam rozhodně chyba neměla být.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Uživatelský avatar
Miki
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 653
Registrován: 18 kvě 2008 13:45

Re: Gaspoda - Bug

Příspěvek od Miki »

Gilraen píše: 10 led 2020 15:40 Ahoj,
chtělo by to být konkrétnější, třeba kam přesně tě poslala kniha? Buď přepiš co přesně máš v knize, nebo mi pošli ID knih a já se mrknu. Ale s tímto q dlouho nikdo nehýbal, tak by tam rozhodně chyba neměla být.
Serial: 0x400A1E4A Position: 111.105.0 Flags: 0x0000 Color: 0x0495 Graphic: 0x0FF0 Amount: 1 Layer: None Container: 0x40289F19

"9571,998"

Devet hodin odbilo, ale nemusis se bat, mas-li vsech pet pohromade , nebudes tu spat. Upiri pred acsem meli tu svuj snem, ale klidne je ted jezirko, klidna je voda v nem. Sedm rybek plavalo tu, ani jedna zlata, po devate hodine odsud kazdy chvata. Devetkrat sem prijdes a jen osmkrat se vratis.
Uživatelský avatar
Miki
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 653
Registrován: 18 kvě 2008 13:45

Re: Gaspoda - Bug

Příspěvek od Miki »

Tak jsem to zkusil znovu. A ukázalo mi to pozici na Křížovatce mezi Scarou , Yewem, Trinsicem a Britanii (tam kde začinají Posty s NPC).
- Ukázalo to na jezírko. (Poběhal jsem kolem a byla tam rozhrabaná hlína a dalo mi to kuličku :-) ).
Tak se omlouvám , asi to funguje.
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Gaspoda - Bug

Příspěvek od Gilraen »

Miki píše: 10 led 2020 19:28 Tak jsem to zkusil znovu. A ukázalo mi to pozici na Křížovatce mezi Scarou , Yewem, Trinsicem a Britanii (tam kde začinají Posty s NPC).
- Ukázalo to na jezírko. (Poběhal jsem kolem a byla tam rozhrabaná hlína a dalo mi to kuličku :-) ).
Tak se omlouvám , asi to funguje.
To jsem rád...
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Odpovědět