Dvoji metr

Než se zeptáte, tak si pročtěte FAQ, zda nebyl váš dotaz již zodpovězen
Zamčeno
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Dvoji metr

Příspěvek od Fero »

zatial prazdny topic, ale mozno tu nieco bude...
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvoji metr

Příspěvek od Thief »

Už teď se nemůžu dočkat co se tu asi bude řešit. Protože založit topic s takovým názvem a napsat “možná tu něco bude” to chce nutnou dávku zoufalství kříženou s lehkou mentalni retardaci.
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Dvoji metr

Příspěvek od Fero »

Qvido píše: 07 led 2019 07:44 Už teď se nemůžu dočkat co se tu asi bude řešit. Protože založit topic s takovým názvem a napsat “možná tu něco bude” to chce nutnou dávku zoufalství kříženou s lehkou mentalni retardaci.
Sme predsa Zufalci, mozem ti to hodit sukromne, myslim ze teba to potesi a dufam ze budes jednat.

BTW snazil som sa ten topic hned zmazat, ale hadze mi to server error 500, takze ma tu neobvinuj prosim ta z retardacie a spravi si weby. A checkni si SZ na forku, hned ti to poslem.
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Dvoji metr

Příspěvek od Fero »

Zdravim pani a damy, som tu zas, vas Fanfan Tulipan, vsetkych zenskych srdci kral!

Rad by som vam ukazal dve podobne situacie...

1. situacia zmazanie Freaka:
prohresok:

Kód: Vybrat vše

09:40:478:'Vezen Freak' Says UNICODE 'CSY' 'pockej' mode=0
09:40:478:'Vezen Freak' Says UNICODE 'CSY' 'v prvni rade ti chci rict' mode=0
09:40:478:'Vezen Freak' Says UNICODE 'CSY' 'ZE TAKHLE KURVA VYPADAJ CEDULKY' mode=0
09:40:478:'Vezen Freak' Says UNICODE 'CSY' 'a meli by bejt vsude' mode=0
09:40:478:'Vezen Freak' Says UNICODE 'CSY' 'a ted' mode=0
09:40:478:'Vezen Freak' Says UNICODE 'CSY' 'ja to odlognu' mode=0
09:40:478:'Vezen Freak' Says UNICODE 'CSY' 'a ty smez' mode=0
09:40:478:'Vezen Freak' Says UNICODE 'CSY' 'smaz' mode=0
09:40:478:'Vezen Freak' Says UNICODE 'CSY' 'ale drz se u toho levackou za koule' mode=0
09:40:478:'Vezen Freak' Says UNICODE 'CSY' 'cau' mode=0
09:43:GM Page from Vezen Freak [1e7189]: Freak vezenske cislo 01e7189 zada trest smrti - delete se slovy nasrat.
11:05:300:'Vezen Freak' Says UNICODE 'CSY' 'VYMRDAT FAIRY DO PRDELE A PAK DO HUBY' mode=0 
verdikt:
30.07.2017 08:54 Freak 373d37 - Urazky GM, učet smazán. *Qvido*

2. situacia Kiky:
prohresok:
https://imgur.com/a/COm1v7D
prepis pre tych co maju zle oci, pripominam ze citujem..
"
kiky: akurat som videl fotku fairy
kiky: videl som uz vsetko mozne ale 100kg svinu este nie ;d
"
verdikt:
nic, dufam ze aspon zatial - toto sa stalo na silvestra a bolo to nahlasane GMs, ktore s tym zjavne nic nerobia...


Podla mna je uplne jedno, ze Freak chcel zmazanie, bol nastvany. Kazdopadne urazku si mohol odpustit a asi si to aj zasluzil ked si to vypytal.

Co je ovela smutnejsie je, ze Kiky nemal na toto ziaden dovod a predsa si to nedokazal odpustit. A vraj tam tych nadavok bolo viac a este aj od dalsieho hraca. Screen je iba z tohto momentu.
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvoji metr

Příspěvek od Thief »

Rozdil je v tom, že já tady z nikoho posranej nebyl. Jde vidět, že tu nejsi moc dlouho. Takhle jste si vychovali dnešní GMka, jen aby se chudačkům hráčům nedej bože něco nestalo. Nechavají si od vás všech hejteru srát na hlavu a vy pak ještě čekáte, že pro vás budou dělat cokoliv, protože to je přece jejich povinnost co by GM.

V PM se mě ptáš co s tím já udělám. Hele vůbec nic. Je mi to úplně jedno. Z aktivního GM teamu jsem odešel, do hry nevstupuju. V kontaktu jsem defakto jen s Acarusem. A co se nás dvou tyče jediné co nás zajímá je aby mašina šlapala a vy si tím padem měli na co stěžovat. Takže vím, že tě moje odpověď neuspokojí, ale jaký jste to chtěli, tak takový to máte.
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Dvoji metr

Příspěvek od Fero »

Popravde sa trochu mylis na DP hravam od roku 2003 s dlhsimi pauzami. Takze viem jak to tu fungovalo a viem ze urazky GM sa vzdy tvrdo trestali. A viem, ze ta komunita nebola vzdy takto toxicka.

Mozno mas zo mna pocit, ze si tu na foru len stazujem, ak sledujes moje dalsie topicy a reakcie, ale fakt sa nestiham divit co sa tu toleruje a praktikuje. Urcite mas pravdu, ze si za to mozu z velkej casti hraci ale urcite aj GMs. To mas jak hadku medzi dvoma ludmi, nikdy neni na vine len jeden. Treba si uvedomit, ze hraci aj GMs by mali spolupracovat a snazit sa problemy riesit spolu.

Mas pocit, ze sa tu nieco taketo deje? Tak isto vyriesis aj hadku medzi ludmi, nemate riesit problem so sebou navzajom, ale chcete spolocne vyriesit ten problem.

Ale tak hej beriem, asi sa tu tomu uz vobec nevenujes + ta vystvali hraci... Je z teba citit trocha zatrpknutost.

Ja osobne som taketo DP nikdy nechcel, nikoho neurazam a snazim sa normalne komunikovat s hocikym... A dufam, ze vo vela pripadoch je moja kritika skor konstruktivna.
Ardent
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 159
Registrován: 08 zář 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvoji metr

Příspěvek od Ardent »

Fero já se hlavně domnívám, že je rozdíl mezi tím někomu nadávat na přímo a nebo si jen honit ego před jiným hráčem na karibiku.
Jediné o čem to vypovídá je, že onen hráč je na tak nízké úrovni, že se musí uklidňovat takovýmto výlevem.

Možná by mne ta fotografie i zajímala. Tyto spekulace o GM jsou vždy takovým DP bulvárem.

Těchto výlevů na adresu Fairy tu za poslední cca 7 let co je Gm už bylo a stále přibývají (ne, že by občas její jednání k tomu nenapomáhalo).
no se dobře strefuje do ženského charu, a když Quido aktivně negmkuje, už nikdo další na kom si honit ego nezbyl.


Quido:
to, že některá mladší GM jednájí s hráči velmi slušně a korektně přeci nemusí být známkou jejich slabosti a toho, že si nechají srát na hlavu.
Naposledy upravil(a) Ardent dne 07 led 2019 20:05, celkem upraveno 1 x.
Noobikem navždy :)
Uživatelský avatar
Rumburak
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 9
Registrován: 11 pro 2018 18:26

Re: Dvoji metr

Příspěvek od Rumburak »

NESOUHLASÍM S TVRZENÍM ! Ibis na mě nebyl přílíš milý když jsem lognul cove během eventu, kde byl zákaz. Napsal jsem mu "vole, jak to mám vědět?" a za tento verbalní projev jsem se mu později omluvil, ale i tak jsem dostal jail a jsem hezky umístěný mezi hříšníky :oops:

Nikdy bych si nedovolil jakékoliv GM poslat do patřících míst nebo je kvůli vzhledu, handicapu urážel.. jednak se to může někoho osobně dotknout a na druhou stranu jsou stále autoritou (ikdyž nemají občas pochopení k situaci).

Takže možná až si to @Fairy přečte tak trest ještě dostane... : ) // přece jen ženu označit za prasnici je moc.. i kdyby to byla pouze kamaradka
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvoji metr

Příspěvek od Zola »

Na jednu stranu mam co cist v praci ale! Proc to neresite treba na icq?
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Dvoji metr

Příspěvek od Fero »

Bolo to riesene cez FB aj discord. S Qvidom cez SZ na forku a on vravel, ze to mam postnut sem.

Ked uz nebude ziaden trest, aj ked to porusuje jedno zo zakladnych pravidel shardu,
  • 1. Game Master (dále jen GM) je na serveru Dark Paradise nejvyšší autoritou.
  • 2. Znevážení této autority se trestá smazáním accountu.
tak by to mohlo sluzit k chvilke zamyselnia aj nad tym ako sa my hraci dokazeme k sebe navzajom chovat. Tolko hejtu co som tu aj ja dostal za posledny tyzden, mi to cele trocha znechutilo.

Este ze mame za sebou armadu "noobikov", ktori hraju pre srandu a styl hrania Zufalcov im vyhovuje :D Vam patri velke dik! My sme tiez noobici jak v hre tak aj v zivote! :D Coskoro bude dalsi event
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvoji metr

Příspěvek od Zola »

A proc otravujes qvida kdyz neni herni gm? A co si slibujes od toho bonzovani?Zda se ti ze je tu moc hracu?
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Dvoji metr

Příspěvek od Fero »

Zolo, ty si prosim ta precitaj co sa tu deje predtym nez ma tu zacnes z niecoho obvinovat.
  • Qvido sam zareagoval na tento topic a bol zvedavy o co sa jedna.
  • Od "bonzovani" si slubujem to, aby sa tu ludia k sebe zacali chovat ako ludia.
  • Neni tu dost hracov, to je pravda. Mazanie ludi, niekedy aj za blbosti, odradilo uz v minulosti xy hracov a niekedy az cele guildy. Sam poznam aj dost "nevinnych" pripadov a trest neumreny prohresku. V dnesnej dobe mi ale nepride, ze zmazanie jedneho acc cloveka az tak zaboli a odradi ho od hrania. Skor to je take poklepanie po prstoch a mozno si uvedomi, ze sa ma slusnejsie spravat... Novu postavu ma vytrenenu za tyzden a aspon si znova moze uzit fajnove skilly ako taming. Nemyslis?
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Dvoji metr

Příspěvek od Acarus »

tady nekdo chce krystofa. mohu zaridit.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvoji metr

Příspěvek od Zola »

Fero píše: 08 led 2019 14:25 Zolo, ty si prosim ta precitaj co sa tu deje predtym nez ma tu zacnes z niecoho obvinovat.
  • Qvido sam zareagoval na tento topic a bol zvedavy o co sa jedna.
  • Od "bonzovani" si slubujem to, aby sa tu ludia k sebe zacali chovat ako ludia.
  • Neni tu dost hracov, to je pravda. Mazanie ludi, niekedy aj za blbosti, odradilo uz v minulosti xy hracov a niekedy az cele guildy. Sam poznam aj dost "nevinnych" pripadov a trest neumreny prohresku. V dnesnej dobe mi ale nepride, ze zmazanie jedneho acc cloveka az tak zaboli a odradi ho od hrania. Skor to je take poklepanie po prstoch a mozno si uvedomi, ze sa ma slusnejsie spravat... Novu postavu ma vytrenenu za tyzden a aspon si znova moze uzit fajnove skilly ako taming. Nemyslis?
Nemusíš to bonzování dávat do uvozovek , jsi bonzák.A to je bohužel taky lidská vlastnost.To už neokecáš , dát sem takhle rozhovor dvou lidí je podpásovka.Ok budem se k sobě chovat jako lidi , ode mě už nikdy nic dobrého nečekej.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: Dvoji metr

Příspěvek od Fogy »

Zola píše: 08 led 2019 16:42 Ok budem se k sobě chovat jako lidi , ode mě už nikdy nic dobrého nečekej.
Buď v klidu, předpokládám, že to ani nikdo nikdy nečekal. :D
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Dvoji metr

Příspěvek od Fero »

Zola píše: 08 led 2019 16:42 Nemusíš to bonzování dávat do uvozovek , jsi bonzák.A to je bohužel taky lidská vlastnost.To už neokecáš , dát sem takhle rozhovor dvou lidí je podpásovka.Ok budem se k sobě chovat jako lidi , ode mě už nikdy nic dobrého nečekej.
To som pochopil uz z tvojich predoslych reakcii na mna takze nic nove. Popravde mi je vela veci jedno a moc by som to neriesil... Ale robenie si z ludi srandu pre vyzor je proste ubohe, obzvlast v tejto hre, ktora ti ponuka iste ruzko anonymity a vsetci tito fotka hunteri a odhalovaci identit, dokazu cloveku pokazit cely zazitok z hry a donutit ho prestat hrat napr...

Ale tak pis si a chovaj sa ku mne jak chces, mna nerozhodis :D
Wiliam
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 67
Registrován: 13 črc 2015 19:20

Re: Dvoji metr

Příspěvek od Wiliam »

ani to tu nebudem vsetko citat ale tento deges fero by si zasluzil napicu, iba vyjebana nula v reale si tu moze honit ego a bonzovat a vyplakavat od rana do vecera na forum, fuj ty zebrak mal si skoncit v servitke radsej
Libor
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvoji metr

Příspěvek od Zola »

Fero píše: 08 led 2019 17:16
Zola píše: 08 led 2019 16:42 Nemusíš to bonzování dávat do uvozovek , jsi bonzák.A to je bohužel taky lidská vlastnost.To už neokecáš , dát sem takhle rozhovor dvou lidí je podpásovka.Ok budem se k sobě chovat jako lidi , ode mě už nikdy nic dobrého nečekej.
To som pochopil uz z tvojich predoslych reakcii na mna takze nic nove. Popravde mi je vela veci jedno a moc by som to neriesil... Ale robenie si z ludi srandu pre vyzor je proste ubohe, obzvlast v tejto hre, ktora ti ponuka iste ruzko anonymity a vsetci tito fotka hunteri a odhalovaci identit, dokazu cloveku pokazit cely zazitok z hry a donutit ho prestat hrat napr...

Ale tak pis si a chovaj sa ku mne jak chces, mna nerozhodis :D
Ubohé?Ano ubohé je na někoho práskat.Ten hráč ti něco udělal?Vadí ti skupina?Jsi srdcař a máš potřebu každou ženu ochránít?Vo co ti jde?Stará křivda ?Revoluce (jj avatar)
Řikal jsem si paráda , někdo novej přišel snaží se.Další skupina bláznů co logne a najednou přišla studená sprcha.Nelíbí se ti cove pvp , nelez tam.Jebe tě někdo/něco?Vyřid si to s ním a nežaluj :!:
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Dvoji metr

Příspěvek od GM Alois »

Ahoj,

nemáme opravdu čas 24/7 a jsou věci, které je lépe řešit s odstupem a s rozmyslem.

Mám takový pocit, že stížností došlo mnohem více od různých lidí na tento konkrétní případ.

Hezký den.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Zamčeno