Vstupenka na Brujah

Než se zeptáte, tak si pročtěte FAQ, zda nebyl váš dotaz již zodpovězen
Odpovědět
Papez
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 813
Registrován: 19 úno 2007 12:32
Bydliště: Yew
Kontaktovat uživatele:

Vstupenka na Brujah

Příspěvek od Papez »

Mám problém: udělal jsem si vstupenku na Stone Gangrela a nemůžu zaboha najít ten černý nesmysl (Dark Blood Elixir?), co je ještě třeba. Zároveň si nemůžu udělat další, protože mi to píše, že už mám. Musít napsat page, pkud si chci udělat znovu vstupenku, nebo to funguje tak, že můžu vstoupit i bez tohoto? Nechci si snižovat karmu, dokud nebudu mít jistotu, že se tam dostanu. Díky předem všem za odpovědi.
Papez - The Vampire.
Hodny Stistko - The Mage.
Lara Craft - The Craftswoman.
Pytlak Riha - True NB Ranger
Svaty Otec - True NB Cleric
http://www.laracraft.cz
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: Vstupenka na Brujah

Příspěvek od Fogy »

Papez píše:Mám problém: udělal jsem si vstupenku na Stone Gangrela a nemůžu zaboha najít ten černý nesmysl (Dark Blood Elixir?), co je ještě třeba. Zároveň si nemůžu udělat další, protože mi to píše, že už mám. Musít napsat page, pkud si chci udělat znovu vstupenku, nebo to funguje tak, že můžu vstoupit i bez tohoto? Nechci si snižovat karmu, dokud nebudu mít jistotu, že se tam dostanu. Díky předem všem za odpovědi.
Vstupenka na stone gangreal je právě, myslím, ten "černý nesmysl". Vznikne tak, že máš u sebe v baťohu obyč blood elixír a při poklikání na vybrané krve temného v dungeonech (myslím, že takové kde je 5+ krve), se ti ten obyč elixír nabije a změní právě v ten "černý nesmysl" Dark blood elixír a ten je pak NB a nedá se s ním posouvat v báglu a slouží jako vstupenka na Q, takže je možný, že ho máš někde zapadlej.
Papez
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 813
Registrován: 19 úno 2007 12:32
Bydliště: Yew
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstupenka na Brujah

Příspěvek od Papez »

Já ho měl v době, když s ním ještě hýbat šlo, a kde jsem o něj přišel, netuším, jestli ho vůbec někde ještě mám. Takže vyřešit asi přes page, jestli ho nenajdu. Díky.
Papez - The Vampire.
Hodny Stistko - The Mage.
Lara Craft - The Craftswoman.
Pytlak Riha - True NB Ranger
Svaty Otec - True NB Cleric
http://www.laracraft.cz
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstupenka na Brujah

Příspěvek od Raziel »

Fungovalo to tak že se ukládala značka na postavě a ten dark elixir byl jen RP dekorace. Normálně šlo jít na quest i bez elixiru. Pokud ti to píše že už vstupenku máš, i když elixír u sebe nemáš, řekl bych že se na tom nic neměnilo a můžeš jít rovnou na quest i bez elixíru.
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Vstupenka na Brujah

Příspěvek od GM Alois »

Ano jak píše Raziel. Vstupenka je namalovaná na postavě, není to žádný item.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Odpovědět