Poklady v NB dungeonech

Než se zeptáte, tak si pročtěte FAQ, zda nebyl váš dotaz již zodpovězen
Odpovědět
Papez
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 813
Registrován: 19 úno 2007 12:32
Bydliště: Yew
Kontaktovat uživatele:

Poklady v NB dungeonech

Příspěvek od Papez »

Zajímalo by mě, jak často jsou doplňovány prémiové poklady v NB dungeonech (Yew, Nujelm,Vesper, Brit minidung, Orcish Hideout) Jo a to mi připomíná, že ten NB dung z Britu není v sekci Dungeony. Jen je škoda, že je jich jen 5, klidně bych uvítal další.
Papez - The Vampire.
Hodny Stistko - The Mage.
Lara Craft - The Craftswoman.
Pytlak Riha - True NB Ranger
Svaty Otec - True NB Cleric
http://www.laracraft.cz
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Poklady v NB dungeonech

Příspěvek od krysakrys »

Papez píše:Zajímalo by mě, jak často jsou doplňovány prémiové poklady v NB dungeonech (Yew, Nujelm,Vesper, Brit minidung, Orcish Hideout) Jo a to mi připomíná, že ten NB dung z Britu není v sekci Dungeony. Jen je škoda, že je jich jen 5, klidně bych uvítal další.
Je to tusim 4 nebo 8 hodin, co ho muzes vybrat znova (aby to nevyznelo spatne, poklad je stejny pro vsechny). Doplnuje se to automaticky.
Papez
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 813
Registrován: 19 úno 2007 12:32
Bydliště: Yew
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady v NB dungeonech

Příspěvek od Papez »

krysakrys píše:
Papez píše:Zajímalo by mě, jak často jsou doplňovány prémiové poklady v NB dungeonech (Yew, Nujelm,Vesper, Brit minidung, Orcish Hideout) Jo a to mi připomíná, že ten NB dung z Britu není v sekci Dungeony. Jen je škoda, že je jich jen 5, klidně bych uvítal další.
Je to tusim 4 nebo 8 hodin, co ho muzes vybrat znova (aby to nevyznelo spatne, poklad je stejny pro vsechny). Doplnuje se to automaticky.
Já nemám na mysli ty automatické, ale takové ty truhly, co jsou věčně prázdné a dají se otevřít a dát dovnitř třeba krvavé bandy.
Papez - The Vampire.
Hodny Stistko - The Mage.
Lara Craft - The Craftswoman.
Pytlak Riha - True NB Ranger
Svaty Otec - True NB Cleric
http://www.laracraft.cz
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: Poklady v NB dungeonech

Příspěvek od cermi »

Papez píše:
krysakrys píše:
Papez píše:Zajímalo by mě, jak často jsou doplňovány prémiové poklady v NB dungeonech (Yew, Nujelm,Vesper, Brit minidung, Orcish Hideout) Jo a to mi připomíná, že ten NB dung z Britu není v sekci Dungeony. Jen je škoda, že je jich jen 5, klidně bych uvítal další.
Je to tusim 4 nebo 8 hodin, co ho muzes vybrat znova (aby to nevyznelo spatne, poklad je stejny pro vsechny). Doplnuje se to automaticky.
Já nemám na mysli ty automatické, ale takové ty truhly, co jsou věčně prázdné a dají se otevřít a dát dovnitř třeba krvavé bandy.
Tyhle poklady ti nikdo nebrani, pro nejakeho zacatecnika (ololololololol), necim naplnit.
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Papez
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 813
Registrován: 19 úno 2007 12:32
Bydliště: Yew
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady v NB dungeonech

Příspěvek od Papez »

cermi píše: Tyhle poklady ti nikdo nebrani, pro nejakeho zacatecnika (ololololololol), necim naplnit.
Na tohle jsem se vůbec, ale vůbec neptal, ale díky, že mi to dovoluješ :) . No Fairy na to určitě zvysoka kašle.
Papez - The Vampire.
Hodny Stistko - The Mage.
Lara Craft - The Craftswoman.
Pytlak Riha - True NB Ranger
Svaty Otec - True NB Cleric
http://www.laracraft.cz
Rycolast
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 40
Registrován: 13 zář 2016 21:52

Re: Poklady v NB dungeonech

Příspěvek od Rycolast »

Tu svini co ti nedoplnyla nb v yewu bych ukryzoval, jakože tvrdě.
Fantóm, černá svyně, černokněžnýk.
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Poklady v NB dungeonech

Příspěvek od krysakrys »

cermi píše:Dobre, tak teda zase jinak, aby to vetsina vymrdanych hlav zde pochopila... ty kokoti hlavo, hrajes to nevim kolik let a ptas se na poklady v nb dungu? Jsi snad nejakej pojebanej zacatecnik? Nejsi... mas ale moznost jakemukoliv novemu hraci (ololololololol) pomoct, at uz primo a nebo pokladem v nb dungu... tak tam pico bud neco nandej a nebo se neptej na takove picoviny.
Vyjmecne s dlazdicem souhlasim, ja tam davam casto neco. Hlavne +10 casti co nejsou na moji postavu, regy pokud hraju za warriora a zbrane, kdyz je nechci rovnou rozlozit. Sbirat sipy a sipky se taky moc nevyplati, tak proc je tam nehodit taky. Proste je to na veci, co z pokladu/dungu nechcete tahat dom. Tezko tam nekdo ponese neco z venku, takze je to prave na tyhle veci. A kdyz zrovna vyberu poklad, tak tam muzu hodit i nejakej ten gold, treba 500gp, proc ne.
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Poklady v NB dungeonech

Příspěvek od GM Alois »

Ahoj,

ty prázné bedničky pravděpodobně z těch dungeonů zmizí. Co vím, tak tam byly jen z důvodů těch, že občas se vyhlásila hra, a do několika se schoval poklad a kdo jej vybral byl ten šťastný.

Makáme na nových low pokladech do NB dungeónů, tak až proběhne nascriptování a osazováním se tyto nahradí.

Měj se.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady v NB dungeonech

Příspěvek od Zola »

Ty bedny bych pryč nedával.Pamatuju si že jsem si pro zábavu šel nb dung a na konci byl poklad kouknul jsem a ještě sem tam přidal , najednou ´puff´´ a byla tam jmenovaná fairy která mi poděkovala.

Nechápu brekot papeže (roda) že tam nic neměl , však toho máš dost na co ti bude cob navíc?
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady v NB dungeonech

Příspěvek od Xan »

Jako je smutny, ze stary hrac se dozaduje pokladu v nb dungu, vyjmecne to pan dlazdic trefil a s jebo odpovedi souhlasim, bohuzel se moc rozvasnil:-)
Co jsem mel zkusenost, pokud tam neco nedali hraci sami, tak mi prislo, ze kdyz nejaky gm melo obcas naladu a doplnovalo ty minipokladky v tech nb minidunzich na povrchu a ty hlidany truhly s par npc okolo, tak vetsinou vzalo i s nb dungama. Jednou jsem tam nasel deed na najem, jednou black musta a jednou i blood ekgip na wampa s robou v tom nejtezsim nb dungu. V prvnich dvou pripadech jsem celkem nb byl a potesilo.
Jestli se resi nove pokladky, tak supr. Idealne v navaznosti na Tutor nb questy, aby odmeny byly podle povolani - jak ekvipove, tak napr skill knizky na trei zakladnich skillu. V tomhle se priklanim k wampovi, aby odmeny byly i na human formu a ne jen do morfu, jako je odmena od tutora;-)
Papez
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 813
Registrován: 19 úno 2007 12:32
Bydliště: Yew
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady v NB dungeonech

Příspěvek od Papez »

Já tam byl spíš za nb klera, protože jsme si to ještě s dalšími lidičkami prošli s jedním staronovým hráčem (zdravím vampíka Nuken) a díky mágovi Beledfalovi s jeho sestřičkou, pak tam snad dokonce šel někdo za mága.
Když jsem uviděl ty truhly, napadlo mě se zeptat, jak často se to využívá, já sám se tam dostanu jen za crafta. Jaký je vlastně max skillcup?
Jinak ty truhly tam nechejte, sem tam se můžou hodit, jen mě mrzí, že se tam nedostanu za vampíka, max mág a nekromant se tam dostali, protože death vortexe asi z fleku jen tak nevyčarujete, že?
Jsem zvědavej, co by to mělo být za poklady, v truhlách bych si představoval šikovné drobnosti, jako třeba 30k, pár set manarefů, lamu a..hej no být to tam běžně bez omezení, tak to pak chodí farmit všichni na solo :D .
Dalo by se udělat, že by pak poklad mohl otevřít jen nb hráč? A nebo že se zrušilo omezení vstupu alespoň na Velký Pátek, kdy se otevírají poklady? Jinak s cermim souhlasím, sice často blábolí, ale měl jsem stejnou myšlenku.
Papez - The Vampire.
Hodny Stistko - The Mage.
Lara Craft - The Craftswoman.
Pytlak Riha - True NB Ranger
Svaty Otec - True NB Cleric
http://www.laracraft.cz
Papez
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 813
Registrován: 19 úno 2007 12:32
Bydliště: Yew
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady v NB dungeonech

Příspěvek od Papez »

Jaký je max skillcap pro vstup do nb dungu? A proč rozcestník můžou používat jen nb hráči a crafti?
Papez - The Vampire.
Hodny Stistko - The Mage.
Lara Craft - The Craftswoman.
Pytlak Riha - True NB Ranger
Svaty Otec - True NB Cleric
http://www.laracraft.cz
Uživatelský avatar
Tommy
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 319
Registrován: 24 říj 2006 21:06

Re: Poklady v NB dungeonech

Příspěvek od Tommy »

Osobne jednou za cas nejaky ten poklad najdu. Naposledy to bylo asi tak 6k regu v pulce vesperskeho. Obcas nejaky cobbweb, lamu jsem videl taky. Chodim tam s tim, ze stejne nic nenajdu, ale stejne se vzdycky podivam :]

Docela me mrzi ze jsem nikdy nezachytil poklad v Orkach, coz je s nb postavou docela dost tezky dung. Myslim ze tam uz by si to zaslouzilo obcas doplnit.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí.
UO - Dark Paradise - YoutubeChannel
https://www.youtube.com/channel/UCDX--rk_wDwG-gYSUyOE_FA
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady v NB dungeonech

Příspěvek od Xan »

Ty skillcapy jsou nekde vypsany, nevim jestli jsou updatnuty prvni posty v diskuzi o nb dungach. Bylo to nejak ve smysl <800 skillcap a nemit max nebo asi nad 90% hlavni skill postavy pripadne moc fame
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Poklady v NB dungeonech

Příspěvek od krysakrys »

Tommy píše:Osobne jednou za cas nejaky ten poklad najdu. Naposledy to bylo asi tak 6k regu v pulce vesperskeho. Obcas nejaky cobbweb, lamu jsem videl taky. Chodim tam s tim, ze stejne nic nenajdu, ale stejne se vzdycky podivam :]

Docela me mrzi ze jsem nikdy nezachytil poklad v Orkach, coz je s nb postavou docela dost tezky dung. Myslim ze tam uz by si to zaslouzilo obcas doplnit.
Orksky nb dungeon chodim nejradeji, je z nej dost slusnej mamon i bez doplneneho pokladu, nechci prozrazovat vice. Az je skoda, ze uz si ho zajit normalne nemuzu (je tam jakysi zpusob, ale jediny prospesny je hrat za novou postavu, coz muzeme vzdycky -> vetsi challenge). Nicmene jsem ho tam jednou nasel, dokonce jsem to vsechno neunesl a dobihal jsem to.
Emil
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 57
Registrován: 12 zář 2016 01:40

Re: Poklady v NB dungeonech

Příspěvek od Emil »

Xan píše:Ty skillcapy jsou nekde vypsany, nevim jestli jsou updatnuty prvni posty v diskuzi o nb dungach. Bylo to nejak ve smysl <800 skillcap a nemit max nebo asi nad 90% hlavni skill postavy pripadne moc fame
Jedine obmedzenie je skillcap < 800.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady v NB dungeonech

Příspěvek od Xan »

u wampa ta fama bude, urco vic nez u ostatnich
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Poklady v NB dungeonech

Příspěvek od krysakrys »

Rycolast píše: 22 kvě 2018 15:55 Tu svini co ti nedoplnyla nb v yewu bych ukryzoval, jakože tvrdě.
:clap: Nechci nic rikat, ale ten poklad se spawnuje automaticky. Pssst. :D
Odpovědět