rakev

Než se zeptáte, tak si pročtěte FAQ, zda nebyl váš dotaz již zodpovězen
Odpovědět
peacemaker
Inkless
Inkless
Příspěvky: 25
Registrován: 19 led 2016 16:27
Kontaktovat uživatele:

rakev

Příspěvek od peacemaker »

Zdravím,

Je možné že mě zlobí rakev? situace je taková byl jsem brujah, koupil jsem si rakev supr, předělal sem brujaha na gangrela a dneska sem dal vampa spát asi v 6 ráno ve 12 ho vzbudim a klicek ukazuje stále tolik nabití kolik jsem měl když jsem tam vlez.

díky za odpověď.
Hide, Dr. Jakyll - 08.09.2007 08:59 Shanon 346ca8-AFK v nb dole, account smazán *Sofi* první acc :"/
Je to jen hra, ale ve skutečném zmenšeném světě a se skutečnými lidmi proto prosim, chovejme se k sobě slušně.
Help
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 90
Registrován: 03 bře 2017 10:57

Re: rakev

Příspěvek od Help »

No to bude asi tym ze mas brujah rakvu a nie gangrel
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: rakev

Příspěvek od dacaleb »

peacemaker píše:Zdravím,

Je možné že mě zlobí rakev? situace je taková byl jsem brujah, koupil jsem si rakev supr, předělal sem brujaha na gangrela a dneska sem dal vampa spát asi v 6 ráno ve 12 ho vzbudim a klicek ukazuje stále tolik nabití kolik jsem měl když jsem tam vlez.

díky za odpověď.
Ahoj, ono to trva dele. Myslim ze prvni nabiti budou minimalne za 12h+.

Jinak je to jedno zda mas Gangrel v Brujah casti a podobne. Ja menil specku nekolikrat u vsech trech vampu co mam a rekva mam porad ty puvodni.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: rakev

Příspěvek od Xan »

jj změnu specky při zachování té samé rakve potvrzuji, to ti dovolí, když ti nepropadne. A spát to chce fakt dýl, případě si dát pozor, abys byl fakt zapadlej v tý rakvi pro odlog
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: rakev

Příspěvek od Ciatronic »

ono je důležité z té rakve také vylezt ven aby se ti aktualizoval stav nabití v klíčku
Odpovědět