IK s bracletem na lock

Než se zeptáte, tak si pročtěte FAQ, zda nebyl váš dotaz již zodpovězen
Odpovědět
DobrakJohn
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 09 úno 2017 10:10

IK s bracletem na lock

Příspěvek od DobrakJohn »

Zdravim chci se zeptat, jak je možné, že jsem dnes dostal v Ice IK od pokladu s nasazeným bracletem na lock?(byl nasazen na 100%) měl sem i GSko vypitý tzn. 119 hp a dobanděnej na full a po asi 3 minutách lockování a bandování přišlo IK .. neměl by ten náramek zabránit IKčku náhodou? Díky
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: IK s bracletem na lock

Příspěvek od Acarus »

cas, povolani, specka, pozice pokladu ?
DobrakJohn
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 09 úno 2017 10:10

Re: IK s bracletem na lock

Příspěvek od DobrakJohn »

Povolani - Necromancer
Čas - 1.7.2017 17:21 cca
Pozice pokladu - Ice
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: IK s bracletem na lock

Příspěvek od Acarus »

DobrakJohn píše: Pozice pokladu - Ice
To dost pomuze no, kdyz jsou tam dve.

Ale nevadi, zkusil sem to na obou a vse je v poradku. IKcko to nedava, nejvyssi mozna dmg je 80, jdouci pres AR navic. Takze spis min. Bud si nemel naramek nasazeny, nebo si nemel plne HP.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: IK s bracletem na lock

Příspěvek od Zola »

A nebo se ten náramek zrovna odjebal.Nenapíše to nad tebou , už se mi to stalo taky.

Jinak jestli mužu dotaz , někdo tvrdí že je dobré mít zarovnané hp a nebejt přepity gh a podobně.Co je na tom pravdy?Díky
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Penelope
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 125
Registrován: 19 pro 2016 16:48

Re: IK s bracletem na lock

Příspěvek od Penelope »

Anoo, mám stejné zkušenosti s náramkem v ICE, také sem ho byl, a krom toho, že jsem tam spotřeboval tak 20-30 locku a neotevřel jsem ho a musel jsem jít pro další, a poté mě čekalo smrtelné překvapení :D tak doporučuju aby se ten náramek upravil tak, že s náramkem se poklad otevře na poprvé...
a proč né ? Však to něco málo stojí, a lockovací poklad má být odměna, a ne zoufalství... popřípadě ještě smrt a ztráta věcí , a navíc po krátkém čase se náramek rozpadne .. respektive po pár solo dungách ..
„Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic“
Theodore Roosevelt
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: IK s bracletem na lock

Příspěvek od Acarus »

Pokud se vam naramek rozpadne a vy pote zkousite truhlu vybrat, tak nemate naramek nasazeny a nic vas nechrani, to da celkem rozum.
DobrakJohn
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 09 úno 2017 10:10

Re: IK s bracletem na lock

Příspěvek od DobrakJohn »

Nicméně náramek sem měl nasazený na 100% a rozpadlý určitě nebyl a nabandováno sem měl nad 80hp též, takže nevím kde nastala chyba, ale souhlasim s penelope..
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: IK s bracletem na lock

Příspěvek od Thief »

Penelope píše: tak doporučuju aby se ten náramek upravil tak, že s náramkem se poklad otevře na poprvé..
Ne.
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: IK s bracletem na lock

Příspěvek od Acarus »

DobrakJohn píše:Nicméně náramek sem měl nasazený na 100% a rozpadlý určitě nebyl a nabandováno sem měl nad 80hp též, takže nevím kde nastala chyba, ale souhlasim s penelope..
Skript funguje jak ma, tady chyba na nasi strane opravdu neni. Zkousel sem stejny poklad na stejnem miste a se stajnym charakterem.
DobrakJohn
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 09 úno 2017 10:10

Re: IK s bracletem na lock

Příspěvek od DobrakJohn »

Acarus píše:
DobrakJohn píše:Nicméně náramek sem měl nasazený na 100% a rozpadlý určitě nebyl a nabandováno sem měl nad 80hp též, takže nevím kde nastala chyba, ale souhlasim s penelope..
Skript funguje jak ma, tady chyba na nasi strane opravdu neni. Zkousel sem stejny poklad na stejnem miste a se stajnym charakterem.
Ok děkuji
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: IK s bracletem na lock

Příspěvek od cermi »

Behem tech 3 minut zkouseni tinpadlo to gslo ktery si mel vypite, takze uz jsi nemel str = hp a umrel jsi... nemas zac
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Papez
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 813
Registrován: 19 úno 2007 12:32
Bydliště: Yew
Kontaktovat uživatele:

Re: IK s bracletem na lock

Příspěvek od Papez »

cermi píše:Behem tech 3 minut zkouseni tinpadlo to gslo ktery si mel vypite, takze uz jsi nemel str = hp a umrel jsi... nemas zac
cermi, určitě měl za nekra nějaké plus kosti,i kdyby mu padlo gsko, zůstalo by mu pořád nějakých třeba 3 - 12hp. A nebo také klikl o chvíli dřív, než se doléčil, ale to se mi už nezdá.
Spíš jestli se ten bracelet při pokusu o otevření nějak nenápadně nerozpadne. Pokud se ta hláška vypisuje vlevo dole místo nad charem, dala by se poměrně snadno přehlédnout. Není zač.
Papez - The Vampire.
Hodny Stistko - The Mage.
Lara Craft - The Craftswoman.
Pytlak Riha - True NB Ranger
Svaty Otec - True NB Cleric
http://www.laracraft.cz
Odpovědět