Q: Nejde mi updatovat klient

Než se zeptáte, tak si pročtěte FAQ, zda nebyl váš dotaz již zodpovězen
Verdeloth
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 3
Registrován: 31 pro 2006 12:55

Příspěvek od Verdeloth »

hmm, nejde mi up2date.exe...... stiahol som najnovsi z webu a pise mi to ze
"chyba funkc connect: No error
Zkontrolujte zda muzete navazat spojeni s updatovacim serverem"

Hmm nech skusam co skusam, nechce mi to ficat, co s tym ? :( :cry:
Uživatelský avatar
Bumbrdlouch
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 14
Registrován: 08 zář 2006 10:10
Bydliště: neznámé
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bumbrdlouch »

Verdeloth píše:hmm, nejde mi up2date.exe...... stiahol som najnovsi z webu a pise mi to ze
"chyba funkc connect: No error
Zkontrolujte zda muzete navazat spojeni s updatovacim serverem"

Hmm nech skusam co skusam, nechce mi to ficat, co s tym ? :( :cry:
1 2 3 4 5 6 7 8...8 temat pod tvym postem mas odpoved.... :roll:
molovh
Verdeloth
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 3
Registrován: 31 pro 2006 12:55

Příspěvek od Verdeloth »

Ah sry... :) vobec som si to nevsimol
Zodiak
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 84
Registrován: 21 lis 2006 06:30

Příspěvek od Zodiak »

Bumbrdlouch píše:
Verdeloth píše:hmm, nejde mi up2date.exe...... stiahol som najnovsi z webu a pise mi to ze
"chyba funkc connect: No error
Zkontrolujte zda muzete navazat spojeni s updatovacim serverem"

Hmm nech skusam co skusam, nechce mi to ficat, co s tym ? :( :cry:
1 2 3 4 5 6 7 8...8 temat pod tvym postem mas odpoved.... :roll:


hoj sry že otravuju ale mám stejnej problém s connect error a nějak jsem bohužel nevystihnul z předchozích témat jak to mám přesně řešit tak jestli by ste to sem nemohl někdo hodit uceleně byl bych moc vděčnej předem děkuji.
Verdeloth
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 3
Registrován: 31 pro 2006 12:55

Příspěvek od Verdeloth »

http://movalis.lba.cz/files/_update.zip rozpakovat a nahrat do uo ....
Ardent
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 159
Registrován: 08 zář 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ardent »

Bereg Sunrise píše:Jo tohle mi taky dělalo. Musíš si nastavit nějaký práva nebo co ve Windows. Někde se to tu řešilo na foru, tady maš řešení:

Kód: Vybrat vše

No, tenhle problém jsem měl taky, jde o to, že ti XPéčka sebrali možnost použití téhle složky ( práva ). Mě se to stává s Up2date.
Takže si ty "práva" musíš nastavit.
Klik na tento počítač ( otevřeš ), nahoře máš nástroje/možnosti složky/zobrazení a odklikneš "použít zjednodušené sdílení souborů" ( dáš použít a ok )
Pak klikneš na tu složku hues.mul, dáš vlastnosti, a tím, jak jsi odškrtl to v tom zobrazení tam budeš mít "zabezpečení".
Na to klikneš a pravděpodobně tam nebudeš mít žádnýho uživatele, tak dáš přidat/dole máš upřesnit a dát najít, vyjede ti seznam uživatelů, dej si svého uživatele ( většinou administrator ), odklikni ok, v té předchozí nabídce taky ok, a až se dostaneš do úplně 1. nabídky, tak na toho uživatele klikni a dej si práva ( většinou všechny )...potvrď a ted by ti barvy měli jít v pohodě.


tohle je super návod - ovšem po včerejšku- kdy mi uo bugla a já ji musela reinstalovat-mi t nešlo updatovat. - chtěla jsem to udělat podle tohoto návodu- ovšem problém nastal ve chvíli, kdy jsem zjistila,že v zobrazení- jak radí nahoře- prostě nemám tu záložku "použít zjednodušené sdílení souborů" - neptejte se mě jak to - já tomu nerozumím- ale není to tam- podle všecho bych měla mít normálně originální xp

Tak kdyby vás něco napadlo písněto sem a prosím ve formě jak pro prvňáka
dík
Noobikem navždy :)
Uživatelský avatar
Carolyn
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 440
Registrován: 07 zář 2006 21:25
Bydliště: Hnízdečka lásky v Moonglow a Britain
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carolyn »

Taky to tam nemám, nikdy jsem to tam neměla, asi záleží na verzi XPček nebo já nevím... ;p
Takže jsem si "vyvinula" vlastní způsob, kdykoliv chci do složky s UO nějaký soubor přidat nebo něco přepsat, tak si ten soubor stáhnu třeba na plochu, tam si ho zazipuju a do složky s UO ho rozbalím. Takže žádný ctrlx ctrlv nebo přetahování.
A ještě se mi nestalo, že by to zbuglo (teda občas mám problémy s up2date, když ho potřebuju po nějaké době znovu spustit, ale to vyřeší opětovné "přerozbalení"...).
[size=92][b]Pískle.[/b][/size]
[i]Nezemřelo to, co věčně odpočívá, a dlouhý věků běh i smrtí smrti bývá.[/i]
Členka klubu přátel Shoggotova prastaropramenu
Ardent
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 159
Registrován: 08 zář 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ardent »

Carolyn píše:Taky to tam nemám, nikdy jsem to tam neměla, asi záleží na verzi XPček nebo já nevím... ;p
Takže jsem si "vyvinula" vlastní způsob, kdykoliv chci do složky s UO nějaký soubor přidat nebo něco přepsat, tak si ten soubor stáhnu třeba na plochu, tam si ho zazipuju a do složky s UO ho rozbalím. Takže žádný ctrlx ctrlv nebo přetahování.
A ještě se mi nestalo, že by to zbuglo (teda občas mám problémy s up2date, když ho potřebuju po nějaké době znovu spustit, ale to vyřeší opětovné "přerozbalení"...).
TAk kloubouk dolu Carolyn:clap: - snažili se mi ti naši kluci poradit všelijak ,ale na tohle nepřišli- rozjelo se to a vypadá to nadějně:D - takže opravd mooooocccccc děkujuuuuuuuu
Noobikem navždy :)
Hollines Death
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 1
Registrován: 27 bře 2007 13:48

Příspěvek od Hollines Death »

ja jsem asi slepy ale nikde jsem tady nenasel odpoved na problem ktery uz tady nekdo uvedl a to je

"chyba funkc connect: No error
Zkontrolujte zda muzete navazat spojeni s updatovacim serverem"


Prosim preposlete mi tady tu odpoved ja jsem asi opravdu slepy nebo blby a nebo obji diky moc
Uživatelský avatar
Wizzy
Evil League Of Evil
Příspěvky: 1437
Registrován: 07 zář 2006 19:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wizzy »

Hollines Death píše:jsem asi opravdu slepy nebo blby a nebo oboji
jsi

http://www.darkparadise.cz/Forum/viewtopic.php?t=2626
ICQ:242676139 | IRC: #dp

... Vision vs Speech test ...
Uživatelský avatar
Baltik
Dark Paradise GM
Příspěvky: 863
Registrován: 23 srp 2006 23:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik »

Jinak jsem tam nasel chybu (nebyly v updatech dva .idx fajly, kvuli cemuz klient slitne dost spolehlive), opravim to za par minut. :(
srbqf
Odpovědět