Morf do draka (muž s ženskými archmagi šaty)

Důležité informace týkající se hry a zodpovězené dotazy (právo zápisu mají pouze admini a modi, kteří sem podle uvážení přesunují vybrané příspěvky)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Xaron
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 13
Registrován: 08 zář 2006 10:48

Morf do draka (muž s ženskými archmagi šaty)

Příspěvek od Xaron »

[otazka na GM]mam malinkej dotaz:kdys je muz a ma zensky veci (archmagi saty)

a morfne pres polymorf do zensky (Women) a pak si to nasadi a morfne do draka je to zneuzivani kouzla nebo vyuzivani?[/otazka na GM]
In Love
Uživatelský avatar
Imp aen Cillin
Order Leader
Příspěvky: 171
Registrován: 07 zář 2006 21:11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Imp aen Cillin »

No vzhledem k tomu, ze to porad jeste jde, tak bych si tipnul, ze to zakazane neni. A navic tohle zenske archmagi umozni chlapovi jenom ten morf, zadny dalsi bonusy (bezny noseni), takze nemyslim, ze by to byl nejak velky problem.
[url=http://zapisnik.maly.cz/462278-trvale-udrzitelna-krava-ii.php]Dvanáctero figur zápasu perem čili příručka písemné polemiky - aneb co znamenají ta latinská slova?[/url]
[b]the Gods told me to do it![/b]
Uživatelský avatar
Xaron
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 13
Registrován: 08 zář 2006 10:48

Příspěvek od Xaron »

jen sem si to chtel ujasnit pac se to lidi boji zeptat aby to nahodou nezakazali ale mne to nejak nevadi mam roby i takove i takove a mam i zenu i chlapa
In Love
Uživatelský avatar
Triglav
Dark Paradise GM
Příspěvky: 657
Registrován: 06 zář 2006 20:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Triglav »

No, víme o tom, jen jsme se ještě nerozmysleli co s tím, nebo jsme na to spíš zapomněli :o). Já bych to skoro bral jako vychytávku...ošetřit to samozřejmě není problém, takže dokoud to neošetříme, normálně tuto "vychytávku" můžete používat. Pokud se to stane běžnou praxí, asi to systémově ošetříme.
The First
Ukončena činnost GM, nekontaktujte mne prosím ohledně žádných záležitostí. PS: Ale pořád na vás občas kouknu.
Uživatelský avatar
Xaron
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 13
Registrován: 08 zář 2006 10:48

Příspěvek od Xaron »

dekuju za odpoved pane gm :)

by Bluespace: GM se vyjádřilo. Změna názvu. Přesun do FAQ, alespoň do doby, než se tato vychytávka zruší.
In Love
Odpovědět