Padání hry při načtení NPC

Důležité informace týkající se hry a zodpovězené dotazy (právo zápisu mají pouze admini a modi, kteří sem podle uvážení přesunují vybrané příspěvky)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bagr
Inkless
Inkless
Příspěvky: 29
Registrován: 08 zář 2006 11:54

Padání hry při načtení NPC

Příspěvek od Bagr »

Zdravím,

nikde jsem tu an foru tento problém nenašel, tak doufám, že vás napadne nějaká možnost řešení.

Mám UO Mondains Legacy, Yoko, Win Vista. (UO je puštěná přes jedno jádro v režimu správce)

Problém spočívá v tom, že pokud se mi načtou některá NPC (těžko definovat která, protože se načtou ještě mimo obrazovku a nevidím je) tak mi okamžitě spadne klient (klasická hláška yoka s terminate). S čistým klientem to samé. Projel jsem up2date, nic. Stáhl si celé up2date soubory z listopadového ZIPu, nic. Vzal čistou UO, updatnul, nic. Nejspravděpodobněji jde o některá humanoidní NPC (usuzuju podle jmen, objeví se mi v journalu: You see: Rowland, a spadne). osobně si myslím, že by mohlo jít o nějakou chybu grafiky v UO, ale už opravdu nevím.

Obrázek

Edit: Mám samozřejmě i nové gumpy
Uživatelský avatar
Bagr
Inkless
Inkless
Příspěvky: 29
Registrován: 08 zář 2006 11:54

Re: Padání hry při načtení NPC

Příspěvek od Bagr »

Tak problém se mi nejspíš "vyřešil" asi 20tým spuštěním up2date, prozatím tam kde to dělalo, to nedělá.

Takže prozatím není co řešit, ale je to divné.
Uživatelský avatar
Mulambo
Externi Panacek
Příspěvky: 553
Registrován: 07 zář 2006 19:08
Bydliště: Loozers city :p
Kontaktovat uživatele:

Re: Padání hry při načtení NPC

Příspěvek od Mulambo »

stahni si mapu z meho podpisu. Tohle dela, kdyz mas spatne soubory ve kterych neco chybi. Napriklad se ti nacita npc s novymi itemy nebo nove npc, jehoz grafiku nemas a spadne ti uo
Wars come and go, but my soldiers stay ethernal.

I broke the dam

Aktualizace mapy 2.5 -> 2.56
Kompletní mapa 2.56
Uživatelský avatar
Bagr
Inkless
Inkless
Příspěvky: 29
Registrován: 08 zář 2006 11:54

Re: Padání hry při načtení NPC

Příspěvek od Bagr »

Sice mi to teď nepadalo, ale takhle by to teda mělo být na 100%.

Díky moc, LOCK

přesunuto do FAQ
/Soap
Odpovědět