Ranger - morfy [shaman]

Důležité informace týkající se hry a zodpovězené dotazy (právo zápisu mají pouze admini a modi, kteří sem podle uvážení přesunují vybrané příspěvky)
Odpovědět
Retromancer
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 390
Registrován: 11 úno 2010 15:57
Kontaktovat uživatele:

Ranger - morfy [shaman]

Příspěvek od Retromancer »

Bizon píše:Zdravím,

mám dotaz. Upřímně jsem nečetl všech 57 stran, tak že se omlouvám, pokud už to tu bylo.

Včera jsem byl FDD se Shamanem v morfu Grizzlyho. DOstal jsem snizeny statu od Balrona, myslím, a poté jsem umřel. Po ressnutí jsem měl místo statů 175/110/60/AR85 měl 100/100/xx/AR10. Když jsem si toho všiml, tak jsem zkoušel staty vrátit přes TB srovnání statů i přes kouzlo "Dispel" a nic. Pořád jsem byl na statech 100/100/10, coz jsem potom několikrát umřel, než jsem odkopl.

Rád bych se zeptal, zda to není bug? Nebo jak z toho příště ven. Díky moc za pomoc.
1) Pokud použiješ rybu, změníš se do jedné ze tří základních forem (říkejme jim polar,grizzly a jelen) tato změna je trvalá a zrušit ji lze pouze použitím nonNB sošky za 95K (ke koupi u stromu na specializace)
2) Touto změnou získáš určitý počet nabití v morfovacích itemech (škeble, flaška)
3) Pokud máš dostatečnou hodnotu fame a alespoň jedno nabití v morfovacím itemu, můžeš morfnout na určitý čas do speciální formy (lepší než forma základní - nebo specializovaná)
4) Pokud zemřeš v základní formě (nejsi zrovna v jedné ze specializovaných forem), po oživení získáš formu kriplíka.
5) Pokud zemřeš ve specializované formě, po oživení ti zůstanou parametry této fromy, jen přijdeš o specialitu (v současnosti asi jen otrávené drápy u zeleného grizzliho)
6) Ve formě kriplíka nelze už vůbec používat morfovací předměty.
7) Nic z tohoto není bug.
8) Formu kriplíka lze odstranit pouze úplným remorfem - přeměnou zpět do člověka a znovupozřením ryby.


__
Poznámky pod čarou -
Při smrti v základní formě tedy prakticky ztrácíš všechny zbývající nabití forem speciálních.
Pokud máš tedy pocit, že v následující místnosti dungeonu můžeš v základní formě zemřít (těžká místnost, IK pasti, otevírání pokladu...) použij raději speciální morf. Zabráníš tak zbytečné ztrátě fame/karmy za remorf a nepřijdeš o zbytek nabití v morfovacích itemech.
Nepoužívej sošku na odstranění speciálního morfu - přijdeš tím totiž i o všechna zbývající nabití speciálních forem. Raději počkej až to skončí samo (netrvá to rozhodně nijak dlouho) :)
Uživatelský avatar
Bizon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 154
Registrován: 08 srp 2007 16:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Bizon »

Retromancer : Děkuji Ti moc. Tohle jsem přesně potřeboval. Ještě jednou díky.
Existují tři zásadní situace, kdy muž nevratně ztrácí svoji čest:
Když kvůli své zbabělosti nepomůže napadenému, když kvůli svému chtíči podvede svou lásku a když kvůli své pohodlnosti nesplní slib daný dítěti..!

Bizon
Uživatelský avatar
Mikee
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 228
Registrován: 08 zář 2006 11:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Mikee »

coz kdyby bylo takhle sepsano na webu, usetrili by si gm spoustu vysvetlovani :) hezky post. co treba to dat alespon nekam do faq?

skvělý nápad; sticky
/Soap
Odpovědět