Zalozeni accountu [registrace, účet, ucet, založení]

Důležité informace týkající se hry a zodpovězené dotazy (právo zápisu mají pouze admini a modi, kteří sem podle uvážení přesunují vybrané příspěvky)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Miki
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 653
Registrován: 18 kvě 2008 13:45

Zalozeni accountu [registrace, účet, ucet, založení]

Příspěvek od Miki »

Ahoj, Vcera jsem si posilal zadost o novy account. A dneska mi prisel. Ale mam problem v tom ze mi pise. Ze tento ucet neni este aktivni. Mohl by mi odpovedet nekdo co stim.

1) Mam cekat na aktivaci?
2)Mam si poslat registraci o novy ucet?

-Kamaradi mi rikali, ze se obcas stane ze nektere acounty, po jejich zalozeni nikdy nebudou aktivni. Je na tom neco pravdy?

Dekuji.
Uživatelský avatar
Castian
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 752
Registrován: 08 zář 2006 13:05
Bydliště: Blava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Castian »

to sa mi tiez raz stalo... tyzden po tom ako som dostal reg. email nebol ucet aktivny. Chyba udajne nastala ked bol restart alebo navrat save a sice ucet bol zalozeny ale aj nezalozeny, pretoze sa vracal save:p
Neviem ci je to aj tvoja moznost ale gmko mi pomohlo... pravdaze to treba dalej riesit s gmkom ktore ma nastarosti zakladanie uctov nejakym privatnejsim sposobom... pm alebo icq a myslim, ze sa ti ucet aktivuje jedna radost:p

Dulezity EDIT: jo ono ten ucet bude aktivny nekolik hodin po obdrzeni reg. emailu na to pozor... moj pripad bol ten, ze nebol pouzitelny ani po tyzdni.
[b]Save a horse, ride a tractor![/b]
Uživatelský avatar
Miki
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 653
Registrován: 18 kvě 2008 13:45

Příspěvek od Miki »

Tak uz mi jede, tak dekuji... byla to jenom nedockavost. prosim lock.
Acarus

Příspěvek od Acarus »

Obecne to chvili trva nez prelouska prijmutou registraci.Cca par hodin rekneme.

zodpovězeno, šup do FAQ
/Soap
Uživatelský avatar
Baltik
Dark Paradise GM
Příspěvky: 863
Registrován: 23 srp 2006 23:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik »

Acarus píše:Obecne to chvili trva nez prelouska prijmutou registraci.Cca par hodin rekneme.
Konkretne az 3 :) Lepe receno prvni worldsave po registraci.
srbqf
Odpovědět