Nelze obléci zbroj [equip, obleceni, armor]

Důležité informace týkající se hry a zodpovězené dotazy (právo zápisu mají pouze admini a modi, kteří sem podle uvážení přesunují vybrané příspěvky)
Odpovědět
Meridan
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 10 črc 2009 19:38

Nelze obléci zbroj [equip, obleceni, armor]

Příspěvek od Meridan »

Zdravím a prosím o radu (rovnou podotýkám že jsem 100%NB),

nainstaluji UO, prokopu se dolem pro NB, lítám a zabíjím nestvůry v NB dungeonu pár hodin, a najednou mne napadne že si odlížím zbroj, a ono ouvej neumím ji zpět obléci. Přetáhnu její obrázek na postavu, tam se zobrazí (trochu poloprůhledná) na těle, ale jak pustím myšítko tak skočí zpět do batohu. (stejný problém i s platovými kalhotami). Napíše mi to že předmět je v batohu.

Mám postavu paladina, na začátku hry jsem měl zbroj i kalhoty normálně na sobě. Netuším co nedělám správně, a jen doufám že to není nějaká total lamer neschopnost. Děkuji za radu.
Uživatelský avatar
Hodmal
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 01 říj 2006 14:58

Příspěvek od Hodmal »

Nemas na sobe obleceni? triko a kalhoty?
Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Meridan
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 10 črc 2009 19:38

Příspěvek od Meridan »

Mám no sobě všechno jako předtím, svléknu-obléknu, ale jen platové kalthoty a hrudní brnění nejde zpět.
Meridan
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 10 črc 2009 19:38

Příspěvek od Meridan »

Tak všechno zpět, už jsem to vyřešil, jen by mne nenapadlo že si nejprve musím obléci hrufní zbroj a pak až teprve triko. (o: Škoda že se ten akrobatický kousek nějak nepředvádí.

je to tak, FAQ
/Soap
Odpovědět