Makra přes alt - zvuk a lagnutí

Důležité informace týkající se hry a zodpovězené dotazy (právo zápisu mají pouze admini a modi, kteří sem podle uvážení přesunují vybrané příspěvky)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Romeo
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 11
Registrován: 07 zář 2006 19:06
Bydliště: I live in maiden's dreams

Makra přes alt - zvuk a lagnutí

Příspěvek od Romeo »

Přeinstaloval jsem si okna a UO a objevil se mi takový nepříjemný defekt, nicméně poměrně rozšířený.
Při stisknutí alt + cokoliv se ozve chybová hláška (pouze zvuk), na krátkou chvilku se zalaguje a pak se akce provede. Na starém systému to nedělalo, tak by mě zajímalo, zda někdo ví, jak se toho zbavit. Díky.
[color=red]Romeo,[/color] the gallant highwayman
To se zase poved blábol...
Uživatelský avatar
Wizzy
Evil League Of Evil
Příspěvky: 1437
Registrován: 07 zář 2006 19:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wizzy »

tohle mi taky delalo akorat bez zalagnuti vyresil sem to odstranenim zvuku chybovy hlasky :p
ICQ:242676139 | IRC: #dp

... Vision vs Speech test ...
Uživatelský avatar
Muzzy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 142
Registrován: 07 zář 2006 20:19
Bydliště: Kladno, to je to město.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Muzzy »

Acarus píše:me se to jen sekne a nak mi to neva ...
me se to sekne kdyz zmacknu samostatnej Alt....kdyz ho zmacknu s nakou dalsi klavesou tak se mi to nesekne...
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali!!!

The Witchers
Uživatelský avatar
Samial
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 252
Registrován: 07 zář 2006 21:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samial »

Toho "lagu" se asi nezbavite, ale ten zvuk se mi tedka podarilo vypnout :o . Pro XP home - ovl.panely -> zvuky a zvukova zarizeni- > zalozka zvuky-> polozka "vychozi nastaveni zvuku" -> nastavit na (Žádné)
Katatonia[Hated] - Samik[Hated]
http://hejtyd.xf.cz/
Uživatelský avatar
Aldaris
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 35
Registrován: 28 zář 2006 00:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aldaris »

Muzzy píše:me se to sekne kdyz zmacknu samostatnej Alt....kdyz ho zmacknu s nakou dalsi klavesou tak se mi to nesekne...
To se ti sekne proto, ze altem se vyvolava nabidka okna.. kdyz kliknes do okna hry, MELO by se to zase rozjet.. napriklad ted ve FF kdyz zmacku alt, focus mi skoci na nabidku nahore a oznaci se mi menu Soubor.. todle podle me udela i v te hre, akorat to nijak nevidis..


***************************************
Odpovězeno, další flam je zbytečny. Pročištěno a z dotazů přesunuto do FAQ. Kolík Aťsepicnu
Odpovědět