Změněná jména

GM's hráčům
Odpovědět
Uživatelský avatar
Triglav
Dark Paradise GM
Příspěvky: 657
Registrován: 06 zář 2006 20:39
Kontaktovat uživatele:

Změněná jména

Příspěvek od Triglav »

Není žádnou novinkou, že hráči si často pro své herní postavy volí jména které se neslučují s pravidly. Takovéto jméno, pokud na něj přijdeme, je námi změněno. Na tomto fóru to nabírá vyšších rozměrů, jelikož login se musí shodovat se jménem postavy. Slyšte proto toto prohlášení:
"Bude-li vám ve hře změněno jméno a máte-li zároveň na tuto postavu na tomto fóru účet, bude vám i účet změněn stejně jako vaší postavě."
Pokud se vám tedy nedaří nalogovat, zkuste si zkontrolovat, jestli vám náhodou nebylo změněno jméno ve hře. Mějte na paměti, že login sem na fóru je case sensitive, to znamená že musíte rozlišovat velká a malá písmenka.

Občas se může stát, že GM které vám jméno ve hře měnilo zapomene změnit jméno zde na fóru. Pokud se vám tedy ve hře z nějakého důvodu jméno změní a zde na fóru máte stále staré, máte povinnost kontaktovat některé GM, které tento problém vyřeší a jména vám sjednotí.

Na oplátku, když si GM měnící jméno vzpomene a při změně jména není s hráčem přímo v kontaktu, napíše sem do tohoto topicu který login se na co změnil, například ve tvaru:

triglav -> Triglav
The First
Ukončena činnost GM, nekontaktujte mne prosím ohledně žádných záležitostí. PS: Ale pořád na vás občas kouknu.
Uživatelský avatar
Triglav
Dark Paradise GM
Příspěvky: 657
Registrován: 06 zář 2006 20:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Triglav »

pracant feer -> Pracant Feer
heitzman -> Heitzman
The First
Ukončena činnost GM, nekontaktujte mne prosím ohledně žádných záležitostí. PS: Ale pořád na vás občas kouknu.
Uživatelský avatar
Triglav
Dark Paradise GM
Příspěvky: 657
Registrován: 06 zář 2006 20:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Triglav »

guano -> Guano
The First
Ukončena činnost GM, nekontaktujte mne prosím ohledně žádných záležitostí. PS: Ale pořád na vás občas kouknu.
Odpovědět