Vstup do NB dungeonu pro zápis

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Vstup do NB dungeonu pro zápis

Příspěvek od Xan »

Skillcap vice nez 2000 - port k rewarde. Kdyz kliknes na poklad tak ik
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstup do NB dungeonu pro zápis

Příspěvek od Thief »

Tak počítám, že tam nikdo kvůli pokladu nepůjde. Já teda nevím pro co se chodí kvůli tomu do Shame, ale finanční náročnost mi nepřijde nějak hrozná. To by mě spíš trápila ta otázka stráveného času v jiném dungeonu. Možná by se to mohlo rozdělit, že když dojdeš nějakej dung tak dostaneš volnej jeden vstup a když nebudeš chtít vláčet se do dungu, tak za to zaplatíš.

Nevím kterej lopaťák tu vytahuje, že tam basteti maji volnej vstup. Ale basteti tam maj volnej vstup jen proto, aby tam pomáhali začatečnikum. Takže neni potřeba tam mit volnej vstup pro všechny. Aktivních bastetů je dost, takže pokud potrebujete pomoct, tak se obratte na ne.

Jen můj názor :!:
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstup do NB dungeonu pro zápis

Příspěvek od Empair »

Qvido píše: 04 bře 2019 07:40 Nevím kterej lopaťák tu vytahuje, že tam basteti maji volnej vstup. Ale basteti tam maj volnej vstup jen proto, aby tam pomáhali začatečnikum. Takže neni potřeba tam mit volnej vstup pro všechny. Aktivních bastetů je dost, takže pokud potrebujete pomoct, tak se obratte na ne.

Jen můj názor :!:
Ahoj Nbíku rád bych ti pomohl ale bohužel nedostal jsem suppor od GM a tak je mi líto, musíš se rozběhnout po serveru a hledat "kočku" a doufej, že na tebe bude mít čas a náladu, no snad to stihneš dříve než ti mizí tělo.
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstup do NB dungeonu pro zápis

Příspěvek od Thief »

Musíš se jim omluvit, že basteta dostavaj jen lidi co nemaji v hlave uplňe nasráno, nemaji prohřešek a slušně o něj požádají, popř. to dovolí jejich početní stav. A že ty bohužel nesplňuješ už tu základní podmínku.

Ale mám pro tebe alternativu, můžeš jim zaplatit nový tělo, pokud si přeješ jim tolik pomáhat.
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Vstup do NB dungeonu pro zápis

Příspěvek od Fero »

Sak zalozit NB postavu, prejst NB dung, co ti nahodi skilly zaberie snad 30 minut a mozes pomahat noobikom az az :D
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstup do NB dungeonu pro zápis

Příspěvek od Empair »

Qvido píše: 04 bře 2019 09:14 Musíš se jim omluvit, že basteta dostavaj jen lidi co nemaji v hlave uplňe nasráno, nemaji prohřešek a slušně o něj požádají, popř. to dovolí jejich početní stav. A že ty bohužel nesplňuješ už tu základní podmínku.
Měl jsem napsanou krásně rejpavo ale pak jsem si řekl, že se nebudu snižovat na tvojí úroveň.

Neexistuje důvod proč by měli být hráči limitovaní se vstupem do NB dungů. To, že má někdo vysoký SC nemá nic společného s tím zda umí nebo neumí hrát. Pochybuji, že i kdyby tam nebyl omezen vstup, že by to šlo nějak "zneužívat" ... podle mě, pokud chce někdo chodit NB dungy s vyšším SC tak ať chodí, když ho to baví proč bych ho v tom omezoval? Co je v tom za smysl?
Fero píše: 04 bře 2019 10:17 Sak zalozit NB postavu, prejst NB dung, co ti nahodi skilly zaberie snad 30 minut a mozes pomahat noobikom az az
No samozřejmě, že jsem to tak udělal ale to si má každý hráč zakládat postavu jen proto aby mohl někomu pomáhat? Vždyť je to na hlavu.
ryko de martis
Inkless
Inkless
Příspěvky: 25
Registrován: 18 bře 2016 16:30

Re: Vstup do NB dungeonu pro zápis

Příspěvek od ryko de martis »

Co ma spolecneho tvuj vybarvenej QB s pomahanim nekomu? Vsak jste vole mg, vy uz prijdete na to, jak to ojebat.
Uživatelský avatar
Tersivan
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 158
Registrován: 26 lis 2010 11:02

Re: Vstup do NB dungeonu pro zápis

Příspěvek od Tersivan »

ryko de martis píše: 04 bře 2019 12:05 Co ma spolecneho tvuj vybarvenej QB s pomahanim nekomu? Vsak jste vole mg, vy uz prijdete na to, jak to ojebat.
Ale prvne budem muset ojebat tebe, jinak se nam zhroutis z nedostatku pozornosti:p
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstup do NB dungeonu pro zápis

Příspěvek od Zola »

Proc je vstup do nb dungu omezeny? Tak ty nevis empe?? Fakt nevis? Moc dobre vis ale rad to zopakuju, protoze sou lidi nenazrany a chodilo se to furt dokola. Nebudu jmenovat kdo ale nemusime pro meno tak daleko. A s tema zapisama vo co ti de? Sam sis to vybrecel, nepodekoval s za to a hejtis tady. Ja byt gm nakakam ti. Jsi zase na facku.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstup do NB dungeonu pro zápis

Příspěvek od Ciatronic »

Qvido píše: 04 bře 2019 07:40 Možná by se to mohlo rozdělit, že když dojdeš nějakej dung tak dostaneš volnej jeden vstup a když nebudeš chtít vláčet se do dungu, tak za to zaplatíš.
Kdyby to bylo takhle tak by to bylo úplně super ale jak už je v původním topiku tak žádná změna nebude :(
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstup do NB dungeonu pro zápis

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

Ak bol problem ze to niekto dokola prechadzal, tak sa mal dat vstup 1x bronze deed...
Ja by som si to tiez rad presiel z nostalgie, ale ist pre to iny dung alebo platit 500k tak to nie...
A za nb postavu sa mi to nechce prechadzat, nechcel by som tam byt dlho...
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
ryko de martis
Inkless
Inkless
Příspěvky: 25
Registrován: 18 bře 2016 16:30

Re: Vstup do NB dungeonu pro zápis

Příspěvek od ryko de martis »

Chtel bych si z nostalgie zajit nb dung, ale ne s nb charem, abych tam nebyl dlouho... jako ze by jsi tam nebyl 20min, ale jen 5?
Odpovědět