FPS patcher blaboleni

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

FPS patcher blaboleni

Příspěvek od Eledrian »

:mrgreen: :clap: NEBREC, uplakanku pravidla jsou jasná, GM to tady psalo. Dodržuj pravidla dp a nemusíš tady brecet :clap: dont cry please :clap: v pvp si hrajete na skill ale jen používáte programy které jsou zakázané :clap: a o bonzovani prosím nemluv :mrgreen: ty, který bonzujes vše co se TOBĚ nehodí :mrgreen: :paranoid: Mirecku top skill pvp Lux
Wiliam
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 67
Registrován: 13 črc 2015 19:20

Re: FPS patcher

Příspěvek od Wiliam »

Eledrian píše: 25 led 2019 15:59 :mrgreen: :clap: NEBREC, uplakanku pravidla jsou jasná, GM to tady psalo. Dodržuj pravidla dp a nemusíš tady brecet :clap: dont cry please :clap: v pvp si hrajete na skill ale jen používáte programy které jsou zakázané :clap: a o bonzovani prosím nemluv :mrgreen: ty, který bonzujes vše co se TOBĚ nehodí :mrgreen: :paranoid: Mirecku top skill pvp Lux
Prepac ale asi si si pomylil diskusiu
Libor
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: FPS patcher

Příspěvek od Eledrian »

Wiliam píše: 25 led 2019 16:12
Eledrian píše: 25 led 2019 15:59 :mrgreen: :clap: NEBREC, uplakanku pravidla jsou jasná, GM to tady psalo. Dodržuj pravidla dp a nemusíš tady brecet :clap: dont cry please :clap: v pvp si hrajete na skill ale jen používáte programy které jsou zakázané :clap: a o bonzovani prosím nemluv :mrgreen: ty, který bonzujes vše co se TOBĚ nehodí :mrgreen: :paranoid: Mirecku top skill pvp Lux
Prepac ale asi si si pomylil diskusiu
Tak jako ty, v mem minulém topicu :clap:
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: FPS patcher

Příspěvek od Empair »

Za mě Ne.

Hrajte jako ostatní s tím co je povolení: Client + Phoenix + UO mapa + Verdata

Ale chápu, že je zábavnější vládnout PvP, když na to stačí zapnout program.
PiHan
Inkless
Inkless
Příspěvky: 28
Registrován: 05 říj 2018 08:01

Re: FPS patcher

Příspěvek od PiHan »

Eledrian píše: 25 led 2019 15:59 :mrgreen: :clap: NEBREC, uplakanku pravidla jsou jasná, GM to tady psalo. Dodržuj pravidla dp a nemusíš tady brecet :clap: dont cry please :clap: v pvp si hrajete na skill ale jen používáte programy které jsou zakázané :clap: a o bonzovani prosím nemluv :mrgreen: ty, který bonzujes vše co se TOBĚ nehodí :mrgreen: :paranoid: Mirecku top skill pvp Lux
Ubulený bonzáček ubožáček co skapal afk na hbcku někoho hejti za cry topic. Vitejte v Ceske republice, statu plnyho curaku bez vlastni sebereflexe a pravama az do prdele. Ty jsi tak neuveritelne veprova hlava co si plete pojmy s dojmy az je mi z tebe zle ty schranko koryse.
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: FPS patcher

Příspěvek od Eledrian »

PiHan píše: 25 led 2019 16:30
Eledrian píše: 25 led 2019 15:59 :mrgreen: :clap: NEBREC, uplakanku pravidla jsou jasná, GM to tady psalo. Dodržuj pravidla dp a nemusíš tady brecet :clap: dont cry please :clap: v pvp si hrajete na skill ale jen používáte programy které jsou zakázané :clap: a o bonzovani prosím nemluv :mrgreen: ty, který bonzujes vše co se TOBĚ nehodí :mrgreen: :paranoid: Mirecku top skill pvp Lux
Ubulený bonzáček ubožáček co skapal afk na hbcku někoho hejti za cry topic. Vitejte v Ceske republice, statu plnyho curaku bez vlastni sebereflexe a pravama az do prdele. Ty jsi tak neuveritelne veprova hlava co si plete pojmy s dojmy az je mi z tebe zle ty schranko koryse.
Anooo piš dal, pěkné se to tvé plakání čte.
PiHan
Inkless
Inkless
Příspěvky: 28
Registrován: 05 říj 2018 08:01

Re: FPS patcher

Příspěvek od PiHan »

Eledrian píše: 25 led 2019 16:37
Anooo piš dal, pěkné se to tvé plakání čte.
Nevim z jake casti presne vychazis, ze dle tebe placu, kor kvuli nejakemu FPS patcheru. Zda z te, kde jsi uboha dementní pica, protoze delas absolutne to same, a to, ze dokazes pouze brecet jako ublizena tupa blbka nebo z te, kde tvuj zbytecnej zivot tupe luzy obnazuji na skutecne urovni a to pouheho divokeho zvirete.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: FPS patcher

Příspěvek od Xan »

Empair píše: 25 led 2019 16:23 Za mě Ne.

Hrajte jako ostatní s tím co je povolení: Client + Phoenix + UO mapa + Verdata

Ale chápu, že je zábavnější vládnout PvP, když na to stačí zapnout program.
Todle mi prijde vtipny, verdata pokud vim, povoleny taky nejsou a s nizkejma zdma, kdyz je nekdo bloklej v krizi z energy fieldek, a ortne si to stredovy policko, na kterym stoji, tak sikmo vyleze ven.
Fenix se pouzival taky dost dlouho, nez se povolil a to ve svy dobe podle me svyma funkcema a scriptama daval mnohem vetsi vyhody, nez nejakej fps patcher
Uživatelský avatar
Luke
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 11
Registrován: 30 pro 2018 18:27

Re: FPS patcher

Příspěvek od Luke »

Ahoj, mám nápad, smažeme nějaké hráče, kteří se nám nelibí, a to, že FPS neumíme rozpoznat to nikomu nevadí, však kdo nám to potvrdí nebo vyvrátí :?: :!:

Něco psal Help, že kdyby někdo použil regulární speedhack dá se na to přijít, ale to, že si někdo zrychlý fps /snímkování hry/ by v důsledku nikdo krom jeho vidět neměl. A je to docela sračka, že když jsem měl teda eventuálně speedhack/fps, že mi utíkali nejmenovaní hráči, ani nebudu jmenovat kdo všechno fps patcher používá, a že to jsou hráči jak z MG,Amohothie, Spolku a jíne.. Na individuálním rozhodnutí si smažete hráče jaké chcete a pak tam dáte nějaké rádoby datum. :lol:
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: FPS patcher

Příspěvek od Fogy »

Luke píše: 26 led 2019 11:31 A je to docela sračka, že když jsem měl teda eventuálně speedhack/fps, že mi utíkali nejmenovaní hráči, ani nebudu jmenovat kdo všechno fps patcher používá, a že to jsou hráči jak z MG,Amohothie, Spolku a jíne..
Tonoucí se stébla chytá. Tak pojď.. zkus jmenovat.. :D
Uživatelský avatar
Luke
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 11
Registrován: 30 pro 2018 18:27

Re: FPS patcher

Příspěvek od Luke »

Fogy píše: 26 led 2019 11:38 Tonoucí se stébla chytá. Tak pojď.. zkus jmenovat.. :D
Ne, já jsem tím chtěl říct jen tu věc, že existuje mnoho lidí, kteří ten FPS Patcher využívají a využívali i v minulosti, ať už u PvM či PvP. Z prohřešku je patrné, že se smazali lidi, kteří běhali PvP a stěžovalo se na ně. Založeno pouze na domněnkách a bonzování, mohl bych uvést hned několik hráčů z PvP, které ani já sám nedoběhl leč jsem FPS Patcher používál až v posledním týdnu, ale datum je uvedeno ještě před novým rokem. :clap: A aji když jsem v posledních dnech FPS využil, stejně jsem některé hráče neměl šanci doběhnout. Ti lidi s kterýma jsem duelil velice pravidelně, a že jich pár bylo, mužou a nebo nemusí potvrdit, že jsem speedhack nebo ten fps patcher měl...
Nejde mi o vrácení acc, ani smazaní dalších hráčů jen tenhle server mi příjde dost pokrytecký. Jestli GM chcou aby zde hráli jenom dvě skupiny hráčů, tak ať z public udělají local server.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: FPS patcher

Příspěvek od Zola »

A už je to tady zas :D

Prosím apeluji na všecky.Lukeho neberte nikdo vážně , tenhle člověk je opravdu nemocný.Zase mu naběhla disketa a bude tu rozjíždět svoje konspirace o tom jak sou všichni proti němu a zbytek má suport.Opakuje se to co je DP dépéčkem.Když už tohodle ´člověka´ konfrontujete s tím aby doložil svoje tvrzení důkazem začně se vymlouvat že je u kamaráda , nejde mu pc...a tak dále.A nakonec vám napíše že za dukaz chce mamon ve hře :lol: Že po něm vlastně něco chcete.

Co se týče patcheru , mě osobně se to nelíbí a i kdyby se to povolilo (což se nepovolí protože to nejde kontrolovat a defakto už je jakákoliv diskuze zbytečná) já to používat nebudu , mám rád svou starou zasekanou UO.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Help
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 90
Registrován: 03 bře 2017 10:57

Re: FPS patcher

Příspěvek od Help »

No v prvom rade luke ak natrtkas hlavou 3x do statiku tak je jasne ze ho nedozenies, to ale neznamena ze ma speedhack. Ano vela ludi pouziva FPS patch, ale nikdy ked sme behali proti fingerchvostom sa nestalo aby sme vam proste zmizli na rovinke to proste nejde. Ludia co hraju pvp by speedhack spoznali. Cize myslim ak by sa povolila nejaka urcita verzia FPS patchu dala sa na web nech sa kazdy rohodne ci stym hrat chce alebo nie. Ak by sa potom naskytol pripad ze niekto zapal speedhack, myslim ze hraci by to spoznali. Ak ten speedhack log nevie zachytit ale zachyti ho rovnako ako FPS patch tak by sa GM tym mohol stale obratit na hracov a pri takomto detekovani sa proste opytat danych hracov co to videli v akcii a ak potvrdia ze bol fakt rychly tak by sa to mohlo trestat. Ale bola by fakt skoda mat moznost hrat na nezasekanej ultime a kvoli tomu ze mozno nejaky ****** zapne speedhack to mat zakazane.

Hyena a podobny smetiarsky tratalaci, nerozumiem o akych vyhodach vy rozpravate? To ze lognes raz za tyzden a skapes behom 3 sekund to nemozes zhodit na fps patch, tak isto si skapal aj pred 2 rokmi ked nikto o ziadnom fps patchi ani nepocul. Keby taketo reci mali fingerfasty luke kulich atd.(to su ludia ktory proti nam behali aktivne pvp ) to by mohlo byt este ok, ale kedze sme to mali zapate seci tak nikde nie je ziaden problem. O vyhodach hovoria iba ludia ktory proti nam behali pvp 1 alebo 2 krat a su to ludia ktory hrali aj pred 2 rokmi a su stale rovnaky hnoj. Dakujeme nech sa paci :clap: :clap: :clap:
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: FPS patcher blaboleni

Příspěvek od Xan »

Cely je to vtipny. Stejne tak hrac na optice s kabelem primo do pc s odezvou 1ms proti hraci hrajici nekde "v lese" a jeste na wifine s promenlivou odezvou, ne-li sem tam s nejakou tou ztratou, bude taky utikat/odskakovat. Patch nepatch
Hyena
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 51
Registrován: 31 kvě 2009 20:58

Re: FPS patcher

Příspěvek od Hyena »

Help píše: 26 led 2019 12:37 No v prvom rade luke ak natrtkas hlavou 3x do statiku tak je jasne ze ho nedozenies, to ale neznamena ze ma speedhack. Ano vela ludi pouziva FPS patch, ale nikdy ked sme behali proti fingerchvostom sa nestalo aby sme vam proste zmizli na rovinke to proste nejde. Ludia co hraju pvp by speedhack spoznali. Cize myslim ak by sa povolila nejaka urcita verzia FPS patchu dala sa na web nech sa kazdy rohodne ci stym hrat chce alebo nie. Ak by sa potom naskytol pripad ze niekto zapal speedhack, myslim ze hraci by to spoznali. Ak ten speedhack log nevie zachytit ale zachyti ho rovnako ako FPS patch tak by sa GM tym mohol stale obratit na hracov a pri takomto detekovani sa proste opytat danych hracov co to videli v akcii a ak potvrdia ze bol fakt rychly tak by sa to mohlo trestat. Ale bola by fakt skoda mat moznost hrat na nezasekanej ultime a kvoli tomu ze mozno nejaky ****** zapne speedhack to mat zakazane.

Hyena a podobny smetiarsky tratalaci, nerozumiem o akych vyhodach vy rozpravate? To ze lognes raz za tyzden a skapes behom 3 sekund to nemozes zhodit na fps patch, tak isto si skapal aj pred 2 rokmi ked nikto o ziadnom fps patchi ani nepocul. Keby taketo reci mali fingerfasty luke kulich atd.(to su ludia ktory proti nam behali aktivne pvp ) to by mohlo byt este ok, ale kedze sme to mali zapate seci tak nikde nie je ziaden problem. O vyhodach hovoria iba ludia ktory proti nam behali pvp 1 alebo 2 krat a su to ludia ktory hrali aj pred 2 rokmi a su stale rovnaky hnoj. Dakujeme nech sa paci :clap: :clap: :clap:
Ty dilino počúvaj, ja som hral pvp pred 10 rokmi a nie pred 2 rokmi ako píšeš. Vtedy sa hralo fér pvp a hrať som to vedel obstojne, zato že si ty vtedy ťahal káčera po zemi a ani si netušil o očom je pvp je úplne v poriadku. Ide tu o to, načo by sa na vás sťažovali ľudia čo to tiež používali nedáva žiadnu logiku, naposledy som logol to vaše pfspatch pvp 1x som zdochol 1vs6 a to tak, že ste ma doskočili v lese po 10 sekundách a to som sa nezasekol o žiadny statik. V živote si pvp hrať nevedel loguješ iba keď máte slušné počty a aj to musíš mať zapnutý fpspatcher aby si nezdochol ako prvý . To že vy smradi si tu beháte na takýchto programoch odrádza normálnych hráčov od pvp. Čiže výsledok je že proti Vám hrať nikto nebude a ak áno iba v presile aby vám pekne vyprášili hlavičky . Ja som s pvp úplne sekol nezaujímajú ma vaše vylepšené klienty. V dobách keď som behal pvp sa hralo na skill, teraz sa hrá na to kto má lepší externý program , tak sa môžete medzi sebou s fingerfastom a podobnými bugermi hrajkať. Ja som žiadne page nepísal lebo nehrám takéto špinavé pvp. A to že vyjadrujem svoj názor je moja vec, som tu od začiatku a vždy keď nejakého bugera zmazali tak tu plakal. Nič nové, aj tak si vykvasíte novú postavu najlepšie 1 na celom acconute s vecami v domčeku a keď vás zmažú tak založíte novú , lebo bez vylepšení to ľudia ako ty hrať ani nevedia .

A keď ti tie vylepšenia vraj nepomáhajú tak načo ich dpč používate.

Za takého dlhodobé zneužívanie externého programu sa dávalo zmazanie všetkých logovaných postáv/accoutov plus Ban ip, takže ste pochodili až s nepochopiteľne nízkym trestom. Byť tebou držím hubu a krok.

Človek už nemá chuť ani lognúť pomali, keď vidí aké indivíduá tu už ostali na tomto serveri, 50x Vás zmažú, ale aj 51x tu smrdíte. Česť pár normálnym ľuďom, ale tí to pvp ani nehrajú z pochopiteľných dôvodov.
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: FPS patcher blaboleni

Příspěvek od Johny Matovic »

Ked ste chceli pretlacit zmenu vo vnimani FPS patchera mali ste to spravit trosku inak.
Lobovanie po zmazani je imo kontraproduktivne...
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Uživatelský avatar
Tersivan
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 158
Registrován: 26 lis 2010 11:02

Re: FPS patcher blaboleni

Příspěvek od Tersivan »

Ono kdo vi co ve skutecnosti pouzivali.
Ja si jen pamatuju jak se busili do hrudi jaci sou ultra super mega OP skilleri neprekonatelni a uzasni co nic takoveho nepouzivaj a nad kazdym co pojeli si honili ego, ikdyz to byl uplnej novacek co si jen chtel zkusit zahrat PvP.

Rekl bych ze s toho vysli jeste dobre a beztak si drahocene itemy schovali na nejake bezpecne misto kdyz tu GM zminovali ze provedou kontrolu jestli nekdo takove programy nepouziva
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: FPS patcher blaboleni

Příspěvek od Zola »

Johny Matovic píše: 28 led 2019 16:57 Ked ste chceli pretlacit zmenu vo vnimani FPS patchera mali ste to spravit trosku inak.
Lobovanie po zmazani je imo kontraproduktivne...
Ty ještě žiješ? :shock:
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: FPS patcher blaboleni

Příspěvek od Johny Matovic »

V inych dimenziach.
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: FPS patcher blaboleni

Příspěvek od Zola »

Ona je i jina realita nez DP? Neverim, to je rouhani :|
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Odpovědět