Zbytečné buzerování

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
PiHan
Inkless
Inkless
Příspěvky: 28
Registrován: 05 říj 2018 08:01

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od PiHan »

Požaduji AFK trest pro druhou postavu Eledriana = Daario Naharis, jelikoz jak zde sam priznava, vysypali jej wraitha a kostlivec viz níže.
Eledrian píše: 16 led 2019 10:25 Myslím, že tohle by se mohlo brát trošku s rezervou - klasifikace podpora v PvM na HB pri trainu je celkém směšné až postavené na hlavu, v době kdy tady nikdo nehraje a bojové skilly se defacto nedají vytrénovat jinak než mlácením monster na HB. A to že mě tam chcípne postavička, a vím je sice lenost nedojít k ressu a ressnout se na HB, ale určitě bych to neklasifikoval jako nějakou podporu v PvM?

..utočili a potom se ještě chvástali, že ze skeletonu a wraithu které jsem dorazill měli Lorda, dostali také basu/logy.
tedy z tohoto nelze vyvozovat nic jineho ze byl s danou postavou AFK a trenoval. Neni prakticky mozne, abyste byl dospely clovek minimalně s polovinou mozku a dokazali jste umrit na kostlivce a wraitha, paklize dostatecne sledujete hru. Dany hrisnik se bude pravdepodobne snazit argumentovat hranim "v druhem okne", jak jinak, kdyz uz se tak zvladl i prijit resnout ze...

CItace z pravidel Dark Paradise
nereagování na AFK kontrolu je bráno jako býti AFK, nelze argumentovat hraním na druhém clientu.
Predkladam tu tedy GM Teamu neodiskutovatelny AFK prohresek trenovani bojovych skillu a nade vše doufam, ze GM Team zachova rovnoprávnost, a bude prohřešky posuzovat dle selského rozumu, a také objektivnosti, presne tak jak se sám viník domaha. Prijde mi naprosto zarazejici a troufale porusovat pravidla, v podstate! se tím verejne chvastat a jeste si vynucovat dodrzovani pravidel jinymi? Tak to nelze rici nic jineho, nezli - moralni dno..

S prislibem lepsich zitrku doufam, ze spravedlnost nebude necinna, v coz take sam Eledrian pevne veri!
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Eledrian »

Rozumnější věc si z toho tvého slepiciho mozečku vymacknout nemohl :clap: :unibrow:
PiHan
Inkless
Inkless
Příspěvky: 28
Registrován: 05 říj 2018 08:01

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od PiHan »

Tomu rikam poradna argumentace nizsi formy zivota s vysokou skolou zivota.
Uživatelský avatar
Penelope
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 125
Registrován: 19 pro 2016 16:48

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Penelope »

PiHan píše: 16 led 2019 18:55 Tomu rikam poradna argumentace nizsi formy zivota s vysokou skolou zivota.
To je zase Ryko? :paranoid:
„Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic“
Theodore Roosevelt
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Fero »

Argumentacia je, ze ty ako hrac nemas pravo posudzovat kto je a neni AFK... Hrac na teba nemusi reagovat, musi reagovat iba na kontrolu od GM.
PiHan
Inkless
Inkless
Příspěvky: 28
Registrován: 05 říj 2018 08:01

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od PiHan »

Fero píše: 16 led 2019 19:09 Argumentacia je, ze ty ako hrac nemas pravo posudzovat kto je a neni AFK... Hrac na teba nemusi reagovat, musi reagovat iba na kontrolu od GM.
Stejna uspesna skola, vid? On sam tu napsal, ze umrel na kostlivce, tudiz o tom, ze by na nekoho reagoval nepadla jedina zminka, ale jednoznacne z toho vyplyva ze nebyl pritomen, tedy AFK trenoval, coz je promin pokud se pletu, proti pravidlum.

Opet pro lidoopi citace z pravidel
Platí zákaz makrování, sparingu a používání skillů ve chvíli, kdy nesledujete hru (dále označováno za AFK).
Ja to ani neposuzuji, ale domaham se tu, stejne jako vy, pravidla dodrzujici chapani, aby toto jednani GM Team proveril a po zasluze potrestal, protoze fakta hovori jasne.
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Eledrian »

PiHan píše: 16 led 2019 19:21
Fero píše: 16 led 2019 19:09 Argumentacia je, ze ty ako hrac nemas pravo posudzovat kto je a neni AFK... Hrac na teba nemusi reagovat, musi reagovat iba na kontrolu od GM.
Stejna uspesna skola, vid? On sam tu napsal, ze umrel na kostlivce, tudiz o tom, ze by na nekoho reagoval nepadla jedina zminka, ale jednoznacne z toho vyplyva ze nebyl pritomen, tedy AFK trenoval, coz je promin pokud se pletu, proti pravidlum.

Opet pro lidoopi citace z pravidel
Platí zákaz makrování, sparingu a používání skillů ve chvíli, kdy nesledujete hru (dále označováno za AFK).
Ja to ani neposuzuji, ale domaham se tu, stejne jako vy, pravidla dodrzujici chapani, aby toto jednani GM Team proveril a po zasluze potrestal, protoze fakta hovori jasne.
Dokaž mě, ze jsem byl afk, potom se s tebou budu bavit. Obklopili mě hold skeletoni, nevyšla mě banda do 30 ar a chcipnul jsem :unibrow: dokaž mě teď ze jsem byl afk a trest si zasloužim, afk jsem byl leda tehdy když jsem byl na dualu a to už jsem s postavou, se kterou jsem zemřel netrenoval protože jsem byl mrtev. 😁 Na tebe reagovat vůbec nemusím, ale aby si byl rad, ze ty tvoje bláboly někdo čte tak budu. Btw mám dvě obrazovky vedle sebe PC, notas takže vim o všem co se tam děje na 100% , to ze mě nevyšla banda a hold jsem zemřel také. 🙂 A to ze jste útočili na HB jsem také viděl neboj, i když jsem byl potichu. Takže mě prvně něco dokaž, a potom se můžeme bavit.
PiHan
Inkless
Inkless
Příspěvky: 28
Registrován: 05 říj 2018 08:01

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od PiHan »

Trvalo to ale dlouho vytáhnout tu prtavou hlavu tak daleko z prdele co. Ted si utri xicht od hoven a nech tady tu absolutne zbytecnou, sracku co si dnes cely den plodil nekym konecne smazat nebo zamcit.
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Eledrian »

PiHan píše: 16 led 2019 19:31 Trvalo to ale dlouho vytáhnout tu prtavou hlavu tak daleko z prdele co. Ted si utri xicht od hoven a nech tady tu absolutne zbytecnou, sracku co si dnes cely den plodil nekym konecne smazat nebo zamcit.
Tady někdo prohrál, :unibrow: :clap: neboj, třeba někdy, až tady bude založen topic ještě větším individuem než jsi ty, vyhraješ. Přeji ti pěkný zbytek dne.
PiHan
Inkless
Inkless
Příspěvky: 28
Registrován: 05 říj 2018 08:01

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od PiHan »

Uplne nepovazuji ten odstavec za vyhru, ale aspon jsi se snazil. Nicmene, kdyz si myslis, ze jsi vyhral, tak bych te vyvedl z omylu. Naopak bych to povazoval za dalsi cast do skladanky tveho dokonaleho priznani.
afk jsem byl leda tehdy když jsem byl na dualu a to už jsem s postavou, se kterou jsem zemřel netrenoval protože jsem byl mrtev.
Vzhledem k tomu, ze jsi shodou okolnosti priblizne ve stejnou dobu v Cove prudil Pindexe a opici, tak defacto priznavas, ze jsi byl na dualu a jeste ke vsemu AFK. Tato skutecnost muze byt bez problemu dohledatelna, tak bych prosil GM Team, aby konecne konal a potrestal te po zasluze. Jak by k tomu prisli vsichni ti, co jiz za AFK potrestani byli a ty najednou nic?!

Dekuji.
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Eledrian »

PiHan píše: 16 led 2019 19:44 Uplne nepovazuji ten odstavec za vyhru, ale aspon jsi se snazil. Nicmene, kdyz si myslis, ze jsi vyhral, tak bych te vyvedl z omylu. Naopak bych to povazoval za dalsi cast do skladanky tveho dokonaleho priznani.
afk jsem byl leda tehdy když jsem byl na dualu a to už jsem s postavou, se kterou jsem zemřel netrenoval protože jsem byl mrtev.
Vzhledem k tomu, ze jsi shodou okolnosti priblizne ve stejnou dobu v Cove prudil Pindexe a opici, tak defacto priznavas, ze jsi byl na dualu a jeste ke vsemu AFK. Tato skutecnost muze byt bez problemu dohledatelna, tak bych prosil GM Team, aby konecne konal a potrestal te po zasluze. Jak by k tomu prisli vsichni ti, co jiz za AFK potrestani byli a ty najednou nic?!

Dekuji.
No nic pěkné se mě s tebou psalo, ale s člověkem tvého IQ to nemá cenu, ale snáz se dal.

Přeji pěkný den, Ahooooj :mrgreen:
PiHan
Inkless
Inkless
Příspěvky: 28
Registrován: 05 říj 2018 08:01

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od PiHan »

Vítězství!
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Eledrian »

PiHan píše: 16 led 2019 19:57Vítězství!
Anooo, teď jsem na dualu, vidím na dvě okna, prosím prijd :lol: udělej afk kontrolu, a nahlas to GM, pokud jsi pověřený dělat afk kontroly. Prosím prosím
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Xan »

Hádat se na internetu je jako paralympiáda. I když vyhrajete, pořád jste retard.
PiHan
Inkless
Inkless
Příspěvky: 28
Registrován: 05 říj 2018 08:01

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od PiHan »

Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Thief »

24.04.2009 10:43 XXXXXX
Zachary - Mel povereni od GM delat afk kontroly. Sem zvedavej od jakeho. Doufam ze ho to gm pusti brzo z vezeni. Ja to ale nebudu. *Acarus*.

Ty uz jsi AFK kontroly delal, ze? Ale moc to nedopadlo. Dam ti radu, opravdu drž hubu a šoupej nohama.
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Eledrian »

Qvido píše: 16 led 2019 20:10 24.04.2009 10:43 XXXXXX
Zachary - Mel povereni od GM delat afk kontroly. Sem zvedavej od jakeho. Doufam ze ho to gm pusti brzo z vezeni. Ja to ale nebudu. *Acarus*.

Ty uz jsi AFK kontroly delal, ze? Ale moc to nedopadlo. Dam ti radu, opravdu drž hubu a šoupej nohama.
Heh, nevím co tady tahas tohle, to je docela jiná věc. Ale tak Qido no 🙂 napsat někomu drz hubu je asi mocné, bohužel mě tímto nerozhodis. Eric ma narozdíl od tebe slušně vychováni, a vi co se patří. To bohužel ty nevis, promiň.
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Eledrian »

Už by se to mohlo locknout, nestojím o arogantní výlevy.
PiHan
Inkless
Inkless
Příspěvky: 28
Registrován: 05 říj 2018 08:01

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od PiHan »

Prohra!
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Zola »

checht jak ho utřel :clap: :lol: qvído ještě nepatří do starého železa
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Zamčeno