Zbytečné buzerování

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Zbytečné buzerování

Příspěvek od Eledrian »

Čaute,

mám jeden takový důležitý dotaz, proč GM chtěji hráčům hru znepříjemňovat?
Možná je to můj osobní pocit možná si někdo zvyšuje ego, ale aby na popud PK hráčů, kteří mají sami máslo na hlavě, někdo dávál basu a logy je celkem směšné.

Prohřešek - Kdyz trenuju novou postavu na HB a sejme me kostlivec, nepobezim tam s magem abych se ressnul. Pokud ano, budu behat jinde. Klasifikovano jako podpora na dualu v PvM. Basa a logy.

Pravidla - je zakázané sám sebe se na dual clientu jakkoliv podporovat v PvM či PvP. (např. Jít jeden dungeon 2 clienty je zakázáno).

Myslím, že tohle by se mohlo brát trošku s rezervou - klasifikace podpora v PvM na HB pri trainu je celkém směšné až postavené na hlavu, v době kdy tady nikdo nehraje a bojové skilly se defacto nedají vytrénovat jinak než mlácením monster na HB. A to že mě tam chcípne postavička, a vím je sice lenost nedojít k ressu a ressnout se na HB, ale určitě bych to neklasifikoval jako nějakou podporu v PvM?

Vím že mě naprášili PKčka co tam kempí na noobiky a také si asi hantí ego, ale btw. to že Windex a ještě nějaký pomatenec s ním, utočí na HB na mostra které jsou kolem mě, aby je přilákali a zabili mě, to je asi vše v pořádku? Vlastně není, ale beru hru s rezervou a bohužel nejsem práskač. Před nějakou dobou si tady někteří lidé stěžovali ohledně "Kiky" že ten a ten je bonzák :-) ale vlastně je tady vše stejné :-)
Byl bych rád, aby i Windex a jeho kolega (poraďte mě, včera behali pvp cove, taky mág, archmage robu, klobouk, a takové zelené kůže +25) kteří na HB utočili a potom se ještě chvástali, že ze skeletonu a wraithu které jsem dorazill měli Lorda, dostali také basu/logy.

Pro příště prosím GM Team rovnoprávnost, prohřešky posuzovat dle selského rozumu, a také objektivnost.

BTW. Sekání v jailu, nevím ale jsem z toho docela vedle, nevím kde chodit a co sekat, akorát mě k trestu přibývají další logy - prosím o vysvětlení co a jak.

Mějte se krásně.
Naposledy upravil(a) Eledrian dne 16 led 2019 10:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od GM Alois »

Ahoj,

rád bych ti odpověděl na celý post, ale bohužel do PVP nevidím a nespadá pod mou působnost.

Kdybys to udělal poprvé a jednou, tak by asi dotyčný i přihmouřil oči. Ale nebylo to poprvé. Navíc ten prohřešek je jen "bububu" nedostal si plný knedlík ze standartního sazebního menu. Navíc když ani ne obrazovku dál je kříž a nebo je to co bys kamenem dohodil do Britainu.

Jak sekat v jailu je celkem pěkně popsáno v jailu. Stačí nebýt línej. Mohl by sis to z předchozí kriminální své historie pamatovat.

Já to chápu, že v době, kdy i ústava je jen cár papíru a s pravidli na nějakém malém serveru se vůbec nemůže srovnávat, člověk nemůže chtít, aby si ta pravidla lidé vykládali správně a nesnažili se je ohýbat tak, jak se jim to hodí. Ale celkem se těším na dobu, a doufám, že přijde, kdy prostě lidé budou od srdíčka cítit, co je a co není podle pravidel a nebudou se snažit vše očůrat a i kdyby tak budou mít k ruce argument, že tu stejně nikdo nehraje, tak na co ta pravidla. To by pak i nám uštetřilo dost starostí a času.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Eledrian »

GM Alois píše: 16 led 2019 10:38 Ahoj,

rád bych ti odpověděl na celý post, ale bohužel do PVP nevidím a nespadá pod mou působnost.

Kdybys to udělal poprvé a jednou, tak by asi dotyčný i přihmouřil oči. Ale nebylo to poprvé. Navíc ten prohřešek je jen "bububu" nedostal si plný knedlík ze standartního sazebního menu. Navíc když ani ne obrazovku dál je kříž a nebo je to co bys kamenem dohodil do Britainu.

Jak sekat v jailu je celkem pěkně popsáno v jailu. Stačí nebýt línej. Mohl by sis to z předchozí kriminální své historie pamatovat.

Tady se nebavíme o nějaké kriminální historii, prosím pište tedy k věci, byl bych rad za objektivnost, tedy posoudit prohřešek o útocení na HB i pro hráče Windex. Děkuji
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Gilraen »

Eledrian píše: 16 led 2019 10:40 Tady se nebavíme o nějaké kriminální historii, prosím pište tedy k věci, byl bych rad za objektivnost, tedy posoudit prohřešek o útocení na HB i pro hráče Windex. Děkuji
Napiš přibližný čas + jména obou provinilců a my to prověříme. Takto je to nic neříkající, díky.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Eledrian »

Gilraen píše: 16 led 2019 10:44
Eledrian píše: 16 led 2019 10:40 Tady se nebavíme o nějaké kriminální historii, prosím pište tedy k věci, byl bych rad za objektivnost, tedy posoudit prohřešek o útocení na HB i pro hráče Windex. Děkuji
Napiš přibližný čas + jména obou provinilců a my to prověříme. Takto je to nic neříkající, díky.
Hrac Windex, včera, ale čas, je tady větší rozsah cca od 19 až 20 hodiny, do 23 hodiny. Druhou postavu si nevybavuju, snad pomuze někdo kdo si přečte můj první příspěvek.
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Eledrian »

Jo btw, ten jail je fakt super 😁 :clap: , vybafne na vás tabulka, napište číslo, psát nejde nic nejde 😁 50 logu plus. No, znechuceni opravdu veliké, snad aspoň ta spravedlnost přijde a pk hrací budou potrestáni - budu sledovat prohřešky, mějte se na DP pěkné, ať vám hra šlape.

Viz. topic Bože Bože - Empair, aspoň nejsem sám kdo si mysli, ze je to zbytecne.

A odradilo mě to od hry totálně, i když je to prkotina, raději rozjezdu něco jineho, než běhat ve vězení.
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od krysakrys »

Bojove skilly mas za den hotovy, pokud mas aspon 500k.

1. Udelas si vysvedceni a bojovky mas na 50
2. Koupis 5x +10 knizku na trhu a jsi na max

Trenink na HB je spis takova zabava, nez nutnost. Malinko goldiku, malinko skillu a malinko fame/karma.

Dokonce bych rek, ze to jde namaxovat i za uplne prvni tyden sbiranim +skillu, ty ti zvednou hlavni skill na 80, pak 2 knizky a jsi max. Taktika mozna dalsich par knizek, ale trenovat sparring, to je ztrata casu, pokud to nedelas pro zabavu jak jsem uvadel vyse. A ty penize na knizky si NB char lehce vydela v za odmeny v NB dungach (viz. hostinec Brit).
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od krysakrys »

Eledrian píše: 16 led 2019 11:01 A odradilo mě to od hry totálně, i když je to prkotina, raději rozjezdu něco jineho, než běhat ve vězení.
Tak s timhle musim maximalne souhlasit, pokud skoncim v jailu, tak je lepsi hrat za jinou postavu nez tam 4 hodiny saskovat, navic pokud nemas v bance love, tak to muzes rovnou smazat.

Chtelo by se to nad tim trochu zamyslet, vetsina hracu skonci prave na tomhle. A jake tresty proboha? Co je to za rok? Hrac je na prvnim miste a GM jeho sprostredkovatel, bez hracu Vam to GM bude k nicemu. Hraje tu asi 30 hracu a skoro vsim se je snazite odradit.

Abych to shrnul, my dospeli, kdyz si udelame 2 hodiny vecer cas, tak to je zazrak a jakakoliv nudna/deprimujici aktivita neni na miste.

Na mass akci pro vampy ste nechali vsechny 30x zdechnout a bez Reward gaty na konci, malem to polovina s nervama nevydrzela.
Pak udelat PvP event v Cove, kde nejdriv pripravite 20PK a monstra a pak tam pustite modry. Jasne, pokud by tu jeste hrala nejaka velka guilda, tak mozna, mozna, zorganizuje nejaky protiutok, ale poskladat 20 lidi jen tak asi nepujde.

Kdyz jsme na mass questu, tak nas gm buzeruje a smeje se nam.

Prosim berte to jako muj nazor, nechci se po nikom vozit nebo rikat, ze bych to delal lip, ale rict jsem to chtel.
Naposledy upravil(a) krysakrys dne 16 led 2019 11:31, celkem upraveno 1 x.
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Eledrian »

Eledrian píše: 16 led 2019 11:01 Jo btw, ten jail je fakt super 😁 :clap: , vybafne na vás tabulka, napište číslo, psát nejde nic nejde 😁 50 logu plus. No, znechuceni opravdu veliké, snad aspoň ta spravedlnost přijde a pk hrací budou potrestáni - budu sledovat prohřešky, mějte se na DP pěkné, ať vám hra šlape.

Viz. topic Bože Bože - Empair, aspoň nejsem sám kdo si mysli, ze je to zbytecne.

A odradilo mě to od hry totálně, i když je to prkotina, raději rozjezdu jinou hru, než běhat ve vězení v UO.
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Eledrian »

To už je zase na jiné řešení 🙂
Eric
Dark Paradise GM
Příspěvky: 35
Registrován: 11 srp 2017 07:30

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Eric »

Kdyz uz jsem te do te basy poslal, tak:
Eledrian píše: 16 led 2019 10:25 Myslím, že tohle by se mohlo brát trošku s rezervou...
Ano, proto jsi odesel se stovkou. Polehcujici okolnosti: je to HB Brit. Pritezujici okolnosti: nejedna se o NBka, navic to nebylo jednou nybrz pravidelne.
Napriklad v dungu nebo na mapkach by ta sazba byla podstatne vyssi.
Eledrian píše: 16 led 2019 10:25 ...ale určitě bych to neklasifikoval jako nějakou podporu v PvM?
ale ano, klasifikoval. Pokud bys mel alespon snahu nekam poodbehnout, ale takhle, to uz je opravdu na basu.
Eledrian píše: 16 led 2019 10:25 Byl bych rád, aby i Windex a jeho kolega, kteří na HB utočili a potom se ještě chvástali, že ze skeletonu a wraithu které jsem dorazill měli Lorda, dostali také basu/logy.
Pokud jste si utoceni na hrbitov nechali libit aniz byste neco rekli, pak sry, ale nejsme vsudezdejsi. Je cas zahrabat se do logu. Nic ale neslibuji.
Eledrian píše: 16 led 2019 10:25 Pro příště prosím GM Team rovnoprávnost, prohřešky posuzovat dle selského rozumu, a také objektivnost.
Ale ano, i to tu je, jenom to obcas chvili trva. Ne u vseho jsme a ne vsechno se da snadno vytahnout z logu/save.
Eledrian píše: 16 led 2019 10:25 BTW. Sekání v jailu, nevím ale jsem z toho docela vedle, nevím kde chodit a co sekat, akorát mě k trestu přibývají další logy - prosím o vysvětlení co a jak.
krok1: Sek do sochy - rekne ti ktery poleno chce
krok2: Sek do spravneho stromu.
krok3: viz krok 1
pokud vyskoci captcha, opsat cislo do hry a Enter.
(sekeru jsem ti "opravil")

Pokud s tim mas potize, zkus to bez phoenixe - pokud to bez nej pujde, je jasne, v cem je zakopany pes.

Howgh
PS: na flame okolo nespravedlnosti v PvP nemohu a nebudu reagovat, jde totalne mimo me.
The Second, toho času v montérkách
ICQ: 729 155 746
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Eledrian »

Můžeme tady psát každý neco, každý ma na to jiný názor, je to vlastně jedno. I kdyby těch logu bylo 50, sekat to opravdu nemíním, přišel jsem si zahrát, normálně, v klidu, ve volném čase, tohle mě znechutilo natolik, ze už se mě to hrát nechce 🙂 takže to dopadlo tak jak jsem si myslel, žádná novinka. Aby se ress na Hb klasifikoval a přirovnával jako/k ressu v dungu, pvp či podobně je pro mě nepochopitelné. Ale díky za snahu to vysvětlil a obhájit tento čin. Cením si toho.

Ještě poslední otázka, dá se nájem k baráku z postavy Eledrian přepsat na jinou postavu, kamaráda ve hře?
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Fero »

50 logov aj 100 je relativne v pohode.. aj ked uznavam ze jail dokaze byt frustrujuci. Prekusni to a nenechaj sa odradit :D

To, ze si sa mozno stal cielom nejakej vendety ublizenych hracov, ktorych kamosa som ja praskol, mi je trocha luto. Ale zjavne tiez robili nieco proti pravidlam takze si ich karma mozno najde..

Zober ten trest jak chlap a daj si do buducna zalezat na dodrzovani pravidiel :D Keby sa to snazia robit vsetci tak pecka.
Uživatelský avatar
Penelope
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 125
Registrován: 19 pro 2016 16:48

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Penelope »

Jen abys veděl tak tě práskli na Discordu Kubajs a Windex (help) :unibrow:
Kubajsvčera v 22:05
Eledrian - Daario Naharis ressovani na dualu
to je zakazane ne ?
Naposledy upravil(a) Penelope dne 16 led 2019 12:30, celkem upraveno 1 x.
„Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic“
Theodore Roosevelt
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Eledrian »

Penelope píše: 16 led 2019 12:25 Jen abys veděl práskl tě právě Widex (Help) a psal na Discordu at tě prověří. A ještě ti tam vzkazal nech sa pačí :paranoid:
Tak Windex nebo Widex? 😁 To je i ten, co útočil na HB. Tak snad se mu to bude taky páčit.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Zola »

Bonzák Paradise
:clap:
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Eledrian »

Zola píše: 16 led 2019 14:08 Bonzák Paradise
:clap:
Ano, Bonzak roku 2019 Windex 🙂 zaslouženě zatím vede 🙂
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Zola »

Mno tohle zacal fero takze gratulace jemu. Ale divim se ze tohle gmka podporuji.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Eledrian »

Zola píše: 16 led 2019 14:35 Mno tohle zacal fero takze gratulace jemu. Ale divim se ze tohle gmka podporuji.

Tak tady je jedno kdo to začal, důležité je, že lidi si vzali k srdci oplácet jako děti ve školce 🙂 ale to už je stejně mimo mísu, muže se to zamknout.
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Fero »

Smutne je, ze si ludia zobrali to bonzovanie a nie hlavnu message a to spravat sa slusne. Takze moje svedomie je ciste a nech si henti "hraci" hraju jak chcu :D Karma is real!

A sa ukludnite, tvarite sa jak keby som ho poslal do basy kks...
Zamčeno