Zbytečné buzerování

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
jurko
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 40
Registrován: 12 led 2018 14:24

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od jurko »

Zola píše: 16 led 2019 14:35 Mno tohle zacal fero takze gratulace jemu. Ale divim se ze tohle gmka podporuji.
Velice ste boli pohorseni, ze nazaloval a tyzden na to uz robite veselo to iste :D

Kazdopadne vies ako sa hovori... Zalovat to nebudem, no hlasit to musim :paranoid:
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Zola »

Bonzovaní nema nic spolecneho se slusnosti a mas pravdu karma si te najde. A jo muzes za to ty, ty jsi ten srab ktery odeslal soukromej rozhovor dvou hracu,na to nemel koule ani wetcher.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
jurko
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 40
Registrován: 12 led 2018 14:24

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od jurko »

Zola píše: 16 led 2019 15:10 Bonzovaní nema nic spolecneho se slusnosti a mas pravdu karma si te najde. A jo muzes za to ty, ty jsi ten srab ktery odeslal soukromej rozhovor dvou hracu,na to nemel koule ani wetcher.
Tak je srab alebo ma koule? Si nejak protirecis kamo :D
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Xan »

Musím říct, že po letech nehraní mě fórum stále baví a dokáže zpříjemnit nejednu chvilku prokrastinace:) chvílema jsem uvažoval, že bych zas lognul, ale je to furt stejný, možná horší. Fakt je vidět i tady, jak se společnost mění (podle mě k horšímu), aneb množící se situace ve stylu: porušil jsem pravidla, ale proč mě trestáte?:D týpek fakt pobavil. Já to říkám pořád, lidi nadávali na komouše a udavače, ale přitom ten národ to baví a ono je to snad už národní tradice:D
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Thief »

Vy jste fakt hovada.
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Fero »

Pockaj Zola neriesis to trocha moc? O jakom sukromnom rozhovore hovoris? Na karbiku boli traja ludia pokial viem a vsetci nadavali na trhu... Kto vie ci ich nesledovalo aj GM. Ja som iba poukazal na necinnost a Alois vravel, ze si to chceli rozmyslet. Nie na ten rozhovor, o ktorom uz aj tak davno vedeli

V tejto hre neni nic sukromne, to by si mohol vedet. Preto ohanat sa tymto faktom je celkom odveci.

Co sa s vami niekto kvoli tomu rozhneval a nechce s vami hravat ci co ti tak vadi? Ak je toto ten pripad, tak som podla mna spravil len sluzbu a ukazal ako dokazu byt niektori hraci v hre falosni. Ked tu hovoris o sukromi, nech si takto "sranduju" medzi sebou na TSku alebo kde a maju po probleme
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Eledrian »

Xan píše: 16 led 2019 15:23 Musím říct, že po letech nehraní mě fórum stále baví a dokáže zpříjemnit nejednu chvilku prokrastinace:) chvílema jsem uvažoval, že bych zas lognul, ale je to furt stejný, možná horší. Fakt je vidět i tady, jak se společnost mění (podle mě k horšímu), aneb množící se situace ve stylu: porušil jsem pravidla, ale proč mě trestáte?:D týpek fakt pobavil. Já to říkám pořád, lidi nadávali na komouše a udavače, ale přitom ten národ to baví a ono je to snad už národní tradice:D
Logni, hraj, zkus, moralizuj.
Nehrej, nevíš, nekomentuj.

Díky, pobavil si mě.
PiHan
Inkless
Inkless
Příspěvky: 28
Registrován: 05 říj 2018 08:01

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od PiHan »

To je ta dnešní doba kdy každý pretekly pajeb otcovi pres gumu má tři kýble práv, ale povinnosti, ty nemá zadne.

Celý tenhle topic se jmenuje špatně. Spíš je to "špatný pokus o hraní na city" jak nějaké buzrovani. Zhruba stejne dobrej příběh jako MG a pls pls nemazte nás my jsme prece aktivní a chodíme despice, ale to že jsou tlupa potacivych pavianu jim uniklo.

Už by se to mohlo locknout. Vsechny ty vase ubrecene rypaky ve mě vzbuzuji jen touhu nechat vas zakousnout se do chodníku. Obou stran. Zkurvenci nedomrdani.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Zola »

Ten 3 hrac sem byl ja. Nikdo jiny na tom karibiku nebyl. Sel sem off a kalit dal. Zustal tam jen diro a wetcher. Nemam rad ani jednoho ale co nesnasim vic je tohle praskani,sory jako.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Eledrian »

PiHan píše: 16 led 2019 15:40 To je ta dnešní doba kdy každý pretekly pajeb otcovi pres gumu má tři kýble práv, ale povinnosti, ty nemá zadne.

Celý tenhle topic se jmenuje špatně. Spíš je to "špatný pokus o hraní na city" jak nějaké buzrovani. Zhruba stejne dobrej příběh jako MG a pls pls nemazte nás my jsme prece aktivní a chodíme despice, ale to že jsou tlupa potacivych pavianu jim uniklo.

Už by se to mohlo locknout. Vsechny ty vase ubrecene rypaky ve mě vzbuzuji jen touhu nechat vas zakousnout se do chodníku. Obou stran. Zkurvenci nedomrdani.
Ano, vyblij všechny ty blitky co můžeš, vůbec si nepochopil podstatu tohoto topicu, ani mě to nepřekvapuje když čtu ten tvůj komentář. Podstatou bylo jak je na tento prohřešek nahlíženo, ale to asi ty, takový velice inteligentní a slušný jedinec nemůže pochopit.
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Fero »

Cele toto dokazovanie si kto je vacsi sef, kto je moralnejsi, atd. je strasne ach... zbytocne.

Hrajte hru a chill
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Eledrian »

Anoo, bylo to vytvořeno peo jinou věc, než se tady dohadovat kdo co a jak :clap: :clap:
Jen doufám ve spravedlnost :paranoid:

Zamknete to dříve, než to stado supu přijde ze škol :paranoid:
PiHan
Inkless
Inkless
Příspěvky: 28
Registrován: 05 říj 2018 08:01

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od PiHan »

:roll:
Porusil jsi pravidla? Porusil. Byl jsi potrestán? Byl.
Nahlédl jsem, je ti teď líp? Chudinko

TY DOUFAS VE SPRAVEDLNOST, TAK TO ME POSER CELY ZADA. TE UZ SNAD BYLO UČINĚNO ZA DOST TY MAKOVICE.
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Eledrian »

PiHan píše: 16 led 2019 15:56 :roll:
Porusil jsi pravidla? Porusil. Byl jsi potrestán? Byl.
Nahlédl jsem, je ti teď líp? Chudinko

TY DOUFAS VE SPRAVEDLNOST, TAK TO ME POSER CELY ZADA. TE UZ SNAD BYLO UČINĚNO ZA DOST TY MAKOVICE.
Nikdo se o tvoje nahlížení neprosil, byl to dotaz na GM. Mě tvůj názor vůbec nezajímá, mám ho někde u zandele 🙂 Kdyby si uměl číst, asi by si pochopil o jako spravedlnost jde, ale asi té naučili jenom blbě psát, chápu.
Tuzemack
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 172
Registrován: 28 lis 2012 10:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Tuzemack »

Takže nějakej kamarád PKcek praskl autora topicu za porušení pravidel (ress na duálu), ten pak oprávněně nahlásil porušení pravidel (zasahování do prostoru HB) a pak tu Zola zoluje cosi o bonzactvi? No to je gól.
PiHan
Inkless
Inkless
Příspěvky: 28
Registrován: 05 říj 2018 08:01

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od PiHan »

To jsi potom tohle svoje hovno měl pojmenovat "porušil jsem pravidla a tak chci aby Pindex a ta druhá negramotna opice sekali semnou protoze mě vytrolili" a ne buzerace genie.
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Eledrian »

PiHan píše: 16 led 2019 16:05 To jsi potom tohle svoje hovno měl pojmenovat "porušil jsem pravidla a tak chci aby Pindex a ta druhá negramotna opice sekali semnou protoze mě vytrolili" a ne buzerace genie.
To moje hovno jak si napsal už se vyřešilo dříve, ty genie. A když se vyřešila jedna věc, muže se teď řešit ta druhá a to spravedlnost na obou stranách. Nevím proč lidi jako ty, kteří o tom vi kulové něco vůbec komentují. Pokud tady chceš psát ty tvoje bláboly, můžeš si založit svůj vlastní topic a pojmenovat ho třeba “blby Honza” díky
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Fero »

Najvtipnejsie by bolo keby tie PKcka sposobili smrt autora, tym ze zvonka zasahovali na HB :D

Rozuzlenie by ma zaujimalo :D

E:
Navazat sa do hracov, ze placu na fore, ked ich oni prasia porusovanim pravidiel.. To je na zamyslenie :shock: Ale mozno iba dohady a spekulacie
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od Eledrian »

Fero píše: 16 led 2019 16:41 Najvtipnejsie by bolo keby tie PKcka sposobili smrt autora, tym ze zvonka zasahovali na HB :D

Rozuzlenie by ma zaujimalo :D

E:
Navazat sa do hracov, ze placu na fore, ked ich oni prasia porusovanim pravidiel.. To je na zamyslenie :shock: Ale mozno iba dohady a spekulacie
Tak jen pro info těm co to sledovali, prohřešek se řeší 🙂 spravedlnost přijde. A tímto děkuji GM, za přístup, lock :lock: 🙂
PiHan
Inkless
Inkless
Příspěvky: 28
Registrován: 05 říj 2018 08:01

Re: Zbytečné buzerování

Příspěvek od PiHan »

Pls vy dva doktori prav, jak presnje doslo k poruseni pravidel Pindexem a opici? Jak presne na tebe zautocili? pls pls
Zamčeno