,hide v PvP 00:26 Keish-keish

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Uživatelský avatar
Rumburak
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 9
Registrován: 11 pro 2018 18:26

,hide v PvP 00:26 Keish-keish

Příspěvek od Rumburak »

Prohrešek ze dne 3O.12.2018
00:26 Keish-keish zneužítí herního nastavení ,hide v PvP boji
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: ,hide v PvP 00:26 Keish-keish

Příspěvek od Zola »

00:24 You see: Body of Rumburak
00:25 post na foru
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Wiliam
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 67
Registrován: 13 črc 2015 19:20

Re: ,hide v PvP 00:26 Keish-keish

Příspěvek od Wiliam »

Clovek uz ani TRko nemoze vypit :D
Libor
Uživatelský avatar
Doom Face
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 91
Registrován: 04 kvě 2012 20:18

Re: ,hide v PvP 00:26 Keish-keish

Příspěvek od Doom Face »

Wiliam píše: 30 pro 2018 02:01 Clovek uz ani TRko nemoze vypit :D
dáva ti to možnosť utekať a to je nemyslitelné ! ako ťa potom majú zabiť :evil:
dej mi pistol a dopadne to tak jako kdyz das wizzymu spellbook :(
Uživatelský avatar
Rumburak
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 9
Registrován: 11 pro 2018 18:26

Re: ,hide v PvP 00:26 Keish-keish

Příspěvek od Rumburak »

Wiliam píše: 30 pro 2018 02:01 Clovek uz ani TRko nemoze vypit :D
jojo :-D Mám tu i nahrávku jak utíkáš do cove, stojí před tebou hráč, žadný zvukový effekt ani animace a jen se o nej zastavíš stojíš asi 2sec a pak ho proběhneš. Jestli jsi na moment nenasadil boty běhalky nebo si nestoupl v cove na políčko co ti dalo full staminu, tak pak nevím. A ten res na dualu u HB :D Ale ten neřeším, možná to byl nějaký tvůj hodný kámoš, ikdyž si předtím tvrdil, že všichni už spí :clap: :lol:
Zola píše: 30 pro 2018 01:33 00:24 You see: Body of Rumburak
00:25 post na foru
Tak je pravda, že nějací dva prudičové asi dvě hodiny strašili v cove s Tempestama ale tam kde končí GZ tam i jejich kroky :lol:
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: ,hide v PvP 00:26 Keish-keish

Příspěvek od Zola »

Já si zastřílel velice dobře , fakt mě to bavilo.Tempest je velké lákadlo :D
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Wiliam
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 67
Registrován: 13 črc 2015 19:20

Re: ,hide v PvP 00:26 Keish-keish

Příspěvek od Wiliam »

Rumburak píše: 30 pro 2018 10:38
Wiliam píše: 30 pro 2018 02:01 Clovek uz ani TRko nemoze vypit :D
jojo :-D Mám tu i nahrávku jak utíkáš do cove, stojí před tebou hráč, žadný zvukový effekt ani animace a jen se o nej zastavíš stojíš asi 2sec a pak ho proběhneš. Jestli jsi na moment nenasadil boty běhalky nebo si nestoupl v cove na políčko co ti dalo full staminu, tak pak nevím. A ten res na dualu u HB :D Ale ten neřeším, možná to byl nějaký tvůj hodný kámoš, ikdyž si předtím tvrdil, že všichni už spí :clap: :lol:
Zola píše: 30 pro 2018 01:33 00:24 You see: Body of Rumburak
00:25 post na foru
Tak je pravda, že nějací dva prudičové asi dvě hodiny strašili v cove s Tempestama ale tam kde končí GZ tam i jejich kroky :lol:
Nefetuj luke, kazdopadne nech ti to GM preveri...Lenze tvojimi nezmyselnymi topickmi robis akurat tak GMkam pracu navyse.A vobec nechapem co tu robis na tomto servery, urazas GMka daju ti block a zas sa tu zjavis jak duch a vyplakavas na forum...ten dual to je asi dalsi vtip z tvojej strany..Kazdopadne ,hide som nikdy v pvp neupouzil takze si robis akurat tak hanbu.
Libor
Uživatelský avatar
Rumburak
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 9
Registrován: 11 pro 2018 18:26

Re: ,hide v PvP 00:26 Keish-keish

Příspěvek od Rumburak »

Wiliam píše: 30 pro 2018 12:00
Rumburak píše: 30 pro 2018 10:38
Wiliam píše: 30 pro 2018 02:01 Clovek uz ani TRko nemoze vypit :D
jojo :-D Mám tu i nahrávku jak utíkáš do cove, stojí před tebou hráč, žadný zvukový effekt ani animace a jen se o nej zastavíš stojíš asi 2sec a pak ho proběhneš. Jestli jsi na moment nenasadil boty běhalky nebo si nestoupl v cove na políčko co ti dalo full staminu, tak pak nevím. A ten res na dualu u HB :D Ale ten neřeším, možná to byl nějaký tvůj hodný kámoš, ikdyž si předtím tvrdil, že všichni už spí :clap: :lol:
Zola píše: 30 pro 2018 01:33 00:24 You see: Body of Rumburak
00:25 post na foru
Tak je pravda, že nějací dva prudičové asi dvě hodiny strašili v cove s Tempestama ale tam kde končí GZ tam i jejich kroky :lol:
Nefetuj luke, kazdopadne nech ti to GM preveri...Lenze tvojimi nezmyselnymi topickmi robis akurat tak GMkam pracu navyse.A vobec nechapem co tu robis na tomto servery, urazas GMka daju ti block a zas sa tu zjavis jak duch a vyplakavas na forum...ten dual to je asi dalsi vtip z tvojej strany..Kazdopadne ,hide som nikdy v pvp neupouzil takze si robis akurat tak hanbu.
Po tom, co GM zveřejní jestli jsi to neudělal, přidám video z kterého je jasně patrné, že si TRko nevypil :clap:
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: ,hide v PvP 00:26 Keish-keish

Příspěvek od Zola »

Budou nějaká domácí videa?Super , sem s nima pls :unibrow: Amatéry já rád.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: ,hide v PvP 00:26 Keish-keish

Příspěvek od Thief »

Já si hned říkal co to je za blbečka, který si hned ve svém prvním postu o mě otírá hubu. A on to je mnou x krát smazaný Lukaš. Kamaráde taky tě zdravím. Teď už mě začíná mrzet, že už ti nemůžu zase předat kus své lásky a péče. Snad se kolegové tebou nenechaji zastrašit a smažou tě znovu, tak jak si zasloužíš.
PS: Furt čekám na to kazeňské řízení co mi v praci zařídíš, snad jsi na to nezapomněl😱.
Uživatelský avatar
Luke
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 11
Registrován: 30 pro 2018 18:27

Re: ,hide v PvP 00:26 Keish-keish

Příspěvek od Luke »

Qvido píše: 30 pro 2018 17:56 Já si hned říkal co to je za blbečka, který si hned ve svém prvním postu o mě otírá hubu. A on to je mnou x krát smazaný Lukaš. Kamaráde taky tě zdravím. Teď už mě začíná mrzet, že už ti nemůžu zase předat kus své lásky a péče. Snad se kolegové tebou nenechaji zastrašit a smažou tě znovu, tak jak si zasloužíš.
PS: Furt čekám na to kazeňské řízení co mi v praci zařídíš, snad jsi na to nezapomněl😱.
Qvidoušku kvůli tobě sem si založil opět účet, pro jistotu jsem zkontroloval jak zní ten prohřešek. Mám jen jail.
Ano, to jen ty zakomplexovaný člověk může smazat dávat bany, za odlog při pvp, psání page nebo oprávněné narčení ze supportu. Ty asi nevíš ty blbečku, že jsem byl v Harpagonech pár dungů, kde jsi byl i ty, a slyšel jsem ten tvůj hlásek kde tvrdíš, co nebude určitě v pokladu, a ano opravdu to tam bylo, protože to tehdy nějaký hráč potřeboval :clap:
Nikdy mi nevadilo, že jsi dělal tohle, kdybych tam byl já, dělal bych to nejspíš stejně, ale šlo o princip lhání a intrik. Já chtěl jen objektivitu a fér play. Ale to ty stavíš jen na protekci což je pro tvé okolí fajn ale pro veřejnost moc né. Proto tenhle shard dopadl tak jak dopadl :))))) hráčský základ jen na AmothioHarpagonech a MGčkach, a máš velké štěstí, že jsi to leavnul, protože kdyby si to neudělal, tak ti odejdou aj MGčka a mohla ti tu zůstat jen blízka rodina v podobně jedné guildy co má vše a zaroven nic.
Uživatelský avatar
Rumburak
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 9
Registrován: 11 pro 2018 18:26

Re: ,hide v PvP 00:26 Keish-keish

Příspěvek od Rumburak »

Qvido píše: 30 pro 2018 17:56 Já si hned říkal co to je za blbečka, který si hned ve svém prvním postu o mě otírá hubu. A on to je mnou x krát smazaný Lukaš. Kamaráde taky tě zdravím. Teď už mě začíná mrzet, že už ti nemůžu zase předat kus své lásky a péče. Snad se kolegové tebou nenechaji zastrašit a smažou tě znovu, tak jak si zasloužíš.
PS: Furt čekám na to kazeňské řízení co mi v praci zařídíš, snad jsi na to nezapomněl😱.
Tenhle topic nebyl v pokecu, ale díky tobě tam skončí :) Kdyby tvoje posty byly bez arogance a na místě, byl bych ti vděčný, myslím, že vzhledem k tomu, že jsi byl GMko dalo by se teda předpokládat nějaké průměrné inteligence. Vaše boje mezi Lukášem nechte do PM.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: ,hide v PvP 00:26 Keish-keish

Příspěvek od Zola »

A co bylo teda v tom pokladu?
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Wiliam
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 67
Registrován: 13 črc 2015 19:20

Re: ,hide v PvP 00:26 Keish-keish

Příspěvek od Wiliam »

Tak ked uz chces natierat tak by som poprosil GM skontrolovat ci hrac menom Goldeath [chaos] nepouzil nahodou asi 5x v jednom duely ,hide v case cca 23:40 30.12.2018 - miesto delucia... som si isty ze tu sa najde v logu ,hide z tvojej strany Luke
Libor
Uživatelský avatar
Luke
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 11
Registrován: 30 pro 2018 18:27

Re: ,hide v PvP 00:26 Keish-keish

Příspěvek od Luke »

Wiliam píše: 31 pro 2018 00:27 Tak ked uz chces natierat tak by som poprosil GM skontrolovat ci hrac menom Goldeath [chaos] nepouzil nahodou asi 5x v jednom duely ,hide v case cca 23:40 30.12.2018 - miesto delucia... som si isty ze tu sa najde v logu ,hide z tvojej strany Luke
Mirko, stačí mi napsat SZ, já ti rád odepíšu. To, že jsem psal, že si mi zmizel z obrazovky jsem nemyslel tak, že sem si dal na tebe hide, jen prostě někoho se speedhackem dohonit nejde. A příště založit nový topic jo?
Uživatelský avatar
Luke
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 11
Registrován: 30 pro 2018 18:27

Re: ,hide v PvP 00:26 Keish-keish

Příspěvek od Luke »

Joo, a ještě můžu taky napsat o prověření z vaši guildy. Když jste byli na PK Fairystyle, Jedna Buchna, Druhá buchna, co napsala hromadně ,hide na zed v bloku aby utekli do gate, vzpomíná? :roll: Tuším, že to byl Zola, samozřejmě ty a někdo do počtu :p Ale určitě mezi těma blue někdo napsal page.
Sorry jako že si nepamatuju jména a čas. Fakt si to nezapisuju jak někteří :clap: :lol:
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: ,hide v PvP 00:26 Keish-keish

Příspěvek od Fero »

Caute,

ja som pri tom konretne nebol, ale kamos hej.. Jak je z fotky vidno, na porte je necro stena. Podla slov kamosa, typci nevedeli co maju robit, len sa healovali a boli v bloku. Zrazu vsetci traja zmizli v porte a necro stena ostala na porte a vsetci kukali, ze kam zmizli.

https://imgur.com/a/5jDbhcU

Podla mna toto do PVP nepatri a urcite by sa to malo riesit. Treba hrat ferovo a imho by sa GMs na to mali fakt pozriet a presetrit to... Sam som si skusal skocit do ineho portu cez ,hide na necro stenu, ale mne to neslo. Tak moze mi to niekto vysvetlit? Su tu dake bugy, o ktorych vie iba par zasvetenych?

Bolo to teda dneska okolo 22:03 +- 15min a mena PKciek je vidno v journale. Ten An Grav co casti ten cler, nepresiel. Ten boj trval este par minut az razom boli puf, prec.

Nepride mi OK kvoli +21 zbrani robit taketo veci, ked zrazu zacnete dostavat na prdel. Treba hrat ferovoooooo, je to take tazke?
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: ,hide v PvP 00:26 Keish-keish

Příspěvek od Zola »

Tak jak wařimgule už nejsi u kámoše aby si nám poslal fotky toho suport dungu?Včera si tvrdil že to byla věštírna před 3 rukama :lol: :clap:
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
KajoRanger
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 9
Registrován: 17 dub 2018 16:41

Re: ,hide v PvP 00:26 Keish-keish

Příspěvek od KajoRanger »

Fero píše: 31 pro 2018 02:16 ja som pri tom konretne nebol, ale kamos hej..
...
Treba hrat ferovoooooo, je to take tazke?
Ahoj,

zkusenost te asi nauci, ze psat poplasne zpravy za sve kamarady, co o hre ocividne nic nevedi, je nesmysl. Zbytecne si tak kazis svoje "dobre jmeno". Obrazek lze casto interpretovat nekolika zpusoby. Priste klukum porad at poradne mrknou do journalu nez zacnete nesmyslne mrhat casem lidem, kteri se nam tu snazi pomahat a udrzovat tuhle hru zabavnou.

Docela me prekvapuje, ze se tady ohanis moralkou a ferovosti, ale pritom ti vubec nevadi prevaha modraku nad PK. Copak ti takova hra pripada fer?

Mej se, L.
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: ,hide v PvP 00:26 Keish-keish

Příspěvek od Fero »

KajoRanger píše: 31 pro 2018 13:05
Fero píše: 31 pro 2018 02:16 ja som pri tom konretne nebol, ale kamos hej..
...
Treba hrat ferovoooooo, je to take tazke?
Ahoj,

.....

Mej se, L.
Cau,

Moc mi asi nezalezi na tom udrzat si "dobre jmeno" ked tu ludia velmi rychlo skacu k zaverom. Ak to potrebujes vediet, ta postava, za ktoru je to fotene je moj bratranec a tomu verim na 100%. Ani jemu sa ta situacia nezdala a prisla mu divna, tak co je zle na to aspon upozornit? Ja som pri tom nebol, on myslim zo spodu pogoval za tu NB postavu. Takze sme v tejto bitke fakt "nestranne".

Taktiez za Zufalcov, beham PVP zatial iba ja a ak mam byt uprimny logujem vzdy podla toho coho je menej aby sa behalo.. To, ze modraci vybiehaju iba v presile je snad stara znacka Cove PVP. Ja som umrel v tom fighte predtym, kde sme skocili 4 modraci, vy ste boli tusim 3 a 2 modri zdupkali a ostali sme tam dvaja :D Pekne cestne som si tam ustlal.

Je zas trocha blbe, ze ja, jak som po dlhej dobe zacal hrat, tak to PVP neni s kym behat. Vacsia sranda to je v skupinke. Zatial som behal iba s taborom "Luke" pretoze vas nikdy nestihnem, ked ste na PK a za modrakov som s vami uz par krat tusim behal, ale kto vie..kto sa v tom ma vyznat.

Takze z neferovosti a nemoralnosti ma tu neobvinuj. Ja nemam problem v PVP zabijat ludi co poznam a nikdy si nic nelootim/nedavam HK a ressujem - ide mi o srandu. A jak vravim, snazim sa behat vzdy to co treba, aby sa behalo.

Ale dik, konecne nejaka normalnejsia odpoved. Stale si stojim za tym, ze poukazat na tuto situaciu je na mieste a keby to neni od cloveka, ktoremu verim, tak nic nezalozim/nenapisem. A ten clovek neni Luke, takze to si domyslas :) Proste kop behom 2 sekund vsetkych troch, ma celkom malu sancu, obzvlast ked tam jedneho mastia..

Maj sa, F.

PS:
Trochu ma mrzi, ze sa to PVP beha iba v dvoch taboroch.. Snad Zufalci casom spravia aspon treti, ale nemozem hovorit za guildu :D A tiez by nebolo odveci niekde spravit PK/Blue teamspeak... Co som sa pytal, nedohladal som sa ani Order TSka, pritom v pravidlach je, ze kto beha tam musi byt.. Alebo na mape (ta mi bohuzial na win 10 nonstop pada)
Odpovědět