FRAKCE

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Uživatelský avatar
Nightwish
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 80
Registrován: 28 črc 2010 16:02

Re: FRAKCE

Příspěvek od Nightwish »

Fero píše: 05 led 2019 21:33
Fairy píše: 05 led 2019 19:55 Zcela upřímně říkám, že nic.

V této bezbřeze toxické komunitě (PvP) nemá absolutně žádný smysl podporovat PvP, proto to nehodlám dělat a doporučila bych to i svým kolegům. Jen od okamžiku, co se začlo pár lidí přihlašovat do frakcí, je to denně několik stesků, udání, žádostí na prověření, porušení pravidel, že bychom neřešili nic jiného. To jaký je momentálně stav PvP je především vinou chování těch, co to hrají a pokud se to prostě nezlepší bude PvP i nadále na druhé koleji a nebude nijak extra podporováno.
Pile of bullshit...
Když jdu do Cove:

A) Počítám s NEfairplay
B) Počítam s full hk rk rk rk rk rk rk rk
C) Počítám s ubrečenými modráky, co chtějí jen sbírat mamon
D) Počítám s bugery používající externí nepovolené programy

Napiš si to prosímtě do poznámkového bloku a přejmenuj to na COVE PvP, díky.

Tady na DP nikdy nešlo a nikdy nepůjde o fairplay, taková hra zanikla už dávno a nikdo není tak naivní, aby si myslel, že se to zlepší nebo ano?
Pokud chceš hrát jako "good" PvPer na skill, nikdo ti v tom nebrání, ale těžko k tomu přemluvíš těch 99% choromyslných hlav.
Buďto se smiř s body A-D nebo už nikdy neportuj Cove. Ani jako blue špeh. Ušetříš si nervy a nemusíš sem postit sáhodlouhé topicy o ničem, co by přispělo k rozvoji nebo obohacení herní komunity. Každý se ti maximálně vysměje...
Vždycky je šance, ale brečet tu pokaždé, když dostaneš na prdel, to je trošku Lame...zkus o tom popřemýšlet... :idea:
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: FRAKCE

Příspěvek od Fero »

Nightwish píše: 06 led 2019 02:06
Fero píše: 05 led 2019 21:33
Fairy píše: 05 led 2019 19:55 Zcela upřímně říkám, že nic.

V této bezbřeze toxické komunitě (PvP) nemá absolutně žádný smysl podporovat PvP, proto to nehodlám dělat a doporučila bych to i svým kolegům. Jen od okamžiku, co se začlo pár lidí přihlašovat do frakcí, je to denně několik stesků, udání, žádostí na prověření, porušení pravidel, že bychom neřešili nic jiného. To jaký je momentálně stav PvP je především vinou chování těch, co to hrají a pokud se to prostě nezlepší bude PvP i nadále na druhé koleji a nebude nijak extra podporováno.
Pile of bullshit...
Tebe mece?
Ty nevies citat/hrat s porozumenim alebo co? Pisem niekde, ze chcem zmenit Cove PVP? Alebo, ze mi vadi, ze sa tam prasi? Nie.. iba, ze mna osobne taky styl hrania nebavi a ze ked tam umre par noobikov pisu page a 90% hlaseni o ktorych pise Fairy je prave kvoli tomtuto...

Ale zas zjavne vycucnes iba to co chces ty, napises mi ze brecim a ze to takto je a takto to bude :D Ty co si za hraca? Fakt ti nezalezi na tom, ze tu ostanes hrat za chvilku sam s takymto pristupom a s takymto zmierovanim? Ja nie som ten typ hraca, ktory breci ked niekde umre alebo ho niekto zabije.

Pisem tam o tom, ze by sa hodilo mat lepsie miesto pre frakcne PVP, pripadne zorganizovat event kde by sa ukazalo ludom, ze sa to da behat aj v mestach a nie hentam. A ze sa to da behat inym sposobom to PVP. Ale ok, zmierim sa s tvojim pohladom, ze sa prasit musi vzdy a vsade a ze to potom nikto nebude mat chut hrat.

Tieto prispevky su motivovane nadejou zmeny k lepsiemu, nie ze som prehral nejaku bitku :D. Vies co je jediny dovod preco mam chut brecet a co ma naozaj stve? Komunikacia niektorych GMs a niektorych hracov - absolutne 0 sebareflexia.
Uživatelský avatar
Luke
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 11
Registrován: 30 pro 2018 18:27

Re: FRAKCE

Příspěvek od Luke »

Nightwish píše: 06 led 2019 02:06
Když jdu do Cove:

A) Počítám s NEfairplay
B) Počítam s full hk rk rk rk rk rk rk rk
C) Počítám s ubrečenými modráky, co chtějí jen sbírat mamon
D) Počítám s bugery používající externí nepovolené programy

Napiš si to prosímtě do poznámkového bloku a přejmenuj to na COVE PvP, díky.
Já nevím, ale každý kdo má aspoň hodnotu IQ <70 by měl rozeznat koho může "prasit" a koho ne. Když vidím nějakého nb hráče potažmo nějakého unskillera co se chce pvp třeba naučit nemusím mu hned dávat fully,hk. Určitě se mezi zkušenějšími hráči najdou tací, kteří mají na svém blacklistu nějaké hráče. Až už kvůli přehlížení přestupků nebo darovaných itemů či nějakému jinému drzému důvodu.. mezi takovými hráči (dvěma) bych agresivitu, prasáctví toleroval. Ale když někdo takový obvykle jen lidi z vaši guildy (Harpogon nebo Amothia) prásí právě takové v pvp nezkušené hráče (viz Uhelný Brambor, Duke,..) mi přijde mimo-mísu. Zvláště když jsou takový "mamonáři", kteří ani nemají za potřebu takhle prasit.
KajoRanger
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 9
Registrován: 17 dub 2018 16:41

Re: FRAKCE

Příspěvek od KajoRanger »

Luke píše: 06 led 2019 18:26 Já nevím, ale každý kdo má aspoň hodnotu IQ <70 by měl rozeznat koho může "prasit" a koho ne.
Ja bych hrace s IQ mensim jak 70 neprecenoval a asi bych od nich nic neocekaval. Tem patri muj obdiv, ze tuto hru vubec spusti.
jurko
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 40
Registrován: 12 led 2018 14:24

Re: FRAKCE

Příspěvek od jurko »

KajoRanger píše: 06 led 2019 19:29
Luke píše: 06 led 2019 18:26 Já nevím, ale každý kdo má aspoň hodnotu IQ <70 by měl rozeznat koho může "prasit" a koho ne.
Ja bych hrace s IQ mensim jak 70 neprecenoval a asi bych od nich nic neocekaval. Tem patri muj obdiv, ze tuto hru vubec spusti.
No neviem ci to je zase taky uspech :D akurat nonstop stoji na trhu a este sa snazi vyzobrat si tam tron od gm :D
Uživatelský avatar
Nightwish
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 80
Registrován: 28 črc 2010 16:02

Re: FRAKCE

Příspěvek od Nightwish »

Luke píše: 06 led 2019 18:26
Nightwish píše: 06 led 2019 02:06
Když jdu do Cove:

A) Počítám s NEfairplay
B) Počítam s full hk rk rk rk rk rk rk rk
C) Počítám s ubrečenými modráky, co chtějí jen sbírat mamon
D) Počítám s bugery používající externí nepovolené programy

Napiš si to prosímtě do poznámkového bloku a přejmenuj to na COVE PvP, díky.
Já nevím, ale každý kdo má aspoň hodnotu IQ <70 by měl rozeznat koho může "prasit" a koho ne. Když vidím nějakého nb hráče potažmo nějakého unskillera co se chce pvp třeba naučit nemusím mu hned dávat fully,hk. Určitě se mezi zkušenějšími hráči najdou tací, kteří mají na svém blacklistu nějaké hráče. Až už kvůli přehlížení přestupků nebo darovaných itemů či nějakému jinému drzému důvodu.. mezi takovými hráči (dvěma) bych agresivitu, prasáctví toleroval. Ale když někdo takový obvykle jen lidi z vaši guildy (Harpogon nebo Amothia) prásí právě takové v pvp nezkušené hráče (viz Uhelný Brambor, Duke,..) mi přijde mimo-mísu. Zvláště když jsou takový "mamonáři", kteří ani nemají za potřebu takhle prasit.
Ano, s NB hráči (a těch je tu tak 1%-a 0,01% z toho je natolik NB, že chodí do Cove na PvP) je to vždy problém.
Kolikrát se stane, že člověk v dobré víře hraje slušné PvP jen aby o chvíli později dostal gangbang hk full a ještě se ti nějaký trotl vysměje.
Protože to sice je NB postava, ale hráče, který tu je dlouho a jeho bezpáteřní chování se nedá ani kategorizovat do "prasení".
To už je psychický problém a ten se řeší jinde.
Pro mě obecně, a myslím si, že pro většinu lidí tady, platí - viz můj post výše.
HK se dává, pokud člověk používá jezdítko aktivně v boji, ať už jako statik nebo support dmg.
RK se dává pokud člověk, jenž byl zabit, přijde k tělu a začne se lootit za účelem znovuzapojení se do boje či záchrany EQ.
Všude jsou vyjímky, ale pro mě osobně platí tohle.
Hyena
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 51
Registrován: 31 kvě 2009 20:58

Re: FRAKCE

Příspěvek od Hyena »

Luke píše: 06 led 2019 18:26
Nightwish píše: 06 led 2019 02:06
Když jdu do Cove:

A) Počítám s NEfairplay
B) Počítam s full hk rk rk rk rk rk rk rk
C) Počítám s ubrečenými modráky, co chtějí jen sbírat mamon
D) Počítám s bugery používající externí nepovolené programy

Napiš si to prosímtě do poznámkového bloku a přejmenuj to na COVE PvP, díky.
Já nevím, ale každý kdo má aspoň hodnotu IQ <70 by měl rozeznat koho může "prasit" a koho ne. Když vidím nějakého nb hráče potažmo nějakého unskillera co se chce pvp třeba naučit nemusím mu hned dávat fully,hk. Určitě se mezi zkušenějšími hráči najdou tací, kteří mají na svém blacklistu nějaké hráče. Až už kvůli přehlížení přestupků nebo darovaných itemů či nějakému jinému drzému důvodu.. mezi takovými hráči (dvěma) bych agresivitu, prasáctví toleroval. Ale když někdo takový obvykle jen lidi z vaši guildy (Harpogon nebo Amothia) prásí právě takové v pvp nezkušené hráče (viz Uhelný Brambor, Duke,..) mi přijde mimo-mísu. Zvláště když jsou takový "mamonáři", kteří ani nemají za potřebu takhle prasit.
Dnes to skôr funguje tak , ak nie si jeden z nás , máš automaticky servis.....
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: FRAKCE

Příspěvek od Fogy »

Když už se to tu rozjelo tak mimo téma, tak taky něco napíšu.

Ty vaše full servisy, RK, HK a bůh ví co ještě by mně jako potenciálnímu PVP hráči nevadily. Prostě jsem umřel, tak se na mně máte právo vyřádit. To si myslim, že k HC hře relativně i patří.

To co mě ale odrazuje a pravděpodobně kvůli tomu nikdy PvP běhat nezačnu je vědomí toho, že tu existujou externí programy a různý prasárničky zneužívající herní nastavení v kombinaci s tím, jak velký pain je tydle věci trackovat, dokazovat + neschopnost tydle věci řešit sám a bejt závislej na spolupráci s GM.

Ámen.
Hyena
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 51
Registrován: 31 kvě 2009 20:58

Re: FRAKCE

Příspěvek od Hyena »

Fogy píše: 07 led 2019 18:19 Když už se to tu rozjelo tak mimo téma, tak taky něco napíšu.

Ty vaše full servisy, RK, HK a bůh ví co ještě by mně jako potenciálnímu PVP hráči nevadily. Prostě jsem umřel, tak se na mně máte právo vyřádit. To si myslim, že k HC hře relativně i patří.

To co mě ale odrazuje a pravděpodobně kvůli tomu nikdy PvP běhat nezačnu je vědomí toho, že tu existujou externí programy a různý prasárničky zneužívající herní nastavení v kombinaci s tím, jak velký pain je tydle věci trackovat, dokazovat + neschopnost tydle věci řešit sám a bejt závislej na spolupráci s GM.

Ámen.
Tento problém tu bol vždy, zasvätený budú mať vždy tie najlepšie programy a scripty. O tom snáď už nemá cenu ani diskutovať. Napr. keď pár ľudí začalo používať yoko a ostatní ešte ešte hrali na assistoch tak mala táto skupina nemalú výhodu, a netrvalo to vôbec krátko . To isté bolo keď došiel fenix, tak isto o ňom vedeli najprv iba "zasvätení". A tiež to tak bolo hodne dlho, potom to veľké okno na uo, čo už je absolútna výhoda oproti ostatným , a rovnako to používala iba uzavretá skupina najprv .... A takto je to s každým vylepšením klienta, statiky a podobne. V pvp sú to zásdné výhody ....
Bohužiaľ je to ako F1, v sauberi titul nezískaš....
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: FRAKCE

Příspěvek od GM Alois »

Ahoj,

kolega nyní již aktivní Gryf právě prohledává logy. Veškeré vylepšení klienta používáte na vlastní nebezpečí, několikrát to tu bylo řečeno. Jakékoliv překročení pravidel a možností klienta bude nekompromisně trestáno.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: FRAKCE

Příspěvek od Fogy »

GM Alois píše: 07 led 2019 20:17 Ahoj,

kolega nyní již aktivní Gryf právě prohledává logy. Veškeré vylepšení klienta používáte na vlastní nebezpečí, několikrát to tu bylo řečeno. Jakékoliv překročení pravidel a možností klienta bude nekompromisně trestáno.
Toho si vážím. Nicméně doufám, že můj koment nevyzněl jako nějakej hate vůči vám GM nebo komukoliv jinému. V podstatě to nebylo myšleno ani jako nějaká výzva pro nějakou akci. Vím, že todle jsou nepříjemný záležitosti, který jsou otravný řešit.. je to prostě takovej neduh UO.
Uživatelský avatar
Nightwish
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 80
Registrován: 28 črc 2010 16:02

Re: FRAKCE

Příspěvek od Nightwish »

GM Alois píše: 07 led 2019 20:17 Ahoj,

kolega nyní již aktivní Gryf právě prohledává logy. Veškeré vylepšení klienta používáte na vlastní nebezpečí, několikrát to tu bylo řečeno. Jakékoliv překročení pravidel a možností klienta bude nekompromisně trestáno.
Nemůžu než poděkovat a popřát všem co si právě pustili do gatí mnoho štěstí jinde :clap: Doufám, že najde všechny a nebudu se už muset modlit, jestli mě někdo nedohoní přes dvě obrazovky nebo neucástí v nadzvukové rychlosti.
Okej, mě asi jo, já jsem top true Llama :lol:
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: FRAKCE

Příspěvek od Fero »

Ja sa tiez musim pridat a pochvalit aktivitu GMs.

Aspon co si vsimam, zacina logovat kopec spiacich hracov a postav ktore nepoznam + kazdy vecer sa aktivne beha! Super, len tak dalej :clap:

Taktiez som videl kopec feroveho spravania hracov, ze ked zabili niekoho vo velkej presile ressli a nelootili. Pecka.
Koupimstring
Inkless
Inkless
Příspěvky: 26
Registrován: 16 pro 2018 23:23

Re: FRAKCE

Příspěvek od Koupimstring »

Bude se tady teda řešit nějak ta frakce? Jak jsem se do frakce těšil, až budu moc běhat a učit se pvp. (Pvp jsem nikdy nehrál a chtěl jsem se ho naučit v zábavné a nenásilné formě, proto frakce). Tak jsem velice zklamán, hned první souboj dopadnul tak ze nejmenovaný hráč Facemaker nebo tak nějak, utekl a odportnul. Sám jsem se divil, že mě to tak jde.. to bylo první zklamání. Poté sice říkal ze mu brecelo decko bo co ale důstojne je umřít. Poté mě samozřejmě vyjel, takového nooba co jsem já by vyjelo i tři létě decko, ale myslel jsem si, že mě zvedne řekneme ok super a pojede se dal - tady jsem se velice zmýlil říznul mě tělo a dal mě full lot - skill jak prase to je. Takže snad to tady půjde k lepšímu i pro noob lamky a nebudou dostávat od “zkušených” hráčů, hk, řezání tel a podobne. Tento přístup mě jen a jen odradí 🙂 tak je se třeba nad tímto zamyslet ma úcta.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: FRAKCE

Příspěvek od Zola »

No a o co jde? Chces utrit prdelku od gm? Vsak ve frakci mas eqvip vcetne jezditka defakto zdarma.A jestli se ti neco nezda kontaktuj vedouciho frakce. Zda se chces naucit pvp zkus s nejakym kamosem arenu v trinu, tam neprides ani o famu.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Nightwish
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 80
Registrován: 28 črc 2010 16:02

Re: FRAKCE

Příspěvek od Nightwish »

Koupimstring píše: 09 led 2019 22:57 Bude se tady teda řešit nějak ta frakce? Jak jsem se do frakce těšil, až budu moc běhat a učit se pvp. (Pvp jsem nikdy nehrál a chtěl jsem se ho naučit v zábavné a nenásilné formě, proto frakce). Tak jsem velice zklamán, hned první souboj dopadnul tak ze nejmenovaný hráč Facemaker nebo tak nějak, utekl a odportnul. Sám jsem se divil, že mě to tak jde.. to bylo první zklamání. Poté sice říkal ze mu brecelo decko bo co ale důstojne je umřít. Poté mě samozřejmě vyjel, takového nooba co jsem já by vyjelo i tři létě decko, ale myslel jsem si, že mě zvedne řekneme ok super a pojede se dal - tady jsem se velice zmýlil říznul mě tělo a dal mě full lot - skill jak prase to je. Takže snad to tady půjde k lepšímu i pro noob lamky a nebudou dostávat od “zkušených” hráčů, hk, řezání tel a podobne. Tento přístup mě jen a jen odradí 🙂 tak je se třeba nad tímto zamyslet ma úcta.
Pro PvP začátečníky byla zřízena O/Ch školka, nevím jestli stále funguje..?
Jinak z mé zkušenosti bylo frakční PvP snad ještě větší psycho, co se prasení týče, ale to ještě Order běhali hatedi :lol:
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: FRAKCE

Příspěvek od Zola »

Tak facemaster nebo jak se menuje je fingechlast takze dozvuk hatedu tam stale je. Ale co priste mu da hk zas treba on.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Koupimstring
Inkless
Inkless
Příspěvky: 26
Registrován: 16 pro 2018 23:23

Re: FRAKCE

Příspěvek od Koupimstring »

Zola píše: 10 led 2019 08:41 No a o co jde? Chces utrit prdelku od gm? Vsak ve frakci mas eqvip vcetne jezditka defakto zdarma.A jestli se ti neco nezda kontaktuj vedouciho frakce. Zda se chces naucit pvp zkus s nejakym kamosem arenu v trinu, tam neprides ani o famu.

Co to meleš? Udělej si raději novou postavu a tvé hloupé komentáře si nech pro ty svoje posluchátory, já na ně nejsem zvědavý. Chci jen aby frakce nějak vypadala a aby se běhala pro zábavu a ne pro to lotnou i ten poslední blbý špinavý band co v těle je.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: FRAKCE

Příspěvek od Zola »

Ja nejsem kiky. Ale novou postavu zalozim a zacnu behat frakci, kdyz to ctu.Prave to hk a full hracum jako ty je nejvetsi zabava 8) Ale jestli chces neco zmenit proc ne, uchazej se o vedouciho frakce.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Koupimstring
Inkless
Inkless
Příspěvky: 26
Registrován: 16 pro 2018 23:23

Re: FRAKCE

Příspěvek od Koupimstring »

Zola píše: 10 led 2019 10:30 Ja nejsem kiky. Ale novou postavu zalozim a zacnu behat frakci, kdyz to ctu.Prave to hk a full hracum jako ty je nejvetsi zabava 8) Ale jestli chces neco zmenit proc ne, uchazej se o vedouciho frakce.
Založ si co chceš 🙂 ale garantuju ti to, že 3 noví hráči (reáln známí) do frakce nepůjdou, a také nebudou mít proč hrát na tomto serveru. Takže si ty hk a fully, můžeš dělat tak max zombikum na hřbitově.
Odpovědět