Bezpravidlový dům

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Uživatelský avatar
Abdulovec
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 13
Registrován: 27 lis 2018 23:06

Re: Bezpravidlový dům

Příspěvek od Abdulovec »

GM Alois píše: 29 lis 2018 17:58 Ahoj,

jestli ti na portu čekají pk, tak si kup runu do domku. Nebo si pořiď domek pod GZ a dej si tam portík. Variant jak se tomu vyhnout je hodně.
Dobre teda kdyz jsou jina reseni. Proc lidi co zabyhaji do GZ neni zrusena v danem meste ? napriklad COVE, Brit ard... nereknu kdybych utocil z domecku tak fajn ale to ze se jdu schovat abych neprisel o sve veci tak si myslim ze je to nefer ! nikomu nenadavam a na nikoho neutocim. Jen proto ze nejake pk plakalo a ty ho kupodivu znas tak proc by to mel obsrat jen jeden kdyz to muze obsrat i ten druhy... promin ale takhle to chapu ja. Divne je taky ze neblokuhete hrace co pouzivaji externi programy... speedhack atd... jak je mozne ze necro je rychlejsi nez ranger? prosim o vysvetleni? dekuji
Za každým úspěšným mužem je úspěšná žena a „Úspěšný muž ráno vstane a večer jde spát, přičemž mezi tím dělá to, co ho baví"
Jiri
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 95
Registrován: 30 zář 2006 09:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Bezpravidlový dům

Příspěvek od Jiri »

chudak fingerChlast :(.....
a ty uz nebrec abdulovec .....na kazdou picovinu psat page,to by vam vsem slo dobre uplakanci :wink:
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Bezpravidlový dům

Příspěvek od GM Alois »

Abdulovec píše: 29 lis 2018 19:28 Dobre teda kdyz jsou jina reseni. Proc lidi co zabyhaji do GZ neni zrusena v danem meste ? napriklad COVE, Brit ard... nereknu kdybych utocil z domecku tak fajn ale to ze se jdu schovat abych neprisel o sve veci tak si myslim ze je to nefer ! nikomu nenadavam a na nikoho neutocim. Jen proto ze nejake pk plakalo a ty ho kupodivu znas tak proc by to mel obsrat jen jeden kdyz to muze obsrat i ten druhy... promin ale takhle to chapu ja. Divne je taky ze neblokuhete hrace co pouzivaji externi programy... speedhack atd... jak je mozne ze necro je rychlejsi nez ranger? prosim o vysvetleni? dekuji
Bohužel pro tebe jsi mě citoval a já si to tak mohl přečíst a tak se tedy ptám, čeho chceš tímto postem dosáhnout ? Ale věřím, že jsi jen v nerozvážnosti napsal nějaké plytké domněnky.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
Abdulovec
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 13
Registrován: 27 lis 2018 23:06

Re: Bezpravidlový dům

Příspěvek od Abdulovec »

GM Alois píše: 29 lis 2018 20:13
Abdulovec píše: 29 lis 2018 19:28 Dobre teda kdyz jsou jina reseni. Proc lidi co zabyhaji do GZ neni zrusena v danem meste ? napriklad COVE, Brit ard... nereknu kdybych utocil z domecku tak fajn ale to ze se jdu schovat abych neprisel o sve veci tak si myslim ze je to nefer ! nikomu nenadavam a na nikoho neutocim. Jen proto ze nejake pk plakalo a ty ho kupodivu znas tak proc by to mel obsrat jen jeden kdyz to muze obsrat i ten druhy... promin ale takhle to chapu ja. Divne je taky ze neblokuhete hrace co pouzivaji externi programy... speedhack atd... jak je mozne ze necro je rychlejsi nez ranger? prosim o vysvetleni? dekuji
Bohužel pro tebe jsi mě citoval a já si to tak mohl přečíst a tak se tedy ptám, čeho chceš tímto postem dosáhnout ? Ale věřím, že jsi jen v nerozvážnosti napsal nějaké plytké domněnky.
Posledni muj post, divej myslim si ze jsem to dostal neopravnene, protoze jsem na nej neutocil a jen jsem utekl z boje teoreticky bych rekl ze je to same jako odkop proste z moji strany zadnej utok a presto ze me sprasil v baracku a vy jste to vyresili tim ze jste me dali BPD... to je vse k tomu. at se dari
Za každým úspěšným mužem je úspěšná žena a „Úspěšný muž ráno vstane a večer jde spát, přičemž mezi tím dělá to, co ho baví"
Uživatelský avatar
Penelope
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 125
Registrován: 19 pro 2016 16:48

Re: Bezpravidlový dům

Příspěvek od Penelope »

Fogy píše: 29 lis 2018 12:14 Z jakého důvodu by vlastně hráč měl být potrestaný za to, že se přišel ressnout s druhou postavou? (samozřejmě při dodržení ostatních pravidel - tj. relog pk-modrák, double PK, není to přímo v boji apod.)
Já si pravidla nepamatuju, ale určitě bych to neriskoval, tuším, že je tam něco ve smyslu, že se na dualu nesmíš supportovat. To, že se resuješ když tě PK někde zabije, to beru jako podporu na dualu.
Tersivan píše: 29 lis 2018 09:55 Penelope ale prosimte. pletes si hrace co dum vyuzivaj k tomu aby pri PvP meli zachytnej bod kde se muzou ukryt a ty dalsi kteri jen utecou pred PK do bezpeci baraku. Nikdy se mi nestalo ze kdyz me nahanelo PK a me se mu povedlo utect do domku, ze by me nekdo zabil a barak udelal bezpravidlovej.
Tersivale uplně stejně jak u Fogyho, nejsem nosem nalepený na pravidlech, ale jelikož jsem takový trest dostal já dříve, tak hádám, že zabíhaní při pvp do baráku je tréstné, a teď zaleží na každém GM individuálně zda PvP je, že jeden hráč utíká bandí se, brání se je PvP nebo není. Player vs Player to určitě je, a jestli jeden bojuje a druhý né, už je celkem subjektivní názor a každý si použije to, co se mu zrovna hodí.. jedná se o PvP, takhle mi to dřív bylo jinými GM řečeno. Tak doufám, že na všechny stejným metrem ikdyž to bylo před 2-3 roky. Viz předchozí doporučení dřívějších GM, pokud na tebe někdo zautočí: uteč nebo odkopni.

PS: Je mi to celkem jedno jak to dopadne, ale snažím se být pouze objektivní z obou stran
„Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic“
Theodore Roosevelt
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: Bezpravidlový dům

Příspěvek od Fogy »

Penelope píše: 30 lis 2018 00:06
Fogy píše: 29 lis 2018 12:14 Z jakého důvodu by vlastně hráč měl být potrestaný za to, že se přišel ressnout s druhou postavou? (samozřejmě při dodržení ostatních pravidel - tj. relog pk-modrák, double PK, není to přímo v boji apod.)
Já si pravidla nepamatuju, ale určitě bych to neriskoval, tuším, že je tam něco ve smyslu, že se na dualu nesmíš supportovat. To, že se resuješ když tě PK někde zabije, to beru jako podporu na dualu.
Tersivan píše: 29 lis 2018 09:55 Penelope ale prosimte. pletes si hrace co dum vyuzivaj k tomu aby pri PvP meli zachytnej bod kde se muzou ukryt a ty dalsi kteri jen utecou pred PK do bezpeci baraku. Nikdy se mi nestalo ze kdyz me nahanelo PK a me se mu povedlo utect do domku, ze by me nekdo zabil a barak udelal bezpravidlovej.
Tersivale uplně stejně jak u Fogyho, nejsem nosem nalepený na pravidlech, ale jelikož jsem takový trest dostal já dříve, tak hádám, že zabíhaní při pvp do baráku je tréstné, a teď zaleží na každém GM individuálně zda PvP je, že jeden hráč utíká bandí se, brání se je PvP nebo není. Player vs Player to určitě je, a jestli jeden bojuje a druhý né, už je celkem subjektivní názor a každý si použije to, co se mu zrovna hodí.. jedná se o PvP, takhle mi to dřív bylo jinými GM řečeno. Tak doufám, že na všechny stejným metrem ikdyž to bylo před 2-3 roky. Viz předchozí doporučení dřívějších GM, pokud na tebe někdo zautočí: uteč nebo odkopni.

PS: Je mi to celkem jedno jak to dopadne, ale snažím se být pouze objektivní z obou stran
V podstatě je úplně jedno co ti kdo provedl v minulosti, podle toho nemůžeš soudit, byť si byl poškozenej, to jsi měl řešit v tý době.
Těch pár řádků pravidel se dá proletět celkem rychle.

Todle jsou dvě jediný zmínky k tomuhle případu:

1. - Je zakázané sám sebe se na dual clientu jakkoliv podporovat v PvM či PvP. (např. Jít jeden dungeon 2 clienty je zakázáno).

2. - Je zakázáno útočit do domku přes zavřené dveře pomocí masových kouzel, nadále platí zákaz házení parafieldu do a ze zavřených domků a do míst kam není vidět. Na žádost majitele domu může být dům vyvázán ze zákazu boje. Takový dům bude viditelně označen a neplatí v něm žádná pravidla pro domy a chování v nich.

Z toho je vše jasný.. Pokud to bylo tak, jak píše zakladatel topicu (což nevím), tak se není o čem bavit. Jail pro PK a žádnej důvod pro udělení bezpravidlovýho domu.

Ale je mi to taky jedno, ani jednu stranu neznám, jen se snažím bejt objektivní. :)

PS: jasně, pokud se při boji ressneš s druhou postavou, tak je to podpora na dualu, ale o tom se tu nikdo nebaví.
Uživatelský avatar
Tersivan
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 158
Registrován: 26 lis 2010 11:02

Re: Bezpravidlový dům

Příspěvek od Tersivan »

Penelope píše: 30 lis 2018 00:06...
no co dodat. kdyz chces rikat co je a neni proti pravidlum tak bys je mel znat. nez sem tu zacal neco psat tak sem si je prosel.
zopakuju co uz tu bylo receny.
napadat hrace v domecku? trestne. Utect pred PK do domecku? neni trestne. trestalo se to ze ten dum vyuzival k napadani hracu a vyuzivani ho jako bezpecne zony pri PvP.
Pokud se resoval na dualu v domku tak bych si musel jit overit jestli to vubec v domku mimo GZ de.
Finger
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 3
Registrován: 28 lis 2018 11:43

Re: Bezpravidlový dům

Příspěvek od Finger »

GM Alois píše: 28 lis 2018 13:28 Ahoj,

jestli tam nebude 14 dní probíhat pvp, tak to opravdu nebude mít smysl a cedulka bude smazána.
No, tak ten typek si z toho domku dela nadale blizke utociste u del jeskyne. Vzdycky tam vybehne podivat se s nekrem na jezditko a kdyz je tam pk, tak utika do toho baracku zase... Podle me tohle je jasny vyuzivani domku pro zabihani v pripade boje... Kdyz uz nedostal trest za ress na dualu pri pvp, tak by bylo dost neumerne rusit mu cedulku na domku, do ktereho se chodi v pvp neustale schovavat... to ze on neudela zadny utok, neznamena ze neni vedome ucastnik pvp.
Uživatelský avatar
Abdulovec
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 13
Registrován: 27 lis 2018 23:06

Re: Bezpravidlový dům

Příspěvek od Abdulovec »

Finger píše: 03 pro 2018 09:44
GM Alois píše: 28 lis 2018 13:28 Ahoj,

jestli tam nebude 14 dní probíhat pvp, tak to opravdu nebude mít smysl a cedulka bude smazána.
No, tak ten typek si z toho domku dela nadale blizke utociste u del jeskyne. Vzdycky tam vybehne podivat se s nekrem na jezditko a kdyz je tam pk, tak utika do toho baracku zase... Podle me tohle je jasny vyuzivani domku pro zabihani v pripade boje... Kdyz uz nedostal trest za ress na dualu pri pvp, tak by bylo dost neumerne rusit mu cedulku na domku, do ktereho se chodi v pvp neustale schovavat... to ze on neudela zadny utok, neznamena ze neni vedome ucastnik pvp.
teapku aby jsi porusil pravidla pri PVP je to abych vybihal a zabyhal tak to funguje a ne kdyz utecu bez utoku a vy se me s hated snazite usumonit v domecku... proste mam tam barak a co ? tak timpadem at zrusi veskere porty prez knizku, nb runu atd,,, pac to je taky utek z boje... pokud se nepletu...

BTW: a dotoho mě tam nadavate sprostě!
Za každým úspěšným mužem je úspěšná žena a „Úspěšný muž ráno vstane a večer jde spát, přičemž mezi tím dělá to, co ho baví"
Uživatelský avatar
Penelope
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 125
Registrován: 19 pro 2016 16:48

Re: Bezpravidlový dům

Příspěvek od Penelope »

Abdulovec píše: 03 pro 2018 13:57 teapku aby jsi porusil pravidla pri PVP je to abych vybihal a zabyhal tak to funguje a ne kdyz utecu bez utoku a vy se me s hated snazite usumonit v domecku... proste mam tam barak a co ? tak timpadem at zrusi veskere porty prez knizku, nb runu atd,,, pac to je taky utek z boje... pokud se nepletu...

BTW: a dotoho mě tam nadavate sprostě!
Však to se po tobě chce, abys utekl do GZ nebo odportil z boje. Kontrolovat si z baráčku kde je jaký PK je jasným signálem toho, že ten bárák neslouží k učelům domova, ale k místu kam se mužeš jít schovat před hrozbou, kam můžeš zaběhnout. Ale ceduli tam máš, takže teď už zabíhat samozřejmě můžeš.. Ale s tímto způsobem ti tám zustane už na vždycky.
Barák určitě neslouží jak ve školce, kdy jsme se schovávali do domečku a domeček byl posvátný. Radši GM řekni at ti ten barak dá na jinou lokaci
„Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic“
Theodore Roosevelt
Maly Janky
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 3
Registrován: 29 lis 2018 14:18

Re: Bezpravidlový dům

Příspěvek od Maly Janky »

Abdulovec píše: 03 pro 2018 13:57
Finger píše: 03 pro 2018 09:44
GM Alois píše: 28 lis 2018 13:28 Ahoj,

jestli tam nebude 14 dní probíhat pvp, tak to opravdu nebude mít smysl a cedulka bude smazána.
No, tak ten typek si z toho domku dela nadale blizke utociste u del jeskyne. Vzdycky tam vybehne podivat se s nekrem na jezditko a kdyz je tam pk, tak utika do toho baracku zase... Podle me tohle je jasny vyuzivani domku pro zabihani v pripade boje... Kdyz uz nedostal trest za ress na dualu pri pvp, tak by bylo dost neumerne rusit mu cedulku na domku, do ktereho se chodi v pvp neustale schovavat... to ze on neudela zadny utok, neznamena ze neni vedome ucastnik pvp.
teapku aby jsi porusil pravidla pri PVP je to abych vybihal a zabyhal tak to funguje a ne kdyz utecu bez utoku a vy se me s hated snazite usumonit v domecku... proste mam tam barak a co ? tak timpadem at zrusi veskere porty prez knizku, nb runu atd,,, pac to je taky utek z boje... pokud se nepletu...

BTW: a dotoho mě tam nadavate sprostě!
No a to že tam stojíš za ducha, sleduješ a čakáš kým odkopneme aby si tam mohol portnuť s druhou postavou, neni tiež celkovo v rozpore s pravidlami. Cely konflikt vyvoláš ty a stále len dookola plačeš.
Uživatelský avatar
Abdulovec
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 13
Registrován: 27 lis 2018 23:06

Re: Bezpravidlový dům

Příspěvek od Abdulovec »

Jste ubozi. Jedete me 3 a places tady.... ze se nestydis...
Za každým úspěšným mužem je úspěšná žena a „Úspěšný muž ráno vstane a večer jde spát, přičemž mezi tím dělá to, co ho baví"
Finger
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 3
Registrován: 28 lis 2018 11:43

Re: Bezpravidlový dům

Příspěvek od Finger »

Abdulovec píše: 03 pro 2018 13:57
Finger píše: 03 pro 2018 09:44
GM Alois píše: 28 lis 2018 13:28 Ahoj,

jestli tam nebude 14 dní probíhat pvp, tak to opravdu nebude mít smysl a cedulka bude smazána.
No, tak ten typek si z toho domku dela nadale blizke utociste u del jeskyne. Vzdycky tam vybehne podivat se s nekrem na jezditko a kdyz je tam pk, tak utika do toho baracku zase... Podle me tohle je jasny vyuzivani domku pro zabihani v pripade boje... Kdyz uz nedostal trest za ress na dualu pri pvp, tak by bylo dost neumerne rusit mu cedulku na domku, do ktereho se chodi v pvp neustale schovavat... to ze on neudela zadny utok, neznamena ze neni vedome ucastnik pvp.
teapku aby jsi porusil pravidla pri PVP je to abych vybihal a zabyhal tak to funguje a ne kdyz utecu bez utoku a vy se me s hated snazite usumonit v domecku... proste mam tam barak a co ? tak timpadem at zrusi veskere porty prez knizku, nb runu atd,,, pac to je taky utek z boje... pokud se nepletu...

BTW: a dotoho mě tam nadavate sprostě!
Tak presne jak pises, presne to jsi udelal.. Vybehl jsi z domku do pvp podivat se zda jsou tam pk a pak hned zase zabehl zpatky... Jeste by to chtelo, aby ti GM zrusili tu guildovni runu v domku, ta v BPD domku nema co delat... kdyz chce nekdo zabihat do domku v pvp melo by se pocitat i s vniknutim dovnitr, jinak to postrada vyznam.
Uživatelský avatar
Abdulovec
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 13
Registrován: 27 lis 2018 23:06

Re: Bezpravidlový dům

Příspěvek od Abdulovec »

a zabehl jsem do pvp ? bojoval jsem snad ? to ze me tam celi den prudite znamena jako ze nemuzu do vlastniho domku ? jdi do haje...
Za každým úspěšným mužem je úspěšná žena a „Úspěšný muž ráno vstane a večer jde spát, přičemž mezi tím dělá to, co ho baví"
Uživatelský avatar
Abdulovec
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 13
Registrován: 27 lis 2018 23:06

Re: Bezpravidlový dům

Příspěvek od Abdulovec »

nechutne jste me tam znasilnili a jeste si stezujes ?
Za každým úspěšným mužem je úspěšná žena a „Úspěšný muž ráno vstane a večer jde spát, přičemž mezi tím dělá to, co ho baví"
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Bezpravidlový dům

Příspěvek od Zola »

.... dotoho mě tam nadavate sprostě! .... nechutne jste me tam znasilnili :shock: :lol: :lol: :lol:
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Abdulovec
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 13
Registrován: 27 lis 2018 23:06

Re: Bezpravidlový dům

Příspěvek od Abdulovec »

Finger píše: 03 pro 2018 16:45

Tak presne jak pises, presne to jsi udelal.. Vybehl jsi z domku do pvp podivat se zda jsou tam pk a pak hned zase zabehl zpatky... Jeste by to chtelo, aby ti GM zrusili tu guildovni runu v domku, ta v BPD domku nema co delat... kdyz chce nekdo zabihat do domku v pvp melo by se pocitat i s vniknutim dovnitr, jinak to postrada vyznam.
A taky se zeptej toho tveho kamarada necra at ti rekne jak jsem mu utekl! kdyby nesezral salat tak ho dam za ranga ! a utekl jsem prez port
Za každým úspěšným mužem je úspěšná žena a „Úspěšný muž ráno vstane a večer jde spát, přičemž mezi tím dělá to, co ho baví"
Hyena
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 51
Registrován: 31 kvě 2009 20:58

Re: Bezpravidlový dům

Příspěvek od Hyena »

Od kedy je zakázané utiecť pred pk do vlastného domu, ak človek nebojuje? Bezpravidlové domy sa dávali vtedy , keď niekto sústavne vybiehal a zabiehal pri pvp do domu . Ak niekto ide tamovať a začne ho naháňať PK , ktorému utečie do svojho domu, určite to nie je pvp. Asi ste padli na hlavu.
Hyena
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 51
Registrován: 31 kvě 2009 20:58

Re: Bezpravidlový dům

Příspěvek od Hyena »

A najväčším paradoxom je práve to, že bezpravidlové domy sa zaviedli práve kvôli guilde hated a fingerfastovi, čo neustále vybiehali a zabiehali do svojho domčeku pri cove...
Hyena
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 51
Registrován: 31 kvě 2009 20:58

Re: Bezpravidlový dům

Příspěvek od Hyena »

A to stym resom na duale je podľa mňa úplne bezpredmetné, nakoľko bolo zabitie v dome proti pravidlám, čiže k tej smrti vôbec nemalo dôjsť, takže neprišlo k žiadnej výhode. Nechápem prečo by mal zato dostať trest.
Odpovědět