Blue Support / Track pres ID - Praskarna

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Blue Support / Track pres ID - Praskarna

Příspěvek od dacaleb »

Penelope píše:
Xan píše:musíš rozlišovat ID a last target, viz můj předchozí post. Prostě tě prásknul a druhej doběhl a sjel tě pak si tě přes last našel, to se dělo vždy. trestalo se až když přehazovaly ty IDcka.
Ponaučení pro příště => modrák není dobrák, koho neznáš, to je potencionální zm*d :D
? Musíš rozlišovat ID a last target? ... hh, asi skriptum moc nerozumíš co ? :D vysvětlovat ti to nebudu, ale určitě nemužeš někoho najít přes last target nebo lastattack, když si danou osobu neviděl ještě ve hře
Zde musim dat Xanovi za pravdu, Zola me ve hre potkal, tj. ID mu nebylo asi predano externe. Taky proc kdyz mu dal souradky kde jsem. On jen dosel. Pak uz me mel v LASTATTACK.
Nic mene, stejne mi prijde divne ze by to bylo legalni delat USE na ID, ktere je pres cely svet daleko. Jako, kdybych utikall a byl 10-20 obrazovek, OK. Ale to neni pripad, kdy pres nataceni postavy si kopne na 5 mist a zjisti kde zhruba sem.

Presti by me zajimalo zda je to v poradku. Takto vytrakovat postavu at jsem ji potkatl nebo ne. A nemyslim zde nazor hraci, ale GM. Ale o tom ten prvni post cele tema vlastne bylo.

Bez urazky vsech, my si muzem myslet kazdy svoje, ale pravidla vykladaji pouze GM.
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Blue Support / Track pres ID - Praskarna

Příspěvek od dacaleb »

Zola píše:vtip dne , Dobré Duše :lol: :lol: a to už sem chtěl zakopat válečnou sekeru ale to nejde.
Tak mi aspon prozrad, kdo ti co dnes udelal? Ja zadny info nemam, ze by nekdo od nas nekoho sjel.

Tam kde si me potkal na mapkach, sem zrovna ladil nejaky scripty 8-0, jinak pres den opravdu na klikani o vikendu cas nemam.. Ale porad nevim, jak ti mohl padnou komponent z lvl 2 mapky kde uz nebyli mostra :OOO ... jen obsah truhel ... 2 ;].

Sekeru nech vykopanou, aspon se ve hre neco deje a ospale modraky to donuti byt pozornejsi.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Blue Support / Track pres ID - Praskarna

Příspěvek od Xan »

Penelope píše:
Xan píše:musíš rozlišovat ID a last target, viz můj předchozí post. Prostě tě prásknul a druhej doběhl a sjel tě pak si tě přes last našel, to se dělo vždy. trestalo se až když přehazovaly ty IDcka.
Ponaučení pro příště => modrák není dobrák, koho neznáš, to je potencionální zm*d :D
? Musíš rozlišovat ID a last target? ... hh, asi skriptum moc nerozumíš co ? :D vysvětlovat ti to nebudu, ale určitě nemužeš někoho najít přes last target nebo lastattack, když si danou osobu neviděl ještě ve hře
sry blbě jsem se vyjádřil. Jo je to v podstatě přes ID postavy, ale chtěl jsem říct, že na DP si přes interní makra prostě umíš udržet jeden target a přes attack last tě to otáčí a tak ho našel, což je tady každýmu jasný. Jen jsem mu blbě vysvětlil, že trestný to je až když má těch ID víc a mění target, aniž by je viděl. Pojmy s průjmy no :P
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: Blue Support / Track pres ID - Praskarna

Příspěvek od Fogy »

Jiri píše:lol :D to snad neni mozny,prestan brecet sasku :shock:
Co takhle se jít opět postavit do rohu na trh a mlčet? Projel jsem si pár tvých postů zpět a koukám, že nic jinýho, než větu o brečení, tě v tý zvláštní školce nenaučili.

To, že Zola, Ryko a jejich podobní retardovaní kámoši z nejmenovaný guildy maj IQ na úrovni houpacího koně musej vidět všichni ti, co tady na fórku vystupujou. To, že se ve hře snažíte prasit co to jde, o tom taky, myslím, že není pochyb. Myslíte si, že si můžete dělat co chcete, ale občas vám to prostě nevyjde. Prosím, nesnažte se ztrapňovat ještě víc.

Caleb tady prostě vznesl úplně legitimní dotaz na prověření od GM, protože proti vám a vašim naschválům/prasárnám jiná obrana není.
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Blue Support / Track pres ID - Praskarna

Příspěvek od Johny Matovic »

Ako pise Xan, cez last target vies udrzat posledny target aj internymi uo makrami.
Beha sa tak pvp od vzniku shardu/UO.
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Blue Support / Track pres ID - Praskarna

Příspěvek od dacaleb »

Johny Matovic píše:Ako pise Xan, cez last target vies udrzat posledny target aj internymi uo makrami.
Beha sa tak pvp od vzniku shardu/UO.
Pravda, ze toto lze udelat i pres cisteho klienta. Zola me ve hre potkal, takze trackovani opravdu v tomto pripade legalni asi je.

K modrakovi Weywe, pokud to nebyl Zola na dualu, tak tezko mu neco dokazovat, jak sem psal nezapojoval, pouze praskal :P.
=>>>> "...modrák není dobrák, koho neznáš, to je potencionální zm*d"

Zolo nebud smutnej za ten ICE, proste si ochutnal Harpagoni pristup z druhe strany, narazil si na clena Spolku co se holt brani. Pro priste, kdyz uz hrahes WH, tak muzes ortovat zdivocele summy sipkou a treba neumres tak tupe, co sem slysel. Ty stribrnaky Vam za to prece nejstojej se navzajem o ne okradat a nedej boze zabijet. To plati pro obe strany.
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Blue Support / Track pres ID - Praskarna

Příspěvek od Erik Nighelt »

:D to je zas topik jak z před deseti let, slušný výtok :unibrow:
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Blue Support / Track pres ID - Praskarna

Příspěvek od GM Alois »

Ahoj,

zneužívání funkcí externích programů a navození takového chování, které čistým klientem nelze decílit je trestné. Tedy pokud někoho zaměříte v boji mezi sebou, tak pak lze přes attack last zhruba poznat, kterým směrem se vydat za ním. Pokud však target zmeníte a pak si ho vyvoláte, aniž toho člověka potkáte, tak je to velký problém a takové chování je zakázano a bude trestáno.

Když se modrý jen dívá jak PK zabíjí někoho jiného modrého, tak je nepěkné, ale nebude to napomáhání, by se musel aktivně účastnit, případně by daný člověk mohl to PK zavolat, teda prásknout. Ale to se velmi těžko prokazuje, když jde kominikaci jinudy než přes uo.

Moc mi nejde na mysl, proč to řešíš takto. Hodilo by se tedy specifikovat serial jak tvůj, tak obviněných. Jestliže tam bude aktivní podpora tak se najde v logu. Změny targetu také, jak mi bylo řečeno.

Jsem velmi nadšen jak si sami umíte udělat hru pestrou a velmi zábavnou. Ta mluva je také k pohledání. Hned má člověk více chuti něco tvořit.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Blue Support / Track pres ID - Praskarna

Příspěvek od dacaleb »

GM Alois píše:Ahoj,

zneužívání funkcí externích programů a navození takového chování, které čistým klientem nelze decílit je trestné. Tedy pokud někoho zaměříte v boji mezi sebou, tak pak lze přes attack last zhruba poznat, kterým směrem se vydat za ním. Pokud však target zmeníte a pak si ho vyvoláte, aniž toho člověka potkáte, tak je to velký problém a takové chování je zakázano a bude trestáno.

Když se modrý jen dívá jak PK zabíjí někoho jiného modrého, tak je nepěkné, ale nebude to napomáhání, by se musel aktivně účastnit, případně by daný člověk mohl to PK zavolat, teda prásknout. Ale to se velmi těžko prokazuje, když jde kominikaci jinudy než přes uo.

Moc mi nejde na mysl, proč to řešíš takto. Hodilo by se tedy specifikovat serial jak tvůj, tak obviněných. Jestliže tam bude aktivní podpora tak se najde v logu. Změny targetu také, jak mi bylo řečeno.

Jsem velmi nadšen jak si sami umíte udělat hru pestrou a velmi zábavnou. Ta mluva je také k pohledání. Hned má člověk více chuti něco tvořit.
Vuci Vam, GM teamu, se omlouvam. Mas pravdu, ze resit to takto nebylo rozumne. Tema i vyjadrovani hodne pokecu z obou stran.

Otevrene, mel sem topic smazat, hned jak sem ho postnul, ale rozhodne ne ne kvuli tem co se tu vyjadruji, ale spise kvuly Vam, GM teamu, kteri nemaji zapotrebi takove vylevy cist, ani moje ani jejich.

Za me je toto uzavrene, jak jsem psal, vse bylo v ramci pravidel. Ja si IDcka hracu, ani kdyz me prasi neukladam. Praseni od PK mi nevadi, ale jesli nekdy narazim na Blue support s podezrenim na to trackovani, tak budu resit pres PM, nez davat prostor pro takovouto diskuzi.

Prosim o lock/delete. A jeste jednou se omlouvam za zbytecne tema.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Blue Support / Track pres ID - Praskarna

Příspěvek od Zola »

A co takhle začít dávat tresty za křivá obvinění , bonzování a mrhání času GM teamu?Žádné logy , 1-2 týdny basu aby vám přestalo už mrdat v té hlavě , táhněte ven.Určitě budu pojíždět na duálu pk/blue .. a ještě si tahat záložky?To už rovnu mužu lognout gm učet.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Zamčeno