Soucastnost?

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Robin de Martis
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 245
Registrován: 23 kvě 2009 10:09
Kontaktovat uživatele:

Soucastnost?

Příspěvek od Robin de Martis »

To už přecházíte z toho fantastického DP2? Trošku fičák ne?
Robin de Martis-ředitel Zeměkoule[V.I.R.]
Každý člověk má čtyři tváře. Jednu, kterou ukazuje. Jednu, která je vidět. Jednu, o které si myslí, že je pravdivá a jednu, která pravdivá je...
Ministerstvo zdravotnictví varuje: Robin může zabíjet!!!
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Soucastnost?

Příspěvek od Raziel »

Možná bys mohl pročíst topicy které jsou otevřené abys zjistil že to samé sem už postoval před měsícem ... odpověd není, tak těžko říct. Alois mi do SZ psal že na něčem se pracuje. V ostatních topikách se zmínil, že se postupně ruší ten invisible spell minion což bude plus. Jinde se dočteš že scriptujou nové nb poklady. To tě asi nezajímá, ale něco se děje.
Pak vyšel ten GM inscript, i když myslím že to využije minimum lidí protože s tím jak není s kým hrát, tak lidi jen makrujou. Sám sem si svitky psal při dungování a tak toho mám tolik, že by mi to vystačilo na roky aktivního hraní... Snad to bude používat alespon ten, kdo si to objednal :)

Tak empe stačí si pročíst topicy kolem a zjistíš co se děje ... ;)
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Soucastnost?

Příspěvek od Empair »

Raziel píše:Tak empe stačí si pročíst topicy kolem a zjistíš co se děje ... ;)
čtu, když tam ale není reakce tak zeptám

oživení starého servu se mi zdálo jako důvod pro nový topic
Robin de Martis píše:To už přecházíte z toho fantastického DP2? Trošku fičák ne?
Nám se na DP2 libí, nemám zatím v úmyslu se přesunovat jinam. Ale stále si musíme zvykat na to, že se k nám GM chovají jako k lidem ...
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Soucastnost?

Příspěvek od Zola »

Jdete už s těmahle topicama dopr... nebo aspoň do pokecu.Kdo tyhle ho..na má furt číst to už není možný.Zmrdi.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Soucastnost?

Příspěvek od Empair »

Zola píše:Jdete už s těmahle topicama dopr... nebo aspoň do pokecu.Kdo tyhle ho..na má furt číst to už není možný.Zmrdi.
:clap: :clap: :clap:

tady na tom foru je tak živá diskuze, člověku to zabere někdy i minutu než to celé projde ....

kurnik dneska mě to postování baví :)
R1mman
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 65
Registrován: 20 úno 2016 00:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Soucastnost?

Příspěvek od R1mman »

Na jednoduchého Zolu ani netreba reagovať. Nechajte ho si písať svoje nezmyselné negatívne reči, jeho to možno raz prejde.

Celkom by sa mi pozdávalo, keby sa dal do kopy zoznam zmien, do ktorých by sa chceli pustiť súčasné GM a zoznam zmien, ktoré by si želali hráči. Ohľadom následných krokov by sa potom dalo oveľa ľahšie diskutovať ako v štyroch topikoch o všetkom a zároveň ničom.
Uživatelský avatar
Robin de Martis
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 245
Registrován: 23 kvě 2009 10:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Soucastnost?

Příspěvek od Robin de Martis »

Zvolil sis je a teď chceš programové prohlášení vlády co. Rakety co tu fičí. Čerminátora a jeho tohle není demokracie na tebe.

Těžko k uvěření.
Ale stále si musíme zvykat na to, že se k nám GM chovají jako k lidem ...
Směr pokec prosím.
Robin de Martis-ředitel Zeměkoule[V.I.R.]
Každý člověk má čtyři tváře. Jednu, kterou ukazuje. Jednu, která je vidět. Jednu, o které si myslí, že je pravdivá a jednu, která pravdivá je...
Ministerstvo zdravotnictví varuje: Robin může zabíjet!!!
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Soucastnost?

Příspěvek od Zola »

uplně si prostě představuju ten ubrečený hlas empa na tsku jak je vše uplně v řiti jak DP je špatné , jak sou hrozná GMka

a už je to prostě miliontý páty ubrečený topic furt dokola si vylévat srdíčka jak sou ty gmka hnusná

Totálně znechutit a vypudit qvída se povedlo tak prosím už dejte pokoj , nedá se to fakt číst.Stejný lvl jako rod a poklady v nb dungu a chápu konečně čerminítory proč jsou tak vecní , sprostí a negativní.A zas někdo odepiště nějaký post hrozně nad věci , ten mě namíchne ještě víc.
Je léto , je hezky.Ted hold nebude tolik lidí on line.DP jede , pojede dál a v zimě si to zas všichni vynahradíme.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Soucastnost?

Příspěvek od krysakrys »

Zola píše:uplně si prostě představuju ten ubrečený hlas empa na tsku jak je vše uplně v řiti jak DP je špatné , jak sou hrozná GMka

a už je to prostě miliontý páty ubrečený topic furt dokola si vylévat srdíčka jak sou ty gmka hnusná

Totálně znechutit a vypudit qvída se povedlo tak prosím už dejte pokoj , nedá se to fakt číst.Stejný lvl jako rod a poklady v nb dungu a chápu konečně čerminítory proč jsou tak vecní , sprostí a negativní.A zas někdo odepiště nějaký post hrozně nad věci , ten mě namíchne ještě víc.
Je léto , je hezky.Ted hold nebude tolik lidí on line.DP jede , pojede dál a v zimě si to zas všichni vynahradíme.
38 online, coze? :) ale jo, to musi chapat kazdej, ze na jare hraje nejmin lidi, sak pockejte az bude zase 100 o vanocich
R1mman
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 65
Registrován: 20 úno 2016 00:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Soucastnost?

Příspěvek od R1mman »

Mohlo byť aj tento rok, keby sa spravili osvedčené guild hry, ktoré pritiahli vždy veľa ľudí.
Týždeň/dva po Qvidovom odchode a zatiaľ badám 180 stupňový obrat zo strany GM (aspoň teda tých, ktoré komunikujú na fóre). Gratulujem nám za postrčenie Qvida správnym smerom a jemu ďakujem.

Teraz začnime s konštruktívnym feedbackom a návrhmi na zmeny smerom ku GM tímu a uvidíme, ako ďaleko to dotiahneme :).
Černokněžnýk
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 24 kvě 2018 06:30

Re: Soucastnost?

Příspěvek od Černokněžnýk »

Boha ty jsi tak vylízaná píča. Naučil ses psát cizí slovýcka, ale v hlavě máš prazdno exkluzivne
Uživatelský avatar
Anselmo
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 100
Registrován: 05 čer 2010 16:29

Re: Soucastnost?

Příspěvek od Anselmo »

Černokněžnýk píše:Boha ty jsi tak vylízaná píča. Naučil ses psát cizí slovýcka, ale v hlavě máš prazdno exkluzivne
cermi si zalozil novy profil pozeram :lol:
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: Soucastnost?

Příspěvek od Fogy »

Anselmo píše:
Černokněžnýk píše:Boha ty jsi tak vylízaná píča. Naučil ses psát cizí slovýcka, ale v hlavě máš prazdno exkluzivne
cermi si zalozil novy profil pozeram :lol:
Kdyby jeden :D
Cermikneznik
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 1
Registrován: 24 kvě 2018 19:43

Re: Soucastnost?

Příspěvek od Cermikneznik »

Anselmo píše:
Černokněžnýk píše:Boha ty jsi tak vylízaná píča. Naučil ses psát cizí slovýcka, ale v hlavě máš prazdno exkluzivne
cermi si zalozil novy profil pozeram :lol:
???
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Soucastnost?

Příspěvek od krysakrys »

Prave je 41 hracu online.
Uživatelský avatar
Bizon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 154
Registrován: 08 srp 2007 16:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Soucastnost?

Příspěvek od Bizon »

Zola píše:uplně si prostě představuju ten ubrečený hlas empa na tsku jak je vše uplně v řiti jak DP je špatné , jak sou hrozná GMka

a už je to prostě miliontý páty ubrečený topic furt dokola si vylévat srdíčka jak sou ty gmka hnusná

Totálně znechutit a vypudit qvída se povedlo tak prosím už dejte pokoj , nedá se to fakt číst.Stejný lvl jako rod a poklady v nb dungu a chápu konečně čerminítory proč jsou tak vecní , sprostí a negativní.A zas někdo odepiště nějaký post hrozně nad věci , ten mě namíchne ještě víc.
Je léto , je hezky.Ted hold nebude tolik lidí on line.DP jede , pojede dál a v zimě si to zas všichni vynahradíme.
S tímhle se nedá než souhlasit.
Existují tři zásadní situace, kdy muž nevratně ztrácí svoji čest:
Když kvůli své zbabělosti nepomůže napadenému, když kvůli svému chtíči podvede svou lásku a když kvůli své pohodlnosti nesplní slib daný dítěti..!

Bizon
Uživatelský avatar
Bidas
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 176
Registrován: 25 bře 2007 00:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Soucastnost?

Příspěvek od Bidas »

Tak jsem si říkal, jestli mě Emp vezme do guildy a do dungu...
Sejra 26 čer 2009

Regisi si klaun :/ a cela ta vaše frakce jeden velkej cirkus .. K tomu ještě hodně špatnej .

Eliška čt únor 19, 2009

Po tom co jste tu dnes předvedli, bych se vzdal vstupu aji já. Mihale, nad tvýma psotama jen kroutím hlavou.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Soucastnost?

Příspěvek od Zola »

vono to hraje na DP2 , to nechceš :lol:
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Bidas
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 176
Registrován: 25 bře 2007 00:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Soucastnost?

Příspěvek od Bidas »

Co je to DP 2 ?:))

Tam nikdo přeci nechce
Sejra 26 čer 2009

Regisi si klaun :/ a cela ta vaše frakce jeden velkej cirkus .. K tomu ještě hodně špatnej .

Eliška čt únor 19, 2009

Po tom co jste tu dnes předvedli, bych se vzdal vstupu aji já. Mihale, nad tvýma psotama jen kroutím hlavou.
Odpovědět